Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 22. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sedlčany
Jindřichův Hradec
4:1 (2:1)

Divize B

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Neratovice-Byškovice
3:1 (2:0)
konec
Louny
Březová
1:2 (1:0)

Divize C

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Kolín
1:3 (1:2)
konec
Dvůr Králové
Libiš
1:2 (0:0)
konec
Nymburk
Horky nad Jizerou
4:3 (1:0)
konec
Poříčany
Čáslav
0:2 (0:0)

Divize D

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Polná
Zbrojovka Brno B
0:3 (0:1)
konec
Velká Bíteš
Lanžhot
1:1 (1:0)
konec
Žďár nad Sázavou
Humpolec
3:4 (1:1)
konec
Ždírec nad Doubravou
Havlíčkův Brod
2:0 (1:0)

Divize E

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šumperk
Vsetín
0:1 (0:0)
konec
Kozlovice
Přerov
4:0 (1:0)
konec
Všechovice
Strání
0:3 (0:1)

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karviná B
Nový Jičín
2:0 (1:0)
konec
Opava B
Heřmanice Slezská
4:0 (4:0)
konec
Třinec B
Valašské Meziříčí
3:0 (2:0)
konec
Bruntál
Frýdlant nad Ostravicí
1:2 (1:1)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Dětmarovice
3:1 (3:0)
konec
Polanka nad Odrou
Havířov
5:1 (3:1)

Liga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dukla Praha
Plzeň
0:1 (0:0)
konec
Slovácko
Slavia
1:7 (0:4)

Anglická druhá liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
West Bromwich
Huddersfield
4:2

Belgická liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Standard Lutych
Eupen
3:0
konec
FC Bruggy
Anderlecht
2:1
konec
Waregem
Gent
2:2

Německá druhá liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Drážďany
Regensburg
2:1
konec
Hamburk
Aue
4:0
konec
Osnabrück
St. Pauli
1:1

Nizozemská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Utrecht
1:1
konec
Emmen
Feyenoord Rotterdam
3:3
konec
Haag
Alkmaar
0:1
konec
PSV Eindhoven
Ajax Amsterodam
1:1

Polská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Wisla Krakov
2:1
konec
Štětín
Zabrze
1:1
konec
Cracovia Krakov
Legia Varšava
1:2

Rakouská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Altach
2:0
konec
Hartberg
Wolfsberg
0:2
konec
Linec
Salcburk
2:2

Ruská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Lokomotiv Moskva
2:3
konec
Dynamo Moskva
Soči
2:3
konec
Tula
Jekatěrinburg
1:1
konec
CSKA Moskva
FK Krasnodar
3:2

Skotská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Johnstone
Glasgow Rangers
0:4
konec
Celtic Glasgow
Kilmarnock
3:1
konec
Hibernian
Hearts
1:2

Liga EBEL

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Villach
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
konec
Klagenfurt
Salcburk
4:5 po sam. nájezdech
konec
Székesfehérvár
Innsbruck
7:6 v prodl.
konec
Štýrský Hradec
Bolzano
6:2
konec
Vídeň
Dornbirn
4:3

Německá liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schwenningen
Augsburg
3:4 po sam. nájezdech
konec
Bremerhaven
Mannheim
4:5 po sam. nájezdech
konec
Krefeld
Iserlohn
3:1
konec
Norimberk
Kolín nad Rýnem
4:0
konec
Wolfsburg
Ingolstadt
2:0
konec
Mnichov
Eisbären Berlín
4:2
konec
Straubing
Düsseldorf
2:3

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Košice
Zvolen
4:2
konec
Nové Zámky
Trenčín
2:4
konec
Detva
Michalovce
0:4
konec
Poprad
Nitra
5:0
konec
Slovan Bratislava
Banská Bystrica
1:3
konec
Miškovec
Liptovský Mikuláš
3:0

Kuang-čou (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Tsonga (Fr.)
Bedene (Slovin.)
6:7 (4:7), 7:6 (7:4), 6:3

ÓSAKA (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Ósakaová (1-Jap.)
Pavljučenkovová (Rus.)
6:2, 6:3

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (1-Rus.)
Čorič (4-Chorv.)
6:3, 6:1

Medveděv (1-Rus.) - Čorič (4-Chorv.) 6:3, 6:1

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Šaran, Zelenay (Indie/SR)
Berrettini, Bolelli (It.)
6:3, 3:6, 10:8

Soul (Kor.) - Turnaj žen, čtyřhra

Čtyřhra, finále

Přidat do mých lig
konec
Mariaová, Arruabarrenaová (Něm./Šp.)
Carterová, Stefaniová (USA/Braz.)
7:6 (9:7), 3:6, 10:7

Wu-chan (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (9-Běl.)
Sasnovičová (Běl.)
6:1, 6:2
konec
Stephensová (10-USA)
Čang Šuaj (Čína)
7:5, 6:4
konec
Collinsová (USA)
V. Williamsová (USA)
7:5, 7:6 (7:5)
konec
Hercogová (Slovin.)
Pegulaová (USA)
6:0, 6:1
konec
Jastremská (Ukr.)
Tomljanovicová (Austr.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Peraová (USA)
Bradyová (USA)
6:4, 3:6, 6:4
konec
Garciaová (Fr.)
Kasatkinová (Rus.)
6:2, 6:2
konec
Rybakinová (Kaz.)
Ču Lin (Čína)
7:5, 2:6, 6:0

Chaj-jang (Čína) - Olympijský kvalifikační turnaj v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži - semifinále:
Plavinš, Točs (11-Lot.) - Lešukov, Semjonov (3-Rus.) 2:1 (-12, 20, 8)
Lupo, Nicolai (9-It.) - Brouwer, Meeuwsen (6-Niz.) 2:0 (17, 19).

Ženy - semifinále:
Graudinová, Kravčenoková (11-Lot.) - Hermannová, Nausch Sluková (9-ČR) 2:1 (17, -15, 15)
Fernándezová, Baquerizová (10-Šp.) - Ittlingerová, Laboureurová (14-Něm.) 2:1 (-18, 17, 10)
Vítězné páry postoupily na OH, finále se nehraje.

NANTES (Fr.) - Mistrovství Evropy mužů

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Turecko
3:0 (22, 18, 21)

Alcaňiz (Šp.) - Velká cena Aragonie silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Canet (Šp./KTM) 38:01,916, 2. Ogura (Jap./Honda) -4,581, 3. Foggia (It./KTM) -4,663, 4. McPhee (Brit./Honda) -4,729, 5. López (Šp./Honda) -4,842, 6. Suzuki (Jap./Honda) -4,947, ...15. Kornfeil -9,197, 18. Salač (oba ČR/KTM) -13,561.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 19 závodů): 1. Dalla Porta (It./Honda) 184, 2. Canet 182, 3. Arbolino (It./Honda) 155, 4. McPhee 126, 5. Ramírez (Šp./Honda) 123, 6. Antonelli (It./Honda) 118, ...12. Kornfeil 72, 25. Salač 13.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 41:57,221, 2. Dovizioso (It./Ducati) -4,836, 3. Miller (Austr./Ducati) -5,430, 4. M. Viňales (Šp./Yamaha) -5,811, 5. Quartararo (Fr./Yamaha) -8,924, 6. Crutchlow (Brit./Honda) -10,390, ...18. Abraham (ČR/Ducati) -43,880.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 19 závodů): 1. M. Márquez 300, 2. Dovizioso 202, 3. Rins (Šp./Suzuki) 156, 4. Petrucci (It./Ducati) 155, 5. M. Viňales 147, 6. Rossi (It./Yamaha) 137, ...25. Abraham 5.

Moto2: 1. B. Binder (JAR/KTM) 39:45,177, 2. Navarro (Šp./Speed Up) -0,787, 3. Á. Márquez (Šp./Kalex) -2,876, 4. Marini (It./Kalex) -5,387, 5. Lowes (Brit./Kalex) -5,601, 6. Lüthi (Švýc./Kalex) -9,695.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 19 závodů): 1. Á. Márquez 213, 2. Navarro 175, 3. Fernández (Šp./Kalex) 171, 4. Lüthi 169, 5. B. Binder 160, 6. Baldassarri (It./Kalex) 138.

Singapur - Velká cena Singapuru formule 1

Přidat do mých lig

1. Vettel (Něm./Ferrari) 1:58:05,640, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -2,641, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -3,821, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -4,608, 5. Bottas (Fin./Mercedes) -6,119, 6. Albon (Thaj./Red Bull) -11,663, 7. Norris (Brit./McLaren) -14,769, 8. Gasly (Fr./Toro Rosso) -15,547, 9. Hülkenberg (Něm./Renault) -16,718, 10. Giovinazzi (It./Alfa Romeo) -17,855.
Nejrychlejší kolo: Magnussen (Dán./Haas).
Průběžné pořadí MS (po 15 z 21 závodů): 1. Hamilton 296 b., 2. Bottas 231, 3. Leclerc 200, 4. Verstappen 200, 5. Vettel 194, 6. Gasly 69.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 527, 2. Ferrari 394, 3. Red Bull 289, 4. McLaren 89, 5. Renault 67, 6. Toro Ross 55, 7. Racing Point 46, 8. Alfa Romeo 35, 9. Haas 26, 10. Williams 1.

Dalečín - Závod MČR družstev v motokrosu

Přidat do mých lig

Celkově: 1. Osička MX (Neugebauer, Jošt/SR, Neurauter/Rak.) 16, 2. J.H. Racing-Eurotransport (Kratzer, Klein, Rauchenecker/všichni Rak.) 23, 3. HT Group Racing (Liška, Krč, Kovář) 35.

MX1+MX2: 1. Neugebauer (KTM) 28:59,996, 2. Kratzer (Kawasaki) -0,292, 3. Liška (KTM) -6,252.

MX2+MX3: 1. Rauchenecker 30:13,300, 2. Neurauter (oba KTM) -2,200, 3. Michek (KTM/Orion Racing) -12,620.

MX1+MX3: 1. Neurauter 28:49,820, 2. Michek -2,690, 3. Šimko (SR/Suzuki/SMF) -5,070.

Grachen (Švýc.) - Mistrovství světa v maratonu horských kol

Přidat do mých lig

Muži (95 km): 1. Páez (Kol.) 4:17:58, 2. Hynek (ČR) -26, 3. Porro (It.) -1:13, ...7. Stošek -4:18, 12. Cink -8:36, 29. Rauchfuss -18:38, 34. Ulman -21:32, 43. Vastl -26:55, 44. Adel (všichni ČR) -27:03.

Ženy (70 km): 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 3:57:09, 2. Pintaričová (Slovin.) -1:53, 3. De Grootová (JAR) -2:40, ...24. Czeczinkarová -29:21, 30. Cesnaková -33:41, 31. Pichlíková (všechny ČR) -34:43.

Harrogate (V.B.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Smíšená časovka (27,6 km): 1. Nizozemsko (Bouwman, Mollema, Van Emden, Brandová, Markusová, Pietersová) 38:27, 2. Německo -22, 3. Velká Británie -51, 4. Itálie -55, 5. Francie -1:23, 6. Švýcarsko -1:26.

Waterloo (USA) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Iserbyt 1:08:28, 2. Toon Aerts -1:08, 3. M. Vanthourenhout -1:23, 4. Vermeersch (všichni Belg.) -1:50, 5. Van Kessel (Niz.) -2:18, 6. Hermans (Belg.) -2:25.

Pořadí SP (po 2 z 9 závodů): 1. Iserbyt 160, 2. Toon Aerts 140, 3. Vermeersch 120.

Ženy: 1. Nash (ČR) 41:55, 2. Neffová (Švýc.) -19, 3. Richardsová (Brit.) -31, 4. Honsingerová (USA) -1:25, 5. Rochetteová (Kan.) -1:29, 6. Maniová (Fr.) -1:47. 

Pořadí SP (po 2 z 9 závodů): 1. Nash 150, 2. Rochetteová 135, 3. Honsingerová 125.

Parma, Boloňa (It.) - Evropsko-africká olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig
konec
ČR
Španělsko
7:3
konec
Izrael
JAR
11:1
konec
Nizozemsko
Itálie
8:3

První liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hodonín
Liberec
2:4 (2:0)

Karlovy Vary - Mítink

Přidat do mých lig

Zimní královna, rovinový dostih (1600 m, dvouleté klisny, dotace 550.000 korun):
1. Fraga (ž. Verner, tr. Luka, stáj Leram), 2. Barthesa, 3. Sterli. Čas: 1:39,62. Výrok: jistě 1 1/4 - 1/2 - 4 1/2.

Cena Jockey Clubu ČR, rovinový dostih (2000 m, tříletí a starší koně, dotace 100.000 korun):
1. Res Judicata (ž. Chaloupka, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. That’s My Girl, 3. Kilword. Čas: 2:07,34. Výrok: jistě 1 - krk - 1 3/4.

Další dostihy:
I. Kathy Ames (ž. Verner) - Rabbit Breath - Sylviana,
II. Trop (ž. Florian) - Like a Trinity - Rolaliza,
III. Daralara (ž. Filipová) - Epauled - Kopretina,
VI. Latrib (ž. Verner) - Arigny - Destiny Star,
VII. Arlington (ž. Myška) - Yara - Gold Havanah.

Montreal (Kan.) - Parkurová soutěž Global Champions League

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Mistrovství světa v zápase

Přidat do mých lig

Volný styl
Muži:
Do 61 kg:
1. Lomtadze (Gruz.), 2. Idrisov (Rus.), 3. Avare (Indie) a Ahsanpúr (Írán).
Do 79 kg: 1. Dake (USA), 2. Hasanov (Ázerb.), 3. Nabijev (Rus.) a Salkazanov (SR).
Do 86 kg: 1. Jazdaníčarátí (Írán), 2. Punia (Indie), 3. Najfonov (Rus.) a Reichmuth (Švýc.).
Do 97 kg: 1. Sadulajev (Rus.), 2. Šarifov (Ázerb.), 3. Nurov (Sev. Mak.) a Snyder (USA).

Pattaya (Thaj.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži:
Do 81 kg - dvojboj
: 1. Liou Siao-ťün 378 (171+207) - světový rekord, 2. Li Ta-jin (oba Čína) 377 (171+206), 3. Rodallegas (Kol.) 363 (167+196)
Trh: 1. Liou Siao-ťün 171, 2. Li Ta-jin 171, 3. Karpetjan (Arm.) 168.
Nadhoz: 1. Liou Siao-ťün 207 - světový rekord, 2. Li Ta-jin 206, 3. Bejtula (Bulh.) 201.

Ženy:
Do 64 kg - dvojboj:
1. Teng Wej (Čína) 261 (116+145) - světový rekord, 2. Rim Un Sim (KLDR) 251 (114+137), 3. Tomaová (Rum.) 240 (112+128).
Trh: 1. Teng Wej 116 - světový rekord, 2. Rim Un Sim 114, 3. Tomaová 112.
Nadhoz: 1. Teng Wej 145 - světový rekord, 2. Rim Un Sim 137, 3. Pérezová (Kol.) 132.

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina A:
Irsko - Skotsko 27:3 (19:3)

Skupina B:
Itálie - Namibie 47:22 (21:7)

Skupina C:
Anglie - Tonga 35:3 (18:3)

Boloňa (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě v puškových a pistolových zbraních

Přidat do mých lig

Smíšená družstva - standardní pistole: 1. Karschová, Reitz (Něm.), ...8. Anna Dědová, Těhan (ČR).

Wej-chaj (Čína) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz