Průběžné pořadí (po 2 ze 40 disciplín): 1. Německo 24 bodů, 2. Polsko 19, 3. Finsko 16, 4. Česko 15.
Muži:
Oštěp: 1. Weber (Něm.) 86,86, 2. Vadlejch (ČR) 79,88.
Ženy:
Disk: 1. Vitaová (Něm.) 61,09, ...9. Staňková (ČR) 54,00.
Průběžné pořadí (po 2 ze 40 disciplín): 1. Německo 24 bodů, 2. Polsko 19, 3. Finsko 16, 4. Česko 15.
Muži:
Oštěp: 1. Weber (Něm.) 86,86, 2. Vadlejch (ČR) 79,88.
Ženy:
Disk: 1. Vitaová (Něm.) 61,09, ...9. Staňková (ČR) 54,00.
Muži - 2. kolo:
Perušič, Schweiner (10-ČR) - Carambula, Rossi (11-It.) 2:1 (-19, 10, 0)
Ženy - 1. kolo:
Kvapilová, Kubíčková (27-ČR) - Lehtonenová, Ahtiainenová (21-Fin.) 2:0 (14, 18)
Arvanitiová, Karagkuniová (17-Řec.) - Bonnerová, Maixnerová (30-ČR) 2:0 (11, 16)
2. kolo:
Kvapilová, Kubíčková - Jupiterová, Chamereauová (23-Fr.) 2:0 (21, 11),
Čtvrtfinále:
Heidrichová, Vergéová-Dépréová (15-Švýc.) - Kvapilová, Kubíčková 2:1 (15, -18, 13)
Elitní kategorie mužů
Skupina A:
Chur (Švýc.) - Sparta Praha 2:2
Mladá Boleslav - Höllvikens IBF (Švéd.) 2:4
Konečné pořadí: 1. Höllvikens IBF 3 zápasy/9 bodů (skóre 11:7), 2. Sparta 3/4 (12:9), 3. Mladá Boleslav 3/3 (8:13), 4. Chur 3/1 (6:8).
Skupina B:
Alligator Malans (Švýc.) - Chodov 1:6
Sokol Pardubice - Pixbo Wallenstam (Švéd.) 1:6
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/7 (11:4), 2. Chodov 3/6 (13:6), 3. Alligator Malans 3/4 (6:8), 4. Sokol Pardubice 3/0 (3:15).
Skupina C:
Wiler-Ersigen (Švýc.) - Tatran Střešovice 5:0
FBC Ostrava - IBF Falun (Švéd.) 2:2
Konečné pořadí: 1. IBF Falun 3/7 (12:5), 2. Wiler-Ersigen 3/6 (12:6), 3. Tatran Střešovice 3/3 (2:10), 4. FBC Ostrava 3/1 (3:8).
Skupina D:
Zug Uniteg (Švýc.) - FbŠ Bohemians 1:5
Tigers Langnau (Švýc.) - Lerkings (Lot.) 2:1
Konečné pořadí: 1. Bohemians 3/9 (19:8), 2. Langnau 3/6 (10:11), 3. Zug 3/3 (7:13), 4. Lerkings 3/0 (8:12).
Osmifinálová skupina E:
Pixbo Wallenstam - Sparta Praha 6:2
Höllvikens IBF - Chodov 2:2
Höllvikens IBF - Pixbo Wallenstam 3:9
Chodov - Sparta Praha 7:4
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/9 (19:7), 2. Chodov 3/4 (11:10), 3. Höllvikens IBF 3/4 (10:15), 4. Sparta 3/0 (10:18).
Osmifinálová skupina F:
IBF Falun - Tigers Langnau 5:1
FbŠ Bohemians - Wiler-Ersigen 3:6
IBF Falun - FbŠ Bohemians 9:3
Tigers Langnau - Wiler-Ersigen 1:4
Konečné pořadí: 1. Falun 3/9 (19:7), 2. Wiler-Ersigen 3/6 (13:9), 3. Bohemians 3/3 (15:19), 4. Langnau 3/0 (6:18).
Kvalifikace o čtvrtfinále - 1. kolo:
Alligator Malans - Chur 7:2
Zug United - FBC Ostrava G 1:2
Mladá Boleslav - Sokol Pardubice 1:2
Tatran Střešovice - Lerkings 6:3
Kvalifikace o čtvrtfinále - 2. kolo:
Alligator Malans - FBC Ostrava 3:4
Sokol Pardubice - Tatran Střešovice 4:5 po nájezdech
Elitní kategorie žen
Skupina A:
Umea (Švéd.) - ČR „19“ 1:1
Chodov - Göteborg (Švéd.) 5:1
Konečné pořadí: 1. Chodov 3/6 (9:7), 2. Umea 3/5 (7:4), 3. ČR „19“ 3/2 (3:4), 4. Göteborg 3/2 (3:7).
Skupina B:
Pixbo Wallenstam - 1. SC Vítkovice 5:0
Panthers Praha - Kloten Dietlikon Jets (Švýc.) 1:6
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/7 (10:3), 2. Kloten Dietlikon 3/7 (10:4), 3. Vítkovice 3/3 (8:8), 4. Panthers Praha 3/0 (3:16).
Skupina C:
Židenice - Piranha Chur (Švýc.) 3:10
Malmö (Švéd.) - Tigers Jižní Město 3:3
Konečné pořadí: 1. Malmö 3/7 (11:6), 2. Jižní Město 3/7 (11:7), 3. Chur 3/3 (13:9), 4. Židenice 3/0 (7:20).
Skupina D:
Falun - Tatran Střešovice 7:4
FbŠ Bohemians - Eräviikingit (Fin.) 1:9
Konečné pořadí: 1. Falun 3/9 (20:11), 2. Eräviikingit 3/6 (17:9), 3. FbŠ Bohemians 3/3 (8:19), 4. Tatran Střešovice 3/0 (9:15).
Osmifinálová skupina E:
Pixbo Wallenstam - Umea 7:1
Chodov - Kloten Dietlikon Jets 0:1
Chodov - Pixbo Wallenstam 3:5
Kloten Dietlikon Jets - Umea 4:1
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/7 (14:6), 2. Kloten Dietlikon 3/7 (7:3), 3. Umea 3/3 (7:13), 4. Chodov 3/0 (5:11).
Osmifinálová skupina F:
Malmö - Eräviikingit 2:2
Falun - Tigers Jižní Město 4:1
Malmö - Falun 2:4
Eräviikingit - Tigers Jižní Město 3:3
Konečné pořadí: 1. Falun 3/9 (14:7), 2. Jižní Město 3/2 (7:10), 3. Eräviikingit 3/2 (9:11), 4. Malmö 3/2 (7:9).
Kvalifikace o čtvrtfinále - 1. kolo:
1. SC Vítkovice - Göteborg 5:2
FbŠ Bohemians - Židenice 3:0
ČR ‚19‘ - Panthers Praha 4:1
Piranha Chur - Tatran Střešovice 3:4
Kvalifikace o čtvrtfinále - 2. kolo:
1. SC Vítkovice - FbŠ Bohemians 5:3
ČR ‚19‘ - Tatran Střešovice 3:2
Tréninky
Moto3: 1. Vietti (It./KTM) 1:36,585, 2. McPhee (Brit./Honda) -0,031, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,053, ...5. Kornfeil -0,382, 10. Salač (oba ČR/KTM) -0,578.
Moto2: 1. Binder (JAR/Red Bull) 1:29,029, 2. Nagašima (Jap./Kalex) -0,090, 3. Lüthi (Švýc./Kalex) -0,118.
MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 1:23,916, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,066, 3. Dovizioso (It./Ducati) -0,117, ...19. Abraham (ČR/Ducati) -1,223.
Junioři (115 km): 1. Ponomar (Ukr.) 2:32:27, 2. Ballerstedt (Něm.), 3. Piccolo (It.) oba -21, ...6. M. Vacek, 11. Bittner, 13. J. Ťoupalík všichni -43, Bouček, Řeha, Stoček (všichni ČR) všichni nedokončili.
Ženy do 23 let (92 km): 1. Paternosterová (It.) 2:15:00, 2. Lachová (Pol.), 3. Unekenová (Niz.) obě stejný čas, ...41. Bajgerová -55, 57. Hájková -17:42, Neumanová (všechny ČR) nedokončila.
Juniorky (69 km): 1. Pluimersová 1:44:14, 2. Van Rooijenová (obě Niz.), 3. Nenadovicová (Fr.) obě -4, ...33. Burlová -1:18, 80. Obořilová (obě ČR) -12:47.
7. etapa (147,3 km):
1. Mohorič (Slovin./Bahrajn-Merida) 4:04:42, 2. Powless (USA/Jumbo-Visma) -55, 3. Brambilla (It./Trek-Segafredo) -1:07, 4. Grmay (Et./Mitchelton-Scott) -1:19, 5. Poljanski (Pol./Bora-hansgrohe) -1:32, 6. Navarro (Šp./Kaťuša-Alpecin) -1:57, ...50. Hirt (ČR/Astana) -4:51, 72. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) -13:42.
Konečné pořadí: 1. Sivakov (Rus./Ineos) 26:20:58, 2. Hindley (Austr./Sunweb) -2, 3. Ulissi (It./SAE Team Emirates) -12, 4. Higuita (Col./EF Education First), 5. Geoghegan Hart (Brit./Ineos) oba -14, 6. Latour (Fr./AG2R La Mondiale) -15, ...31. Vakoč -14:21, 80. Hirt -31:58.
Short track:
Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 20:07, 2. Avancini (Braz.) -1, 3. Schurter (Švýc.) -5, ...18. Škarnitzl -37, 31. Cink (oba ČR) -1:16.
Ženy: 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 21:38, 2. Neffová (Švýc.) stejný čas, 3. Rissvedsová (Švéd.) -1, ...11. Čábelická (ČR) -31.
1. P. Curtis, J. Curtis (Brit.) 18, 2. I. Roncuzzi, F. Roncuzzi (It.) 37, 3. Dobrý, Dobrá 42, ...5. Tkadlecová, Houšková 48, 6. Matoušková, Mertlová 66, 9. Lojka, Lojková (všichni ČR) 113