Sportovní výsledky 8. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Štětí
3:0 (2:0)
konec
Louny
Slaný
0:0, pen. 4:2

Divize C

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Hlinsko
2:1 (1:1)
konec
Dvůr Králové
Velké Hamry
4:2 (1:1)
konec
Poříčany
Trutnov
0:4 (0:3)

Divize D

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Humpolec
Tasovice
3:4 (2:1)
konec
Ždírec nad Doubravou
Břeclav
4:0 (3:0)

Divize E

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brumov
Vsetín
0:0
konec
Šumperk
Hodonín
0:2 (0:0)
konec
Kozlovice
Strání
1:0 (1:0)
konec
Všechovice
Skaštice
3:3 (2:2)

Divize F

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Rýmařov
1:4 (1:4)
konec
Karviná B
Valašské Meziříčí
1:1 (0:1)
konec
Bruntál
Dětmarovice
3:2 (3:0)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Heřmanice Slezská
2:0 (2:0)
konec
Polanka nad Odrou
Frýdlant nad Ostravicí
1:1 (0:0)

Portugalská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rio Ave
Guimaraes
1:1

HODONÍN - Mistrovství ČR družstev

Přidat do mých lig

Muži:
Celkově:
1. Dukla Praha 193, 2. Olymp Praha 146, 3. Univerzita Brno 142, 3. Škoda Plzeň 99, 4. TEPO Kladno 87,5, 6. Slavia Praha 69,5.

100 m (vítr 0,0 m/s): 1. Veleba (Dukla) 10,49
200 m (0,1 m/s): 1. Jirka (Olymp) 20,99
400 m: 1. Tesař (Olymp) 46,55
800 m: 1. Hodboď (Dukla) 1:53,31
1500 m: 1. Sasínek (Olymp) 3:45,51
5000 m: 1, Friš (Dukla) 14,26,05
110 m př. (-0,2 m/s): 1. Brož (Dukla) 14,20
400 m př.: 1. Müller (Dukla) 50,19
3000 m př.: 1. Kovář (Dukla) 9:12,27
výška: 1. Heindl (Dukla) 211
tyč: 1. Kudlička (Dukla) 540
dálka: 1. Doležal (Olymp) 722
trojskok: 1. Kruk (Ukr./Plzeň) 15,58
koule: 1. Prášil (Dukla) 18,84
disk: 1. Voňavka (Kladno) 59,86
kladivo: 1. Pavlíček (Kladno) 66,55
oštěp: 1. Frydrych (Dukla) 73,94
chůze 5000 m: 1. Hlaváč (Kladno) 21:33,98
4x100 m: 1. Plzeň 41,07
4x400 m: 1. Dukla 3:10,68

Ženy:
Celkově:
1. USK Praha 182, 2. Olymp Brno 123, 3. Škoda Plzeň 120, 4. TEPO Kladno 113, 5. Dukla Praha 107, 6. Olymp Praha 84.

100 m (-0,3 m/s): 1. Bendová (Olymp Praha) 11,58
200 m (+0,3 m/s): 1. Bendová 23,68
400 m: 1. Vondrová (Kladno) 53,42
800 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 2:09,99
1500 m: 1. Mezuliáníková 4:35,56
5000 m: 1. Stewartová (Dukla) 16:42,03
100 m př. (-0,1 m/s): 1. Koudelová (USK) 13,46
400 m př.: 1. Zapletalová (Olymp Brno) 59,40
3000 m př.: 1. Krchová (USK) 10:15,40
výška: 1. Klučinová (USK) 176
tyč: 1. Maláčová (USK) 440
dálka: 1. Vadlejch (SR/USK) 634
trojskok: 1. D. Velďáková (SR/Olymp Praha) 12,89
koule: 1. Červenková (USK) 16,07
disk: 1. Staňková (Kladno) 55,61
kladivo: 1. Králová (USK) 64,50
oštěp: 1. Andrejsková (Dukla) 54,70
chůze 5000 m: 1. Burzalová (Olymp Brno) 25:13,21
4x100 m: 1. USK 45,49
4x400 m: 1. Plzeň 3:44,67

PLANICA (Slovin.) - Letní Grand Prix v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Riiber (Nor.) 25:13,1, 2. Gerard (Fr.) -2,4, 3. Oftebro (Nor.) -3,4, ...10. Vytrval -28,8, 15. Portyk -38,7, 17. Pažout -41,0, 32. Daněk (všichni ČR) -2:40,3.

Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Rehrl (Rak.) 415, 2. Costa (It.) 298, 3. Gerard 283, ...18. Vytrval 84, 23. Pažout 77, 43. Portyk 33.

ŘÍM (It.) - Finálový turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:

Krasilnikov, Stojanovskij (3-Rus.) - Thole, Wickler (5-Něm.) 2:0 (16, 16)

O 3. místo:
Mol, Sörum (2-Nor.) - Crabb, Gibb (17-USA) 2:0 (16, 15)

Ženy:
Finále:

Kozuchová, Ludwigová (20-Něm.) - Agatha, Duda (4-Braz.) 2:0 (19, 17)

O 3. místo:
Ana Patrícia, Rebecca (6-Braz.) - Heidrichová, Vergéová-Dépréová (10-Švýc.) 2:1 (-19, 18, 14)

Kvalifikace Ligy mistryň

Finále

Přidat do mých lig
konec
Baník Most
Kastamonu Belediyesi (Tur.)
35:33 (20:13)

Kvalifikace Ligy mistryň

O 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Rocasa Gran Canaria (Šp.)
Jagodina (Srb.)
25:18 (15:8)

SALO (Fin.) - Turnaj tří zemí žen

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
4:4 (1:1, 1:3, 2:0)

ZIELONKA (Pol.) - Polish Cup mužů

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Česko
0:10 (0:5, 0:3, 0:2)
konec
Švýcarsko
Slovensko
12:2 (4:0, 2:0, 6:2)

MONZA (It.) - Velká cena Itálie formule 1

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:15:26,665, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,835, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -34,364, 4. Ricciardo (Austr./Renault) -45,515, 5. Hülkenberg (Něm./Renault) -58,165, 6. Albon (Thaj./Red Bull) -59,315, 7. Pérez (Mex./Racing Point) -1:13,802, 8. Verstappen (Niz./Red Bull) -1:14,492, 9. Giovinazzi (It./Alfa Romeo), 10. Norris (Brit./McLaren) oba -1 kolo.

Nejrychlejší kolo: Hamilton.

Průběžné pořadí MS (po 14 z 21 závodů): 1. Hamilton 284 b., 2. Bottas 221, 3. Verstappen 185, 4. Leclerc 182, 5. Vettel 169, 6. Gasly (Fr./Toro Rosso) 65.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 505, 2. Ferrari 351, 3. Red Bull 266, 4. McLaren 83, 5. Renault 65, 6. Toro Ross 51, 7. Racing Point 46, 8. Alfa Romeo 34, 9. Haas 26, 10. Williams 1.

ALGARVE (Port.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 17:00,806, 2. Bautista (Šp./Ducati) -2,103, 3. Lowes (Brit./Yamaha) -2,384.

Druhá jízda: 1. Bautista 34:18,017, 2. Rea -0,111, 3. Razgatlioglu (Tur./Kawasaki) -4,576.

Průběžné pořadí MS: 1. Rea 490, 2. Bautista 399, 3. Lowes 249.

PRAHA - Memoriál Luboše Tomíčka, závod na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Iversen (Dán.), 2. Sundström (Švéd.), 3. Aarnio (Fin.), 4. J. Holder (Austr.), ...8. Kvěch, 9. Franc, 10. Smetana, 12. Chlupáč, 14. Holub, 16. Škurla (všichni ČR).

Afyonkarahisar (Tur.) - Velká cena Turecka, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Herlings (Niz./KTM) 35:00,462, 2. Jonass (Lot./Husqvarna) -5,289, 3. Coldenhoff (Niz./KTM) -14,900.
2. jízda: 1. Herlings 35:07,079, 2. Coldenhoff -2,297, 3. Gajser (Slovin./Honda) -33,532.
GP celkově: 1. Herlings 50, 2. Coldenhoff 42, 3. Jonass 38.
Průběžné pořadí MS (po 17 z 18 závodů): 1. Gajser 744, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) 542, 3. Paulin (Fr./Yamaha) 499.

MX2:
1. jízda:
1. Prado (Šp./KTM) 34:20,136, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -21,779, 3. Vlaanderen (Niz./Honda) -27,688, ...22. Polák (ČR/KTM) -1 kolo.
2. jízda: 1. Prado 34:09,237, 2. Vialle (Fr./KTM) -10,178, 3. Van De Moosdijk (Niz./Kawasaki) -11,960, ...19. Polák -1:40,343.
GP celkově: 1. Prado 50, 2. Geerts 38, 3. Van De Moosdijk 36, ...20. Polák 2.
Průběžné pořadí MS (po 17 z 18 závodů): 1. Prado 787, 2. Olsen (Dán./Husqvarna) 592, 3. Geerts 505, ...41. Polák 12.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

15. etapa (Tineo - Santuario del Acebo, 159 km)
1. Kuss (USA/Jumbo-Visma) 4:19:04, 2. Guerreiro (Portug./Kaťuša-Alpecin) -39, 3. Geoghegan Hart (Brit./Ineos) -40, 4. Rodríguez (Šp./Euskadi Basque Country-Murias) -53, 5. Padun (Ukr./Bahrajn-Merida) -1:49, 6. O’Connor (Austr./Dimension Data) -2:05, 7. Craddock (USA/EF Education First) -2:11, 8. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma), 9. Valverde (Šp./Movistar) oba -2:14, 10. Armée (Belg./Lotto-Soudal) -2:48, ...101. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -19:58.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 58:10:32, 2. Valverde -2:25, 3. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -3:42, 4. López (Kol./Astana) -3:59, 5. Quintana (Kol./Movistar) -5:09, 6. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -7:14, 7. Edet (Fr./Cofidis) -9:08, 8. Kelderman (Niz./Sunweb) -9:15, 9. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -9:44, 10. Pernsteiner (Rak./Bahrajn-Merida) -11:39, ...75. Štybar -1:54:15.

SNOWSHOE (USA) - SP v cross country horských kol.

Přidat do mých lig

Cross country:
Muži:
1. Forster 1:26:09, 2. Schurter (oba Švýc.) -5, 3. Marotte (Fr.) -7, 4. Avancini (Braz.) -8, 5. Tempier (Fr.) -10, 6. Fumic (Něm.) -37, ...32. Vastl -2:41, 42. Škarnitzl -4:08, 54. Cink -6:11, Kulhavý (všichni ČR) nedokončil.
Konečné pořadí SP (po 7 závodech): 1. Schurter 1995, 2. M. van der Poel (Niz.) 1649, 3. Avancini 1565, 4. Flückiger (Švýc.) 1348, 5. Sarrou (Fr.) 1097, 6. Kerschbaumer (It.) 1060, ...11. Cink 692, 31. Škarnitzl 315, 49. Vastl 176. 

Ženy: 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 1:17:51, 2. Terpstraová (Niz.) -4, 3. Lastová (Brit.) -27, 4. McConnellová (Austr.) -57, 5. Courtneyová -1:37, 6. Woodruffová (obě USA) -2:17, ...19. Čábelická -4:20, 49. Štěpánová (obě ČR) -10:04.
Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Courtneyová 1772, 2. Neffová (Švýc.) 1742, 3. Ferrandová-Prévotová 1575, 4. Terpstraová 1480, 5. McConnellová 1217, 6. Tauberová (Niz.) 1078, ...18. Čábelická 668, 45. Štěpánová 199.

Muži do 23 let: 1.Colombo (Švýc.) 1:07:55, 2. Cullell (Šp.) -3, 3. Brandl (Něm.) -12.
Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Dascalu (Rum.) 550, 2. Colombo 520, 3. Cullel 367.

Ženy do 23 let: 1. Richardsová (Brit.) 56:16, 2. Stiggerová (Rak.) -1:06, 3. Lecomteová (Fr.) -1:35, ...13. Sásková (ČR) -4:11.
Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Eiblová (Něm.) 500, 2. Stiggerová 370, 3. Richardsová 342, ...14. Sásková 75, 32. Czeczinkarová 11, 46. Neumanová 4, 53. Tvarůžková (všechny ČR) 1.

BONN (Něm.) - Mistrovství Evropy

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Česko
Nizozemsko
8:6

Praha - Finálové závody SP ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Prskavec 90,67 (0 tr. sekund), 2. Přindiš (oba ČR) -2,53 (0), 3. Neveu (Fr.) -3,51 (0), ...9. Hradilek (ČR) -52,33 (50).
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Prskavec 319, 2. Kauzer (Slovin.) 266, 3. Přindiš 262, ...8. Hradilek 188.

Ženy:
C1:
1. J. Foxová (Austr.) 113,95 (2), 2. Woodsová (Brit.) -0,04 (2), 3. Fišerová (ČR) -4,44 (2), ..v semifinále 11. Říhová (ČR).
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. J. Foxová 312, 2. Sátilaová (Braz.) 225, 3. Fišerová 222, ...14. Říhová 124, 22. Havlíčková 99, 52. Matulková (obě ČR) 30.

15:00 kajak kros - mistrovství světa.

PRAHA - MS v extrémním slalomu

kajak kros

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hengst (Něm.), 2. Gubenko (Rus.), 3. Goncalves (Šp.), 4. Hradilek (ČR).

Ženy: 1. Vojtová (ČR), 2. Muchgalejevová (Rus.), 3. Trompeterová (Něm.), 4. Neeová (USA).

HAMBURK (Něm.) -Turnaj European Open série European Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Casey (Angl.) 274 (66+73+69+66), 2. Schwab (Rak.) 275 (67+72+70+66), Ritthammer (Něm.) 275 (71+66+70+68), MacIntyre (Skot.) 275 (68+65+74+68), 5. Wiesberger (Rak.) 276 (71+69+72+64), 6. Wattel (Fr.) 277 (72+74+67+64).

PRAHA - St. Leger, rovinový dostih

Přidat do mých lig

St. Leger (2800 m, tříletí koně): 1. Ramssio (ž. Verner, tr. Luka, stáj Hrubý), 2. Svenson, 3. Ile Jones. Výrok: velmi lehce 10 - 3/4 - 1 1/2. Čas: 2:56,77.

Velká cena Prahy (1600 m, tříletí a starší koně): 1. Torque Power (ž. Koplík, tr. Šavujev, stáj Buchtojarov), 2. Sagar, 3. Father Frost. Výrok: jistě 3/4 - 2 1/2 - nos. Čas: 1:38,38.

Další dostihy:
I.
Absolutic (ž. Florian) - Avignon - Darkgelton Lady
II. Penseur (ž. Koplík) - Derniera - Wicker Stone
III. Galis (ž. Chaloupka) - Boruvka - Bee Chic
IV. Maine D’Ange (žk. Plimlová) - Marker Sun - Lucifer
VI. Noble Fox (ž. Andrésová) - Orleano - Mostar
VIII. Bouřka (ž. Hlubučková) - Ibar - Monte Christo
IX. Valmont (ž. Florian) - Alfazive - Opinion Maker

ostatní sportyPřidat do mých lig

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta: 1. Abdelmaksúdová, Hamád (Eg.) 1463, 2. Belaudová, Clouvel (Fr.) 1454, 3. Prokopenková, Palazkov (Běl.) 1448,...17. Přibylová, Polívka (ČR) 1343.

stolní tenisPřidat do mých lig

NANTES (Fr.) - Mistrovství Evropy družstev

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Německo - Portugalsko 3:0
Ovtcharov - Freitas 3:0 (7, 7, 8)
Boll - Monteiro 3:1 (7, -4, 9, 7)
Franziska - Apolonia 3:0 (10, 9, 4)

Ženy:
Rumunsko - Portugalsko 3:0

Szöcsová - Shao Jie-ni 3:2 (7, -8, -6, 7, 6)
Monteirová Dodeanová - Yu Fu 3:2 (-7, 8, 9, -6, 3)
Samaraová - Oliveraová 3:0 (9, 7, 6)

Najdete na iDNES.cz