tenisPřidat do mých lig
Dvouhra - 2. kolo
Čtyřhra - čtvrtfinále
Čtyřhra - 2. kolo
Dvouhra - 2. kolo
atletikaPřidat do mých lig
Muži:
110 m př (vítr +0,6 m/s): 1. Holloway (USA) 13,10, 2. Šubenkov (Rus.) 13,15, 3. Martinot-Lagarde (Fr.) 13,18, 4. Sie Wen-ťün (Čína) 13,29, 5. Ortega (Šp.) 13,30, 6. Brathwaite (Barb.) 13,61, 7. Allen (USA) 13,70, 8. Trajkovic (Kypr) 13,87.
Kladivo: 1. Fajdek (Pol.) 80,50, 2. Bigot (Fr.) 78,19, 3. Halász (Maď.) 78,18, 4. Nowicki (Pol.) 77,69, 5. Kochan (Ukr.) 77,39, 6. Henriksen (Nor.) 77,38, 7. Cienfuegos (Šp.) 76,57, 8. Dudarau (Běl.) 76,00.
Desetiboj (po čtyřech disciplínách): 1. Mayer (Fr.) 3621 (100 m: 10,50 - dálka: 756 - koule: 16,82 - výška 199), 2. Warner (Kan.) 3610 (10,35 - 767 - 14,97 - 202), 3. Victor (Gren.) 3591 (10,66 - 751 - 16,24 - 205).
Ženy:
200 m (vítr +0,9): 1. Asherová-Smithová (Brit.) 21,88, 2. Brownová (USA) 22,22, 3. Kambundjiová (Švýc.) 22,51, 4. Annelusová 22,59, 5. Bryantová (obě USA) 22,63, 6. Bassová (Gamb.) 22,71, 7. Lalovová-Colliová (Bulh.) 22,77, 8. Gaitherová (Bah.) 22,90.
Sedmiboj (po prvním dnu): 1. Johnsonová-Thompsonová (Brit.) 4138 (100 m př.: 13,09 - výška: 195 - koule: 13,86 - 200 m: 23,08), 2. Thiamová (Belg.) 4042 (13,36 - 195 - 15,22 - 24,60), 3. Williamsová 3855 (12,58 - 177 - 12,71 - 23,62), 4. Bougardová 3853, 5. Kunzová (všechny USA) 3840, 6. Preinerová (Rak.) 3821, ...17. Cachová (ČR) 3549 (13,47 - 174 - 12,58 - 24,95).
Rozběhy a kvalifikace:
Muži:
400 m - semifinále: 1. Gardiner (Bah.) 44,13.
Ženy:
1500 m: 1. Hassanová (Niz.) 4:03,88, ...8. Mäki (ČR) 4:06,61 - postoupila do semifinále.
5000 m: 1. Obiriová (Keňa) 14:52,13.
400 m př. - semifinále: 1. McLaughlinová (USA) 53,81, ..5. Hejnová (ČR) 54,41 - postoupila do finále.
Koule: 1. Thomasová-Doddová (Jam.) 19,32.
Disk: 1. Pérezová (Kuba) 67,78,... 17. Staňková (ČR) 58,98 - nepostoupila do finále.
basketbalPřidat do mých lig
Arka Gdyně - Botas Adana 84:75, první zápas 88:72, postoupila Gdyně
Benátky - Miškovec 81:68 po prodl., první zápas 75:85, postoupily Benátky
Montpellier - Olympiakos Pireus 86:67, první zápas 66:63, postoupil Montpellier
ragbyPřidat do mých lig
Skupina C:
Francie - USA 33:9 (12:6)
Skupina B:
Nový Zéland - Kanada 63:0 (28:0)