Sportovní výsledky 8. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Evropská liga (předkola)

3. předkolo

Přidat do mých lig

FRÝDEK-MÍSTEK - přípravné utkání hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Gruzie
3:1 (2:0)

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Ósakaová (2-Jap.)
Šwiateková (Pol.)
7:6 (7:4), 6:4
konec
Halepová (4-Rum.)
Kuzněcovová (Rus.)
6:2, 6:1
konec
Andreescuová (Kan.)
Bertensová (5-Niz.)
6:1, 6:7 (7:9), 6:4
konec
Svitolinová (6-Ukr.)
Bencicová (11-Švýc.)
6:2, 6:4
konec
S. Williamsová (8-USA)
Alexandrovová (Rus.)
7:5, 6:4
konec
Keninová (USA)
Jastremská (Ukr.)
6:2, 6:2

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
Kičenoková, Spearsová (Ukr./USA)
6:1, 6:1
konec
Azarenková, Bartyová (6-Běl./Austr.)
Karolína Plíšková, Görgesová (ČR/Něm.)
6:1, 6:3
konec
Melicharová, Peschkeová (7-USA/ČR)
Grönefeldová, Schuursová (Něm./Niz.)
6:2, 6:4

Montreal - turnaj mužů

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nadal (1-Šp.)
Pella (Arg.)
6:3, 6:4
konec
Thiem (2-Rak.)
Čilič (14-Chorv.)
7:6 (9:7), 6:4
konec
A. Zverev (3-Něm.)
Basilašvili (13-Gruz.)
7:5, 5:7, 7:6 (7:5)
konec
Chačanov (6-Rus.)
Auger-Aliassime (Kan.)
6:7 (7:9), 7:5, 6:3
konec
Fognini (7-It.)
Mannarino (Fr.)
6:2, 7:5
konec
Medveděv (8-Rus.)
Garín (Chile)
6:3, 6:3
konec
Bautista (10-Šp.)
Gasquet (Fr.)
7:5, 7:5
konec
Monfils (16-Fr.)
Hurkacz (Pol.)
6:4, 6:0

Klatovy - ME hráček do 20 let

O 9.-16. místo

Přidat do mých lig
konec
Česko
Bělorusko
78:48 (22:12, 45:23, 63:36)
konec
Litva
Německo
64:44 (38:17)
konec
Lotyško
Nizozemsko
57:52 (21:24)
konec
Švédsko
Portugalsko
60:55 (25:26)

Klatovy - ME hráček do 20 let

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Srbsko
64:51 (30:17)
konec
Belgie
Polsko
72:54 (26:26)
konec
Itálie
Španělsko
71:62 (30:38)
konec
Francie
Maďarsko
76:33 (46:18)

Podgorica - ME hráčů do 16 let, divize B

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Česko
Irsko
75:44 (44:17)

MOSKVA - ME v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Skupina G:

Perušič, Schweiner (10-ČR) - Kantor, Losiak (7-Pol.) 2:1 (19, -19, 14)

Ženy
Skupina C:

Bočarovová, Voroninová (19-Rus.) - Bonnerová, Maixnerová (30-ČR) 2:1 (13, -18, 12)

Skupina F:
Kvapilová, Kubíčková (27-ČR) - Rudychová, Dabižová (22-Rus.) 2:1 (-13, 17, 10)

Praha - mezinárodní turnaj Czech Open

Přidat do mých lig

Elitní kategorie mužů:
Skupina A:

Sparta Praha - Höllvikens IBF (Švéd.) 4:5
Mladá Boleslav - Chur (Švýc.) 4:3
Sparta Praha - Mladá Boleslav 6:2
Höllvikens IBF - Chur 2:1

Skupina B:
Sokol Pardubice - Alligator Malans (Švýc.) 1:4
Chodov - Pixbo Wallenstam (Švéd.) 2:4
Chodov - Sokol Pardubice 5:1
Pixbo Wallenstam - Alligator Malans 1:1

Skupina C:
Tatran Střešovice - IBF Falun (Švéd.) 0:5
FBC Ostrava - Wiler-Ersigen (Švýc.) 1:4
IBF Falun - Wiler-Ersigen 5:3
Tatran Střešovice - FBC Ostrava 2:0

Skupina D:
Tigers Langnau (Švýc.) - Zug Uniteg (Švýc.) 4:1
FbŠ Bohemians - Lerkings (Lot.) 5:3
FbŠ Bohemians - Tigers Langnau 9:4
Lerkings - Zug Uniteg 4:5

Elitní kategorie žen:
Skupina A:

Česko „19“ - Göteborg (Švéd.) 1:1
Chodov - Umea (Švéd.) 2:5
Göteborg - Umea 1:1
Česko „19“ - Chodov 1:2.

Skupina B:
1. SC Vítkovice - Kloten Dietlikon Jets (Švýc.) 1:2
Panthers Praha - Pixbo Wallenstam 1:3
Kloten Dietlikon Jets - Pixbo Wallenstam 2:2
1. SC Vítkovice - Panthers Praha 7:1

Skupina C:
Tigers Jižní Město - Piranha Chur (Švýc.) 2:1
Židenice - Malmö (Švéd.) 1:4
Piranha Chur - Malmö 2:4
Tigers Jižní Město - Židenice 6:3

Skupina D:
Tatran Střešovice - Eräviikingit (Fin.) 2:4
FbŠ Bohemians - Falun 3:7
Eräviikingit - Falun 4:6
Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 3:4

Alkmaar (Niz.) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Časovka
Muži (22,4 km):
1. Evenpoel (Belg.) 24:55, 2. Asgreen (Dán.) -19, 3. Affini (It.), 4. Küng (Švýc.) oba -21, 5. Dowsett (Brit.) -22, 6. Ganna (It.) -23, ...15. J. Bárta -1:15, 24. Schlegel (oba ČR) -2:09.

Muži do 23 let (22,4 km): 1. Price-Pejtersen 25:53, 2. Bjerg (oba Dán.) -12, 3. Bissegger (Švýc.) -13, ...8. Otruba -43, 46. Rotter (oba ČR) -2:47.

Ženy (22,4 km): 1. Van Dijková (Niz.) 28:07, 2. Kleinová (Něm.) -30, 3. Brandová (Niz.) -52, 4. Heineová (Nor.) -53, 5. Kiesenhoferová (Rak.) -1:02, 6. Krögerová (Něm.) -1:06, ...27. Korvasová -3:36, 29. Machačová (obě ČR) -4:23.

Ženy do 23 let (22,4 km): 1. Ludwigová (Něm.) 29:21, 2. Novolodská (Rus.) -38, 3. Pirroneová (It.) -40, ...25. Hájková -3:10, 26. Bajgerová (obě ČR) -3:59.

Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)

Přidat do mých lig

6. etapa (160 km):
1. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) 4:07:13, 2. Sivakov (Rus./Ineos, 3. Hindley (Austr./Sunweb) všichni stejný čas, 4. Higuita (Kol./Education First) -8, 5. Majka (Pol./Bora-hansgrohe), 6. Latour (Fr./AG2R La Mondiale) oba -10, ...24. Vakoč (ČR/Deucenick-Quick Step) -2:55, 85. Hirt (ČR/Astana) -15:11.

Průběžné pořadí: 1. Vingegaard 22:13:57, 2. Sivakov -4, 3. Hindley -6, 4. Ulissi (It./UAE Team Emirates) -17, 5. Higuita -18, 6. Latour -19, ...22. Vakoč -16:55, 113. Hirt -29:26.

Najdete na iDNES.cz