Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 22. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Evropská liga (předkola)

Play-off

Přidat do mých lig

Memoriál Václava Ježka hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
ČR
Lotyšsko
2:1 (2:0)

NEW YORK (USA) - Kvalifikace na grandslamový turnaj US Open

Přidat do mých lig

Muži - 2. kolo:
Rosol (ČR) - Caruso (6-It.) 6:1, 7:5
Veselý (ČR) - Jung (23-Tchaj-wan) 6:4, 5:7, 7:5

Ženy - 2. kolo:
Muhammadová (USA) - Krejčíková (16-ČR) 1:0 skreč

WINSTON-SALEM (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Přípravná utkání

Přidat do mých lig
konec
Austrálie
USA
86:102

SKOPJE (Maked.) - ME hráček do 16 let

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Česko
Polsko
59:42 (14:9, 23:23, 46:32)

Tunisko - Mistrovství světa hráčů do 19 let

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
ČR
Kolumbie
3:0 (13, 16, 17)
konec
ČR
Itálie
0:3 (-14, -12, -13)

Německá rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. rychlostní zkoušce: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 2:39,4, 2. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -0,8, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -0,9, 4. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -1,0, 5. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -1,4, 6. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -1,6, ...13. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -10,2.

SZEGED (Maď.) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

ONTARIO (Kan.) - Ženský turnaj Great Lakes Bay Invitational

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

LONDÝN (V.B.) - Mistrovství světa v badmintonu

Přidat do mých lig

Lahti (Fin.) - SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Muži - skeet: 1. Lodde (It.) 55/v rozstřelu 4, 2. Delaunay (Fr.) 55/3, 3. Mehelba (Egypt), ...v kvalifikaci 7. Lang, 21. Slavíček, 64. Nýdrle (všichni ČR). 

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Olomouc - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:
1. kolo:
Hirano (Jap.) - Širuček (ČR) 4:2 (7, 10, -9, 9, -9, 4).

Čtyřhra:
1. kolo
: Flore, Lebesson (Fr.) - Polanský, Širuček (ČR) 3:0 (7, 7, 8).

Ženy:
Dvouhra:
1. kolo:
Matelová (ČR) - Kim Ha-jong (Korea) 4:2 (8, 9, -10, 4, -4, 10).

Čtyřhra: 1. kolo: Matelová, Balážová (ČR/SR) - Jegerová, Sun Jiayi (Chorv.) 3:0 (7, 5, 8).

Smíšená čtyřhra: 1. kolo: Apolonia, Shao Jieni (Portug.) - Konečný, Matelová (ČR) 3:2 (-7, 8, -6, 2, 4)

Najdete na iDNES.cz