Sportovní výsledky 3. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

MOL Cup

Předkolo

Přidat do mých lig

Druhá anglická liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barnsley
Fulham
1:0
konec
Blackburn
Charlton
1:2
konec
Brentford
Birmingham
0:1
konec
Millwall
Preston
1:0
konec
Reading
Sheffield Wednesday
1:3
konec
Stoke
QPR
1:2
konec
Swansea
Hull
2:1
konec
Wigan
Cardiff
3:2
konec
Nottingham
West Bromwich
– : –

Druhá německá liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karlsruhe
Drážďany
4:2
konec
Hannover
Regensburg
1:1

Skotská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic
St. Johnstone
7:0
konec
Hibernian
St. Mirren
1:0
konec
Livingston
Motherwell
0:0
konec
Ross County
Hamilton
3:0.

POPRAD (Sloven.) - Turnaj hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
ČR ‚19‘
Německo ‚20‘
4:3 v prodl. (1:0, 2:1, 0:2 1:0)
konec
Slovensko ‚20‘
Dánsko ‚20‘
4:2 (1:1, 3:0, 0:1)

KITZBÜHEL (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Thiem (1-Rak.)
Ramos (Šp.)
7:6 (7:0), 6:1

LOS CABOS (Mex.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Arneodo, Nys (Mon.)
Inglot, Krajicek (1-Brit./USA)
7:5, 5:7, 16:14

Dvouhra - finále:

konec
Schwartzman (3-Arg.)
Fritz (5-USA)
7:6 (8:6), 6:3

SAN JOSE (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
<b></b>Peschkeová, Melicharová (1-ČR/USA)
Čeng Saj-saj, Liang En-šuo (Čína/Tchaj-wan)
6:4, 4:6, 10:3

Dvouhra - semifinále:

konec
Sabalenková (2-Běl.)
Vekičová (5-Chorv.)
6:4, 6:3
konec
Čeng Saj-saj (Čína)
Sakkariová (7-Řec.)
7:6 (7:5), 6:2

WASHINGTON (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Kyrgios (Austr.)
Tsitsipas (1-Řec.)
6:4, 3:6, 7:6 (9:7)
konec
Medveděv (3-Rus.)
Gojowczyk (Něm.)
6:2, 6:2

WASHINGTON (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Gauffová, McNallyová (USA)
Sanchezová, Stollárová (4-USA/Maď.)
6:2, 6:2

Dvouhra - semifinále:

konec
Pegulaová (USA)
Kalinská (Rus.)
6:3, 3:6, 6:1
konec
Giorgiová (It.)
McNallyová (USA)
7:6 (7:5), 6:2

KLATOVY - ME hráček do 20 let

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
43:58 (8:16, 21:23, 33:44)
konec
Polsko
Švédsko
58:30 (14:17, 30:19, 48:24)

ORADEA (Rumun.) - ME hráčů do 18 let

Divize B, semifinále

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Česko
76:58 (24:15, 36:31, 52:48)

NING-PO (Čína) - Olympijská kvalifikace žen

Přidat do mých lig
konec
ČR
Turecko
1:3
konec
Čína
Německo
3:1

VÍDEŇ (Rak.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie major

Přidat do mých lig

BRNO - Kvalifikace na Velkou cenu České republiky, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Arbolino (It./Honda) 2:18,020, 2. McPhee (Brit./Honda) -0,400, 3. Antonelli (It./Honda) 0,802, ...14. Salač -2,706, 20. Kornfeil (oba ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 2:02,753, 2. Miller (Austr./Ducati) -2,524, 3. Zarco (Fr./KTM) -2,598, ...20. Abraham (ČR/Ducati) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

Moto2: 1. A. Márquez (Šp./Kalex) 2:06,787, 2. Lowes (Brit./Kalex) -2,018, 3. Baldassarri (It./Kalex) -3,979.

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Kvalifikace na Velkou cenu Maďarska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:14,572, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,018, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,197, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,471, 5. Vettel (Něm./Ferrari) -0,499, 6. Gasly (Fr./Red Bull) -0,878, 7. Norris (Brit./McLaren) -1,228, 8. Sainz (Šp./McLaren) -1,280, 9. Grosjean (Fr./Haas) -1,441, 10. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) -1,469.

Finská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 2:08:49,4, 2. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -16,4, 3. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -28,8, 4. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -50,5, 5. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -53,1, 6. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -59,1.

VRATISLAV (Pol.) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Vaculík (SR), 3. Madsen (Dán.), 4. Kolodziej (Pol.).
Průběžné pořadí MS (po 5 z 10 závodů): 1. Zmarzlik, 2. Sajfutdinov (Rus.), 3. Madsen všichni 61, ...20. Milík (ČR) 4.

Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. etapa (132,3 km): 1. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe) 2:57:58, 2. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 3. Jakobsen (Niz./Deceuninck-Quick Step), 4. Walscheid (Něm./Sunweb), 5. Van Poppel (Niz./Jumbo-Visma), 6. Mareczko (It./CCC), ...64. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) všichni stejný čas, 150. Hirt (ČR/Astana) -3:31.

ŠPANĚLSKO - Jednorázový závod San Sebastián (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) 5:44:27, 2. Van Avermaet (Belg./CCC), 3. Hirschi (Švýc./Sunweb), 4. G. Izagirre (Šp./Astana), 5. Mollema (Niz./Trek-Segafredo), 6. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) všichni -38, ...17. Kreuziger (ČR/Dimension Data) -1:07, Černý (ČR/CCC) nedokončil.

VAL DI SOLE (It.) - MS ve fourcrossu na horských kolech

Přidat do mých lig

Muži: 1. Mayet (Fr.), 2. Heap (Brit.), 3. Beckeman (Švéd.), ...5. Slavík, 23. Faistaver, 27. Kvapil (všichni ČR).
Ženy: 1. Labounková (ČR), 2. Bradleyová (Brit.), 3. Bernardová (Fr.).

Sjezd:
Muži:
1. Greenland (Brit.) 3:37,819, 2. Bruni -2,854, 3. Vergier (oba Fr.) -4,882, ...39. Král (ČR) -18,496.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Bruni 1132, 2. Pierron (Fr.) 1000, 3. Brosnan (Austr.) 939, ...65. Král 54, 91. Sehnal (ČR) 12.

Ženy: 1. Cabirouová (Fr.) 4:25,790, 2. Hannahová (Austr.) -11,776, 3. Balancheová (Švýc.) -18,324.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Hannahová 1250, 2. Cabirouová 1080, 3. Hoffmannová (Něm.) 739.

Extraliga, série o postup do finále - 2. zápas

Přidat do mých lig

Draci Brno - Eagles Praha 2:1, stav série 1:1

PITESTI (Rumun.) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

BEROUN - Turnaj WGM Beroun Czech Open 2019, součást kalendáře ČGF a okruhu Moneta Czech PGA Tour

Přidat do mých lig

KONOPIŠTĚ - Turnaj Czech Ladies Challenge okruhu LET Access, druhé nejvyšší evropské série

Přidat do mých lig

1. Nuutinenová (Fin.) 209 (72+69+68), 2. am. Melecká (ČR) 210 (69+70+71), Romingerová (Švýc.) 210 (75+70+65) a Engströmová (Švéd.) 210 (69+73+68), 5. Davisová (Angl.) 211 (68+70+73), 6. am. Macková 212 (71+72+69), am. T. Koželuhová 212 (72+68+72), Vlašínová 212 (71+68+73), Colombottová (It.) 212 (70+74+68), Smitová (JAR) 212 (68+74+70), 11. am. Kousková 213 (74+68+71), 17. am. Melichová 214 (70+72+72).

MILTON KEYNES (V.B.) - Ženský turnaj kategorie major British Open

Přidat do mých lig

LONDÝN (V.B.) - Parkurová soutěž Global Champions League

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

LIMA (Peru) - Panamerické hry

Přidat do mých lig

RAČICE - Mistrovství Evropy juniorů v dálkovém plavání

Přidat do mých lig

Do 19 let - 10 km:
Junioři:
1. Hughes (Brit.) 1:55:49,9, 2. Huszti -1,2, 3. Galicz (oba Maď.) -1,5, ...23. Straka -5:16,9, 29. Kačeřovský -9:32,4, Štěrba (všichni ČR) nedokončil.
Juniorky: 1. Cassignolová (Fr.) 2:01:28,3, 2. Boyová (Něm.) -4, 3. Sorokinová (Rus.) -14,3, ...15. Petřeková -6:47,7, 20. Soukupová -7:56,8, 23. Šebestová (všechny ČR) -8:30,2.

TOKIO (Jap.) - Světový pohár

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz