Sportovní výsledky 7. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
Čížová
1:1 (0:1), pen. 2:4
konec
Hořovicko
Přeštice
1:2 (0:2)
konec
Mariánské Lázně
České Budějovice B
1:4 (1:2)
konec
Beroun
Klatovy
1:1 (0:0), pen. 11:10
konec
Cheb
Jindřichův Hradec
4:2 (2:1)
konec
Doubravka
Sedlčany
3:2 (1:1)
konec
Rokycany
Mýto
3:0 (2:0)
konec
Soběslav
Katovice
6:1 (2:1)

Divize B

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kladno
Česká Lípa
5:3 (3:2)
konec
Rakovník
Aritma Praha
1:3 (0:1)
konec
Souš
Brandýs n. L.
2:1 (1:1)
konec
Český Brod
Neratovice-Byškovice
1:0 (0:0)
konec
Dobříš
Chomutov
2:4 (1:2)
konec
Ostrov
Březová
5:0 (1:0)

Divize C

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
Nymburk
1:0 (0:0)
konec
Libiš
Kolín
1:3 (0:2)
konec
Náchod
Letohrad
1:1 (0:0), pen. 5:3
konec
Ostrá
Čáslav
2:4 (1:2)
konec
Vysoké Mýto
Horky nad Jizerou
1:0 (0:0).

Divize D

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jihlava B
Havlíčkův Brod
3:0 (1:0)
konec
Velká Bíteš
Stará Říše
0:1 (0:0)
konec
Polná
Bystřice nad Pernštejnem
2:2 (1:1)
konec
Žďár nad Sázavou
Lanžhot
0:5 (0:3)
konec
Start Brno
Zbrojovka Brno B
– : –
odloženo kvůli nezpůsobilému terénu

Divize E

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Nové Sady
4:1 (1:1)
konec
HFK Olomouc
Přerov
4:0 (2:0)
konec
Hranice
Slavičín
1:0 (0:0)

Divize F

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Opava B
Třinec B
4:1 (2:0)
konec
Bohumín
Nový Jičín
3:3 (3:3)

Liga žen

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Dukla Praha
1:3 (0:0)
konec
Slovácko
Plzeň
2:1 (1:1)
konec
Slavia
Pardubice
13:1 (7:1)

Přípravná utkání

Přidat do mých lig
konec
Brazílie
Kolumbie
2:2 (1:2)
konec
USA
Mexiko
0:3 (0:1)
konec
Kostarika
Uruguay
1:2 (0:1)

US Open - junioři

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Forejtek (4-ČR)
Nakashima (11-USA)
7:6 (7:4), 6:3

US Open - junioři

Dvouhra juniorů - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Forejtek (4-ČR)
Welte (Něm.)
3:6, 7:5, 7:5
konec
Nava (8-USA)
Lehečka (15-ČR)
6:3, 6:1

US Open - junioři

Čtyřhra juniorů - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Paulson, Zgirovskij (ČR/Běl.)
Ionel, Marek (Rum./Pol.)
6:4, 6:2

US Open - junioři

Čtyřhra juniorů - finále

Přidat do mých lig
konec
Spizzirri, Zink (USA)
Paulson, Zgirovskij (ČR/Běl.)
7:6 (7:4), 6:4

PRAHA - Grand Prix, mezinárodní závod v běhu na 10 kilometrů

Přidat do mých lig

Muži: 1. G. Koech 27:02, 2. M. Kimeli 27:07, 3. Kiptoo 27:12, 4. S. Koech 27:21, 5. B. Kimeli 27:29, 6. Kipkoech (všichni Keňa) 27:33, ...22. Pavlišta 29:50, 36. Navrátil 31:22, 37. Vaš (všichni ČR) 31:28.

Ženy: 1. Chepkiruiová, 2. Kimeliová obě 29:57, 3. Jerutová 30:07, 4. Chemutaiová 30:37, 5. Cheptaiová 31:27, 6. Kiteová (všechny Keňa) 31:51, ...13. Homolková 35:59, 15. Kamínková 36:55, 16. Gajdorusová (všechny ČR) 37:26.

PLANICA (Slovin.) - Závod letní Grand Prix v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Riiber (Nor.) 23:47,8, 2. Rehrl -2,0, 3. Gruber (oba Rak.) -5,2, ...12. Pažout -45,7, 13. Vytrval -49,4, 30. Portyk -2:42,0, 32. Daněk (všichni ČR) -2:46,0.

Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Rehrl 415, 2. A. Watabe (Jap.) 278, 3. Costa (It.) 269, ...22. Pažout 63, 28. Vytrval 58, 41. Portyk 17.

Řím (It.) - Finálový turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Čtvrtfinále:
Thole, Wickler (5-Něm.) - Perušič, Schweiner (13-ČR) 2:0 (12, 12)

Ženy:
Čtvrtfinále:

Ana Patrícia, Rebecca (6-Braz.) - Hermannová, Nausch Sluková (22-ČR) 2:0 (18, 19)

EERIKKILÄ (Fin.) - Turnaj tří zemí žen

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švýcarsko
3:3 (0:1, 1:0, 2:2)

ZIELONKA (Pol.) - Polish Cup mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švýcarsko
4:3 po sam. nájezdech (1:2, 2:0, 0:1 0:0)
konec
Polsko
Slovensko
1:2 po sam. nájezdech (0:0, 0:1, 1:0 0:0)

ALGARVE (Portug.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

První jízda: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 34:19,341, 2. Davies (Brit./Ducati) -3,891, 3. Van der Mark (Niz./Yamaha) -6,168.

Průběžné pořadí MS: 1. Rea 458, 2. Bautista (Šp./Ducati) 365, 3. Van der Mark 231.

HORSENS (Dán.) - Grand Prix Dánska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Žagar (Slovin.), 3. Lindgren (Švéd.), 4. Sajfutdinov (Rus.).

Průběžné pořadí MS (po 8 z 10 závodů): 1. Zmarzlik 103, 2. Sajfutdinov 94, 3. Madsen (Dán.) 92, ...21. Milík (ČR) 4.

MONZA (It.) - Velká cena Itálie formule 1

Kvalifikace

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:19,307, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,039, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,047, 4. Vettel (Něm./Ferrari) -0,150, 5. Ricciardo (Austr./Renault) -0,532, 6. Hülkenberg (Něm./Renault) -0,742, 7. Sainz (Šp./McLaren) -1,148, 8. Albon (Thaj./Red Bull), 9. Stroll (Kan./Racing Point), 10. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) všichni bez času.

ŠPANĚLSKO - etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

14. etapa (San Vicente de la Barquera - Oviedo, 189 km) 
1. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe) 4:28:46, 2. Richeze (Arg./Deceuninck-Quick-Step) stejný čas, 3. Van der Sande (Belg./Lotto-Soudal) -2, 4. Sarreau (Fr./Groupama-FDJ), 5. Venturini (Fr./AG2R La Mondiale), 6. Soler (Šp./Movistar), 7. Koch (Něm./CCC), 8. Degenkolb (Něm./Trek-Segafredo), 9. Walscheid (Něm./Sunweb), 10. Sajnok (Pol./CCC) všichni -5, ...12. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick-Step) -18.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 53:49:14, 2. Valverde -2:25, 3. Pogačar -3:01, 4. López -3:18, 5. Quintana -3:33, 6. Majka -6:15, 7. Edet (Fr./Cofidis) -7:18, 8. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -7:33, 9. Kelderman -7:39, 10. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) -9:58, ...70. Štybar -1:36:31.

Snowshoe (USA) - SP v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Cross country - short track:
Muži:
1. Schurter (Švýc.) 22:01, 2. Carod -2, 3. Sarrou (oba Fr.) -3, 4. Cink -4,...31. Škarnitzl (oba ČR) -58.
Ženy: 1. Rissvedsová (Švéd.) 25.07, 2. Ferrandová-Prévotová (Fr.) -8, 3. Courtneyová (USA) -11,...20. Čábelická (ČR) -1:21.

Sjezd:
Muži:
1. Hart (Brit.) 3:03,627, 2. Pierron (Fr.) -0,656, 3. Harrison (USA) -0,971.
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Bruni (Fr.) 1462, 2. Pierron 1422, 3. Brosnan (Austr.) 1209, ...69. Král 54, 94. Sehnal (oba ČR) 12.

Ženy: 1. Cabirouová 3:43,032, 2. Nicoleová (obě Fr.) -1,995, 3. Widmannová (It.) -3,482.
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Hannahová (Austr.) 1590, 2. Cabirouová 1560, 3. Widmannová 924.

BONN (Něm.) - Mistrovství Evropy

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Izrael
Česko
6:1

Praha - Finálové závody SP ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
C1:
1. Beňuš (SR) 100,26 (0 tr. sekund), 2. Setkin (Rus.) -2,17 (0), 3. Božič (Slovin.) -3,16 (2), ...v semifinále 12. Rak, 16. Heger (oba ČR).
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Beňuš 289, 2. Božič 287, 3. Martikán (SR) 248, ...12. Rak 137, 18. Heger 119, 22. Rohan 104, 91. Lhota (oba ČR) 2.

Ženy:
K1:
1. J. Foxová (Austr.) 101,11 (0), 2. Sátilaová (Braz.) -2,87 (0), 3. Terčeljová (Slovin.) -3,19 (0), ...7. A. Hilgertová -6,67 (0), 9. Kudějová -7,25 (2), v semifinále 19. Vojtová (všechny ČR).
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. J. Foxová 278, 2. Terčeljová 265, 3. Kuhnleová (Rak.) 248, ...6. Vojtová 185, 8. Kudějová 170, 20. A. Hilgertová 125, 53. Valíková (ČR) 15.

PARDUBICE - Čtvrtá kvalifikace na Velkou pardubickou

Přidat do mých lig

Cena města Pardubic - 4. kvalifikace na Velkou pardubickou (5800 m, pětiletí a starší koně): 1. Talent (ž. Novák, tr. Kabelková, stáj Kabelkovi), 2. Theophilos, 3. Mazhilis. Výrok: lehce 6 - 4 1/2 - 1/2. Čas: 7:58,87.

Další dostihy:
I.
Tech Jury (ž. Faltejsek) - Zafiro - Azteka
II. Cheminée (ž. Faltejsek) - Black Bard - Icar
III. Charismatic (Složil ml.) - Lad In - Dajuka
IV. Cosmic Magic (ž. Ferhanov) - Nevado - Sochi
V. Sottovento (ž. Bartoš) - Casper - Saint Joseph
VI. Tiara Man (ž. Ferhanov) - Medic - Kubali
VII. Player (ž. Novák) - Hegnus - Direct Lagrange
IX. Korfu (ž. Faltejsek) - Santos - Meisho Kongoh

ostatní sportyPřidat do mých lig

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži: 1. Belaud (Fr.) 1468, 2. Choong (Brit.) 1453, 3. Čun Un-te 1452, 4. I Či-hon (oba Korea) 1439, 5. Kasza (Maď.) 1436, 6. Tymoščenko (Ukr.) 1434, ...14. Grycz 1415, 24. Vlach (oba ČR) 1396.

Extraliga mužů

6. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Smíchov
Říčany
27:28 (22:13)
konec
Vyškov
Praga
35:23 (18:9)
konec
Dragon Brno
Sparta Praha
12:50 (12:31)

LONATO (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Trap:
Muži:
1. Lipták 46, 2. Heading (Brit.) 44, 3. De Filippis (It.), ...v kvalifikaci 34. Štěpán, Kostelecký (oba ČR) nedokončil.

Junioři: 1. Ilbilgi (Tur.) 47, 2. Ferrari (It.) 43, 3. Picaud (Fr.), ...5. Palacký, v kvalifikaci 13. Beccari, 30. Stříbrný (všichni ČR).

BUKUREŠŤ - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:

Kandra (Něm.) - Golán (Šp.) 3:2 (6, 8, -7, -7, 10).

O 3. místo:
Müller (Švýc.) - Balázs 3:0 (11, 7, 4).

O 7. místo:
Dussourd (Fr.) - Švec (ČR) bez boje.

Ženy:
Finále:

Gillisová (Belg.) - Aumardová (Fr.) 3:1 (-9, 9, 8, 11).

O 3. místo:
Alvesová - Villardová (obě Fr.) 3:0 (7, 8, 7).

O 7. místo:
Serme (ČR) - Gómezová (Šp.) 3:2 (-9, 7, -7, 7, 9).

O 11. místo:
Bušmová (Ukr.) - Čepová (ČR) 3:1 (1, 8, -4, 11).

stolní tenisPřidat do mých lig

NANTES (Fr.) - Mistrovství Evropy družstev

Semifinále

Přidat do mých lig

Muži:
Portugalsko - Švédsko 3:2
Německo - Francie 3:0

Ženy:
Rumunsko - Polsko 3:1
Portugalsko - Maďarsko 3:1

BANYOLES (Šp.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Luis (Fr.) 49:58, 2. Mola (Šp.) -3, 3. Bicsák (Maď.) -20.

Ženy: 1. Lindemannová (Něm.) 55:38, 2. Gormanová (USA) -14, 3. Duffyová (Bermudy) -17, ...50. Kuříková (ČR) -3:49.

NICE (Fr.) - MS ve středním triatlonu organizace Ironman

Přidat do mých lig

(1,9 km plavání, 90 km cyklistika, 21 km běh)
Ženy:
1. Ryfová (Švýc.) 4:23:04, 2. Lawrenceová (Brit.) -3:58, 3. Simmondsová (Švýc.) -5:06, ...6. Kahlefeldtová Vodičková (ČR) -10:34.

Najdete na iDNES.cz