fotbalPřidat do mých lig
hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Muži - kvalifikace:
1. kolo:
Denysenko, Jemeljančyk (Ukr.) - R. Kufa, Melmuka (ČR) 2:0 (14, 15).
Ženy - skupina B:
Hermannová, Nausch Sluková (2-ČR) - Nagataová, Suzukiová (31-Jap.) 2:0 (14, 9)
Liliana, Elsa (15-Šp.) - Hermannová, Nausch Sluková 2:0 (19, 18)
cyklistikaPřidat do mých lig
12. etapa (Toulouse - Bagneres-de-Bigorre, 209,5 km)
1. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) 4:57:53, 2. Bilbao (Šp./Astana), 3. Mühlberger (Rak./Bora-hansgrohe) oba stejný čas, 4. Benoot (Belg./Lotto-Soudal), 5. Felline (It./Trek-Segafredo), 6. Trentin (It./Mitchelton-Scott), 7. Naesen (Belg./AG2R La Mondiale), 8. Costa (Portug./SAE Team Emirates), 9. Clarke (Austr./EF Education First), 10. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo) všichni -1:28, ...54. Kreuziger (ČR/Dimension Data) -9:35.
Průběžné pořadí: 1. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step) 52:26:09, 2. Thomas (Brit./Ineos) -1:12, 3. Bernal (Kol./Ineos) -1:16, 4. Kruijswijk (Niz./Jumbo-Visma) -1:27, 5. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:45, 6. Mas (Šp./Deceuninck-Quick Step) -1:46, 7. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -1:47, 8. N. Quintana (Kol./Movistar) -2:04, 9. Martin (Ir./SAE Team Emirates) -2:09, 10. Pinot (Fr./Groupama-FDJ) -2:33, ...17. Kreuziger -3:28.
Muži - šavle:
Finále:
O Sang-uk (Kor.) - Szatmári (Maď.) 15:12
Semifinále:
O Sang-uk - Curatoli (It.) 15:11
Szatmári - Abadíní (Írán) 15:8
Další pořadí:
140. Doležal, 143. Hoschna, 145. Wachsberger, 155. P. Beran (všichni ČR)
Ženy - kord:
Finále:
Moellhausenová (Braz.) - Lin Šeng (Čína) 13:12,
Semifinále:
Moellhausenová - Kongová (Hong.) 15:11
Lin Šeng - Kryvycká (Ukr.) 15:14
Další pořadí:
51. Saligerová, 56. Pěchovová, 74. Doubová, 172. Došková (všechny ČR)
(par 71) 1. Holmes (USA) 66, 2. Lowry (Ir.) 67, 3. Aphibarnrat (Thaj.), García, Rahm (oba Šp.), Koepka, Finau, Simpson (všichni USA), Hatton, Fleetwood, Westwood (všichni Angl.), Fox (N. Zél.), Frittelli (JAR), MacIntyre (Skot.) a Norén (Švéd.) všichni 68.
plaváníPřidat do mých lig
Dálkové plavání
Štafeta (4x1,25 km):
1. Německo (Boyová, Köhlerová, Meissner, Muffels) 53:58,7, 2. Itálie (Bruniová, Gabbrielleschiová, Acerenza, Paltrinieri) -0,2, 3. USA (Andersonová, Twichellová, Wilimovsky, Brinegar) -0,3, 4. Brazílie -25,8, 5. Austrálie -38,1, 6. Francie -38,4.
Synchronizované plavání
Dvojice - volný program, finále: 1. Romašinová, Kolesničenková (Rus.) 97,5000, 2. Sun Wen-jen, Chuang Süe-čchen (Čína) 95,7667, 3. Fjedinová, Savčuková (Ukr.) 94,1000, ...v kvalifikaci 25. Dufková, Mazánková (ČR).
Skoky do vody:
Muži - 3 m prkno: 1. Sie S’-i 545,45, 2. Cchao Jüan (oba Čína) 517,85, 3. Laugher (Brit.) 504,55.