Sportovní výsledky 1. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize C

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čáslav
Dvůr Králové
2:2 (0:2), pen. 1:3
konec
Hlinsko
Libiš
4:1 (1:0)
konec
Nymburk
Vysoké Mýto
0:2 (0:0)

Divize D

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Velká Bíteš
5:1 (2:1)
konec
Stará Říše
Humpolec
3:1 (2:1)
konec
Tasovice
Lanžhot
3:1 (1:1)
konec
Ždírec nad Doubravou
Žďár nad Sázavou
1:0 (1:0)

Divize E

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strání
Šumperk
4:0 (2:0)
konec
Všechovice
Hranice
0:4 (0:1)

Divize F

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Opava B
Polanka nad Odrou
4:0 (2:0)
konec
Třinec B
Karviná B
2:2 (0:1)

Belgická liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Genk
1:1
konec
Anderlecht
Standard Lutych
1:0
konec
Gent
Cercle Bruggy
3:2
konec
Waregem
Antverpy
2:0

Druhá německá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamburk
Hannover
3:0
konec
Kiel
Aue
1:1
konec
Osnabrück
Karlsruhe
3:0

Nizozemská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Twente Enschede
Utrecht
3:1
konec
Sparta Rotterdam
Ajax Amsterodam
1:4
konec
Arnhem
Alkmaar
2:1
konec
Tilburg
Feyenoord Rotterdam
0:1
konec
Waalwijk
PSV Eindhoven
1:3

Polská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vratislav
Štětín
1:1
konec
Poznaň
Cracovia Krakov
1:2
konec
Legia Varšava
Čenstochová
3:1

Portugalská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tondela
Santa Clara
0:0
konec
FC Porto
Guimaraes
3:0
konec
Braga
Benfica Lisabon
0:4

Rakouská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Štýrský Hradec
1:2
konec
Austria Vídeň
Rapid Vídeň
1:3
konec
St. Pölten
Hartberg
1:3

Ruská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
FK Krasnodar
2:4
konec
Tula
CSKA Moskva
1:2
konec
Spartak Moskva
Petrohrad
0:1

Skotská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Celtic Glasgow
0:2

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra žen - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Wang Čchiang (18-Čína)
Bartyová (2-Austr.)
6:2, 6:4
konec
S. Williamsová (8-USA)
Martičová (22-Chorv.)
6:3, 6:4
konec
Svitolinová (5-Ukr.)
Keysová (10-USA)
7:5, 6:4

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra mužů - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Federer (3-Švýc.)
Goffin (15-Belg.)
6:2, 6:2, 6:0
konec
Dimitrov (Bulh.)
De Minaur (Austr.)
7:5, 6:3, 6:4
konec
Wawrinka (23-Švýc.)
Djokovič (1-Srb.)
6:4, 7:5, 2:1 skreč
konec
Medveděv (5-Rus.)
Köpfer (Něm.)
3:6, 6:3, 6:2, 7:6 (7:2)

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra juniorů - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lehečka (15-ČR)
Hohmann (USA)
7:5, 6:1

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Čtyřhra žen - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gauffová, McNallyová (USA)
Melicharová, Peschkeová (9-USA/ČR)
6:3, 7:6 (11:9)

Bellinzona (Švýc.) - Mítink EA

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr 0 m/s):
1. Gatlin 9,97, 2. Rodgers (oba USA) 10,00
400 m: 1. Merritt (USA) 45,82
1500 m: 1. Prakel (USA) 3:37,59, ...6. Sasínek (ČR) 3:38,25
110 m př. (-0,2 m/s): 1. Riley (Jam.) 13,60
400 m př.: 1. Kendziera (USA) 49,06
koule: 1. Crouser (USA) 22,28, 2. Enekwechi (Nig.) 21,44.

Ženy
100 m (0 m/s):
1. Kambundjiová (Švýc.) 11,12
800 m: 1. Sumová (Keňa) 2:00,94
100 m př. (0 m/s): 1. Ofiliová (Brit.) 12,85
400 m př.: 1. Sprungerová (Švýc.) 55,24
výška: 1. Geraščenková (Ukr.) 194
tyč: 1. Nageotteová 477, 2. Morrisová (obě USA) 470.

Berlín (Něm.) - Mítink IAAF World Challenge

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr +1,4 m/s):
1. De Grasse (Kan.) 9,97, 2. Simbine (JAR) 9,99
1500 m: 1. Thompson (USA) 3:35,01
110 m př. (+0,8 m/s): 1. McLeod (Jam.) 13,07
400 m př.: 1. Campbell (Něm.) 49,41
výška: 1. Przybylko (Něm.) 230
tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 580
disk: 1. Malachowski (Pol.) 65,17
oštěp: 1. Vetter (Něm.) 85,40, 2. Matusevičius (Lit.) 85,10.

Ženy
100 m (tři běhy):
1. Swobodová (Pol.) 11,07, ...12. Bendová 11,54, 14. Seidlová 11,60, 22. Novotná (všechny ČR) 12,09
5000 m: 1. Jepkemeiová (Keňa) 14:51,72
100 m př. (+1,3 m/s): 1. Amusanová (Nig.) 12,51
2000 m př.: 1. Krauseová (Něm.) 5:52,80 - světový rekord
dálka: 1. Mihambová (Něm.) 699
trojskok: 1. Rickettsová (Jam.) 14,63
koule: 1. Crewová (Kan.) 19,28

Letohrad - Mistrovství ČR na kolečkových lyžích

Přidat do mých lig

Stíhací závod:
Muži:
1. Šlesingr (SKP Kornspitz) 31:42,5 (1), 2. Otčenáš (SR) -9,6 (2), 3. Krčmář -38,5 (5), 4. Krupčík (oba SKP Kornspitz) -54,7.

Ženy: 1. Davidová 29:01,0 (4), 2. Kristejn Puskarčíková -21,8 (6), 3. Jislová (všechny SKP Kornspitz) -1:12,7 (4).

Oberhof (Něm.) - Letní Grand Prix v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Gerard (Fr.) 22:04,7, 2. Herola (Fin.) -3,9, 3. Kupczak (Pol.) -6,3, ...13. Pažout -1:01,1, 22. Vytrval -1:56,6, 27. Portyk (všichni ČR) -2:20,9.

Průběžné pořadí (po 4 ze 7 závodů): 1. Rehrl (Rak.) 306, 2. A. Watabe (Jap.) 278, 3. Costa (It.) 160, ...25. Pažout 41, 29. Vytrval 38, 35. Portyk 16.

Brno - Mistrovství ČR v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:

Lenc, Habr - Dumek, Berčík 2:0 (17, 13),

O 3. místo:
Weiss, Tichý - M. Pihera, Mysliveček 2:0 (14, 19),

další pořadí: 5. Samec, D. Kufa; Vála, Rédl; Maňas, R. Kufa; Pála, O. Šotola.

Ženy:
Finále:
Hermannová, Nausch Sluková - Kvapilová, Kubíčková 2:0 (14, 12)

O 3. místo:
Williamsová, Maixnerová - Kotlasová, Resová 2:0 (18, 17),

další pořadí: 5. Řeháčková, Olivová; Vaňková, Klimešová; Kulhánková, Pospíšilová; Svozilová, K. Žolnerčíková

Mistrovství Evropy žen

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Rumunsko
3:0 (20, 17, 23)
konec
Nizozemsko
Řecko
3:0 (21, 23, 12)
konec
Rusko
Belgie
3:1 (22, 15, -21, 22)
konec
Německo
Slovinsko
3:0 (21, 15, 20)
konec
Itálie
Slovensko
3:0 (20, 23, 20)
konec
Bulharsko
Ázerbájdžán
3:0 (12, 16, 23)
konec
Turecko
Chorvatsko
3:2 (24, -18, -31, 22, 14)
konec
Polsko
Španělsko
3:0 (20, 20, 19)

Spa-Francorchamps (Bel.) - Velká cena Belgie formule 1

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:23:47,000, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,981, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -12,585, 4. Vettel (Něm./Ferrari) -26,422, 5. Albon (Thaj./Red Bull) -1:21,325, 6. Pérez (Mex./Racing Point) -1:24,448, 7. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -1:29,657, 8. Hülkenberg (Něm./Renault) -1:46,639, 9. Gasly (Fr./Toro Rosso) -1:49,168, 10. Stroll (Kan./Racing Point) -1:49,838.

Nejrychlejší kolo: Vettel.

Průběžné pořadí MS (po 13 z 21 závodů): 1. Hamilton 268, 2. Bottas 203, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) 181, 4. Vettel 169, 5. Leclerc 157, 6. Gasly 65.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 471, 2. Ferrari 326, 3. Red Bull 254, 4. McLaren 82, 5. Toro Rosso 51, 6. Renault 43, 7. Racing Point 40, 8. Alfa Romeo 32, 9. Haas 26, 10. Williams 1.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

9. etapa (Andorra la Vella - Cortals d’Encamp, 96,6 km)
1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 2:58:09, 2. Quintana (Kol./Movistar) -23, 3. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma), 4. Valverde (Šp./Movistar) oba -48, 5. Soler (Šp./Movistar) -57, 6. Pernsteiner (Rak./Bahrajn-Merida) -59, 7. Higuita (Kol./EF Education First), 8. Kelderman (Niz./Sunweb), 9. López (Kol./Astana) všichni -1:01, 10. Geoghegan Hart (Brit./Ineos) -1:38, ...113. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -32:25.

Průběžné pořadí: 1. Quintana 35:18:18, 2. Roglič -6, 3. López -17, 4. Valverde -20, 5. Pogačar -1:42, 6. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -1:46, 7. Edet (Fr./Cofidis) -2:21, 8. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -3:22, 9. Kelderman -3:53, 10. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) -4:46, ...75. Štybar -1:06:17.

Kolem Německa, etapový závod

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 4. etapě:
1. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo) 16:23:09, 2. Colbrelli (It./Bahrajn Merida) -3, 3. Lampaert (Belg./Deceuninck-Quick Step) -12, 4. Lucenko (Kaz./Astana) -15, 5. Ulissi (It./SAE Team Emirates), 6. Hirschi (Švýc./Sunweb) oba -20.

Mont-Saint-Anne (Kan.) - Mistrovství světa horských kol

Přidat do mých lig

Sjezd
Muži:
1. Bruni (Fr.) 4:05,544, 2. Brosnan (Austr.) -0,581, 3. Pierron (Fr.) -2,549, ...37. Sehnal (ČR) -16,729.
Ženy: 1. Nicoleová (Fr.) 4:53,226, 2. Seagraveová (Brit.) -1,204, 3. Cabirouová (Fr.) -1,694.
Junioři: 1. A’Hern (Austr.) 4:17,776.
Juniorky: 1. Hollová (Rak.) 5:01,033.

Silniční jednorázový závod Bretagne Classic

Přidat do mých lig

248,1 km: 1. Vanmarcke (Belg./EF Education First) 6:12:23, 2. Benoot (Belg./Lotto-Soudal), 3. Haig (Austr./Mitchelton-Scott) oba -3, 4. Valgren (Dán./Dimension Data), 5. Jansen (Nor./Jumbo-Visma), 6. Van Avermaet (Belg./CCC) všichni -20, ...41. Kreuziger (ČR/Dimension Data) -3:55, 86. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) -15:13, Černý (ČR/CCC) a Hirt (ČR/Astana) nedokončili.

Markleeberg (Něm.) - Závody SP ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži
K1:
1. Přindiš (ČR) 87,78 (0 tr. sekund), 2. Deflour (Austr.) -2,43 (0), 3. Prskavec -2,54 (0), ...5. Hradilek (oba ČR) -3,30 (0).

Průběžné pořadí SP (po 4 z 5 závodů): 1. Prskavec 199, 2. Kauzer (Slovin.) 178, 3. Přindiš 152, ...14. Hradilek 110.

Ženy
C1:
1. Vilarrublaová (Šp.) 104,98 (0), 2. Fišerová (ČR) -0,04 (0), 3. J. Foxová (Austr.) -0,16 (2), ...v semifinále 16. Havlíčková, 30. Říhová (obě ČR).

Průběžné pořadí SP (po 4 z 5 závodů): 1. J. Foxová 192, 2. Satilaová (Braz.) 145, 3. Wolffhardtová (Rak.) 136, ...6. Fišerová 122, 11. Havlíčková 95, 24. Říhová 60, 44. Matulková (ČR) 30. 

Crans Montana (Švýc.) - Turnaj European Masters série European Tour

Přidat do mých lig

(par 70): 1. Söderberg (Švéd.) 266 (64+70+66+66) v rozstřelu na první jamce, 2. Gagli (It.) 266 (64+68+67+67), McIlroy (Sev. Ir.) 266 (67+63+69+67), Romero (Arg.) 266 (69+61+66+70) a Samooja (Fin.) 266 (66+71+62+67), 6. Arnaus (Šp.) 267 (66+67+70+64) a Lorenzo-Vera (Fr.) 267 (63+72+67+65)

Tokio (Jap.) - Mistrovatví světa

Přidat do mých lig

Smíšená družstva: 1. Japonsko, 2. Francie, 3. Brazílie a Rusko.

Ottensheim (Rak.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži:
Skif:
1. Ziedler (Něm.) 6:44,55, 2. Nielsen (Dán.) 6:44,58, 3. Borch (Nor.) 6:44,84, ...6. Synek (ČR) 6:47,93.
Dvojskif: 1. Liou Č’-jü, Čang-Liang (Čína) 6:05,68, 2. Doyle, Byrne (Ir.) 6:06,25, 3. Zietarski, Biskup (Pol.) 6:07,87.
Osma: 1. Německo (Weissenfeld, Follert, Reinhardt, Johannesen, Schneider, Jakschik, Schmidt, Ocik, korm. Sauer) 5:19,41, 2. Nizozemsko 5:19,96, 3. Velká Británie 5:22,35.

Ženy:
Skif:
1. Puspureová (Ir.) 7:17,14, 2. Twiggová (N. Zél.) 7:20,56, 3. Kohlerová (USA) 7:22,21, ...finále B: 5. Topinková (ČR) 7:41,73.
Dvojskif: 1. Donoghueová, Loeová (N. Zél.) 6:47,17, 2. Bodnarová, Radisová (Rum.) 6:48,55, 3. De Jongová, Scheenaardová (Niz.) 6:49,22, ...finále B: 2. Antošová, Fleissnerová (ČR) 6:57,12.
Osma: 1. Nový Zéland (Greensladeová, Dykeová, Spoorsová, Bevanová, Prendergastová, K. Gowlerová, Rossová, J. Gowlerová, korm. Shepherdová) 5:56,91, 2. Austrálie 5:59,63, 3. USA 6:01,93.

Rio de Janeiro (Braz.) - SP ve sportovní střelbě

Přidat do mých lig

Muži:
Rychlopalná pistole:
1. Reitz 34, 2. Geis (oba Něm.) 32, 3. Li Jüe-chung (Čína), ...v kvalifikaci: 11. Podhráský, 23. Strnad, 38. Těhan (všichni ČR).

Najdete na iDNES.cz