Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 23. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Memoriál Václava Ježka

Finále

Přidat do mých lig

Divize A

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rokycany
Katovice
1:0

Druhá německá liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Stuttgart
0:0
konec
Darmstadt
Drážďany
0:0

Portugalská liga, 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rio Ave
Aves
5:1.

WTA New York

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Giorgiová (It.)
Wang Čchiang (1-Čína)
4:6, 6:4, 7:6 (8:6)

NEW YORK (USA) - Kvalifikace US Open

Přidat do mých lig

Ženy - 3. kolo:
Martincová (27-ČR) - Kučová (SR) 4:6, 6:2, 6:2
Allertová (ČR) - Honová (25-Austr.) 6:3, 7:5

Muži - 3. kolo:
Veselý (ČR) - Lorenzi (15-It.) 6:4, 5:7, 7:6 (7:2)
Gerasimov (22-Běl.) - Rosol (ČR) 6:2, 6:7 (3:7), 7:6 (7:5)

WINSTON-SALEM (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Kubo, Melo (1-Pol./Braz.)
Monroe, Sandgren (USA)
6:7 (6:8), 6:1, 10:3

Dvouhra - čtvrtfinále:

konec
Paire (1-Fr.)
Carreňo (11-Šp.)
7:6 (7:5), 1:6, 6:3
konec
Johnson (USA)
Millman (14-Austr.)
4:6, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Hurkacz (3-Pol.)
Tiafoe (USA)
4:6, 7:6 (7:1), 6:1

Dvouhra - semifinále:

konec
Paire (1-Fr.)
Johnson (USA)
1:6, 6:0, 6:0
konec
Hurkacz (3-Pol.)
Shapovalov (2-Kan.)
6:3, 6:4

RAUBIČI (Bělorus.) - MS na kolečkových lyžích

Přidat do mých lig

Supersprint (5 km):
Muži:
1. Lapšin (Korea) 14:07,6 (0), 2. Bauer (Slovin.) -14,5 (1), 3. Latypov (Rus.) -31,6 (2), ...11. Žemlička -1:01,6 (2), v kvalifikaci 40. Václavík (oba ČR).
Ženy: 1. Valj Semerenková (Ukr.) 15:58,8 (0), 2. Charvátová (ČR) -0,1 (1), 3. Glazyrinová (Rus.) -0,4 (0), ...16. Tkadlecová -52,3 (1), v kvalifikaci 34. Horká (všechny ČR).

Junioři: 1. Labastov (Běl.) 14:47,5 (1), 2. Hornig -3,6 (0), ...7. Mikyska -34,8 (1), 8. Karlík -42,5 (1), 9. Kánský -53,8 (1), 21. Mareček -1:56,2 (4), v kvalifikaci 54. Kabrda (všichni ČR).
Juniorky: 1. Vasnětcovová (Rus.) 16:36,8 (0), ...6. Polednová -49,3 (1), 9. Jurčová -1:00,7 (3), 11. Voborníková -1:14,5 (3), 13. Suchá -1:18,7 (2), 24. Svobodová (všechny (ČR) -2:47,3 (2).

HAKUBA (Jap.) - Letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši 294,9 b. (129+132,5 m), 2. J. Sato 282,1 (131+134), 3. K. Sato (všichni Jap.) 265,1 (127,5+123), ...10. Polášek 238,7 (117+124), 20. Kožíšek 227,5 (122+115), 39. Štursa (všichni ČR) 88,4 (102,5).

Průběžné pořadí (po 5 z 8 závodů): 1. Zajc (Pol.) 236, 2. Geiger (Něm.) 192, 3. Nakamura (Jap.) 189, ...17. Polášek 82, 42. Štursa 18, 49. Kožíšek 13.

SKOPJE (Maked.) - ME hráček do 16 let

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Česko
Řecko
58:47 (19:11, 30:20, 50:31)

Mistrovství Evropy volejbalistek

Přidat do mých lig

Skupina A (Turecko):
Francie - Bulharsko 3:2 (20, -13, 15, -19, 13)
Srbsko - Finsko 3:0 (17, 15, 17)
Turecko - Řecko 3:0 (21, 18, 8)

Skupina B (Polsko):
Belgie - Ukrajina 3:0 (10, 19, 22)
Itálie - Portugalsko 3:0 (15, 14, 13)
Polsko - Slovinsko 3:0 (12, 22, 23)

Skupina C (Maďarsko):
Ázerbájdžán - Chorvatsko 3:2 (13, -20, -22, 24, 15)
Nizozemsko - Rumunsko 3:0 (21, 18, 9)
Maďarsko - Estonsko 3:0 (15, 17, 15)

Skupina D (Slovensko):
Německo - Švýcarsko 3:0 (16, 19, 21)
Rusko - Bělorusko 3:0 (24, 16, 22)
Slovensko - Španělsko 3:0 (24, 27, 18)

Německá rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 59:12,4, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -2,8, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -22,1, 4. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -25,6, 5. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -27,8, 6. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -40,0, ...12. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -3:18,1.

SILVERSTONE (V.B.) - Trénink na Velkou cenu Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Arbolino (It./Honda) 2:12,008, 2. Arenas (Šp./KTM) -0,216, 3. Dalla Porta (It./Honda) -0,244, ...15. Kornfeil -1,132, 21. Salač (oba ČR/KTM) -1,530. 

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:59,225, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,251, 3. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,540, ...19. Abraham (ČR/Ducati) -2,967.

Moto2: 1. Navarro (Šp./Speed Up) 2:04,993, 2. Gardner (Austr./Kalex) -0,129, 3. Fernández (Šp./Kalex) -0,289.

TA-ČCHING (Čína) - Závod MS ve freestyle motokrosu

Přidat do mých lig

SZEGED (Maď.) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

Muži:
200 m:

C2: 1. Pedrero, Grana (Šp.) 36,06, 2. Lubniewski, Sliwinski (Pol.) 36,18, 3. Gulijev, Mamadaljev (Uzb.) 36,42, ...finále B: 4. Hájek, Kořínek (ČR).

500 m:
K1: 1. Liebscher (Něm.) 1:35,04, 2. Borykov (Běl.) 1:35,19, 3. Spesivcev (Rus.) 1:35,49, ...finále B: 4. Štěrba (ČR).

C2: 1. Li Čchiang, Sing Sung (Čína) 1:37,33, 2. Hajdu, Fekete (Maď.) 1:38,41, 3. Benavides, Segura (Šp.) 1:38,97, ...7. Dvořák, Janda (ČR) 1:41,88.

1000 m:
K4:
1. Německo (Reuschenbach, Frank, Thordsen, Schultz) 2:48,79, 2. Rusko 2:49,78, 3. Slovensko 2:50,44, ...6. ČR (Veselý, Davídek, Trefil, Sobíšek) 2:54,26.

Ženy:
200 m:

K2: 1. Litvinčuková, Chuděnková (Běl.) 36,21, 2. Janičová, Ostermanová (Slovin.) 36,72, 3. Kissová, Luczová (Maď.) 36,79.

500 m:
C1:
1. Nazdrovová (Běl.) 2:00,73, 2. Kuračová (Rus.) 2:01,64, 3. Četverikovová (Ukr.) 2:03,83.

1000 m:
K2:
1. Medveczká, Hagymasiová (Maď.) 3:34,23, 2. Medertová, Brüsslerová (Něm.) 3:35,59, 3. Alanisová, Montemayorová (Mex.) 3:40,91.

KARLŠTEJN - Turnaj Tipsport Czech Ladies Open

Přidat do mých lig

1. am. Macková (ČR), Sauzonová (Fr.) a Gustavssonová (Švéd.) všechny 66, ...18. am. Melichová 70, 42. Vlašínová 72, 53. am. Kousková 73, 67. am. Melecká 74, 81. Hinnerová 75, 91. am. Stará 76, 103. Krásová a am. T. Koželuhová obě 77, 119. E. Koželuhová, am. Boháčová a am. Saint Germain všechny 79, 129. am. Chlostová a am. Roberta Vítů obě 80, 133. am. Andrýsová a am. Halaburdová obě 81, 138. Valášková (všechny ČR) 90. 

ONTARIO (Kan.) - Ženský turnaj Great Lakes Bay Invitational

Přidat do mých lig

KARLOVY VARY, SOKOLOV - Turnaj Extec CzechOne Open by Atomic Drinks série Pro Golf Tour

Přidat do mých lig

(par 71, dotace 30.000 eur) - po 1. kole:
1. am. Zwirner (Rak.) 65, 2. Lieser (ČR) a Leys (Belg.) oba 66, ...9. Pokorný a Cafourek oba 68, 26. Sedláček a Siakala oba 71, 35. Zach, Kořínek a am. Balatka (všichni ČR) všichni 72. 

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Olomouc - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Ženy:
Dvouhra - 2. kolo:

Hiranová (Jap.) - Matelová (ČR) 4:0 (9, 9, 2, 8)

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Kim Ha-jong, I Un-hjo (Korea) - Matelová, Balážová (ČR/SR) 3:1 (10, 6, -11, 9)

Najdete na iDNES.cz