Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 7. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Montreal - turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čilič (14-Chorv.)
Millman (Austr.)
6:3, 6:4
konec
Nadal (1-Šp.)
Evans (Brit.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
Thiem (2-Rak.)
Shapovalov (Kan.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Hurkacz (Pol.)
Tsitsipas (4-Řec.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Gasquet (Fr.)
Nišikori (5-Jap.)
6:7 (6:8), 6:2, 7:6 (7:4)
konec
Chačanov (6-Rus.)
Wawrinka (Švýc.)
6:4, 6:7 (3:7), 6:2
konec
Fognini (7-It.)
Paul (USA)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Medveděv (8-Rus.)
Edmund (Brit.)
6:3, 6:0
konec
Bautista (10-Šp.)
Schwartzman (Arg.)
6:2, 7:5
konec
Mannarino (Fr.)
Čorič (11-Chorv.)
6:2, 6:1
konec
Garín (Chile)
Isner (12-USA)
6:3, 6:4
konec
Monfils (16-Fr.)
Ivaška (Běl.)
6:3, 7:6 (8:6)
konec
Auger-Aliassime (Kan.)
Raonic (17-Kan.)
6:3, 3:6, skreč
konec
Pella (Arg.)
Albot (Mold.)
6:3, 2:6, 7:6 (7:2)

Toronto - turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kontaveitová (16-Est.)
Suárezová (Šp.)
7:5, 3:1 skreč
konec
Jastremská (Ukr.)
Azarenková (Běl.)
7:5, 7:5
konec
Halepová (4-Rum.)
Bradyová (USA)
4:6, 7:5, 7:6 (7:5)
konec
Bencicová (11-Švýc.)
Görgesová (Něm.)
5:7, 6:3, 6:4
konec
Ósakaová (2-Jap.)
Mariaová (Něm.)
6:2, skreč
konec
S. Williamsová (8-USA)
Mertensová (Belg.)
6:3, 6:3
konec
Šwiateková (Pol.)
Wozniacká (15-Dán.)
1:6, 6:3, 6:4
konec
Andreescuová (Kan.)
Kasatkinová (Rus.)
5:7, 6:2, 7:5
konec
Ostapenková (Lot.)
Pavljučenkovová (Rus.)
6:2, 2:6, 6:4
konec
Kuzněcovová (Rus.)
Vekičová (Chorv.)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Alexandrovová (Rus.)
Čang Šuaj (Čína)
6:4, 6:3

Toronto - turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
Olaruová, Jang Čao-süan bez boje (Rum./Čína)
– : –
konec
Melicharová, Peschkeová (7-USA/ČR)
Bradyová, Srebotniková (USA/Slovin.)
6:4, 6:0.

ME do 20 let - ženy

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Nizozemsko
59:48 (25:22)
konec
Rusko
Německo
53:47 (32:20)
konec
Belgie
Lotyšsko
48:42 (32:18)
konec
Srbsko
Litva
66:62 (29:31)
konec
Maďarsko
Portugalsko
65:53 (37:28)
konec
Španělsko
Bělorusko
86:55 (49:32)
konec
Francie
Švédsko
53:31 (23:16)

MOSKVA (Rus.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Skupina G:
Perušič, Schweiner (10-ČR) - Nölvak, Tiisaar (26-Est.) 2:1 (19, -14, 6)

Ženy
Skupina C:
Schützenhöferová, Plesuitschnigová (14-Rak.) - Bonnerová, Maixnerová (30-ČR) 2:0 (10, 20)

Skupina F:
Stubbeová, Van Ierselová (11-Niz.) - Kvapilová, Kubíčková (27-ČR) 2:0 (13, 16)

Alkmaar - mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Časovka
Smíšená štafeta družstev (44,8 km): 1. Nizozemsko (Bouwman, Mollema, Sinkeldam, Mackaijová, Markusová, Pietersová) 52:49, 2. Německo (Mathis, Sutterlin, Wolf, Brennauerová, Kleinová, Krögerová) -15, 3. Itálie (Affini, Boaro, Martinelli, Guazziniová, Longová Borghiniová, Valsecchiová) -1:25, ...7. Česko (J. Bárta, Otruba, Schlegel, Bajgerová, Korvasová, Machačová) -4:32. 

Junioři (22,4 km): 1. Piccolo (It.) 26:53, 2. Boven -12, 3. Leijnse (oba Niz.) -14, ...20. Bittner -1:35, 43. J. Ťoupalík (oba ČR) -2:32.

Juniorky (22,4 km): 1. Van Anrooijová (Niz.) 30:18, 2. Garejevová (Rus.) -3, 3. Olaussonová (Švéd.) -42, ...16. Burlová -2:01, 42. Obořilová (obě ČR) -6:29.

Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)

Přidat do mých lig

5. etapa (153,8 km):
1. Mezgec (Slovin./Mitchelton-Scott) 3:49:55, 2. Prades (Šp./Movistar), 3. Swift (Brit./Ineos), 4. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step), 5. Latour (Fr./AG2R La Mondiale), 6. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) všichni stejný čas, ...130. Hirt (ČR/Astana) -7:27.

Průběžné pořadí: 1. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe) 18:06:30, 2. Mezgec -4, 3. Swift -16, 4. Prades -18, 5. Mohorič (Slovin./Bahrajn-Merida) -20, 6. Jauregui (Fr./AG2R La Mondiale) -22, ...25. Vakoč -24, 143. Hirt -14:29.

Praha - ME baseballistů do 23 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Chorvatsko
10:6

ostatní sportyPřidat do mých lig

Bath - mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Štafety

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pillage, Murray (Brit.) 1493, 2. Fedečko, Rydvanskyj (Ukr.) 1489, 3. Malits, Bereczki (Maď.) 1484, ...5. Bilko, Svěchota (ČR) 1467.

Ženy: 1. Churaskinová, Petrovová (Rus.) 1374, 2. Prampoliniová, Mercuriová (It.) 1366, 3. Bartaová, Retiová (Maď.) 1363.

Najdete na iDNES.cz