Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 4. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bristol
Leeds
1:3

Druhá německá liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heidenheim
Stuttgart
2:2
konec
Aue
Wiesbaden
3:2
konec
Darmstadt
Kiel
2:0

Portugalský Superpohár

Přidat do mých lig
konec
Benfica Lisabon
Sporting Lisabon
5:0

LIBEREC

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Milojevič (11-Srb.)
Dutra Silva (15-Braz.)
6:3, 3:6, 6:4

SAN JOSE (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Čeng Saj-saj (Čína)
Sabalenková (2-Běl.)
6:3, 7:6 (7:3)

SAN JOSE (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Peschkeová, Melicharová (1-ČR/USA)
Aojamaová, Šibaharaová (Jap.)
6:4, 6:4

WASHINGTON (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kyrgios (Austr.)
Medveděv (3-Rus.)
7:6 (8:6), 7:6 (7:4)

WASHINGTON (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Klaasen, Venus (3-JAR/N. Zél.)
Rojer, Tecau (Niz./Rum.)
3:6, 6:3, 10:2

WASHINGTON (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pegulaová (USA)
Giorgiová (It.)
6:2, 6:2

KLATOVY - ME hráček do 20 let

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švédsko
81:47 (22:8, 44:19, 66:31)
konec
Rusko
Polsko
65:43 (18:17, 37:28, 50:36).

ORADEA (Rumun.) - ME hráčů do 18 let

Divize B - o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Česko
Severní Makedonie
89:80 (28:21, 45:49, 75:67)

VOLOS (Řec.) - Závěr ME hráčů do 18 let

Přidat do mých lig

Finále:
Španělsko - Turecko 57:53 (13:16, 23:31, 42:43).

O 3. místo:
Řecko - Slovinsko 57:81 (14:12, 27:26, 43:46)

Kvalifikace OH - ženy

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Čína
Turecko
3:0 (18, 12, 18)

VÍDEŇ (Rak.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie major

Přidat do mých lig

Ženy
Finále:

Humanaová-Paredesová, Pavanová (2-Kan.) - Maria Antonelliová, Carol (6-Braz.) 2:0 (19, 16),

O 3. místo:
Agatha, Duda (4-Braz.) - Talita, Taiana (25-Braz.) 2:0 (29, 19)

Muži:
Finále: Mol, Sörum (1-Nor.) - Alison, Álvaro Filho (5-Braz.) 2:0 (11, 17),

O 3. místo:
Bryl, Fijalek (6-Pol.) - Dalhausser, Lucena (14-USA) 2:1 (17, -17, 11).

BRNO - Velká cena České republiky, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Canet (Šp./KTM) 39:11,879, 2. Dalla Porta -0,159, 3. Arbolino (oba It./Honda) -0,217, 4. Masiá (Šp./KTM) -0,404, 5. Antonelli (It./Honda) -0,499, 6. Ogura (Jap./Honda) -0,530, ...9. Kornfeil -1,063, Salač (oba ČR/KTM) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 10 z 19 závodů): 1. Canet 148, 2. Dalla Porta 145, 3. Antonelli 98, 4. Arbolino 93, 5. Masiá 78, 6. Ramírez (Šp./Honda) 78, ...9. Kornfeil 59, 26. Salač 6.

Moto2: 1. Á. Márquez (Šp./Kalex) 38:49,768, 2. Di Giannantonio (It./Speed Up) -3,018, 3. Bastianini (It./Kalex) -4,158, 4. Navarro (Šp./Speed Up) -4,290, 5. Marini (It./Kalex) -7,031, 6. Schrötter (Něm./Kalex) -8,847.
Průběžné pořadí MS (po 10 z 19 závodů): 1. Á. Márquez 161, 2. Lüthi (Švýc./Kalex) 128, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) 110, 4. Navarro 110, 5. Schrötter 107, 6. Baldassarri (It./Kalex) 102.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 39:24,430, 2. Dovizioso (It./Ducati) -2,452, 3. Miller (Austr./Ducati) -3,497, 4. Rins (Šp./Suzuki) -4,858, 5. Crutchlow (Brit./Honda) -6,007, 6. Rossi (It./Yamaha) -9,083, ...19. Abraham (ČR/Ducati) -44,296.
Průběžné pořadí MS (po 10 z 19 závodů): 1. M. Márquez 210, 2. Dovizioso 147, 3. Petrucci (It./Ducati) 129, 4. Rins 114, 5. M. Viňales (Šp./Yamaha) 91, 6. Rossi 90, ...24. Abraham 3.

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Velká cena Maďarska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:35:03,796, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,796, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -1:01,433, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -1:05,250, 5. Sainz (Šp./McLaren), 6. Gasly (Fr./Red Bull), 7. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo), 8. Bottas (Fin./Mercedes), 9. Norris (Brit./McLaren), 10. Albon (Thaj./Toro Rosso) všichni -1 kolo.

Nejrychlejší kolo: Verstappen 

Průběžné pořadí MS (po 12 z 21 závodů): 1. Hamilton 250 b., 2. Bottas 188, 3. Verstappen 181, 4. Vettel 156, 5. Leclerc 132, 6. Gasly 63.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 438, 2. Ferrari 288, 3. Red Bull 244, 4. McLaren 82, 5. Toro Rosso 43, 6. Renault 39, 7. Alfa Romeo 32, 8. Racing Point 31, 9. Haas 26, 10. Williams 1.

Finská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 2:30:40,3, 2. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -25,6, 3. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -33,2, 4. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -53,4, 5. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -56,3, 6. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -1:32,4.

Průběžné pořadí MS (po 9 ze 14 závodů): 1. Tänak 180, 2. Ogier 158, 3. Neuville 155, 4. Evans (Brit./Ford) 78, 5. Mikkelsen 71, 6. Suninen (Fin./Ford) 66, ...17. Kopecký (ČR/Škoda Fabia) 5.

Pořadí týmů: 1. Hyundai 262, 2. Toyota 238, 3. Citroën 198, 4. M-Sport Ford 158.

KRAMOLÍN - Závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1:
1. jízda:
1. Szvoboda (Maď./KTM) 34:21,680, 2. Michek -8,180, 3. Kovář (oba KTM) -12,570.
2. jízda: 1. Michek 34:56,760, 2. Neugebauer (KTM) -13,490, 3. Kovář -16,390.
Celkově: 1. Michek 47, 2. Kovář 40, 3. Bartoš (KTM) 34.
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Szvoboda 241, 2. Neugebauer 239, 3. Kovář 212.

MX2:
1. jízda
: 1. Klein (Rak./KTM) 29:50,380, 2. Krč -1,930, 3. Nedvěd (oba KTM) -12,990.
2. jízda: 1. Krč 30:03,330, 2. Drdaj (ČR/Yamaha) -9,300, 3. Nedvěd -30,930.
Celkově: 1. Krč 47, 2. Nedvěd 40, 3. Drdaj 37.
Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Krč 238, 2. Jošt (SR/KTM) 224, 3. Nedvěd 204.

LOMMEL (Belg.) - Velká cena Belgie, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Febvre (Fr./Yamaha) 34:40,884, 2. Gajser (Slovin./Honda) -6,614, 3. Coldenhoff (Niz./KTM) -8,995.
2. jízda: 1. Anstie (Brit./KTM) 34:30,638, 2. Gajser -5,121, 3. Coldenhoff -11,472.
GP celkově: 1. Gajser 44, 2. Febvre 43, 3. Coldenhoff 40.

Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Gajser 626, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) 439, 3. Paulin (Fr./Yamaha) 402.
MX2:
1. jízda:
1. Prado (Šp./KTM) 34:54,715, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -20,055, 3. Sterry (Brit./Kawasaki) -27,807, ...18. Polák (ČR/KTM) -1 kolo.
2. jízda: 1. Prado 34:57,670, 2. Vlaanderen (Niz./Honda) -17,551, 3. Watson (Brit./Yamaha) -17,707, ...30. Polák nedokončil.
GP celkově: 1. Prado 50, 2. Vlaanderen 36, 3. Watson 36, ...21. Polák 3.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Prado 644, 2. Olsen (Dán./Husqvarna) 520, 3. Vialle (Fr./KTM) 416, ...42. Polák 5.

Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)

Přidat do mých lig

2. etapa (152,7 km): 1. Mezgec (Slovin./Mitchelton-Scott) 3:32:42, 2. Gaviria (Kol./SAE Emirates), 3. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe), 4. Van Poppel (Niz./Jumbo-Visma), 5. Sarreau (Fr./Groupama-FDJ), 6. Walscheid (Něm./Sunweb), ...74. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) všichni stejný čas, 144. Hirt (ČR/Astana) -2:34.

Průběžné pořadí: 1. Ackermann 6:30:26, 2. Planet (Fr./Novo Nordisk) -1, 3. Gaviria -2, 4. Mezgec -4, 5. Franczak -6, 6. Kaczmarek (oba Pol.) -7, ...64. Vakoč -14, 151. Hirt -6:19.

VAL DI SOLE (It.) - Závod SP v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:20:47, 2. Flückiger -18, 3. Schurter (oba Švýc.) -53, 4. Avancini (Braz.) -1:46, 5. Braidot (It.) -2:01, 6. Vader (Niz.) -2:42, ...41. Škarnitzl -7:09, 63. Kulhavý -10:22, 69. Kobes -11:26, 85. Paprstka -1 kolo, Vastl, Vobecký, Cink (všichni ČR) všichni nedokončili.
Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Schurter 1390, 2. M. van der Poel 1274, 3. Avancini 1165, 4. Flückiger 1143, 5. Sarrou (Fr.) 813, 6. Kerschbaumer (It.) 802, ...8. Cink 630, 32. Škarnitzl 290, 46. Vastl 147.

Ženy: 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 1:21:59, 2. Neffová (Švýc.) -1, 3. Rissvedsová (Švéd.) -1:01, 4. Bělomojná (Ukr.) -1:29, 5. Tauberová (Niz.) -1:56, 6. Woodruffová (USA) -2:44, ...20. Čábelická -5:52, 50. Štěpánová -12:58, 61. Ježková, 69. Veselá (všechny ČR) obě -2 kola.
Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Neffová 1415, 2. Courtneyová (USA) 1382, 3. Terpstraová (Niz.) 950, 4. Ferrandová-Prévotová 940, 5. Tauberová 805, 6. Freiová (Švýc.) 805, ...19. Čábelická 452, 44. Štěpánová 162.

Muži do 23 let: 1. Dascalu (Rum.) 1:23:10, 2. Colombo (Švýc.) -4, 3. Cullell (Šp.) -51, ...39. Průdek -7:16, 70. Zadák -11:06, 73. Tomášek -11:49, 77. Jirouš -13:01, Jelínek (všichni ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Dascalu 430.

Ženy do 23 let: 1. Eiblová (Něm.) 1:07:05, 2. Richardsová (Brit.) -42, 3. Stiggerová (Rak.) -1:19, ...13. Sásková -6:14, 19. Czeczinkarová -7:27, 25. Tvarůžková (všechny ČR) -8:42.
Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Eiblová 410, ...17. Sásková 45, 27. Czeczinkarová 11, 39. Neumanová (ČR) 4, 44. Tvarůžková 1.

VELKÁ BRITÁNIE - Jednodenní závod Londýn-Surrey (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Viviani (It./Deceuninck-Quick Step) 3:46:16, 2. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe), 3. Mörköv (Dán./Deceuninck-Quick Step), 4. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 5. Jansen (Nor./Jumbo-Visma), 6. Nizzolo (It./Dimension Data), ...27. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) všichni stejný čas.

BEROUN - Turnaj WGM Beroun Czech Open 2019, součást kalendáře ČGF a okruhu Moneta Czech PGA Tour

Přidat do mých lig

1. Cafourek 267 (67+65+65+70), 2. Páleník 272 (64+68+73+67), 3. am. V. Novák 273 (69+64+72+68) a Dimitrijevič (Srb.) 273 (66+66+71+70), 5. Lavoie (USA) 274 (68+67+69+70), 6. Elli (It.) 275 (68+66+72+69). 

MILTON KEYNES (V.B.) - Ženský turnaj kategorie major British Open

Přidat do mých lig

KARLOVY VARY - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Cena města Karlovy Vary - Memoriál Josefa Dolejšího, rovinový dostih (2000 m, tříletí a starší koně, dotace 135.000 korun):1. Portorikos (ž. Laube, tr. Wroblewski, stáj TVD a.s.), 2. Father Frost, 3. Cawok. Čas: 2:12,52. Výrok: boj krk - 2 1/4 - 3 1/4.

Velká cena BBAG, rovinový dostih (1600 m, tříletí a starší koně, dotace 160.000 korun): 1. Amazing Gangster (ž. Laube, tr. Wroblewski, stáj AMP Invest sp z oo), 2. Hello Hobby, 3. Never Now. Čas: 1:40,89. Výrok: jistě 1 3/4 - krk - 7.

Další dostihy:
I. Ema Ral (ž. Hlubučková) - Reine d’Argent - Eowyn,
II. Fulmine Luna (Florian) - Fable - Penseur,
III. Azteka (am. Bartleyová) - Naex - Dodybud,
IV. Uran (ž. Pavlíček) - Forever Dry - Top Gun,
VII. Cheminée (ž. Faltejsek) - Merella - Sottovento.

LONDÝN (V.B.) - Parkurová soutěž Global Champions League

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

LIMA (Peru) - Panamerické hry

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz