Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 9. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rokycany
Čížová
1:0 (0:0)

Montreal (Kan.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Nadal (1-Šp.)
Fognini (7-It.)
2:6, 6:1, 6:2
konec
Medveděv (8-Rus.)
Thiem (2-Rak.)
6:3, 6:1
konec
Chačanov (6-Rus.)
A. Zverev (3-Něm.)
6:3, 6:3

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
S. Williamsová (8-USA)
Ósakaová (2-Jap.)
6:3, 6:4
konec
Keninová (USA)
Svitolinová (6-Ukr.)
7:6 (7:2), 6:4

Bydhošť - superliga mistrovství Evropy atletických družstev

Přidat do mých lig

Průběžné pořadí (po 2 ze 40 disciplín): 1. Německo 24 bodů, 2. Polsko 19, 3. Finsko 16, 4. Česko 15.

Muži:
Oštěp: 1. Weber (Něm.) 86,86, 2. Vadlejch (ČR) 79,88.

Ženy:
Disk: 1. Vitaová (Něm.) 61,09, ...9. Staňková (ČR) 54,00.

Praha - přípravný turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Tunisko
80:66 (29:24, 47:36, 65:50)
konec
Polsko
Jordánsko
92:51 (28:10, 51:23, 71:39)

Podgorica - ME hráčů do 16 let, divize B

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Česko
Portugalsko
68:64 (25:32)

MOSKVA (Rus.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Play off

Přidat do mých lig

Muži - 2. kolo:
Perušič, Schweiner (10-ČR) - Carambula, Rossi (11-It.) 2:1 (-19, 10, 0)

Ženy - 1. kolo:
Kvapilová, Kubíčková (27-ČR) - Lehtonenová, Ahtiainenová (21-Fin.) 2:0 (14, 18)
Arvanitiová, Karagkuniová (17-Řec.) - Bonnerová, Maixnerová (30-ČR) 2:0 (11, 16)

2. kolo:
Kvapilová, Kubíčková - Jupiterová, Chamereauová (23-Fr.) 2:0 (21, 11),

Čtvrtfinále:
Heidrichová, Vergéová-Dépréová (15-Švýc.) - Kvapilová, Kubíčková 2:1 (15, -18, 13)

JABLONEC NAD NISOU - příprava mužských reprezentací

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
2:3 (-22, 18, 23, -23, -20).

Praha - Mezinárodní turnaj Czech Open

Přidat do mých lig

Elitní kategorie mužů
Skupina A:
Chur (Švýc.) - Sparta Praha 2:2
Mladá Boleslav - Höllvikens IBF (Švéd.) 2:4
Konečné pořadí: 1. Höllvikens IBF 3 zápasy/9 bodů (skóre 11:7), 2. Sparta 3/4 (12:9), 3. Mladá Boleslav 3/3 (8:13), 4. Chur 3/1 (6:8).

Skupina B:
Alligator Malans (Švýc.) - Chodov 1:6
Sokol Pardubice - Pixbo Wallenstam (Švéd.) 1:6
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/7 (11:4), 2. Chodov 3/6 (13:6), 3. Alligator Malans 3/4 (6:8), 4. Sokol Pardubice 3/0 (3:15).

Skupina C:
Wiler-Ersigen (Švýc.) - Tatran Střešovice 5:0
FBC Ostrava - IBF Falun (Švéd.) 2:2
Konečné pořadí: 1. IBF Falun 3/7 (12:5), 2. Wiler-Ersigen 3/6 (12:6), 3. Tatran Střešovice 3/3 (2:10), 4. FBC Ostrava 3/1 (3:8).

Skupina D:
Zug Uniteg (Švýc.) - FbŠ Bohemians 1:5
Tigers Langnau (Švýc.) - Lerkings (Lot.) 2:1
Konečné pořadí: 1. Bohemians 3/9 (19:8), 2. Langnau 3/6 (10:11), 3. Zug 3/3 (7:13), 4. Lerkings 3/0 (8:12).

Osmifinálová skupina E:
Pixbo Wallenstam - Sparta Praha 6:2
Höllvikens IBF - Chodov 2:2
Höllvikens IBF - Pixbo Wallenstam 3:9
Chodov - Sparta Praha 7:4
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/9 (19:7), 2. Chodov 3/4 (11:10), 3. Höllvikens IBF 3/4 (10:15), 4. Sparta 3/0 (10:18).

Osmifinálová skupina F:
IBF Falun - Tigers Langnau 5:1
FbŠ Bohemians - Wiler-Ersigen 3:6
IBF Falun - FbŠ Bohemians 9:3
Tigers Langnau - Wiler-Ersigen 1:4
Konečné pořadí: 1. Falun 3/9 (19:7), 2. Wiler-Ersigen 3/6 (13:9), 3. Bohemians 3/3 (15:19), 4. Langnau 3/0 (6:18).

Kvalifikace o čtvrtfinále - 1. kolo:
Alligator Malans - Chur 7:2
Zug United - FBC Ostrava G 1:2
Mladá Boleslav - Sokol Pardubice 1:2
Tatran Střešovice - Lerkings 6:3

Kvalifikace o čtvrtfinále - 2. kolo:
Alligator Malans - FBC Ostrava 3:4
Sokol Pardubice - Tatran Střešovice 4:5 po nájezdech

Elitní kategorie žen
Skupina A:
Umea (Švéd.) - ČR „19“ 1:1
Chodov - Göteborg (Švéd.) 5:1
Konečné pořadí: 1. Chodov 3/6 (9:7), 2. Umea 3/5 (7:4), 3. ČR „19“ 3/2 (3:4), 4. Göteborg 3/2 (3:7).

Skupina B:
Pixbo Wallenstam - 1. SC Vítkovice 5:0
Panthers Praha - Kloten Dietlikon Jets (Švýc.) 1:6
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/7 (10:3), 2. Kloten Dietlikon 3/7 (10:4), 3. Vítkovice 3/3 (8:8), 4. Panthers Praha 3/0 (3:16).

Skupina C:
Židenice - Piranha Chur (Švýc.) 3:10
Malmö (Švéd.) - Tigers Jižní Město 3:3
Konečné pořadí: 1. Malmö 3/7 (11:6), 2. Jižní Město 3/7 (11:7), 3. Chur 3/3 (13:9), 4. Židenice 3/0 (7:20).

Skupina D:
Falun - Tatran Střešovice 7:4
FbŠ Bohemians - Eräviikingit (Fin.) 1:9
Konečné pořadí: 1. Falun 3/9 (20:11), 2. Eräviikingit 3/6 (17:9), 3. FbŠ Bohemians 3/3 (8:19), 4. Tatran Střešovice 3/0 (9:15).

Osmifinálová skupina E:
Pixbo Wallenstam - Umea 7:1
Chodov - Kloten Dietlikon Jets 0:1
Chodov - Pixbo Wallenstam 3:5
Kloten Dietlikon Jets - Umea 4:1
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/7 (14:6), 2. Kloten Dietlikon 3/7 (7:3), 3. Umea 3/3 (7:13), 4. Chodov 3/0 (5:11).

Osmifinálová skupina F:
Malmö - Eräviikingit 2:2
Falun - Tigers Jižní Město 4:1
Malmö - Falun 2:4
Eräviikingit - Tigers Jižní Město 3:3
Konečné pořadí: 1. Falun 3/9 (14:7), 2. Jižní Město 3/2 (7:10), 3. Eräviikingit 3/2 (9:11), 4. Malmö 3/2 (7:9).

Kvalifikace o čtvrtfinále - 1. kolo:
1. SC Vítkovice - Göteborg 5:2
FbŠ Bohemians - Židenice 3:0
ČR ‚19‘ - Panthers Praha 4:1
Piranha Chur - Tatran Střešovice 3:4

Kvalifikace o čtvrtfinále - 2. kolo:
1. SC Vítkovice - FbŠ Bohemians 5:3
ČR ‚19‘ - Tatran Střešovice 3:2

Spielberg - Velká cena Rakouska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Tréninky
Moto3:
1. Vietti (It./KTM) 1:36,585, 2. McPhee (Brit./Honda) -0,031, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,053, ...5. Kornfeil -0,382, 10. Salač (oba ČR/KTM) -0,578.

Moto2: 1. Binder (JAR/Red Bull) 1:29,029, 2. Nagašima (Jap./Kalex) -0,090, 3. Lüthi (Švýc./Kalex) -0,118.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 1:23,916, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,066, 3. Dovizioso (It./Ducati) -0,117, ...19. Abraham (ČR/Ducati) -1,223.

Alkmaar (Niz.) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Závod s hromadným startem

Přidat do mých lig

Junioři (115 km): 1. Ponomar (Ukr.) 2:32:27, 2. Ballerstedt (Něm.), 3. Piccolo (It.) oba -21, ...6. M. Vacek, 11. Bittner, 13. J. Ťoupalík všichni -43, Bouček, Řeha, Stoček (všichni ČR) všichni nedokončili. 

Ženy do 23 let (92 km): 1. Paternosterová (It.) 2:15:00, 2. Lachová (Pol.), 3. Unekenová (Niz.) obě stejný čas, ...41. Bajgerová -55, 57. Hájková -17:42, Neumanová (všechny ČR) nedokončila. 

Juniorky (69 km): 1. Pluimersová 1:44:14, 2. Van Rooijenová (obě Niz.), 3. Nenadovicová (Fr.) obě -4, ...33. Burlová -1:18, 80. Obořilová (obě ČR) -12:47.

Etapový závod Kolem Polska

Přidat do mých lig

7. etapa (147,3 km):
1. Mohorič (Slovin./Bahrajn-Merida) 4:04:42, 2. Powless (USA/Jumbo-Visma) -55, 3. Brambilla (It./Trek-Segafredo) -1:07, 4. Grmay (Et./Mitchelton-Scott) -1:19, 5. Poljanski (Pol./Bora-hansgrohe) -1:32, 6. Navarro (Šp./Kaťuša-Alpecin) -1:57, ...50. Hirt (ČR/Astana) -4:51, 72. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) -13:42.

Konečné pořadí: 1. Sivakov (Rus./Ineos) 26:20:58, 2. Hindley (Austr./Sunweb) -2, 3. Ulissi (It./SAE Team Emirates) -12, 4. Higuita (Col./EF Education First), 5. Geoghegan Hart (Brit./Ineos) oba -14, 6. Latour (Fr./AG2R La Mondiale) -15, ...31. Vakoč -14:21, 80. Hirt -31:58.

Lenzerheide (Švýc.) - Závod SP v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Short track:
Muži:
1. M. Van der Poel (Niz.) 20:07, 2. Avancini (Braz.) -1, 3. Schurter (Švýc.) -5, ...18. Škarnitzl -37, 31. Cink (oba ČR) -1:16.

Ženy: 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 21:38, 2. Neffová (Švýc.) stejný čas, 3. Rissvedsová (Švéd.) -1, ...11. Čábelická (ČR) -31.

Černá v Pošumaví - MS v jachtařské lodní třídě RS500

Přidat do mých lig

1. P. Curtis, J. Curtis (Brit.) 18, 2. I. Roncuzzi, F. Roncuzzi (It.) 37, 3. Dobrý, Dobrá 42, ...5. Tkadlecová, Houšková 48, 6. Matoušková, Mertlová 66, 9. Lojka, Lojková (všichni ČR) 113

Najdete na iDNES.cz