Sportovní výsledky 3. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Přidat do mých lig

Čtyřhra juniorek, 1. kolo

konec
Nahimanaová, Pak So-hjon (2-Bur./Korea)
L. Fruhvirtová, Kubková (ČR/Pol.)
6:1, 3:6, 10:8.

Čtyřhra juniorů, 1. kolo

konec
Forejtek, Lehečka (3-ČR)
Medjedovič, Vincent Ruggeri (Srb./It.)
6:0, 6:1
konec
Paulson, Zgirovskij (ČR/Běl.)
Damm, Kodat (2-USA)
5:7, 7:5, 10:6
konec
Hijikata, Schoolkate (Austr.)
Baadi, Svrčina (8-Kan./ČR)
6:1, 6:2

Dvouhra juniorek, 1. kolo

konec
L. Fruhvirtová (ČR)
Janicijevicová (Fr.)
6:3, 6:2

Dvouhra juniorů, 2. kolo:

konec
Lehečka (15-ČR)
Zgirovskij (Běl.)
6:3, 6:2
konec
Svrčina (ČR)
Cazaux (Fr.)
6:1, 7:6 (7:4)

ZÁHŘEB (Chorv.) - mítink IAAF World Challenge

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr -0,1 m/s): 1. Rodgers (USA) 10,04, 800 m: 1. Tuka (Bosna) 1:44,78, ...běh B: 3. Šnejdr (ČR) 1:47,20, 110 m př. (+0,1 m/s): 1. Brathwaite (Barb.) 13,47, 3000 m př.: 1. Hughes (Kan.) 8:23,42, dálka: 1. Manyonga (JAR) 803, trojskok: 1. Bernard (USA) 16,97, koule: 1. Walsh (N. Zél.) 21,98.

Ženy - 200 m (0 m/s): 1. Mihalinecová (Slovin.) 22,88, 400 m: 1. Francisová 51,02, 1500 m: 1. Graceová (obě USA) 4:07,91, ...7. Mäki (ČR) 4:10,73, 100 m př. (+0,2 m/s): 1. Nelvisová (USA) 12,73, oštěp: 1. Kolaková 66,42, disk: 1. Perkovičová (obě Chorv.) 67,78.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

10. etapa (časovka Jurancon - Pau, 36,2 km): 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 47:05, 2. Bevin (N. Zél./CCC) -25, 3. Cavagna (Fr./Deceuninck-Quick-Step) -27, 4. Craddock (USA/EF Education First) -48, 5. Oliveira (Portug./Movistar) -1:02, 6. Latour (Fr./AG2R La Mondiale) -1:14, 7. De Gendt (Belg./Lotto-Soudal) -1:21, 8. Soler (Šp./Movistar) -1:22, 9. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) -1:27, 10. Martínez (Kol./EF Education First) -1:28, ...34. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -3:28.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 36:05:29, 2. Valverde (Šp./Movistar) -1:52, 3. López (Kol./Astana) -2:11, 4. Quintana (Kol./Movistar) -3:00, 5. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -3:05, 6. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -4:59, 7. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -5:42, 8. Edet (Fr./Cofidis) -5:49, 9. Teuns -6:07, 10. Kelderman (Niz./Sunweb) -6:25, ...73. Štybar -1:09:39.

ostatní sportyPřidat do mých lig

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži - štafeta: 1. Nobis, Dogue (Něm.) 1506, 2. Čun Wung-tche, Čung Čin-hwa (Korea) 1482, 3. Lesun, Kalimullin (Rus.) 1475, ...13. Svěchota, Bilko (ČR) 1413.

stolní tenisPřidat do mých lig

NANTES (Fr.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - skupina 1
Rusko - Česko 3:1
Šibajev - Jančařík 3:0 (4, 14, 10), Skačkov - Širuček 1:3 (7, -9, -9, -8), Sidorenko - Polanský 3:1 (9, 3, -8, 7), Šibajev - Širuček 3:0 (12, 8, 7). 

Ženy - skupina 4
Česko - Srbsko 3:1

Čechová - Todorovičová 2:3 (-13, 12, -8, 12, -10), Matelová - Surjanová 3:0 (7, 5, 16), Adámková - Lupuleskuová 3:1 (-3, 7, 5, 7), Matelová - Todorovičová 3:1 (5, 7, -7, 5).

Najdete na iDNES.cz