Sportovní výsledky 29. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anderlecht
Waasland-Beveren
0:0
konec
Standard Lutych
Charleroi
1:1
konec
Ostende
Antverpy
1:1

Divize C

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Dvůr Králové
2:1 (1:1)
konec
Čáslav
Vysoké Mýto
1:2 (0:2)
konec
Hlinsko
Náchod
0:2 (0:0)

Divize D

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Ždírec nad Doubravou
5:0 (2:0)
konec
Humpolec
Velká Bíteš
0:3 (0:0)
konec
Lanžhot
Start Brno
6:0 (2:0)
konec
Stará Říše
Polná
5:1 (3:1)
konec
Tasovice
Jihlava B
3:3 (1:1)

Divize E

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brumov
HFK Olomouc
0:1 (0:0)
konec
Slavičín
Šumperk
6:0 (5:0)
konec
Strání
Skaštice
2:2 (2:2)

Divize F

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Bruntál
4:1 (2:1)
konec
Valašské Meziříčí
Polanka nad Odrou
2:1 (1:1)

Druhá anglická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barnsley
Brentford
1:3

Druhá německá liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Drážďany
4:1
konec
Fürth
Kiel
0:3
konec
St. Pauli
Sandhausen
2:0

Liga žen

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Plzeň
1:2 (0:1)

Nizozemská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waalwijk
Arnhem
1:2
konec
Utrecht
Tilburg
2:0
konec
Zwolle
PSV Eindhoven
0:4
konec
Alkmaar
Almelo
2:0
konec
Feyenoord Rotterdam
Twente Enschede
5:1

Polská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdyně
Gliwice
0:0
konec
Bialystok
Štětín
2:3
konec
Wisla Krakov
Cracovia Krakov
0:1

Portugalská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Guimaraes
Pacos Ferreira
1:0
konec
Santa Clara
Gil Vicente
1:0
konec
Portimonense
Braga
0:1
konec
Rio Ave
FC Porto
0:1

Rakouská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Mattersburg
0:2
konec
Štýrský Hradec
Admira
4:1
konec
Rapid Vídeň
Hartberg
3:3

Ruská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
CSKA Moskva
0:3
konec
Kazaň
Ufa
0:0
konec
Spartak Moskva
Orenburg
1:2
konec
FK Krasnodar
Tula
2:0

EBEL liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dornbirn
Villach
4:8
konec
Klagenfurt
Linec
2:4
konec
Székesfehérvár
Štýrský Hradec
3:4

Německá liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krefeld
Bremerhaven
1:2
konec
Ingolstadt
Mannheim
1:2
konec
Mnichov
Norimberk
4:1
konec
Straubing
Kolín nad Rýnem
6:2
konec
Wolfsburg
Augsburg
2:3
konec
Iserlohn
Düsseldorf
2:3 v prodl.

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Nitra
Košice
0:9
konec
Nové Zámky
Budapešť
7:4
konec
Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica
1:5
konec
Michalovce
Slovan Bratislava
4:3
konec
Poprad
Detva
2:3 v prodl.
konec
Trenčín
Zvolen
3:6

Čcheng-tu (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (Šp.)
Bublik (Kaz.)
6:7 (5:7), 6:4, 7:6 (7:3)

Čcheng-tu (Čína) - Turnaj mužů, čtyřhra

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Čačič, Lajovič (Srb.)
Erlich, Martin (4-Izr./Fr.)
7:6 (11:9), 3:6, 10:3

Ču-chaj (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
De Minaur (7-Austr.)
Mannarino (Fr.)
7:6 (7:4), 6:4

Ču-chaj (Čína) - Turnaj mužů, čtyřhra

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Gille, Vliegen (4-Belg.)
Middelkoop, Demoliner (Niz./Braz.)
7:6 (7:2), 7:6 (7:4)

Peking (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ósakaová (4-Jap.)
Pegulaová (USA)
6:3, 7:6 (7:5)
konec
Halepová (6-Rum.)
Petersonová (Švéd.)
6:1, 6:1
konec
Mladenovicová (Fr.)
Collinsová (USA)
6:3, 6:2
konec
Wang Ja-fan (Čína)
Sin-jü (Čína)
6:1, 6:2
konec
Putincevová (Kaz.)
Blinkovová (Rus.)
6:0, 6:1
konec
Jastremská (Ukr.)
Garciaová (Fr.)
6:1, 6:1
konec
McHaleová (USA)
Kuzněcovová (Rus.)
6:0, 1:6, 6:3
konec
Petkovicová (Něm.)
Teichmannová (Švýc.)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Svitolinová (3-Ukr.)
Sevastovová (Lot.)
6:7 (4:7), 6:1, 6:2
konec
Stephensová (13-USA)
Linetteová (Pol.)
7:5, 6:3
konec
Alexandrovová (Rus.)
Peraová (USA)
5:7, 6:2, 6:4
konec
Kerberová (10-Něm.)
Čang Šuaj (Čína)
6:2, 1:6, 6:4
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Wang Čchiang (14-Čína)
5:7, 4:5 skreč

Peking (Čína) - Turnaj žen, čtyřhra

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Melicharová, Peschkeová (8-USA/ČR)
Bradyová, Srebotniková (USA/Slovin.)
6:2, 7:6 (7:4)
konec
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR)
L. Kičenoková, Krawczyková (Ukr./USA)
6:4, 6:2
konec
Aojamaová, Šibaharaová (Jap.)
Voráčová, Blinkovová (Rus.)
6:4, 6:4

Dauhá (Katar) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
Trojskok:
1. Taylor 17,92, 2. Claye (oba USA) 17,74, 3. Zango (Burk.) 17,66, 4. Pichardo (Portug.) 17,62, 5. Nápoles (Kuba) 17,38, 6. Scott (USA) 17,17, 7. Copello (Ázer.) 17,10, 8. Díaz Fortun (Kuba) 17,06.

Ženy:
100 m (vítr +0,1 m/s):
1. Fraserová-Pryceová (Jam.) 10,71 - nejlepší letošní výkon, 2. Asherová-Smithová (Brit.) 10,83, 3. Ta Louová (Pobř. slon.) 10,90, 4. Thompsonová (Jam.) 10,93, 5. Ahouréová (Pobř. slon.) 11,02, 6. Smithová (Jam.) 11,06, 7. Danielsová (USA) 11,19, Schippersová (Niz.) nenastoupila.
Tyč: 1. Sidorovová (Rus.) 495, 2. Morrisová (USA) 490, 3. Stefanídiová (Řec.) 485, 4. Bradshawová (Brit.) 5. Newmanová (Kan.), 6. Bengtssonová (Švéd.) všechny 480, 7. Žuková (Běl.), Suhrová, Nageotteová (obě USA), Peinadová (Ven.) všechny 470.

Smíšená štafeta 4x400 m: 1. USA (London, Felixová, Okoloová, Cherry) 3:09,34 - světový rekord, 2. Jamajka 3:11,78, 3. Bahrajn 3:11,82, 4. Velká Británie 3:12,27, 5. Polsko 3:12,33, 6. Belgie 3:14,22, 7. Indie 3:15,77, 8. Brazílie 3:16,22.

Kvalifikace a rozběhy:
Muži:
200 m:
1. Gemili (Brit.) 20,06.
800 m - semifinále: 1. Vázquez (Portor.) 1:43,96.

22:59 chůze 20 km ženy - finále (Drahotová)

Berlínský maraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. K. Bekele 2:01:41, 2. Legese 2:02:48, 3. Lemma (všichni Et.) 2:03:36, ...32. Homoláč (ČR) 2:14:35.

Ženy: 1. Bekereová 2:20:14, 2. M. Dibabaová (obě Et.) 2:20:21, 3. Chepyegová (Keňa) 2:21:06.

Praha - Běchovice, MČR v silničním běhu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pavlišta (Slovan Liberec) 30:53, 2. Zemaník (SSK Vítkovice) 31:09, 3. Sádlo (Nové Město nad Metují) 31:13.

Ženy: 1. Frintová (Olymp Praha) 35:06, 2. Chlebiková (TŽ Třinec) 35:45, 3. Hrochová (Škoda Plzeň) 35:56.

Hinzenach (Rak.) - Letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kubacki (Pol.) 244,4 b. (92+86 m), 2. Aschenwald (Rak.) 240,6 (87,5+86,5), 3. Žyla (Pol.) 238,6 (88,5+84,5), ...16. Koudelka 228,8 (83,5+86), 26. Polášek 220,6 (82+84,5), 30. Kožíšek (všichni ČR) 214,1 (84,5+81,5).

Průběžné pořadí (po 7 z 8 závodů): 1. J. Sato (Jap.) 270, 2. Kubacki 260, 3. Zajc (Slovin.) 236, ...19. Polášek 100, 48. Kožíšek a Štursa (ČR) oba 23, 53. Koudelka 15.

LIBEREC - MČR v běhu na kolečkových lyžích

Přidat do mých lig

Běh do vrchu na Ještěd (12 km klasicky):
Muži:
1. Jeannerod (Fr.) 39:13,2, 2. Šrail (SC Plzeň) -23,4, 3. Bešťák (Dukla Liberec) -1:04,5.

Ženy: 1. Razýmová (SC Plzeň) 45:51,6, 2. Schützová (Ski Jilemnice) -1:33,8, 3. Janatová (Dukla Liberec) -3:05,0.

Liga mistrů - závěrené kolo kvalifikace, odvety

Přidat do mých lig
konec
Nižnij Novgorod
Legia Varšava
78:63
první zápas 74:61, postoupil Nižnij Novgorod
konec
Mornar Bar (Černá Hora)
Benfica Lisabon
71:82
první zápas 96:68, postoupil Bar

Renomia ŽBL

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trutnov
KP Brno
71:92 (20:19, 34:41, 63:67)

Assen (Niz.) - Motokros národů, závod MS družstev

Přidat do mých lig

1. Nizozemsko (Coldenhoff, Herlings, Vlaanderen) 18 b., 2. Belgie 47, 3. Británie 58, 4. Estonsko 64, 5. Francie 68, 6. USA 68, ...26. Česko (Kovář, Polák, Neugebauer).

1. jízda (MXGP+MX2): 1. Gajser (Slovin./Honda) 35:30,085, 2. Herlings (KTM) -0,897, 3. Prado (Šp./KTM) -18,909.

2. jízda (MX2+Open): 1. Coldenhoff (KTM) 34:33,354, 2. Jonass (Lot./Husqvarna) -5,180, 3. Simpson (Brit./KTM) -41,404.

3. jízda (MXGP+Open): 1. Coldenhoff 34:25,687, 2. Gajser -2,489, 3. Jonass -41,867.

Finále B: 1. Basaula (Portug./KTM) 26:23,694, ...4. Kovář -59,857, 21. Polák -1 kolo, 30. Neugebauer (všichni ČR/KTM) -4 kola.

Magny-Cours (Fr.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./Kawasaki) 16:17,186, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -0,319, 3. Van der Mark (Niz./Yamaha) -1,486.

Druhá jízda: 1. Rea 34:26,280, 2. Van der Mark -0,862, 3. Lowes (Brit./Yamaha) -1,702.

Průběžné pořadí MS: 1. Rea 544, 2. Bautista (Šp./Ducati) 415, 3. Lowes 279.

Soči (Rus.) - Velká cena Ruska, závod mistrovství světa vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:33:38,992, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -3,829, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) -5,212, 4. Verstappen (Niz./Red Bull) -14,210, 5. Albon (Thaj./Red Bull) -38,348, 6. Sainz (Šp./McLaren) -45,889, 7. Pérez (Mex./Racing Point) -48,728, 8. Norris (Brit./McLaren) -57,749, 9. Magnussen (Dán./Haas) -58,779, 10. Hülkenberg (Něm./Renault) -59,841.
Nejrychlejší kolo: Hamilton.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 21 závodů): 1. Hamilton 322, 2. Bottas 249, 3. Leclerc 215, 4. Verstappen 212, 5. Vettel 194, 6. Gasly (Fr./Toro Rosso) 69.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 571, 2. Ferrari 409, 3. Red Bull 311, 4. McLaren 101, 5. Renault 68, 6. Toro Rosso 55, 7. Racing Point 52, 8. Alfa Romeo 35, 9. Haas 28, 10. Williams 1.

Le Mans (Fr.) - Závody mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

Třetí jízda: 1. Lacko (ČR/Buggyra) 26:54,334, 2. Albacete (Šp./MAN) -5,526, 3. Hahn (Něm./Iveco) -23,949.

Čtvrtá jízda: 1. Lenz (Něm./MAN) 23:30,390, 2. Hahn -10,153, 3. Halmová (Něm./Iveco) -12,767, ...5. Lacko -16,297.

Průběžné pořadí ME: 1. Hahn 318, 2. Albacete 225, 3. Lacko 222.

Harrogate (V.B.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Závod s hromadným startem:
Muži elite (261,8 km):
1. Pedersen (Dán.) 6:27:28, 2. Trentin (It.) stejný čas, 3. Küng (Švýc.) -2, 4. Moscon (It.) -17, 5. Sagan (SR) -43, 6. Valgren (Dán.) -45, 7. Kristoff (Nor.), 8. Van Avermaet (Belg.), 9. G. Izagirre (Šp.), 10. Costa (Portug.), ...13. Štybar všichni -1:10, 46. Vakoč -19:25, Černý, Sisr, Kreuziger, J. Bárta (všichni ČR) nedokončili.

Seu d´Urgell (Šp.) - Mistrovství světa ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Prskavec (ČR) 84,26 (0 trest. sekund), 2. Llorente -1,70 (2), 3. Crespo (oba Šp.) -2,96 (0), ...6. Přindiš -4,65 (4), v semifinále 20. Hradilek (oba ČR).

Ženy:
C1:
1. Herzogová (Něm.) 100,52 (0), 2. J. Foxová (Austr.) -0,94 (2), 3. Weratschnigová (Rak.) -5,93 (4), ...6. Fišerová -9,38 (2), v semifinále 21. Říhová (obě ČR).

C2 mix:
1. Fišerová, J. Jáně (ČR) 109,65 (2), 2. Stachová, Pochwala (Pol.) -3,71 (2), 3. Vojtová, Mašek (ČR) -4,92 (2).

Kranj (Slovin.) - SP v sportovním lezení

Přidat do mých lig

Obtížnost:
Muži:
1. Ondra (ČR), 2. Harada (Jap.), 3. Ginés (Šp.), ...8. Stráník, 25. Konečný, v kvalifikaci 64. Potůček, 72. Kříž (všichni ČR).

Ženy: 1. So Če-hjon (Korea), 2. Pilzová (Rak.), 3. Rakovecová (Slovin.), ...v kvalifikaci 41. Smetanová (ČR).

Indianapolis (USA) - Ženský turnaj Tech Championship

Přidat do mých lig

(par 72) 1. Hor Mi-čung (Korea) 267 (63+70+66+68), 2. Koerstzová Madsenová (Dán.) 271 (65+75+64+67), 3. Alexová 273 (66+71+64+72), 4. Khangová (obě USA) 275 (69+70+68+68), Jokomineová (Jap.) 275 (65+70+72+68), Lawová (Angl.) 275 (65+75+65+70) a Torresová (Portor.) 275 (69+68+66+72), ...47. Spilková (ČR) 285 (72+72+73+68)

St. Andrews (V.B.) - Závěr turnaje Alfred Dunhill Links Championship série European Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Perez (Fr.) 266 (64+68+64+70), 2. Southgate (Angl.) 267 (65+66+65+71), 3. Lagergren (Švéd.) 268 (69+62+68+69) a Waring 268 (65+68+65+70), 5. Fleetwood 269 (66+69+70+64), Jordan 269 (66+64+71+68), Lewis 269 (70+70+65+64), Smith (všichni Angl.) 269 (64+68+68+69) a Wang Čong-hun (Korea) 269 (70+65+66+68)

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina D:
Gruzie - Uruguay 33:7 (12:7)
Wales - Austrálie 29:25 (23:8)

Najdete na iDNES.cz