Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 25. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram B
Motorlet Praha
3:0 (1:0)
konec
Admira Praha
Plzeň B
0:0, pen. 4:3
konec
Karlovy Vary
Táborsko
0:3 (0:2)
konec
Hostouň
Štěchovice
1:1 (0:0), pen. 2:4

Divize B

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Louny
1:0 (0:0)

Divize C

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Čáslav
2:1 (2:1)
konec
Dvůr Králové
Letohrad
1:1 (1:1), pen. 2:4
konec
Hlinsko
Kolín
2:1 (2:0)
konec
Poříčany
Nymburk
3:0 (1:0)

Divize D

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Humpolec
Zbrojovka Brno B
0:3 (0:0)
konec
Lanžhot
Stará Říše
4:0 (0:0)
konec
Polná
Ždírec nad Doubravou
0:5 (0:2)
konec
Velká Bíteš
Havlíčkův Brod
0:1 (0:0)
konec
Žďár nad Sázavou
Tasovice
3:4 (0:1)

Divize E

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brumov
Hodonín
0:4 (0:2)
konec
Slavičín
Přerov
6:0 (3:0)
konec
Šumperk
Nové Sady
1:1 (1:1)
konec
Kozlovice
Skaštice
4:2 (0:1)

Divize F

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Nový Jičín
1:0 (1:0)
konec
Karviná B
Opava B
7:0 (5:0)
konec
Bruntál
Heřmanice Slezská
0:1 (0:1)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Třinec B
2:1 (1:0)
konec
Polanka nad Odrou
Rýmařov
0:4 (0:1)

Belgická liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Standard Lutych
Kortrijk
2:1
konec
Mouscron
Eupen
2:0

Druhá anglická liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Swansea
Birmingham
3:0

Druhá německá liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heidenheim
Sandhausen
0:2
konec
Karlsruhe
Hamburk
2:4
konec
Norimberk
Osnabrück
1:0

Nizozemská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waalwijk
Haag
0:3
konec
Utrecht
Venlo
1:2
konec
Zwolle
Sparta Rotterdam
2:2

Polská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zabrze
Kielce
3:0
konec
Lodž
Legia Varšava
2:3
konec
Zaglebie Lubin
Gliwice
0:3

Rakouská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hartberg
Austria Vídeň
2:2
konec
Salcburk
Admira
5:0
konec
Štýrský Hradec
Tirol
2:0

Ruská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tambov
Dynamo Moskva
0:2
konec
Ufa
Petrohrad
1:0
konec
FK Krasnodar
Lokomotiv Moskva
1:1
konec
CSKA Moskva
Groznyj
3:0
konec
FK Rostov
Kazaň
2:1
konec
Samara
Spartak Moskva
1:2
konec
Tula
Orenburg
2:1

Skotská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Mirren
Glasgow Rangers
0:1
konec
Celtic Glasgow
Hearts
3:1

RAUBIČI (Bělor.) - MS na kolečkových lyžích

Přidat do mých lig

Stíhací závod
Muži (10 km):
1. Otčenáš (SR) 25:21,8 (0), 2. Latypov (Rus.) -9,9 (5), 3. Bauer (Slovin.) -14,9 (6), ...14. Václavík -1:02,4 (6), 31. Žemlička (oba ČR) -2:35,5 (4).

Ženy (7,5 km): 1. Čang jen (Čína) 22:40,9 (1), 2. Voroninová (Rus.) -7,6 (1), 3. Vita Semerenková (Ukr.) -9,5 (2), ...6. Charvátová -28,5 (5), 28. Tkadlecová -3:39,4 (5), 29. Horká (všechny ČR) -4:21,2 (7).

Junioři (10 km): 1. Lazovskij (Běl.) 26:04,2 (5), ...4. Hornig -32,9 (3), 5. Karlík -44,6 (5), 17. Mikyska -2:11,8 (7), 23. Mareček -3:00,0 (4), 26. Kánský -3:08,2 (1), 34. Kabrda (všichni ČR) -3:45,3 (8).

Juniorky (7,5 km): 1. Čchu Jüan-meng (Čína) 23:56,7 (1), ...5. Jurčová -1:04,9 (3), 6. Voborníková -1:18,2 (1), 13. Suchá -2:47,3 (5), 17. Polednová -2:50,5 (6), 37. Svobodová (všechny ČR) -5:48,7 (11).

Oberwiesenthal (Něm.) - Letní Grand Prix v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. A. Watabe (Jap.) 27:18,9, 2. Rehrl (Rak.) -1,5, 3. J. Watabe (Jap.) -3,6, ...38. Šablatura -5:11,1, Kohlberger (oba ČR) dostižen.

SOUL (Kor.) - Přípravný turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Korea
ČR
89:97 (23:26, 37:56, 59:80)
konec
Litva
Angola
91:56 (19:18, 40:33, 65:44)

Přípravný zápas

Přidat do mých lig
konec
Japonsko
Tunisko
– : –

Mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

Skupina A (Turecko):
Bulharsko - Srbsko 1:3 (16, -21, -20, -16)
Řecko - Finsko 3:1 (24, -15, 21, 25)

Skupina B (Polsko):
Slovinsko - Portugalsko 3:0 (21, 20, 9)
Ukrajina - Itálie 0:3 (-16, -18, -10)

Skupina C (Maďarsko):
Ázerbájdžán - Nizozemsko 0:3 (-15, -23, -23)
Estonsko - Rumunsko 1:3 (-23, 30, -19, -21)

Skupina D (Slovensko):
Španělsko - Bělorusko 3:1 (22, 22, -15, 17)
Rusko - Švýcarsko 3:0 (26, 19, 9)

JINÍN - Závěrečný závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1
1. jízda:
1. Szvoboda (Maď./KTM) 35:17,282, 2. Michek -4,664, 3. Neugebauer (oba KTM) -6,476.
2. jízda: 1. Neugebauer 35:50,460, 2. Neurauter (Rak./KTM) -1,060, 3. Szvoboda -1,330.
Celkově: 1. Neugebauer 45, 2. Szvoboda 45, 3. Neurauter 40.
Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Szvoboda 286, 2. Neugebauer 284, 3. Kovář (KTM) 240.

MX2
1. jízda:
1. Krč 11:58,520, 2. Dvořáček (oba KTM) -1,670, 3. Drdaj (Yamaha) -11,080.
2. jízda: 1. Drdaj 30:02,512, 2. Nedvěd (KTM) -11,319, 3. Krč -12,445.
Celkově: 1. Drdaj 45, 2. Krč 45, 3. Dvořáček 37.
Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Krč 283, 2. Jošt (SR/KTM) 255, 3. Nedvěd 240.

Německá rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 3:15:29,8, 2. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -20,8, 3. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -36,0, 4. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -46,6, 5. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -58,5, 6. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -1:42,2, ...11. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -11:54,3.

Průběžné pořadí MS (po 10 ze 14 závodů): 1. Tänak 205, 2. Neuville 172, 3. Ogier (Fr./Citroën) 165, 4. Meeke 80, 5. Mikkelsen (Nor./Hyundai) 79, 6. Evans (Brit./Ford) 78, ...17. Kopecký 5.

Pořadí týmů: 1. Hyundai 289, 2. Toyota 281, 3. Citroën 216, 4. M-Sport Ford 168.

PŘEROV - Závod mistrovství Evropy v autokrosu

Přidat do mých lig

Touring Autocross: 1. Furažkin (Rus./Škoda Fabia), 2. Výborný (Mitsubishi Mirage), 3. J. Bartoš (Škoda Fabia), 4. Červený (Škoda Fabia), 5. Vávra (Mazda RX-8), ...7. Horčička (Honda Civic), 8. Fejfar (Škoda Fabia), 9. Fučík (Škoda Fabia), 11. Brožek (všichni ČR/Škoda Fabia).

Průběžné pořadí ME: 1. Furažkin 242, 2. Výborný 202, 3. Fejfar 145, 4. Červený 141, 5. J. Bartoš 119, ...7. Vávra 74, 12. J. Brožek 56, 13. Horčička 20, 14. Fučík 19, 17. Hilse (ČR/Mitsubishi Lancer) 10.

Buggy 1600: 1. Nikodém (ČR/CM Buggy Suzuki), 2. Wibbeler (Něm./Trackline), 3. Mercier (Fr./F&S Hayabusa), ...6. Nosálek (BMW), 17. Hartman (Kawasaki), 18. Vaněk (všichni ČR/Alfa Racing Hayabusa).

Průběžné pořadí ME: 1. Nikodém 192, 2. Mercier 172, 3. Vaněk 162, ...18. Nosálek 30, 34. Hartman 11.

Super Buggy: 1. Stubbe (Něm./Alfa Racing Emming), 2. Bartelen (Niz./Fast&Speed Buggy), 3. Antony (BMW), 4. Kubíček (Ford), 5. Jordák (Alfa Racing Mitsubishi), 6. Hrubý (Alfa Racing Volvo), ...9. P. Bartoš (Honda), 11. Keřka (Tatra), 13. Horák (BMW), 14. V. Štětina (Nissan),

Průběžné pořadí ME: 1. Stubbe 229, 2. Anacleto (Fr./F&S Volvo) 149, 3. Jordák 141, ...5. Kubíček 113, 8. P. Bartoš 104, 9. Keřka 79, 11. V. Štětina 75, 12. Hrubý 72, 13. Horák 54, 20. Hošek (ČR/Ford) 21.

SILVERSTONE (V.B.) - Velká cena Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Ramírez (Šp./Honda) 37:50,443, 2. Arbolino-0,240, 3. Dalla Porta -0,374, 4. Antonelli (všichni It./Honda) -0,425, 5. Suzuki -0,495, 6. Sasaki (oba Jap./Honda) -0,816, ...16. Kornfeil -13,034, 21. Salač (oba ČR/KTM) -14,028.

Průběžné pořadí MS (po 12 z 19 závodů): 1. Dalla Porta 171, 2. Canet (Šp./KTM) 157, 3. Arbolino 133, 4. Antonelli 118, 5. Ramírez 114, 6. McPhee (Brit./Honda) 93, ...10. Kornfeil 67, 26. Salač 6.

Moto2: 1. Fernández (Šp./Kalex) 37:41,833, 2. Navarro (Šp./Speed Up) -0,489, 3. Binder (JAR/KTM) -0,571, 4. Gardner (Austr./Kalex) -0,738, 5. Nagašima (Jap./Kalex) -3,276, 6. Di Giannantonio (It./Speed Up) -9,065.

Průběžné pořadí MS (po 12 z 19 závodů): 1. Á. Márquez (Šp./Kalex) 181, 2. Fernández 146, 3. Lüthi (Švýc./Kalex) 146, 4. Navarro 146, 5. Binder 125, 6. Baldassarri (It./Kalex) 124. 

MotoGP: 1. Rins (Šp./Suzuki) 40:12,799, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,013, 3. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,620, 4. Rossi -11,439, 5. Morbidelli (oba It./Yamaha) -13,109, 6. Crutchlow (Brit./Honda) -19,169, ...15. Abraham (ČR/Ducati) -1:29,282.

Průběžné pořadí MS (po 12 z 19 závodů): 1. M. Márquez 250, 2. Dovizioso (It./Ducati) 172, 3. Rins 149, 4. Petrucci (It./Ducati) 145, 5. M. Viňales 118, 6. Rossi 116, ...25. Abraham 5.

UDDEVALLA (Švéd.) - Velká cena Švédska, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP
1. jízda:
1. Coldenhoff (Niz./KTM) 34:53,626, 2. Febvre (Fr./Yamaha) -1,070, 3. Gajser (Slovin./Honda) -7,239.
2. jízda: 1. Gajser 34:44,502, 2. Coldenhoff -4,820, 3. Jonass (Lot./Husqvarna) -6,741.
GP celkově: 1. Coldenhoff 47, 2. Gajser 45, 3. Jonass 38.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 18 závodů): 1. Gajser 709, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) 511, 3. Paulin (Fr./Yamaha) 468.

MX2
1. jízda:
1. Prado (Šp./KTM) 35:11,359, 2. Vialle (Fr./KTM) -1,186, 3. Jacobi (Něm./Kawasaki) -23,385, ...27. Polák (ČR/KTM) -1 kolo.
2. jízda: 1. Vlaanderen (Niz./Honda) 35:22,115, 2. Vialle -7,499, 3. Sterry (Brit./Kawasaki) -14,043, ...19. Polák -1:30,286.
GP celkově: 1. Vialle 44, 2. Vlaanderen 43, 3. Prado 43, ...22. Polák 2.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Prado 737, 2. Olsen (Dán./Husqvarna) 592, 3. Geerts (Belg./Yamaha) 467, ...41. Polák 10.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

2. etapa (Benidorm - Calpe, 199,6 km): 1. Quintana (Kol./Movistar) 5:11:17, 2. Roche (Ir./Sunweb), 3. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma), 4. Urán (Kol./EF Education First), 5. Aru (It./SAE Team Emirates) všichni -5, 6. Nieve (Šp./Mitchelton-Scott) -8, 7. Higuita (Kol./EF Education First), 8. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates), 9. Aranburu (Šp./Caja Rural-Seguros RGA), 10. Valverde (Šp./Movistar) všichni -37, ...20. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick-Step) -1:36.

Průběžné pořadí: 1. Roche 5:26:12, 2. Quintana -2, 3. Urán -8, 4. Nieve -22, 5. López (Kol./Astana) -33, 6. Roglič -36, 7. Kelderman (Niz./Sunweb) -38, 8. Higuita -40, 9. Formolo (It./Bora-hansgrohe), 10. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) oba -46, ...19. Štybar -1:32.

Jednodenní závod Cyclassics Hamburk

Přidat do mých lig

216 km: 1. Viviani (It./Deceuninck-Quick Step) 4:47:27, 2. Ewan (Austr./Lotto Soudal), 3. Nizzolo (It./Dimension Data), 4. Kristoff (Nor./SAE Team Emirates) všichni stejný čas, 5. Teunissen (Niz./Jumbo-Visma), 6. Sagan (SR/Bora-hansgrohe) oba -1, ...68. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) -10:08, 117. Černý (ČR/CCC) -11:10.

Ostrava - Závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

144,6 km: 1. Neuman 3:43:31, 2. Kukrle (oba Elkov Author), 3. Řepa (Topforex-Lapierre) oba -2, 4. Hník -8, 5. Zahálka (oba Elkov Author) -21.

Szeged (Maď.) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

Muži
200 m:
K2:
1. Postrigaj, Ďjačenko (Rus.) 33,05, 2. Mazur, Grabowski (Pol.) 33,10, 3. Balaska, Apagyi (Maď.) 33,30, ...8. Šváb, Bišický (ČR) 34,49.

C1: 1. Zustautas (Lit.) 39,36, 2. Kozyr (Běl.) 40,08, 3. Nadiradze (Gruz.) 40,24, ...finále B: 4. Drahokoupil (ČR).

500 m:
K4:
1. Německo (Liebscher, Rauhe, Rendschmidt, Lemke) 1:19,26, 2. Španělsko 1:19,77, 3. Slovensko 1:20,96, ...9. ČR (Špicar, Nepraš, Havel, Zavřel) 1:21,60.

C4: 1. Rusko (Štyl, Petrov, Melantěv, Pavlov) 1:34,69, 2. Německo 1:35,83, 3. Bělorusko 1:37,14, ...8. ČR (Hájek, Kořínek, Hrabal, Procházka) 1:42,43.

1000 m:
K2:
1. Hoff, Schopf (Něm.) 3:20,53, 2. Cubelos, Peňa (Šp.) 3:21,79, 3. Carre, Hubert (Fr.) 3:22,96, 4. Dostál, Šlouf (ČR) 3:23,19.

C1: 1. Queiroz Dos Santos (Braz.) 3:59,23, 2. Kaczor (Pol.) 4:00,92, 3. Bart (Fr.) 4:01,55, ...5. M. Fuksa (ČR) 4:02,02.

5000 m:
K1:
1. Jurenja (Běl.) 19:54,074, 2. Hoff (Něm.) 19:57,56, 3. Pimenta (Portug.) 20:19,94, ...17. Davídek (ČR) 21:28,82.

C1: 1. Brendel (Něm.) 22:15,86, 2. Adolf (Maď.) 22:19,15, 3. Jorge (Kuba) 22:30,46, ...7. Březina (ČR) 23:09,73.

Ženy
200 m:
C2:
1. Lin Wen-ťün, Čang Lu-čchi (Čína) 44,69, 2. Takácsová, Ballaová (Maď.) 45,16, 3. Rachmatovová, Zokirovová (Uzb.) 46,60.

500 m:
K1:
1. Carringtonová (N. Zél.) 1:55,76, 2. Chuděnková (Běl.) 1:57,39, 3. Kozáková (Maď) 1:58,01.

K4: 1. Maďarsko (Bodonyiová, Medveczká, Csipesová, Gazsóová) 1:32,91, 2. Bělorusko 1:33,69, 3. Polsko 1:34,77, ...finále B: 7. ČR (Sobíšková, Kožíšková, Betlachová, Paloudová).

C2: 1. Sun Meng-ja, Sü Š’-siao (Čína) 2:02,81, 2. Takácsová, Ballaová (Maď.) 2:04,49, 3. Klimovová, Makarčenková (Běl.) 2:07,74.

5000 m:
K1:
1. Bobonyiová (Maď.) 22:03,23, 2. Medertová (Něm.) 22:03,85, 3. Litvinčuková (Běl.) 22:04,08, ...12. Kožíšková (ČR) 23:03,75.

C1: 1. Klimovová (Běl.) 25:34,67, 2. Mailliardová (Chile) 25:56,41, 3. Čang Ja-ťüe (Čína) 26:14,90.

pozemní hokejPřidat do mých lig

Antverpy (Belg.) - Mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

Finále:
Nizozemsko - Německo 2:0 (1:0)

O 3. místo:
Španělsko - Anglie 2:1 po sam. nájezdech (1:1, 0:1)

ATLANTA (USA) - Turnaj Tour Championship série PGA Tour

Přidat do mých lig

1. McIlroy (Sev. Ir.) -18 (66+67+68+66), 2. Schauffele -14 (64+69+67+70), 3. Thomas -13 (70+68+71+68) a Koepka (všichni USA) -13 (67+67+68+72), 5. Casey (Angl.) -9 (66+67+68+72), 6. Scott (Austr.) -8 (78+70+71+66). 

GÖTEBORG (Švéd.) - Závěr turnaje Scandinavian Invitation série European Tour

Přidat do mých lig

Par 70: 1. Van Rooyen (JAR) 261 (65+68+64+64), 2. Fitzpatrick (Angl.) 262 (64+65+69+64), 3. Burmester (JAR) 266 (66+72+62+66), Stenson (Švéd.) 266 (69+62+69+66), 5. Donaldson (Wales) 267 (69+68+63+67), Kim Si-hwan (Korea) 267 (66+68+68+65), Levy (Fr.) 267 (63+71+66+67), Ormsby (Austr.) 267 (62+71+65+69), Söderberg (Švéd.) 267 (67+69+68+63).

KARLOVY VARY, SOKOLOV - Turnaj Extec CzechOne Open by Atomic Drinks série Pro Golf Tour

Přidat do mých lig

Par 71: 1. Välimäki (Fin.) 200 (67+66+67), 2. Lieser 203 (66+71+66), 3. Heinzinger (Něm.) 204 (69+72+63), ...12. Pokorný 210 (68+74+68), 15. Siakala 212 (71+74+67), 19. Cafourek 213 (68+71+74), 20. Pospíšil 214 (73+68+73), 28. Kořínek 217 (72+71+74), 36. Tintěra 219 (73+72+74), 40. Sedláček (všichni ČR) 220 (71+71+78).

KARLŠTEJN - Turnaj Tipsport Czech Ladies Open

Přidat do mých lig

Par 72: 1. Boothová (Skot.) 207 (68+69+70), 2. Thompsonová 208 (69+71+68), Davisová (obě Angl.) 208 (68+70+70), Meyssonnierová (Fr.) 208 (68+70+70) a Nuutinenová (Fin.) 208 (67+70+71), 6. Cowanová (Něm.) 210 (69+70+71), ...12. am. Macková 212 (66+73+73), 31. am. Melecká 216 (74+70+72), 43. Vlašínová 217 (72+71+74), 54. am. Melichová 220 (70+76+74), cutem neprošly: 66. am. Stará 147 (76+71), 73. Hinnerová 148 (75+73), 93. am. Kousková 150 (73+77), 112. am. T. Koželuhová 153 (77+76), 116. Krásová 154 (77+77) a E. Koželuhová 154 (79+75), 122. am. Chlostová 155 (80+75), 125. am. Boháčová 156 (79+77), am. Andrýsová 156 (81+75) a am. Saint Germain 156 (79+77), 133. am. Roberta Vítů 158 (80+78), 135. am. Halaburdová 160 (81+79), 138. Valášková (všechny ČR) nedokončila.

Tokio (Jap.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži
Do 60 kg:
1. Čchvimiani (Gruz.), 2. Lutfillajev (Uzb.), 3. Smetov (Kaz.) a Nagajama (Jap.), ...Pulkrábek (ČR) vyřazen ve 3. kole.

Ženy
Do 48 kg:
1. Bilodidová (Ukr.), 2. Tonakiová (Jap.), 3. Krasniqiová (Kosovo) a Munchbat (Mong.).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Basilej Švýc.) - Mistrovství světa v badmintonu

Finále

Přidat do mých lig

Muži
Dvouhra:
Momota (1-Jap.) - Antonsen (5-Dán.) 2:0 (9, 3)

Čtyřhra:
Ahsan, Setiawan (4-Indon.) - Hoki, Kobajaši (12-Jap.) 2:1 (23, -9, 15)

Ženy
Dvouhra:
Sindhuová (5-Indie) - Okuharaová (3-Jap.) 2:0 (7, 7)

Čtyřhra:
Macumotová, Nagaharaová (1-Jap.) - Fukušimaová, Hirotaová (2-Jap.) 2:1 (11, -20, 21)

Smíšená čtyřhra:
Čeng S’-wej, Chuang Ja-čchiung (1-Čína) - Puavaranukrohová, Taerattanachaiová (4-Thaj.) 2:0 (8, 12)

Ottensheim (Rak.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

OLOMOUC - Turnaj série World Tour

Finále

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra:
Lin Jün-ťü (Tchaj-wan) - Ovtcharov (Něm.) 4:1 (9, 5, -4, 5, 9)

Ženy - dvouhra:
Čchen Sing-tchung (Čína) - Hiranová (Jap.) 4:3 (5, 8, 7, -8, -12, -8, 8)

KARLOVY VARY - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Dickinson (Brit.) 1:56:11, 2. Montoya (Fr.) -11, 3. Sheldon (Brit.) -29, 4. Sagiv (Izr.) -41, 5. Bailie (Austr.) -46, 6. Briffod (Švýc.) -50, ...20. Čelůstka -2:57, 33. Volár -6:35, 40. Linduška (všichni ČR) -11:06.

Ženy: 1. Frintová (ČR) 2:09:09, 2. Gormanová (USA) -4, 3. Pohleová (Něm.) -1:34, 4. Kuříková (ČR) -1:49, 5. Jelistratovová (Ukr.) -2:24, 6. Ackermannová (JAR) -2:32,...31. Fairaislová -8:48, 40. Zimovjanová (obě ČR) -15:02.

Najdete na iDNES.cz