hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
Čtyřhra juniorů, 2. kolo:
Dvouhra juniorů, 2. kolo:
Dvouhra junorek, 2. kolo:
lyžováníPřidat do mých lig
1. Riessle (Něm.) 21:56,3, 2. Costa (It.) -2,2, 3. Gerard (Fr.) -2,5.
Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Rehrl (Rak.) 335, 2. A. Watabe (Jap.) 278, 3. Costa 240, ...26. Pažout 41, 30. Vytrval 38, 41. Portyk (všichni ČR) 16.
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Kvalifikace:
Ženy:
1. kolo:
Kubíčková, Kvapilová (ČR) - Inna Machnová, Iryna Machnová (Ukr.) 2:1 (-16, 24, 15).
2. kolo:
Kubíčková, Kvapilová - Lahtiová, Parkkinenová (Fin.) 2:1 (19, -15, 14)
florbalPřidat do mých lig
Skupina A:
Chomutov - Chodov 9:8 v prodl. (3:6, 3:2, 2:0 - 1:0).
Konečná tabulka: 1. Chodov 3 zápasy/7 bodů (skóre 26:15) - postup, 2. Black Angels 3/2 (26:20) - postup, 3. Chomutov 3/4 (21:24), 4. Královské Vinohrady 3/0 (6:20).
Skupina B:
Kanonýři Kladno - Hurrican Karlovy Vary 10:7 (2:3, 6:2, 2:2).
Konečná tabulka: 1. Bohemians 3/9 (31:16) - postup, 2. Kladno 3/6 (21:25) - postup, 3. Karlovy Vary 3/3 (21:24), 4. Sparta 3/0 (16:24).
Skupina D:
Sokol Pardubice - Tatran Střešovice 4:3 po sam. nájezdech (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0), Hattrick Brno - Bulldogs Brno 7:2 (3:0, 2:1, 2:1).
Konečné pořadí: 1. Tatran Střešovice 3/6 (20:14) - postup, 2. Pardubice 3/5 (15:12) - postup, 3. Hattrick Brno 3/3 (19:18), 4. Bulldogs Brno 3/3 (9:19).
Skupina E:
Panthers Otrokovice - FBC Ostrava 6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
Konečné pořadí: 1. Otrokovice 3/9 (23:9) - postup, 2. FBC Ostrava 3/6 (17:13) - postup, 3. Znojmo 3/3 (12:24), 4. Havířov 3/0 (10:16).
motorismusPřidat do mých lig
7. kolo: 1. Markéta Praha 44, 2. Slaný 38, 3. Pardubice 25, 4. Interteam 17.
Průběžné pořadí (po 7 z 8 závodů): 1. Markéta 20, 2. Interteam 19, 3. Slaný 18, 4. Pardubice 13.
cyklistikaPřidat do mých lig
11. etapa (Saint Palais - Urdax-Dantxarinea, 180 km): 1. Iturria (Šp./Euskadi-Murias) 4:36:44, 2. Lastra (Šp./Caja Rural-Seguros RGA), 3. Craddock (USA/EF Education First), 4. Howson (Austr./Mitchelton-Scott), 5. Bidard (Fr./AG2R La Mondiale) všichni -6, 6. Ghebreigzabhier (Erit./Dimension Data) -9, 7. Thomas (Fr./Groupama-FDJ), 8. Fabbro (It./Kaťuša-Alpecin), 9. G. Izagirre (Šp./Astana), 10. Cavagna (Fr./Deceuninck-Quick Step) všichni -12, ...133. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -18:35.
Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 41:00:48, 2. Valverde (Šp./Movistar) -1:52, 3. López (Kol./Astana) -2:11, 4. Quintana (Kol./Movistar) -3:00, 5. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -3:05, 6. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -4:59, 7. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -5:42, 8. Edet (Fr./Cofidis) -5:49, 9. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) -6:07, 10. Kelderman (Niz./Sunweb) -6:25, ...77. Štybar -1:09:39.
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži - skupina 1
Německo - Česko 3:0
Boll - Širuček 3:0 (7, 9, 5), Ovtcharov - Polanský 3:1 (-10, 8, 8, 13), Franziska - Jančařík 3:2 (6, 7, -9, -9, 7).