Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 10. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
Cheb
0:2
konec
Hořovicko
Doubravka
2:2 (2:2), pen. 3:4
konec
Mariánské Lázně
Přeštice
0:5
konec
Klatovy
České Budějovice B
3:1
konec
Soběslav
Sedlčany
4:0

Divize B

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brandýs n. L.
Chomutov
0:0, pen. 4:2
konec
Kladno
Březová
1:2
konec
Rakovník
Slaný
1:3
konec
Souš
Štětí
4:1
konec
Česká Lípa
Aritma Praha
0:2
konec
Český Brod
Louny
5:1
konec
Dobříš
Neratovice-Byškovice
0:0, pen. 13:12
konec
Ostrov
Meteor Praha
3:3, pen. 3:1

Divize C

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Libiš
Letohrad
1:2
konec
Velké Hamry
Kolín
1:1, pen. 2:4
konec
Náchod
Kutná Hora
4:1
konec
Ostrá
Nymburk
0:1

Divize D

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jihlava B
Polná
3:1
konec
Start Brno
Ždírec nad Doubravou
3:1

Divize E

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
HFK Olomouc
Skaštice
4:3
konec
Vsetín
Hodonín
1:4
konec
Hranice
Přerov
3:0

Divize F

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rýmařov
Nový Jičín
1:2
konec
Bohumín
Opava B
1:6
konec
Frýdlant nad Ostravicí
Heřmanice Slezská
3:0

Druhá anglická liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Leeds
Nottingham
1:1
konec
Birmingham
Bristol
1:1
konec
Cardiff
Luton
2:1
konec
Charlton
Stoke
3:1
konec
Derby
Swansea
0:0
konec
Fulham
Blackburn
2:0
konec
Hull
Reading
2:1
konec
Middlesbrough
Brentford
0:1
konec
Preston
Wigan
3:0
konec
QPR
Huddersfield
1:1
konec
Sheffield Wednesday
Barnsley
2:0
konec
West Bromwich
Millwall
1:1

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Montreal - turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (8-Rus.)
Chačanov (6-Rus.)
6:1, 7:6 (8:6)
konec
Nadal (1-Šp.)
Monfils (16-Fr.)
bez boje

Montreal - turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Monfils (16-Fr.)
Bautista (10-Šp.)
6:4, 3:6, 7:6 (7:2)

Toronto - turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - semifinále:

konec
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
Azarenková, Bartyová (6-Běl./Austr.)
3:6, 6:3, 10:4

Semifinále

konec
Andreescuová (Kan.)
Keninová (USA)
6:4, 7:6 (7:5)

Bydhošť - Superliga mistrovství Evropy družstev

Přidat do mých lig

Průběžné pořadí po druhém dnu (po 22 ze 40 disciplín): 1. Francie 192,50 bodu, 2. Polsko 191, 3. Itálie 170, 4. Německo 169, 5. Británie 160,50, 6. Španělsko 156, 7. Česko 128, 8. Ukrajina 127, 9. Řecko 112, 10. Švýcarsko 105, 11. Finsko 101,50, 12. Švédsko 100,50.

Muži:
100 m (vítr -1,4 m/s):
1. Vicaut (Fr.) 10,35, ...6. Veleba (ČR) 10,76.
400 m: 1. Re (It.) 45,35, ...rozběhu 9. Šorm (ČR) 47,28.
1500 m: 1. Lewandowski (Pol.) 3:47,88, ...3. Holuša (ČR) 3:49,18.
5000 m: 1. Crippa (It.) 13:43,30, ...7. Zemaník (ČR) 14:12,93.
400 př.: 1. Dobek (Pol.) 48,87, ...5. Müller (ČR) 49,36.
Výška: 1. Sancho (Šp.) 226, ...11. Heindl (ČR) 207.
Dálka: 1. Tentóglu (Řec.) 830, ...12. Vondráček (ČR) 741
Koule: 1. Haratyk (Pol.) 21,83, 2. Staněk (ČR) 20,65.
Kladivo: 1. Nowicki (Pol.) 78,84, ...11. Hájek (ČR) 63,10.
4x100 m: 1. Francie 39,29, ...ČR (Maslák, Veleba, Jirka, Záleský) - diskvalifikováni.

Ženy:
100 m (-2,5 m/s):
1. Zahiová (Fr.) 11,31, ...6. Seidlová (ČR) 11,77.
400 m: 1. Šwietá-Ersetičová (Pol.) 51,23, ...5. Vondrová (ČR) 52,38.
800 m: 1. Lamoteová (Fr.) 2:01,21, ...8. Mezuliáníková (ČR) 2:02,60.
3000 m: 1. Ngarambeová (Švéd.) 9:07,67, ...11. Chlebiková (ČR) 9,30,27.
400 m př.: 1. Hejnová (ČR) 55,10.
3000 m př.: 1. Krauseová (Něm.) 9:36,67, ...8. Sekanová (ČR) 10:00,70.
Tyč: 1. Stefanídiová (Řec.) 470, ... 6. Maláčová (ČR) 436.
Trojskok: 1. Papahrístuová (Řec.) 14,48, ...12. Maštalířová (ČR) 12,57.
Oštěp: 1. Alaisová (Fr.) 63,46, ...3. Šedivá (ČR) 61,32.
4x100 m: 1. Francie 43,09, ...8. ČR (Seidlová, Pírková, Domská, Bendová) 44,30.

Courchevel - letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Zajc (Slovin.) 277,6 b. (131,5+133,5 m), 2. Johansson (Nor.) 273,1, (132+128), 3. Nakamura (Jap.) 269,5 (127,5+131), ...24. Polášek 232,7 (125,5+130), 32. Koudelka (oba ČR) 108,8 (120,5).

Průběžné pořadí (po 3 z 8 závodů): 1. Zajc 200, 2. Geiger (Něm.) 172, 3. Klimov (Rus.) 105, ...15. Polášek 56, 36. Štursa (ČR) 9.

Praha - přípravný turnaj basketbalistů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Polsko
81:76

Klatovy - ME basketbalistek do 20 let

Přidat do mých lig

Semifinále:
Rusko - Belgie 51:50 (34:22)
Itálie - Francie 56:43 (27:22)

O 5.-8. místo:
Španělsko - Maďarsko 80:66 (41:39)
Srbsko - Polsko 70:47 (34:21)

O 9.-12. místo:
Česko - Švédsko 74:55 (22:11, 37:27, 57:42)
Lotyšsko - Litva 67:54 (33:31)

O 13.-16. místo:
Portugalsko - Bělorusko 82:42 (43:20)
Nizozemsko - Německo 67:56 (30:24)

Podgorica - ME hráčů do 16 let, divize B

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Česko
Nizozemsko
72:84 (36:50)

JABLONEC NAD NISOU - přípravné utkání mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
3:1

MOSKVA (Rus.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Čtvrtfinále:
Ermacora, Pristauz (23-Rak.) - Perušič, Schweiner (10-ČR) 2:0 (21, 18)

Ženy 

Finále:
Graudinová, Kravčenoková (20-Lot.) - Wojtasiková, Kocioleková (4-Pol.) 2:0 (20, 19).

O 3. místo:
Liliana, Elsa (9-Šp.) - Heidrichová, Vergéová-Dépréová (15-Švýc.) 2:1 (-13, 15, 19).


Semifinále:
Wojtasiková, Kocioleková (4-Pol.) - Heidrichová, Vergéová-Dépréová (15-Švýc.) 2:1 (-18, 18, 8)
Graudinová, Kravčenoková (20-Lot.) - Liliana, Elsa (9-Šp.) 2:1 (19, -19, 12)

Praha - mezinárodní turnaj Czech Open

Přidat do mých lig

Elitní kategorie mužů
Semifinále
Tatran Střešovice - SV Wiler-Ersigen (Švýc.) 1:4 
IBF Falun - FbŠ Bohemians 16:3 

Čtvrtfinále:
Tatran Střešovice - Pixbo Wallenstam IBK 2:1 po sam. nájezdech
SV Wiler-Ersigen - Höllvikens IBF (Švéd.) 6:4
IBF Falun - FBC Ostrava 6:2 
FbŠ Bohemians - Chodov 4:3 po sam. nájezdech 

Elitní kategorie žen
Semifinále:

Kloten Dietlikon Jets (Švýc.) - 1. SC Vítkovice 3:0
Pixbo Wallenstam IBK - Tigers Jižní Město 8:1

Čtvrtfinále:
Kloten Dietlikon Jets - EräViikingit (Fin.) 10:2
Pixbo Wallenstam IBK - ČR „19“ 4:0
Tigers FK Jižní Město - Umea (Švéd.) 2:1
1. SC Vítkovice - IBF Falun 5:4 po sam. nájezdech

Spielberg - Velkáu cena Rakouska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Kvalifikace
Moto3:
1. Fenati (It./Honda) 1:36,460, 2. Sasaki (Jap./Honda) -0,051, 3. Masiá (Šp./Honda) -0,229, ...16. Kornfeil -1,023, 20. Salač (oba ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.
Sasaki přijde na startovním roštu o 12 míst kvůli penalizaci za nebezpečnou jízdu v tréninku. Kornfeil po penalizaci dalšího jezdce odstartuje z 15. místa.

Moto2: 1. Nagašima (Jap./Kalex) 1:28,718, 2. B. Binder (JAR/KTM) -0,073, 3. Čantra (Thaj./Kalex) -0,138. 

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 1:23,027, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,434, 3. Dovizioso (It./Ducati) -0,488, ...17. Abraham (ČR/Ducati) nepostoupil do druhé části kvalifikace. 

Vojens - třetí závod ME na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Michelsen (Dán.), 2. Woryna (Pol.), 3. Pedersen (Dán.), ...13. Milík (ČR).

Průběžné pořadí ME (po 3 ze 4 závodů): 1. G. Laguta (Rus.) 34, 2. Pedersen 33, 3. Michelsen 30, ...10. Milík 17.

Alkmaar - mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Závody s hromadným startem

Přidat do mých lig

Ženy (115 km): 1. Pietersová (Niz.) 2:56:03, 2. Cecchiniová (It.), 3. Kleinová (Něm.) obě stejný čas, 4. Wiebesová (Niz.), 5. Barnesová (Brit.), 6. Wildová (Niz.) všechny -25, ...41. Machačová -6:17, Korvasová (obě ČR) nedokončila.

Muži do 23 let (138 km): 1. Dainese (It.) 3:08:53, 2. Larsen (Dán.), 3. Ärm (Est.), ...27. Petr Kelemen všichni stejný čas, T. Bárta, Otruba, Rotter, Sedláček, Tyrpekl (všichni ČR) všichni nedokončili.

Lenzerheide - závod SP v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pierron (Fr.) 2:49,422, 2. Minnaar (JAR) -0,951, 3. Bruni (Fr.) -1,400.
Průběžné pořadí (po 7 z 8 závodů): 1. Bruni 1312, 2. Pierron 1222, 3. Brosnan (Austr.) 1094, ...66. Král 54, 92. Sehnal (oba ČR) 12.

Ženy: 1. Cabirouová (Fr.) 3:34,304, 2. Hannahová (Austr.) -0,264, 3. Siegenthalerová (Švýc.) -7,085.
Průběžné pořadí (po 7 z 8 závodů): 1. Hannahová 1460, 2. Cabirouová 1310, 3. Hoffmannová (Něm.) 819.

Blatná - závod Českého poháru v silniční cyklistice (165 km)

Přidat do mých lig

1. Petruš (Topforex-Lapierre) 3:45:57, 2. Kukrle (Elkov Author) stejný čas, 3. Boubal (Příbram-Fany Gastro), 4. Kulhánek (Favorit Brno) oba -16, 5. Zahálka (Elkov Author), 6. Sekanina (Favorit Brno) oba -2:14.

PRAHA - ME hráčů do 23 let

Přidat do mých lig

Semifinále:
Česko - Francie 10:9
Německo - Belgie 10:0 po 4. směně

O 5.-8. místo:
Nizozemsko - Ukrajina 5:0 po 4. směně
Velká Británie - Chorvatsko 7:6 po 10. směně.

Karlovy Vary - mezinárodní mistrovství ČR amatérů ve hře na rány

Přidat do mých lig

Muži: 1. Breimer (Něm.) 279 (68+74+68+69) v play off na 2. dodatečné jamce, 2. Jakubčík (GC Brno) 279 (71+69+69+70), 3. Rosenmüller (Něm.) 280 (69+72+70+69), ...5. Novák (GC Karlovy Vary) 285 (73+72+66+74), 6. Zapletal (GC Kunětická hora) 286 (67+71+69+79).

Ženy: 1. Ryšková (Beskydský GK) 285 (68+74+74+69), 2. Frýdlová 288 (74+69+75+70), 3. Melichová (obě GC Erpet Praha) 290 (73+69+74+74).

Pardubice - třetí kvalifikace na Velkou pardubickou

Přidat do mých lig

1. Ange Guardian (ž. Matuský, trenér Váňa st., stáj Anděl strážný), 2. No Time To Lose, 3. Bridgeur. Výrok: lehce 5 - 1 1/4 - 4. Čas: 7:38,83.

Cena Registany (4200 m, čtyřleté a starší klisny, dotace 120.000 Kč): 1. Poinsettia (ž. Matuský, trenér Olehla, stáj Syndikát hvězda-Olehla), 2. Alegorie, 3. Silk. Výrok: zadrženě 10 - 1 3/4 - nos. Čas: 5:21,41.

Cena Peruána (5200 m, pětiletí a starší koně, dotace 120.000 Kč): 1. Theophilos (Odložil, trenér Váňa st., stáj iSport Váňa), 2. Krocoleon, 3. Lombargini. Výrok: velmi lehce 5 - 10 - hlava. Čas: 6:45,28.

Další dostihy:
I. Benjamin (ž. Boyer) - Zafiro - Christiano,
II. Black Bard (ž. Boyer) - Medici - Ned,
VI. String (Tůma) - Turoni - New Finch,
VII. Del Rey (Složil ml.),
VIII. Golem (ž. Boyer) - Big Mago - Torgon

ostatní sportyPřidat do mých lig

Bath - mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži - finále:
1. Cooke (Brit.) 1477, 2. Prades (Fr.) 1464, 3. Vlach (ČR) 1460, 4. Choong (Brit.) 1449, 5. Kuf (ČR) 1449, 6. Gutkowski (Pol.) 1439, ...24. Polívka (ČR) 1369.

Najdete na iDNES.cz