Sportovní výsledky 30. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

PEKING - turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR)
Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína)
6:1, 7:5

Peking (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (Rus.)
Dimitrov (Bulh.)
6:2, 7:5
konec
Chačanov (4-Rus.)
Cuevas (Urug.)
6:2, 7:6 (9:7)
konec
Chardy (Fr.)
Cecchinato (It.)
6:7 (7:9), 6:3, 7:6 (7:4)
konec
A. Zverev (2-Něm.)
Tiafoe (USA)
6:3, 6:2
konec
Čang Č’-čen (Čína)
Edmund (Brit.)
6:4, 3:6, 7:6 (7:5)
konec
Norrie (Brit.)
Garín (Chile)
7:6 (7:5) skreč
konec
Evans (Brit.)
Li Če (Čína)
6:3, 6:4

Peking (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bertensová (8-Niz.)
Jastremská (Ukr.)
7:6 (7:5), 6:3
konec
Alexandrovová (Rus.)
Halepová (6-Rum.)
6:2, 6:3
konec
Svitolinová (3-Ukr.)
Wang Ja-fan (Čína)
7:6 (7:5), 7:6 (7:1)
konec
Bencicová (9-Švýc.)
V. Williamsová (USA)
3:6, 6:3, 7:5

Peking (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Mertensová (Belg.)
Martičová (Chorv.)
6:2, 6:3
konec
Andreescuová (5-Kan.)
Sasnovičová (Běl.)
6:2, 2:6, 6:1
konec
Bradyová (USA)
Anisimovová (USA)
6:7 (4:7), 7:6 (7:2), 6:3
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Kuděrmětovová (Rus.)
6:0, 3:6, 7:6 (7:4)
konec
Wozniacká (16-Dán.)
Davisová (USA)
6:1, 6:3

Tokio (Jap.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Pouille (5-Fr.)
Hurkacz (Pol.)
6:4, 6:3
konec
Čilič (6-Chorv.)
Sugita (Jap.)
6:4, 6:4
konec
Soeda (Jap.)
Struff (Něm.)
4:6, 7:6 (7:4), 6:3
konec
Nišioka (Jap.)
J. Sousa (Portug.)
7:5, 6:3
konec
Čong Hjon (Korea)
Sonego (It.)
3:6, 6:3, 6:4

Dauhá (Katar) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži:
5000 m:
1. Edris 12:58,85, 2. Barega (oba Et.) 12:59,70, 3. Ahmed (Kan.) 13:01,11, 4. T. Bekele (Et.) 13:02,29, 5. J. Ingebrigtsen (Nor.) 13:02,93, 6. Krop (Keňa) 13:03,08, 7. Chelimo (USA) 13:04,60, 8. Kimeli (Keňa) 13:05,27.

400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 47,42, 2. Benjamin (USA) 47,66, 3. Samba (Katar) 48,03, 4. McMaster (Brit. Pan. ostrovy) 48,10, 5. Holmes (USA) 48,20, 6. Copello (Tur.) 48,25, 7. Dos Santos (Braz.) 48,28, 8. Lahúlú (Alž.) 49,46.

Disk: 1. Stahl (Švéd.) 67,59, 2. Dacres (Jam.) 66,94, 3. Weisshaidinger (Rak.) 66,82, 4. Firfirica (Rum.) 66,46, 5. Parellis (Kypr) 66,32, 6. Denny (Austr.) 65,43, 7. Hadádí (Írán) 65,16, 8. Wierig (Něm.) 64,98.

Ženy:
800 m:
1. Nakaayiová (Ug.) 1:58,04, 2. Rogersová 1:58,18, 3. Wilsonová (obě USA) 1:58,84, 4. Nanyondová (Ug.) 1:59,18, 5. Sumová (Keňa) 1:59,71, 6. Gouleová (Jam.) 2:00,11, 7. Arafiová (Mar.) 2:00,48, 8. Brownová (USA) 2:02,97.

3000 m př.: 1. Chepkoechová (Keňa) 8:57,84, 2. Coburnová (USA) 9:02,35, 3. Krauseová (Něm.) 9:03,30, 4. Yaviová (Bahr.) 9:05,68, 5. Chemutaiová (Ug.) 9:11,08, 6. Frerichsová (USA) 9:11,27, 7. Möllerová (Dán.) 9:13,46, 8. Kiyengová (Keňa) 9:13,53.

Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 204, 2. Mahučichová (Ukr.) 204 - světový juniorský rekord, 3. Cunninghamová (USA), 4. Levčenková (Ukr.) obě 200, 5. Ličwinková (Pol.) 198, 6. Demidiková (Běl.) 196, 7. Šimičová (Chorv.), 8. Buttsová (USA) obě 193.

Rozběhy a kvalifikace:
Muži:
200 m - semifinále:
1. Lyles (USA) 19,86.
110 m př.: 1. Ortega (Šp.) 13,15.

Ženy:
200 m: 1. Asherová-Smithová (Brit.) 22,32.
400 m: 1. Jonathasová (USA) 50,57, ...32. Vondrová (ČR) 52,23 - postoupila do semifinále.
Oštěp: 1. Lu Chuej-chuej (Čína) 67,27, ...6. Špotáková 62,15, 9. Ogrodníková 61,17, 12. Šedivá (všechny ČR) 60,90 - postoupily do finále.

JAPONSKO - Světový pohár žen

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 11 kolech: 1. Čína 11 výher, 2. USA 10, 3. Rusko 8, 4. Brazílie 7, 5. Japonsko 6, 6. Korea 6.

Čína obhájila titul z roku 2015, celkově si připsala rekordní pátý triumf.

Ambert (Fr.) - Závěrečný závod mistrovství světa v enduru

Přidat do mých lig

Třída E1
Konečné pořadí MS:
1. Freeman (Brit./Bata) 250, 2. Oldrati (It./Honda) 209, 3. Cavallo (It./Sherco) 206, ...6. Markvart 110, 10. Kučera (oba ČR/KTM) 25.

Třída E2:
Konečné pořadí MS:
1. Larrieu (Fr./TM) 215, 2. Salvini (It./Honda) 211, 3. Charlier (Fr./Honda) 176.

Třída E3:
Průběžné pořadí MS:
1. Holcombe (Brit./Beta) 271, 2. McCanney (Brit./TM) 247, 3. Abgrall (Fr./Beta) 194, 4. Hádek (ČR/KTM) 53.

PEC POD SNĚŽKOU - Mistrovství ČR ve sjezdu na horských kolech

Přidat do mých lig

Muži: 1. Charvát (Charvat Bros Banshee Bikes) 2:17,50, 2. Sehnal (Kellys) -1,73, 3. Král (Bike Club JBC) -4,22.
Ženy: 1. Bártová (Max Cursor) 3:17,70, 2. Bláhová (Šmrxa shop) -1:45,06.

Napa (USA) - Závěr turnaje Safeway Open série PGA Tour

Přidat do mých lig

Par 72, dotace 6,6 milionů dolarů: 1. Champ (USA) 271 (67+68+67+69), 2. Hadwin (Kan.) 272 (68+70+67+67), 3. Leishman (Austr.) 274 (70+72+67+65), 4. Howell III 275 (73+65+69+68), Blair 275 (75+66+66+68) a Thomas (všichni USA) 275 (71+64+71+69).

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina A:
Skotsko - Samoa 34:0 (20:0)

Najdete na iDNES.cz