Sportovní výsledky 6. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Přípravná utkání

Přidat do mých lig
konec
Příbram
Dukla Praha
1:3
konec
Jablonec
Varnsdorf
5:3
konec
Tychy
Opava
2:1
konec
Karviná
Třinec
2:3

Brusel (Bel.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži
200 m (vítr +0,8 m/s):
1. Lyles (USA) 19,74, 2. Gulijev (Tur.) 19,86, 3. De Grasse (Kan.) 19,87.
400 m: 1. Norman 44,26, 2. Kerley (oba USA) 44,46, 3. Bloomfield (Jam.) 44,67.
1500 m: 1. Cheruiyot (Keňa) 3:30,22, 2. J. Ingebrigtsen 3:31,62, 3. F. Ingebrigtsen (oba Nor.) 3:33,33.
110 m př. (0,0 m/s): 1. Ortega (Šp.) 13,22, 2. Levy (Jam.) 13,31, 3. Šubenkov (Rus.) 13,33.
3000 m př.: 1. Wale (Et.) 8:06,92, 2. El Bakkali (Mar.) 8:07,08, 3. Girma (Et.) 8:07,66.
Trojskok: 1. Taylor 17,85, 2. Claye 17,22, 3. Craddock (všichni USA) 17,17.
Disk: 1. Stahl (Švéd.) 68,68, 2. Weisshaidinger (Rak.) 66,03, 3. Dacres (Jam.) 65,27.

Ženy
100 m (-0,3 m/s):
1. Asherová-Smithová (Brit.) 10,88, 2. Fraserová-Pryceová (Jam.) 10,95, 3. Ta Louová (Pobř. slon.) 11,09.
800 m: 1. Wilsonová 2:00,24, 2. Rodgersová (obě USA) 2:00,67, 3. Nanyondová (Uganda) 2:00,69.
5000 m: 1. Hassanová (Niz.) 14:26,26, 2. Gideyová (Et.) 14:29,54, 3. Klosterhalfenová (Něm.) 14:29,89.
100 m př. (0,0 m/s): 1. Williamsová (Jam.) 12,46, 2. Harrisonová 12,73, 3. Aliová (obě USA) 12,74.
Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 199, 2. Levčenková (Ukr.) 197, 3. Thiamová (Belg.) 195.
Tyč: 1. Stefanídiová (Řec.), 2. Sidorovová (Rus.) obě 483, 3. Newmanová (Kan.) 477.
Dálka: 1. Mihambová (Něm.) 703, 2. Reeseová (USA) 685, 3. Johnsonová-Thompsonová (Brit.) 673.
Disk: 1. Pérezová (Kuba) 68,27, 2. Perkovičová (Chorv.) 66,00, 3. Pudenzová (Něm.) 63,73.

Další disciplíny:
Muži
5000 m:
1. Kimeli (Belg.) 13:13,02, 2. True (USA) 13:16,75, 3. Boouqantar (Mar.) 13:18,74.

Ženy
400 m př.:
1. Watsonová (Kan.) 55,58, 2. Couckuytová (Belg.) 56,68, 3. Folorunsová (It.) 56,80.

JABLONEC NAD NISOU - Příprava mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Portugalsko
3:0, dodatečný set 25:15.

Řím (It.) - Finálový turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Play off - 2. kolo:
Perušič, Schweiner (13-ČR) - Rossi, Carambula (18-It.) 2:0 (24, 11)

Ženy:
Skupina E: Wang Fan, Sia Sin-i (21-Čína) - Kubíčková, Kvapilová (28-ČR) 2:1 (25, -21, 12).

Skupina F:

Hermannová, Nausch Sluková (22-ČR) - Išiiová, Murakamiová (27-Jap.) 2:0 (14, 12)

Play off - 1. kolo:
Hermannová, Nausch Sluková - Ittlingerová, Laboureurová (25-Něm.) 2:0 (16, 16).

2. kolo: Hermannová, Nausch Sluková - Klinemanová, Rossová (2-USA) 2:0 (13, 14).

SALO (Fin.) - Turnaj tří zemí žen

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Švýcarsko
4:4

ZIELONKA (Pol.) - Polish Cup mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
11:3
konec
Švýcarsko
Polsko
10:1

Monza (It.) - Velká cena Itálie formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:27,905, 2. Sainz (Šp./McLaren) -0,306, 3. Norris (Brit./McLaren) -0,545, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,825, 5. Albon (Thaj./Red Bull) -1,120, 6. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -2,055.

Druhý trénink: 1. Leclerc 1:20,978, 2. Hamilton -0,068, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -0,201, 4. Bottas (Fin./Mercedes) -0,369, 5. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,372, 6. Albon -0,611.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

13. etapa (Bilbao - Los Machucos, 166,4 km): 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 4:28:26, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) stejný čas, 3. Latour (Fr./AG2R La Mondiale), 4. Valverde (Šp./Movistar), 5. Quintana (Kol./Movistar), 6. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) všichni -27, 7. López (Kol./Astana) -1:01, 8. Brambilla (It./Trek-Segafredo), 9. Soler (Šp./Movistar), 10. Kelderman (Niz./Sunweb) všichni -1:08, ...98. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -20:04.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 49:20:28, 2. Valverde -2:25, 3. Pogačar -3:01, 4. López -3:18, 5. Quintana -3:33, 6. Majka -6:15, 7. Edet (Fr./Cofidis) -7:18, 8. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -7:33, 9. Kelderman -7:39, 10. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) -9:58, ...75. Štybar -1:36:31.

První liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Česká Lípa
2:2
konec
Mělník
Liberec
5:6
konec
Slavia Praha
Vysoké Mýto
5:3
konec
Hodonín
Plzeň
2:9

ostatní sportyPřidat do mých lig

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Silkinová (Běl.) 1368, 2. Micheliová (It.) 1357, 3. Frenchová (Brit.) 1357, 4. Prokopenková (Běl.) 1345, 5. Schleuová (Něm.) 1340, 6. Clouvelová (Fr.) 1340.

Lonato (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Trap
Ženy:
1. Carrollová (USA) 42, 2. Wang Siao-ťing (Čína) 41, 3. Gálvezová (Šp.).
Juniorky: 1. Molneová (Šp.) 39, 2. Littameová (It.) 37, 3. Barrosová (Portug.), ...v kvalifikaci 11. Hrdličková, 18. A. Vojkůvková, 21. Bednářová (všechny ČR).

BUKUREŠŤ - mistrovtsví Evropy

Přidat do mých lig

Muži
O 5.-8. místo:
Bonmalais (Fr.) - Švec (ČR) 3:2 (-5, 8, 8, -7, 9).

Ženy
O 5.-8. místo:
Gilisová (Belg.) - Serme (ČR) 3:0 (5, 3, 7)
O 9.-12. místo: Mackevičaová (Lot.) - Čepová (ČR) 3:0 (8, 4, 5)

stolní tenisPřidat do mých lig

NANTES (Fr.) - Mistrovství Evropy družstev

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Muži
Německo - Slovinsko 3:0
Švédsko - Anglie 3:0
Portugalsko - Rakousko 3:1
Francie - Polsko 3:2

Ženy
Polsko - Nizozemsko 3:1
Portugalsko - Německo 3:2
Rumunsko - Francie 3:0
Maďarsko - Ukrajina 3:2

Najdete na iDNES.cz