Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 16. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Katovice
Mariánské Lázně
1:3

Divize F

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heřmanice Slezská
Havířov
3:2

Druhá anglická liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Huddersfield
Fulham
1:2

Druhá německá liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamburk
Bochum
1:0
konec
Sandhausen
Norimberk
3:2

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Gasquet (Fr.)
Bautista (11-Šp.)
7:6 (7:2), 3:6, 6:2
konec
Goffin (16-Belg.)
Nišioka (Jap.)
0:0 bez boje
konec
Djokovič (1-Srb.)
Pouille (Fr.)
7:6 (7:2), 6:1
konec
Medveděv (9-Rus.)
Rubljov (Rus.)
6:2, 6:3

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Sakkariová (Řec.)
5:7, 6:2, 6:0
konec
Keninová (USA)
Ósakaová (2-Jap.)
6:4, 1:6, 2:0 skreč
konec
Keysová (16-USA)
V. Williamsová (USA)
6:2, 6:3

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Klepačová (8-ČR/Slovin.)
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR)
7:6 (9:7), 7:5

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM - Memoriál Jiřího Rašky ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Aune (Nor.) 248,8 b. (100+98,5 m), 2. Justin (Slovin.) 248,5 (98,5+99,5), 3. Muranka (Pol.) 248,0 (100,5+99,5), 4. Sakala 246,3 (100+100,5), ...17. Holík (oba ČR) 221,3 (94+94,5).

Hamburk (Něm.) - Přípravný turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Polsko
96:86
konec
Německo
Maďarsko
83:62

Podgorica (Č.H.) - ME hráčů do 16 let, divize B

O 5. až 8. místo

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Česko
93:87 (46:39)

Moskva (Rus.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Play off, 1. kolo:
Perušič, Schweiner (8-ČR) - Ehlers, Flüggen (10-Něm.) 2:1 (-14, 23, 13),

2. kolo:
Guto, Saymon (20-Braz.) - Perušič, Schweiner 2:0 (8, 19)

Ženy
Play off - 2. kolo:
Heidrichová, Vergéová-Dépréová (15-Švýc.) - Hermannová, Nausch Sluková (19-ČR) 2:0 (15, 10)

Zlín - Barum Czech rallye Zlín

Přidat do mých lig

po 1. rychlostní zkoušce: 1. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) 6:59,7, 2. Grjazin, Fjodorov (Rus./Škoda Fabia R5) -3,9, 3. Lukjaňuk, Arnautov (Rus./Citroën C3 R5) -4,1, 4. Wagner, Winter (Rak./Škoda Fabia R5 Evo) -7,2, 5. T. Kostka, Kučera (Škoda Fabia R5 Evo) -7,7, 6. Pech, Uhel (Ford Fiesta R5) -8,1, 7. Mareš, Hloušek (Škoda Fabia R5) -8,4, 8. Štajf, Havelková (Volkswagen Polo Gti R5) -9,1, 9. Odložilík, Tureček (Škoda Fabia R5) -9,6, 10. Habaj, Dymurski (Pol./Škoda Fabia R5) -10,4.

Silniční etapový závod Binck Bank Tour

Přidat do mých lig

5. etapa (184,9 km): 1. Hodeg (Kol./Deceuninck-Quick Step) 3:55:10, 2. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe), 3. Theuns (Belg./Trek-Segafredo), 4. Dupont (Belg./Wanty-Gobert), 5. Démare (Fr./Groupama-FDJ), 6. Halvorsen (Nor./Ineos), ...21. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) všichni stejný čas, 87. Černý (ČR/CCC) -26.

Průběžné pořadí: 1. Wellens (Belg./Lotto-Soudal) 17:27:45, 2. Hirschi (Švýc./Sunweb) -4, 3. De Plus (Belg./Jumbo-Visma) -14, 4. García (Šp./Bahrajn-Merida) -25, 5. Naesen (Belg./AG2R La Mondiale) -28, 6. Teunissen (Niz./Jumbo-Visma) -34, ...11. Štybar -38, 41. Černý -5:27.

Silniční etapový závod Czech Cycling Tour

Přidat do mých lig

2. etapa (Olomouc - Frýdek Místek, 186,6 km): 1. Archbold (N. Zél./Bora-hansgrohe) 4:29:50, 2. Impey (JAR/Mitchelton-Scott), 3. Baška (SR/Bora-hansgrohe), 4. Van Den Berg (Niz./Metec-TKH), 5. Skaarseth (Nor./Uno-X), 6. Steimle (Něm./Vorarlberg Santic) všichni stejný čas, ...13. Neumann -2, 33. Bárta -6, 43. Otruba -9, 47. Kukrle (všichni ČR/Elkov-Author) -10.

Průběžné pořadí: 1. Impey 4:48:18, 2. Hamilton, 3. Durbridge (oba Austr./Mitchelton-Scott), 4. Juul-Jensen (Dán./Mitchelton-Scott), 5. Haig (Austr./Mitchelton-Scott) všichni -7, 6. Bookwalter (USA/Mitchelton-Scott) -16, 7. Neumann, 8. Bárta, 9. Otruba, 10. Kukrle všichni -23.

Czech Series, finále extraligy

1. zápas:

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
Eagles Praha
6:3

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters série European Tour

Přidat do mých lig

Po 2. kole: 1. E. Molinari (It.) 132 (66+66), 2. Pieters (Belg.) 134 (67+67), 3. Karlsson (Švéd.) 135 (67+68), Schwab (Rak.) 135 (70+65), Horsfield (Angl.) 135 (69+66) a Leon (Chile) 135 (66+69), ...84. am. Bareš 143 (70+73), 98. Matuš 144 (71+73), Kořínek 144 (70+74) a Pospíšil 144 (73+71), 109. Cafourek 145 (73+72) a Mrůzek 145 (73+72), 130. Suchan 148 (78+70), Gál 148 (75+73) a Zach 148 (74+74), 141. Tintěra 150 (74+76) a am. Ráža 150 (77+73), 147. am. Zuska 151 (74+77), 154. am. Hrubý (všichni ČR) 156 (78+78) - všichni neprošli cutem.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Östfold (Nor.) - Mistrovství světa v orientačním běhu

Přidat do mých lig

Krátká trať
Muži:
1. Lundanes (Nor.) 34:18, 2. Bergman (Švéd.) -11, 3. Dähli (Nor.) -29, ...14. Král -3:10, 15. Nykodým -3:35, 26. Kubát (všichni ČR) -5:08.

Ženy: 1. Alexanderssonová (Švéd.) 38:20, 2. Aebersoldová (Švýc.) -5, 3. Gemperleová (Rus.) a Harjuová (Fin.) obě -1:45, ...8. Kosová -2:17, 15. Mechlová -4:55, 30. Horčičková (všechny ČR) -7:52.

Lahti (Fin.) - SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Ženy - trap: 1. Smithová (Austr.) 45, 2. Makelaová-Nummelaová (Fin.) 40, 3. Scanlanová (Austr.), ...v kvalifikaci 68. Hrdličková (ČR) 79

Najdete na iDNES.cz