Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 17. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jindřichův Hradec
Soběslav
1:5 (0:3)
konec
Čížová
Beroun
7:1 (3:0)
konec
České Budějovice B
Cheb
6:3 (2:3)
konec
Doubravka
Petřín Plzeň
2:1 (1:0)
konec
Klatovy
Mýto
0:1 (0:1)
konec
Přeštice
Rokycany
3:0 (1:0)

Divize B

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Dobříš
2:0 (1:0)
konec
Brandýs n. L.
Česká Lípa
2:0 (1:0)
konec
Chomutov
Meteor Praha
3:0 (1:0)
konec
Neratovice-Byškovice
Kladno
2:1 (1:0)
konec
Štětí
Rakovník
2:3 (0:2)
konec
Březová
Souš
1:1 (1:1), pen. 6:5
konec
Slaný
Český Brod
0:1 (0:1)

Divize C

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Vysoké Mýto
0:2 (0:1)
konec
Kutná Hora
Poříčany
2:1 (2:0)
konec
Velké Hamry
Hlinsko
3:2 (0:1)
konec
Horky nad Jizerou
Ostrá
1:0 (0:0)
konec
Letohrad
Benátky nad Jizerou
0:3 (0:1)
konec
Trutnov
Dvůr Králové
1:0 (0:0)

Divize D

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havlíčkův Brod
Humpolec
3:4 (2:1)
konec
Břeclav
Start Brno
0:6 (0:4)
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Velká Bíteš
1:3 (0:1)
konec
Stará Říše
Tasovice
7:1 (5:0)

Divize E

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Hranice
1:3 (0:3)
konec
Hodonín
Slavičín
2:2 (1:1)
konec
Přerov
Vsetín
0:1 (0:1)
konec
Skaštice
Šumperk
4:1 (1:0)

Divize F

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Frýdlant nad Ostravicí
0:1 (0:0)
konec
Valašské Meziříčí
Bruntál
4:0 (3:0)
konec
Rýmařov
Dětmarovice
3:0 (0:0)

Liga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Dukla Praha
1:1 (0:0)
konec
Slavia
Plzeň
8:0 (5:0)

Anglická druhá liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barnsley
Charlton
2:2
konec
Blackburn
Middlesbrough
1:0
konec
Brentford
Hull
1:1
konec
Bristol
QPR
2:0
konec
Luton
West Bromwich
1:2
konec
Millwall
Sheffield Wednesday
1:0
konec
Nottingham
Birmingham
3:0
konec
Stoke
Derby
2:2
konec
Swansea
Preston
3:2
konec
Wigan
Leeds
0:2

Německá druhá liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Aue
3:1
konec
Stuttgart
St. Pauli
2:1
konec
Wiesbaden
Hannover
0:3

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Goffin (16-Belg.)
Gasquet (Fr.)
6:3, 6:4
konec
Medveděv (9-Rus.)
Djokovič (1-Srb.)
3:6, 6:3, 6:3

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Kuzněcovová (Rus.)
Bartyová (1-Austr.)
6:2, 6:4
konec
Keysová (16-USA)
Keninová (USA)
7:5, 6:4

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Klepačová (8-ČR/Slovin.)
Grönefeldová, Schuursová (5-Něm./Niz.)
6:4, 6:1

ZLÍN - Mítink

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr +0,4 m/s):
1. Volko (SR) 10,41, 2. Veleba (Dukla Praha) 10,46
200 m (+0,9 m/s): 1. Volko 20,96, 2. Veleba 21,59
výška: 1. Bubeník (SR) 221, 2. Bába (Dukla Praha) 197
dálka: 1. Vondráček (Pardubice) 768
trojskok: 1. Vondráček 16,21

Ženy
100 m (-0,4 m/s):
1. B. Dvořáková (USK Praha) 12,01
dálka: 1. Paytonová (USA) 637.

Frenštát p.R. - Memoriál Jiřího Rašky ve skoku na lyžích, závod Kontinentálního poháru

Přidat do mých lig

1. Wasek (Pol.) 245,3 b. (100+103,5 m), 2. Justin (Slovin.) 244,9 (102+103), 3. Aune (Nor.) 240,5 (100+101,5), ...6. Sakala 235,8 (99,5+99), 15. Holík (oba ČR) 212,4 (95,5+94,5).

Zakopané (Pol.) - Letní Grand Prix mužů ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

Družstva:
1. Japonsko (Nakamura, K. Sato, J. Sato, D. Kobajaši) 961,9 b., 2. Polsko (Žyla, Wolny, Stoch, Kubacki) 951,1, 3. Norsko (Granerud, Markeng, Lindvik, Forfang) 931,2, ...9. Česko (Polášek, Štursa, Kožíšek, Koudelka) 353,8 - nepostoupilo do 2. kola.

Hamburk (Něm.) - Přípravný turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Německo
Česko
87:68 (23:14, 39:31, 68:50)
konec
Maďarsko
Polsko
80:75 (20:24, 44:41, 65:63)

Udine (It.) - ME hráčů do 16 let

O 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Rusko
73:68

Udine (It.) - ME hráčů do 16 let

Finále

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Francie
70:61

Podgorica (Č.H.) - ME hráčů do 16 let, divize B

O 7. místo

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rumunsko
92:69 (49:35)

Pohár Českého florbalu mužů

1. kolo

Přidat do mých lig

Skupina A:
Chomutov - Sokol Královské Vinohrady 4:3 v prodl. (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)

Skupina B:
AC Sparta Praha - Kanonýři Kladno 5:7 (1:1, 1:3, 3:3)

Malilla (Švéd.) - Grand Prix Švédska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Lindgren (Švéd.), 2. Madsen (Dán.), 3. Janowski (Pol.), 4. Laguta (Rus.).

Průběžné pořadí MS (po 6 z 10 závodů): 1. Madsen 75, 2. Zmarzlik (Pol.), 3. Sajfutdinov (Rus.) 68, ...21. Milík (ČR) 4.

Zlín - Barum Czech rallye Zlín

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5 Evo) 1:07:06,5, 2. Ingram, Whittock (Brit./Škoda Fabia R5) -57,4, 3. Mareš, Hloušek (Škoda Fabia R5) -1:01,2, 4. Pech, Uhel (Ford Fiesta R5) -1:03,7, 5. T. Kostka, Kučera (Škoda Fabia R5 Evo) -1:16,2, 6. Griebel, Winklhofer (Něm./Škoda Fabia R5) -1:33,1, 7. Grjazyn, Fjodorov (Rus./Škoda Fabia R5) -1:57,4, 8. Tarabus, Trunkát (Škoda Fabia R5) -2:05,8, 9. Wagner, Winter (Rak./Škoda Fabia R5 Evo) -2:06,1, 10. Habaj, Dymurski (Pol./Škoda Fabia R5) -2:13,1.

Silniční etapový závod Binck Bank Tour

Přidat do mých lig

6. etapa (časovka 8,4 km):
1. Ganna (It./Ineos) 9:16, 2. Affini (It./Mitchelton-Scott) -5, 3. Van Emden (Niz./Jumbo-Visma) -8, 4. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -11, 5. Tanfield (Brit./Kaťuša-Alpecin) -15, 6. Jungels (Luc./Deceuninck-Quick Step) -16, ...21. Černý (ČR/CCC) -25, 30. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -30.

Průběžné pořadí: 1. Wellens (Belg./Lotto Soudal) 17:37:10, 2. Hirschi (Švýc./Sunweb) -8, 3. De Plus (Niz./Jumbo-Visma) -12, 4. Küng -40, 5. García (Šp./Bahrajn-Merida) -43, 6. Teunissen (Niz./Jumbo-Visma) -45, ...15. Štybar -59, 37. Černý -5:43.

Silniční etapový závod Czech Cycling Tour

Přidat do mých lig

3. etapa (Olomouc - Uničov, 175,3 km):
1. Dainese (It./SEG Racing Academy) 4:01:02, 2. Rajovič (Srb./Adria Mobil), 3. Aniolkowski (Pol./CCC Development), 4. Archbold (N. Zél./Bora-hansgrohe), 5. Van Dalen (Niz./Metec-TKH), 6. Baška (SR/Bora-hansgrohe), ...9. Neumann -2, 34. Bárta -6, 52. Kukrle (všichni ČR/Elkov-Author) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Impey (JAR/Mitchelton-Scott) 8:49:12, 2. Hamilton (Austr./Mitchelton-Scott) -13, 3. Juul-Jensen (Dán./Mitchelton-Scott), 4. Haig, 5. Durbridge (oba Austr./Mitchelton-Scott) všichni -15, 6. Bookwalter (USA/Mitchelton-Scott) -24, 7. Bárta -29, 8. Neumann, 9. Kukrle, 10. Otruba (ČR) všichni -31.

Czech Series, finále extraligy

2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Eagles Praha
Arrows Ostrava
1:10, stav série 0:2

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters série European Tour

Přidat do mých lig

po 3. kole: 1. Pieters (Belg.) 200 (67+67+66), 2. Arnaus (Šp.) 201 (71+65+65), 3. Karlberg 202 (69+67+66), Karlsson (oba Švéd.) 202 (67+68+67), Leon (Chile) 202 (66+69+67) a E. Molinari (It.) 202 (66+66+70).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Hačiodži (Jap.) - Mistrovství světa ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Rychlost:
Muži:
1. Fossali (It.) 6,871, 2. Kříž (ČR) pád, 3. Kokorin (Rus.), ...v kvalifikaci 58. Ondra, 85. M. Stráník, 88. Konečný (všichni ČR).
Ženy: 1. Miroslawová (Pol.) 7,129, 2. Ti Niou (Čína) 8,363, 3. Jaubertová (Fr.).

Östfold (Nor.) - Mistrovství světa v orientačním běhu

Přidat do mých lig

Štafety:
Muži:
1. Švédsko 1:40:42, 2. Finsko -1:34, 3. Francie -1:43, 4. Česko (Kubát, Nykodým, Král) -1:50.

Ženy: 1. Švédsko 1:35:49, 2. Švýcarsko -4, 3. Rusko -1:07, ...5. Česko (Horčičková, Kosová, Janošíková) -4:42.

Lahti (Fin.) - SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Muži - trap: 1. Alipov (Rus.) 43+2 v rozstřelu, 2. Azevedo (Portug.) 43+1, 3. De Filippis (It.), ...v kvalifikaci 22. Štěpán, 40. Lipták, 51. Borkovec (všichni ČR).

Najdete na iDNES.cz