Sportovní výsledky 18. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Tappara Tampere
0:5
konec
Hämeenlinna
SaiPa Lappeenranta
3:2
konec
IFK Helsinky
Jyväskylä
4:2
konec
Ilves Tampere
TPS Turku
2:4
konec
Kärpät Oulu
Jukurit Mikkeli
2:1 v prodl.
konec
Kouvola
Sport Vaasa
2:7
konec
Pelicans Lahti
Lukko Rauma
1:2 po sam. nájezdech.

Kuang-čou (Čína) - Turnaj žen

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Keninová (3-USA)
Zavacká (Ukr.)
6:4, 6:2
konec
Paoliniová (It.)
Čeng Saj-saj (6-Čína)
7:5, 3:6, 7:5
konec
Stosurová (Austr.)
Peraová (USA)
6:4, 1:6, 7:6 (7:5)
konec
Čang Šuaj (4-Čína)
Petkovicová (Něm.)
7:5, 6:4
konec
Stojanovičová (Srb.)
Pcheng Šuaj (Čína)
7:6 (7:4), 2:6, 6:0
konec
Blinkovová (Rus.)
Kruničová (Srb.)
6:2, 7:5

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo

konec
Simon (7-Fr.)
Copil (Rum.)
6:3, 6:4
konec
Maden (Něm.)
Humbert (Fr.)
6:4, 6:7 (8:10), 6:4

Dvouhra - 2. kolo

konec
Barrere (Fr.)
Hoang (Fr.)
3:6, 7:6 (8:6), 6:2
konec
Paire (3-Fr.)
Gasquet (Fr.)
3:6, 6:3, 6:4
konec
Krajinovič (Srb.)
Verdasco (5-Šp.)
3:6, 6:4, 6:3

ÓSAKA - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
N. Kičenoková, Spearsová (Ukr./USA)
Peschkeová, Melicharová (3-ČR/USA)
6:2, 7:6 (7:3)

ÓSAKA (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kerberová (4-Něm.)
Gibbsová (USA)
6:2, 6:4
konec
Keysová (5-USA)
Dijasová (Kaz.)
5:7, 6:0, 6:4
konec
Ósakaová (1-Jap.)
Tomovová (Bulh.)
7:5, 6:3
konec
Mertensová (9-Belg.)
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
6:3, 1:6, 6:2

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo

konec
J. Sousa (Portug.)
Kovalík (SR)
6:2, 6:3
konec
Fucsovics (Maď.)
Vatutin (Rus.)
7:5, 6:1
konec
Caruso (It.)
Fabbiano (It.)
2:6, 6:3, 6:3
konec
Ruud (8-Nor.)
Bublik (Kaz.)
6:7 (3:7), 6:4, 6:2

Dvouhra - 2. kolo

konec
Kukuškin (6-Kaz.)
Džumhur (Bosna)
7:6 (7:2), 6:2
konec
Gerasimov (Běl.)
Mannarino (7-Fr.)
6:3, 6:1

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Berrettini, Bolelli (It.)
Jebavý, Oswald (3-ČR/Rak.)
6:2, 6:2

SOUL (Korea) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Chaj-jang (Čína) - Olympijský kvalifikační turnaj v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Skupina D:
Perušič, Schweiner (12-ČR) - Janus, Tidžan (5-Kat.) 2:1 (-19, 13, 16)
Perušič, Schweiner - Kantor, Losiak (4-Pol.) 2:0 (14, 10)

Ženy:
Skupina A:
Hermanová, Nausch Sluková (9-ČR) - Voroninová, Bočarovová (8-Rus.) 2:0 (12, 7)
Hermannová, Nausch Sluková - Wang Fan, Sia Sin-i (1-Čína) 2:0 (12, 21)

Skupina A (Montpellier)

konec
Rumunsko
Portugalsko
3:1 (21, -19, 18, 23)
konec
Francie
Itálie
– : –

Skupina B (Antverpy)

konec
Německo
Slovensko
3:0 (23, 28, 19)
konec
Belgie
Srbsko
– : –

Skupina C (Lublaň)

konec
Rusko
Slovinsko
3:0 (21, 21, 21)
konec
Finsko
Turecko
– : –

Skupina D (Amsterdam)

konec
Ukrajina
Estonsko
3:0 (17, 15, 14)

Pardubice - Extraliga družstev na ploché dráze

8. kolo

Přidat do mých lig

1. Pardubice 36, 2. Slaný 34, 3. Markéta 30, 4. Interteam 23.

Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Markéta 22 (257), 2. Slaný 21 (256), 3. Interteam 20 (229), 4. Pardubice 17 (237).

Kolem Slovenska

1. etapa

Přidat do mých lig

1. část (138 km): 1. Kristoff (Nor.) 3:21:48, 2. Mörköv (Dán.), 3. Viviani (It.), 4. Baška (SR), 5. Démare, 6. Barbier (oba Fr.) všichni stejný čas, ...18. Neumann, 38. Bárta, 39. Zahálka, 53. Vakoč, 73. Schlegel, 85. Kukrle, 117. Kaňkovský všichni -14, 142. Sisr (všichni ČR) -1:57.

2. část (časovka na 7,4 km): 1. Küng (Švýc.) 9:03, 2. Lampaert (Belg.) -3, 3. Jungels (Niz.) -8, 4. Gradek (Pol.) -10, 5. Brändle (Rak.), 6. Bohli (Švýc.) oba -12, 7. Bárta -15, ...17. Kukrle -30, 20. Vakoč -36, 25. Zahálka -41, 36. Sisr -49, 51. Neumann, 54. Schlegel oba -54, 139. Kaňkovský -1:52.

Průběžné pořadí: 1. Küng 3:30:52, 2. Lampaert -3, 3. Jungels -8, 4. Gradek -10, 5. Brändle, 6. Bohli oba -12, 7. Bárta -15, ...17. Kukrle -30, 20. Vakoč -36, 24. Zahálka -41, 35. Sisr -49, 50. Neumann -54, 52. Schlegel -55, 128. Kaňkovský -1:52.

Parma, Boloňa (It.) - Evropsko-africká olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig

Nizozemsko - Česko 4:1
Izrael - Španělsko 3:0
Itálie - JAR nedohráno (přerušeno kvůli dešti za stavu 4:4 v šesté směně)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Pattaya (Thaj.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži
Do 55 kg - dvojboj:
1. Om Jon-čol (KLDR) 294 - světový rekord (128+166), 2. Son (Kaz.) 266 (120+146), 3. Salím (Saúd. Ar.) 265 (118+147).
Trh: 1. Om Jon-čol 128, 2. Nguyen Tran Anh Tuan (Viet.) 120, 3. Son 120.
Nadhoz: 1. Om Jon-čol 166 - světový rekord, 2. Kaškají (Írán) 149, 3. Salím 147.

Ženy
Do 45 kg - dvojboj:
1. Erdoganová (Tur.) 169 (77+92), 2. Monterová (Kuba) 167 (76+91), 3. Setiawatiová (Indon.) 165 (70+95).
Trh: 1. Erdoganová 77, 2. Monterová 76, 3. Khong My Phuong (Viet.) 74.
Nadhoz: 1. Setiawatiová 95, 2. Erdoganová 92, 3. Vuong Thi Huyen (Viet.) 91.

Najdete na iDNES.cz