Sportovní výsledky 4. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Chicago (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra juniorů, 2. kolo:

konec
Forejtek, Lehečka (3-ČR)
Álvarez, Torres (Šp./Arg.)
6:2, 6:2
konec
Paulson, Zgirovskij (ČR/Běl.)
Cobolli, Nardi (It.)
6:4, 6:4

Dvouhra juniorů, 2. kolo:

konec
Forejtek (4-ČR)
Nardi (It.)
6:3, 6:2
konec
Royer (14-Fr.)
Paulson (ČR)
6:2, 6:4

Dvouhra junorek, 2. kolo:

konec
Yepifanovová (USA)
L. Fruhvirtová (ČR)
7:5, 6:4

Tschagguns (Rak.) - Letní Grand Prix v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Riessle (Něm.) 21:56,3, 2. Costa (It.) -2,2, 3. Gerard (Fr.) -2,5.

Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Rehrl (Rak.) 335, 2. A. Watabe (Jap.) 278, 3. Costa 240, ...26. Pažout 41, 30. Vytrval 38, 41. Portyk (všichni ČR) 16.

Ankara; Lodž (Turecko; Polsko) - Mistrovství Evropy žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Bulharsko
3:0 (19, 18, 26)
konec
Itálie
Rusko
3:1 (-25, 22, 25, 21)
konec
Turecko
Nizozemsko
3:0 (20, 22, 20)
konec
Polsko
Německo
3:2 (-22, 16, 19, -17, 11)

Řím (It.) - Finálový turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Kvalifikace:
Ženy:
1. kolo:

Kubíčková, Kvapilová (ČR) - Inna Machnová, Iryna Machnová (Ukr.) 2:1 (-16, 24, 15).

2. kolo:
Kubíčková, Kvapilová - Lahtiová, Parkkinenová (Fin.) 2:1 (19, -15, 14)

Český pohár mužů

1. kolo

Přidat do mých lig

Skupina A:
Chomutov - Chodov 9:8 v prodl. (3:6, 3:2, 2:0 - 1:0).
Konečná tabulka: 1. Chodov 3 zápasy/7 bodů (skóre 26:15) - postup, 2. Black Angels 3/2 (26:20) - postup, 3. Chomutov 3/4 (21:24), 4. Královské Vinohrady 3/0 (6:20).

Skupina B:
Kanonýři Kladno - Hurrican Karlovy Vary 10:7 (2:3, 6:2, 2:2).
Konečná tabulka: 1. Bohemians 3/9 (31:16) - postup, 2. Kladno 3/6 (21:25) - postup, 3. Karlovy Vary 3/3 (21:24), 4. Sparta 3/0 (16:24).

Skupina D:
Sokol Pardubice - Tatran Střešovice 4:3 po sam. nájezdech (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0), Hattrick Brno - Bulldogs Brno 7:2 (3:0, 2:1, 2:1).
Konečné pořadí: 1. Tatran Střešovice 3/6 (20:14) - postup, 2. Pardubice 3/5 (15:12) - postup, 3. Hattrick Brno 3/3 (19:18), 4. Bulldogs Brno 3/3 (9:19).

Skupina E:
Panthers Otrokovice - FBC Ostrava 6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
Konečné pořadí: 1. Otrokovice 3/9 (23:9) - postup, 2. FBC Ostrava 3/6 (17:13) - postup, 3. Znojmo 3/3 (12:24), 4. Havířov 3/0 (10:16).

Slaný - Extraliga družstev na ploché dráze

Přidat do mých lig

7. kolo: 1. Markéta Praha 44, 2. Slaný 38, 3. Pardubice 25, 4. Interteam 17.

Průběžné pořadí (po 7 z 8 závodů): 1. Markéta 20, 2. Interteam 19, 3. Slaný 18, 4. Pardubice 13.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

11. etapa (Saint Palais - Urdax-Dantxarinea, 180 km): 1. Iturria (Šp./Euskadi-Murias) 4:36:44, 2. Lastra (Šp./Caja Rural-Seguros RGA), 3. Craddock (USA/EF Education First), 4. Howson (Austr./Mitchelton-Scott), 5. Bidard (Fr./AG2R La Mondiale) všichni -6, 6. Ghebreigzabhier (Erit./Dimension Data) -9, 7. Thomas (Fr./Groupama-FDJ), 8. Fabbro (It./Kaťuša-Alpecin), 9. G. Izagirre (Šp./Astana), 10. Cavagna (Fr./Deceuninck-Quick Step) všichni -12, ...133. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -18:35.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 41:00:48, 2. Valverde (Šp./Movistar) -1:52, 3. López (Kol./Astana) -2:11, 4. Quintana (Kol./Movistar) -3:00, 5. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -3:05, 6. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -4:59, 7. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -5:42, 8. Edet (Fr./Cofidis) -5:49, 9. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) -6:07, 10. Kelderman (Niz./Sunweb) -6:25, ...77. Štybar -1:09:39.

stolní tenisPřidat do mých lig

NANTES (Fr.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - skupina 1
Německo - Česko 3:0

Boll - Širuček 3:0 (7, 9, 5), Ovtcharov - Polanský 3:1 (-10, 8, 8, 13), Franziska - Jančařík 3:2 (6, 7, -9, -9, 7).

Najdete na iDNES.cz