Sportovní výsledky 17. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 33. kolo

Přidat do mých lig

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Košice
Trenčín
3:2
konec
Detva
Zvolen
5:6
konec
Nitra
Liptovský Mikuláš
6:0
konec
Poprad
Budapešť
6:5 v prodl.
konec
Miškovec
Michalovce
4:1
konec
Slovan Bratislava
Nové Zámky
6:7

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
HV 71
Frölunda
3:2
konec
Linköping
Brynäs
4:3 v prodl.
konec
Malmö
Rögle
3:4
konec
Örebro
Lulea
2:1
konec
Oskarshamn
Leksand
4:1
konec
Skelleftea
Färjestad
3:1
konec
Växjö
Djurgaarden
3:5

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Biel
Rapperswil
0:1 v prodl.
konec
Bern
Ambri-Piotta
4:1
konec
Langnau
Fribourg-Gottéron
3:2
konec
Zug
Lausanne
5:6
konec
Ženeva
Curych
3:0

HODONÍN - přípravný zápas hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Kuang-čou (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čeng Saj-saj (6-Čína)
Tuan Jing-jing (Čína)
6:7 (5:7), 7:6 (7:3), 6:1
konec
Blinkovová (Rus.)
Sorribesová (Šp.)
2:6, 6:1, 4:1 skreč
konec
Zavacká (Ukr.)
Ferroová (Fr.)
5:7, 7:6 (8:6), 6:4
konec
Svitolinová (1-Ukr.)
Jakupovičová (Slovin.)
6:3, 6:3
konec
Pcheng Šuaj (Čína)
Wang Čchiang (2-Čína)
7:5, 6:2
konec
Keninová (3-USA)
Siegemundová (Něm.)
6:4, 6:2
konec
Petkovicová (Něm.)
Pattinamaová-Kerkhoveová (Niz.)
7:5, 6:7 (4:7), 6:3
konec
Paoliniová (It.)
Zidanšeková (Slovin.)
3:6, 6:3, 6:3
konec
Stojanovičová (Srb.)
Frechová (Pol.)
7:5, 7:6 (7:4)
konec
Čang Šuaj (4-Čína)
Kozlovová (Ukr.)
6:2, 6:4

Kuang-čou (Čína) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bouzková, Zidanšeková (ČR/Slovin.)
Sün Fang-jing, Lu Ťia-ťing (Čína)
6:0, 6:3

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barrere (Fr.)
Hurkacz (6-Pol.)
6:2, 6:2
konec
Herbert (Fr.)
Struff (8-Něm.)
7:6 (7:3), 6:4
konec
Gasquet (Fr.)
Granollers (Šp.)
4:6, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Sonego (It.)
Otte (Něm.)
6:2, 7:6 (7:2)
konec
Carreňo (Šp.)
Lenz (Něm.)
6:1, 6:1
konec
Tsonga (Fr.)
Andújar (Šp.)
3:6, 6:1, 6:2
konec
Bedene (Slovin.)
Roumane (Fr.)
6:4, 6:4

Ósaka (Jap.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Keysová (5-USA)
Kasatkinová (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Vekičová (7-Chorv.)
Garciaová (Fr.)
7:5, 6:2
konec
Flinková (Rus.)
Hibinová (Jap.)
6:4, 7:5
konec
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
Muguruzaová (Šp.)
3:6, 7:6 (7:1), 6:1
konec
Putincevová (Kaz.)
Kawaová (Pol.)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
Doiová (Jap.)
Mladenovicová (Fr.)
6:1, 6:2

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Džumhur (Bosna)
Tipsarevič (Srb.)
7:5, 3:6, 3:1 skreč
konec
Carballés (Šp.)
Kližan (SR)
6:2, 7:5
konec
Rubljov (5-Rus.)
Ivaška (Běl.)
4:6, 6:0, 6:4
konec
Donskoj (Rus.)
Viola (It.)
6:2, 6:1
konec
Berankis (Lit.)
Sela (Izr.)
6:3, 6:0

SOUL (Korea) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tomljanovicová (5-Austr.)
Vögeleová (Švýc.)
6:0, 6:2
konec
Bogdanová (Rum.)
Hercogová (6-Slovin.)
6:3, 3:6, 6:1
konec
Honová (Austr.)
Buzarnescuová (Rum.)
6:3, 6:4
konec
Potapovová (Rus.)
Han Na-le (Korea)
7:6 (7:4), 6:1
konec
Babosová (Maď.)
Ostapenková (Lot.)
6:3, 6:3
konec
Badosaová (Šp.)
Teichmannová (Švýc.)
6:4, 6:4
konec
Tigová (Rum.)
Koviničová (Č. Hora)
6:4, 3:6, 7:6 (7:3)

SOUL (Korea) - Turnaj žen, čtyřhra

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR)
Savinychová, Silvaová (Rus./Brit.)
6:1, 6:2

Mistrovství Evropy mužů

Přidat do mých lig

Skupina A (Montpellier)

konec
Portugalsko
Řecko
3:1 (-19, 21, 23, 17)
konec
Itálie
Bulharsko
3:1 (-22, 23, 21, 17)

Skupina B (Antverpy)

konec
Španělsko
Rakousko
3:2 (23, -26, 23, -23, 11)
konec
Belgie
Slovensko
3:0 (23, 20, 15)

Skupina C (Lublaň)

konec
Severní Makedonie
Slovinsko
3:1 (24, 28, -19, 24)
konec
Turecko
Bělorusko
3:1 (21, 24, -20, 19)

Skupina D (Amsterdam)

konec
Polsko
Černá Hora
3:0 (10, 17, 19)
konec
Nizozemsko
Estonsko
3:1 (-22, 19, 19, 20)

Baku (Ázerb.) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Obruč: 1. Selezněvová (Rus.) 23,500, 2. Ašramová (Izr.) 23,400, 3. D. Averinová (Rus.) 23,350, ...v kvalifikaci 58. Chamzinová, 69. Zálešáková (obě ČR).

Míč: 1. D. Averinová 23,500, 2. A. Averinová (Rus.) 23,050, 3. Ašramová 22,400, ...v kvalifikaci 47. Chamzinová, 84. Zálešáková.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Mistrovství světa v zápase

Přidat do mých lig

Řecko-římský styl:
Do 60 kg:
1. Fumita (Jap.), 2. Jemelin (Rus.), 3. Ajnagulov (Kaz.) a Nidžátí (Írán).
Do 67 kg: 1. Borrero (Kuba), 2. Surkov (Rus.), 3. Stäbler (Něm.) a M. Nemeš (Srb.), ...34. Morbitzer (ČR).
Do 77 kg: 1. Lörincz (Maď.), 2. Kessidis (Švéd.), 3. Berdimuratov (Uzb.) a Garají (Írán), ...17. Varga (ČR).
Do 87 kg: 1. Beleňuk (Ukr.), 2. Lorincz (Maď.), 3. Kudla (Něm.) a Assakalov (Uzb.)
Do 97 kg: 1. Jevlojev (Rus.), 2. Aleksanjan (Arm.), 3. Kajaia (Srb.) a Ildem (Tur.), ...8. Omarov (ČR).
Do 130 kg: 1. Kayaalp (Tur.), 2. Pino (Kuba), 3. Kadžaja (Gruz.) a Nabi (Est.), ...23. David (ČR).

Boloňa (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě v puškových a pistolových zbraních

Přidat do mých lig

Standardní pistole:
Muži:
1. Korostylov (Ukr.) 573, ...12. Těhan 564, 15. Dubový (oba ČR) 562. Družstva: 1. Turecko 1701.
Junioři: 1. Cussigh (Fr.) 572, 2. Rampula 571, ...9. Tupý 561, 11. Vildomec (všichni ČR) 557.
Družstva: 1. Česko 1689.

Smíšená družstva:
Sportovní malorážka vleže:
1. Duestadová, Claussen (Nor.), ...6. Brázdová, Nymburský, v kvalifikaci 13. Foistová, Hrčkulák (všichni ČR).

Najdete na iDNES.cz