Sportovní výsledky 13. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Querrey (USA)
7:5, 6:1
konec
Federer (3-Švýc.)
Londero (Arg.)
6:3, 6:4
konec
Carreňo (Šp.)
Isner (13-USA)
6:4, 6:7 (1:7), 7:6 (8:6)

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Paire (Fr.)
Verdasco (Šp.)
6:4, skreč.
konec
Rubljov (Rus.)
Basilašvili (15-Gruz.)
6:7 (4:7), 6:4, 6:2
konec
Goffin (16-Belg.)
Fritz (USA)
6:4, 4:6, 6:4
konec
Wawrinka (Švýc.)
Dimitrov (Bulh.)
5:7, 6:4, 7:6 (7:4)
konec
Tiafoe (USA)
Monfils (Fr.)
7:6 (9:7), 6:3
konec
Schwartzman (Arg.)
Djere (Srb.)
7:6 (7:2), 6:3
konec
Shapovalov (Kan.)
J. Sousa (Portug.)
2:6, 6:3, 6:2
konec
Medveděv (9-Rus.)
Edmund (Brit.)
6:2, 7:5
konec
Bautista (11-Šp.)
Hurkacz (Pol.)
7:6 (8:6), 6:3

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 1. kolo:

konec
Melicharová, Peschkeová (7-USA/ČR)
Martičová, Čang Šuaj (Chorv./Čína)
6:3, 6:4

Dvouhra - 1. kolo

konec
Vekičová (Chorv.)
Siniaková (ČR)
6:4, 6:3
konec
Kasatkinová (Rus.)
Strýcová (ČR)
6:4, 7:6 (11:9)
konec
Azarenková (Běl.)
Bencicová (12-Švýc.)
6:4, 1:0 skreč
konec
Alexandrovová (Rus.)
Suárezová (Šp.)
6:4, 6:1
konec
Čeng Saj-saj (Čína)
Kužmová (SR)
6:3, 6:1
konec
Kontaveitová (Est.)
Kerberová (13-Něm.)
7:6 (9:7), 6:2
konec
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
Wang Čchiang (15-Čína)
6:3, 6:4
konec
Bradyová (USA)
Džabúrová (Tun.)
6:2, 6:2
konec
Wang Ja-fan (Čína)
Puigová (Portor.)
3:6, 7:5, 6:3
konec
Keninová (USA)
Görgesová (Něm.)
6:4, 7:6 (8:6)
konec
Dijasová (Kaz.)
Pegulaová (USA)
7:5, 6:4

Dvouhra - 2. kolo:

konec
Sakkariová (Řec.)
Kvitová (6-ČR)
6:4, 2:6, 6:3
konec
V. Williamsová (USA)
Bertensová (5-Niz.)
6:3, 3:6, 7:6 (7:4)

Podgorica (Č.H.) - ME hráčů do 16 let, divize B

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Česko
Kypr
84:66 (45:30)

Silniční etapový závod Binck Bank Tour

Přidat do mých lig

2. etapa (167,9 km): 1. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe) 3:45:20, 2. Philipsen (Belg./SAE Team Emirates), 3. Groenewegen (Niz./Jumbo-Visma), 4. Halvorsen (Nor./Ineos), 5. Hodeg (Kol./Deceuninck-Quick Step), 6. Capiot (Belg./Sport Vlaanderen-Baloise), ...29. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step), 107. Černý (ČR/CCC) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Bennett 7:27:57, 2. Wišniowski (Pol./CCC) -12, 3. Bak (Dán./Dimension Data), 4. Černý oba -13, 5. Philipsen, 6. Theuns (Belg./Trek-Segafredo) oba -14, ...28. Štybar -20.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Hačiodži (Jap.) - Mistrovství světa ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Bouldering:
Muži:
1. Narasaki (Jap.) 2. Schubert (Rak.), 3. Flohé (Něm.), ...6. Ondra, v kvalifikaci 57. Stráník, 71. Konečný, 96. Kříž (všichni ČR).

Ženy: 1. Garnbretová (Slovin.), 2. Nogučiová (Jap.), 3. Coxseyová (Brit.), ...v kvalifikaci 55. Adamovská (ČR).

Najdete na iDNES.cz