Sportovní výsledky 25. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Nizozemská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
PSV Eindhoven
Groningen
3:1
konec
Ajax Amsterdam
Sittard
5:0

Salo (Fin.) - Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Bosna a Hercegovina
Moldavsko
3:0 (1:0)
konec
ČR
Finsko
0:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
KalPa Kuopio
7:4
konec
Kouvola
TPS Turku
2:7
konec
Lukko Rauma
Jyväskylä
3:1
konec
SaiPa Lappeenranta
Pelicans Lahti
2:5

Čcheng-tu (Čína) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo

konec
Bublik (Kaz.)
Fritz (6-USA)
4:6, 7:5, 7:5
konec
Shapovalov (8-Kan.)
Berankis (Lit.)
6:4, 6:3
konec
Sousa (Portug.)
Čong Hjon (Korea)
1:6, 6:3, 6:4
konec
Thompson (Austr.)
Pospisil (Kan.)
6:3, 3:6, 7:5

Čcheng-tu (Čína) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 1. kolo

konec
Dodig, Polášek (1-Chorv./SR)
Jebavý, Zelenay (1-ČR/SR)
6:4, 6:4

Ču-chaj (Čína) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo:
Kwon Sun-u (Korea) - Pouille (5-Fr.) 7:6 (7:4), 6:2
Seppi (It.) - Kyrgios (4-Austr.) 7:6 (7:5), 6:1

2. kolo:
Monfils (3-Fr.) - Norrie (Brit.) 5:7, 6:3, 6:4
Ramos (8-Šp.) - Kecmanovič (Srb.) 7:6 (7:2), 6:3

Taškent (Uzb.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kužmová (1-SR)
Minnenová (Belg.)
5:7, 6:3, 7:6 (9:7)
konec
Koviničová (Č. Hora)
Gasparjanová (2-Rus.)
7:5, 6:4
konec
Van Uytvancková (3-Belg.)
Niculescuová (Rum.)
6:2, 6:1
konec
Kalinská (Rus.)
Mariaová (6-Něm.)
3:6, 7:5, 6:2
konec
Parmentierová (Fr.)
Babosová (7-Maď.)
2:6, 6:4, 6:3
konec
Cirsteaová (8-Rum.)
Bonaventureová (Belg.)
3:6, 6:3, 7:5

Wu-chan (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Svitolinová (3-Ukr.)
Kuzněcovová (Rus.)
6:4, 6:2
konec
Rybakinová (Kaz.)
Halepová (4-Rum.)
5:4 skreč
konec
Riskeová (USA)
Wang Čchiang (8-Čína)
6:2, 6:1
konec
Martičová (Chorv.)
Kuděrmětovová (Rus.)
6:3, 6:1
konec
Bartyová (1-Austr.)
Keninová (15-USA)
6:3, 7:5
konec
Sabalenková (9-Běl.)
Bertensová (6-Niz.)
6:1, 7:6 (11:9)

Wu-chan (Čína) - Turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Melicharová, Peschkeová (7-USA/ČR)
Kalašnikovová, Kingová (Gruz./USA)
7:5, 6:1
konec
N. Kičenoková, Spearsová (Ukr./USA)
Sie Šu-wej, Strýcová (1-Tchaj-wan/ČR)
6:4, 2:6, 13:11
konec
Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (6-Tchaj-wan)
Blinkovová, Voráčová (Rus./ČR)
6:3, 6:2

Euroliga žen - kvalifikace

Přidat do mých lig
konec
Botas Adana (Tur.)
Arka Gdyně
72:88
konec
Olympiakos Pireus
Montpellier
63:66
konec
Miškovec
Benátky
85:75

Harrogate (V.B.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Časovka muži elite (54 km): 1. Dennis (Austr.) 1:05:05, 2. Evenepoel (Belg.) -1:08, 3. Ganna (It.) -1:55, 4. Bevin (N. Zél.) -1:57, 5. Dowsett (Brit.) -2:01, 6. Craddock (USA), 7. Kangert (Est.) oba -2:07, 8. Oliveira (Portug.) -2:09, 9. Martin (Něm.) -2:27, 10. Küng (Švýc.) -2:46, ...33. Bárta -5:21, 38. Černý (oba ČR) -6:55. 

Seu d´Urgell (Šp.) - MS ve vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě

Přidat do mých lig

Slalom - hlídky:
Muži:
3xK1:
1. Španělsko (Llorente, Hernanz, Crespo) 89,87 (0 trestných sekund), 2. Česko (Prskavec, Přindiš, Hradilek) -0,99 (0), 3. Polsko -3,82 (2).
3xC1: 1. Slovensko (Slafkovský, Martikán, Beňuš) 94,38, 2. Španělsko -3,05 (0), 3. Rusko -4,24 (0), ...9. Česko (Rohan, Rak, Heger) -9,22 (6).

Ženy:
3xK1:
1. Velká Británie (Franklinová, Pennieová, Woodsová) 103,96 (2), 2. Česko (Kudějová, Vojtová, A. Hilgertová) -0,20 (0), 3. Rusko -0,23 (0).
3xC1: 1. Austrálie (J. Foxová, N. Foxová, Lawrenceová) 117,97 (4), 2. Španělsko -3,75 (8), 3. Česko (Fišerová, Říhová, Havlíčková) -6,51 (8).


Sjezd - hlídky:
Muži:
3xK1:
1. Slovinsko 58,08, 2. Francie -0,40, 3. ČR (Satke, Hric, Zapletal) -1,17.
3xC1: 1. Francie 61,67, 2. ČR (Slanina, Rolenc, Rygel) -1,94, 3. Chorvatsko -3,03.
3xC2: 1. Francie 61,00, 2. Německo -9,66, 3. ČR (Rygel/Veselý, Suchánek/Rolenc, Slanina ml./Slanina st.) -9,88.

Ženy:
3xK1: 1. ČR (Paloudová, Satková, Dimovová) 64,60, 2. Francie -0,78, 3. Německo -1,78.
3xC1: 1. Francie 72,46, 2. ČR (Satková, Němcová, Paloudová) -4,59, 3. Německo -9,21.

Krosno (Pol.) - Turnaj čtyř zemí

Přidat do mých lig
konec
Polsko
ČR
3:4 (0:2)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Pattaya (Thaj.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži:
Do 102 kg - dvojboj:
1. Tichancov (Běl.) 398 kg (180+218), 2. Čin Jun-song (Korea) 397 (181+216), 3. Dehdár (Írán) 394 (175+219), ...16. Gasior (ČR) 335 (150+185).
Trh: 1. Čin Jun-song 181, 2. Tichancov 180, 3. Gasparjan (Arm.) 178, ...17. Gasior 150.
Nadhoz: 1. Dehdár 219, 2. Tichancov 218, 3. Čumak (Ukr.) 217, ...16. Gasior 185.

Ženy:
Do 81 kg - dvojboj
: 1. Solísová (Kol.) 247 (105+142), 2. Valentínová (Šp.) 246 (108+138), 3. Arthurová (USA) 245 (106+139).
Trh: 1. I Či-un 111, 2. Kim So-hjon (obě Korea) 111, 3. Munchjantsanová (Mong.) 110.
Nadhoz: 1. Solísová 142, 2. Arthurová 139, 3. Valentínová 138, ...16. Skleničková (ČR) 106.

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina D:
Uruguay - Fidži 30:27 (24:12)

Najdete na iDNES.cz