Sportovní výsledky 10. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Příprava hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Belgie
ČR
2:2 (2:1)

Přípravná utkání

Přidat do mých lig
konec
Ukrajina
Nigérie
– : –
konec
Irsko
Bulharsko
– : –

Čeng-čou (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Hercogová (Slovin.)
Wang Mej-ling (Čína)
6:3, 6:4
konec
Mladenovicová (Fr.)
Tuan Jing-jing Čína)
6:2, 6:3
konec
Cornetová (Fr.)
Lu Ťia-ťing (Čína)
7:6 (7:1), 6:1
konec
Ferrová (Fr.)
Jang Čao-süan (Čína)
6:2, 6:3
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Kerkhoveová (Niz.)
6:2, 6:0
konec
Čeng Saj-saj (Čína)
Schoofsová (Niz.)
7:6 (7:4), 6:1
konec
Riskeová (USA)
Kerberová (5-Něm.)
5:7, 6:4, 7:6 (8:6)
konec
Ostapenková (Lot.)
Jou Siao-ti (Čína)
6:3, 0:6, 6:2

Hirošima (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Sie Šu-wej (1-Tchaj-wan)
Ozakiová (Jap.)
6:1, 3:6, 6:3
konec
Hivesová (Austr.)
Potapovová (4-Rus.)
6:7 (4:7), 6:4, 6:4
konec
Naraová (Jap.)
Mariaová (5-Něm.)
6:4, 6:4
konec
Sorribesová (7-Šp.)
Cirsteaová (Rum.)
6:2, 3:6, 6:2
konec
Siegemundová (8-Něm.)
Savinychová (Rus.)
6:4, 6:1
konec
Doiová (Jap.)
Namigataová (Jap.)
4:6, 7:5, 6:2
konec
Hibinová (Jap.)
Fernandezová (Kan.)
6:7 (2:7), 7:6 (7:5), 7:5
konec
Buzarnescuová (Rum.)
Tomovová (Bulh.)
6:1, 6:4
konec
Flinková (Rus.)
Kučová (SR)
6:3, 6:2
konec
Tigová (Rum.)
Šimizuová (Jap.)
6:4, 6:2
konec
McHaleová (USA)
Minnenová (Belg.)
6:2, 6:4

Nan-čchang (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Kristýna Plíšková (8-ČR)
Vögeleová (Švýc.)
7:5, 6:3
konec
Čang Šuaj (1-Čína)
Kruničová (Srb.)
6:3, 6:3
konec
Stojanovičová (Srb.)
Wang Ja-fan (2-Čína)
6:2, 6:4
konec
Rybakinová (4-Rus.)
Rainaová (Indie)
6:2, 4:6, 6:3
konec
Fettová (Chorv.)
Zavacká (Ukr.)
7:6 (7:3), 2:6, 6:1
konec
Wang Sin-jü (Čína)
Kao Sin-jü (Čína)
5:7, 6:0, 7:5
konec
Stosurová (Austr.)
Arina Rodionovová (Austr.)
7:6 (8:6), 6:3
konec
Ču Lin (Čína)
Plipečová (Thaj.)
6:2, 6:2
konec
Pcheng Šuaj (Čína)
Badosaová (Šp.)
6:4, 6:2

Québec (Kan.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čeng-čou (Čína) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Peschkeová, Melicharová (1-ČR/USA)
Čchen Pchej-hsuan, Sie Jü-čche (Tchaj-wan)
6:2, 6:3

MINSK (BĚL.) - TÝMOVÝ DUEL EVROPA - USA

Přidat do mých lig
konec
Evropa
USA
– : –

Evropa - USA 724,5:601,5 bodu.
MUŽI:
200 m (vítr 0 m/s)
: 1. Gulijev (Tur.) 20,16, 2. Desalu (It.) 20,66, 3. King (USA) 20,83.
800 m: 1. Tuka (Bosna) 1:46,77, 2. Kszczot (Pol.) 1:46,89, 3. Harris (USA) 1:46,94.
3000 m: 1. Blankenship (USA) 7:57,48, 2. Mechaal (Šp.) 7:57,55, 3. Crippa (It.) 7:58,11.
110 m př. (+0,1 m/s): 1. Ortega (Šp.) 13,21, 2. Šubenkov (Rus.) 13,39, 3. Crittenden (USA) 13,43.
400 m př.: 1. Kendziera 48,99, 2. Lattin (oba USA) 49,12, 3. Vaillant (Fr.) 49,20.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 585, 2. Lisek 580, 3. Wojciechowski (oba Pol.) 575.
Trojskok: 1. Benard (USA) 17,01, 2. Williams (Brit.) 16,71, 3. Bates (USA) 16,70.
Disk: 1. Weisshaidinger (Rak.) 67,22, 2. Malachowski (Pol.) 64,89, 3. Isene (Nor.) 63,99.
Oštěp: 1. Vetter (Něm.) 90,03, 2. Kirt (Est.) 88,91, 3. Matusevičius (Lit.) 83,54.

ŽENY:
200 m (-0,1 m/s):
1. Brownová (USA) 22,61, 2. Dobbinová (Brit.) 22,92, 3. Jeffersonová (USA) 22,99.
1500 m: 1. Graceová 4:02,49, 2. Osikaová (obě USA) 4:04,92, 3. McColganová (Brit.) 4:05,58.
100 m př. (+0,1 m/s): 1. Nelvisová (USA) 12,80, 2. Koleczeková (Pol.) 12,86, 3. Hermanová (Běl.) 12,92.
400 m př.: 1. Ryžykovová (Ukr.) 55,32, 2. Sprungerová (Švýc.) 55,46, 3. Beesleyová (Brit.) 55,49.
3000 m př.: 1. Lawrenceová (USA) 9:33,24, 2. Sánchezová (Šp.) 9:38,47, 3. Wagnerová-Gyürkesová (Maď.) 9:42,68.
Výška: 1. Levčenková 202, 2. Heraščenková (obě Ukr.), 3. Lasickeneová (Rus.) obě 198.
Dálka: 1. Mirončyková-Ivanovová (Běl.) 674, 2. Bechová-Romančuková (Ukr.) 673, 3. Reeseová (USA) 671.
Koule: 1. Ewenová (USA) 19,47, 2. Roosová (Švéd.) 19,06, 3. Mártonová (Maď.) 18,95.
Kladivo: 1. Fiodorowová (Pol.) 74,34, 2. Malyšiková (Běl.) 72,70, 3. Andersenová (USA) 72,59.
Smíšené:
Štafeta
200-200-400-800 m: 1. Evropa 1 3:21,13.

Solingen; Bonn (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Skupina A:
ČR - Švédsko 10:3
Izrael - Velká Británie 7:4,
Nizozemsko - Německo 8:1 

Skupina B:
Francie - Belgie 12:2
Rakousko - Chorvatsko 12:1
Itálie - Španělsko 13:3

Jekatěrinburg (Rus.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Lonato (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

dvojitý trap - finále

Najdete na iDNES.cz