Sportovní výsledky 16. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
TPS Turku
Ilves Tampere
3:4

Druhá liga

Přidat do mých lig

Skupina Jih - Východ, 32. kolo

konec
DS České Budějovice
Tábor
2:0
konec
Kopřivnice
Opava
1:4
konec
Pelhřimov
Žďár nad Sázavou
2:7
konec
Písek
Moravské Budějovice
3:2
konec
Šumperk
Orlová
7:2
konec
Valašské Meziříčí
Nový Jičín
4:2

Skupina Sever - Střed, 32. kolo

konec
Bílina
Kobra Praha
8:5
konec
Jablonec nad Nisou
Nymburk
3:4 v prodl.
konec
Most
Děčín
4:9
konec
Řisuty
Sokolov
1:4
konec
Trutnov
Letňany
3:1
konec
Vrchlabí
Kolín
5:4 v prodl.

Australian Open - muži

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nadal (2-Šp.)
Ebden (Austr.)
6:3, 6:2, 6:2
konec
Federer (3-Švýc.)
Evans (Brit.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:3), 6:3
konec
Čilič (6-Chorv.)
McDonald (USA)
7:5, 6:7 (9:11), 6:4, 6:4
konec
Chačanov (10-Rus.)
Nišioka (Jap.)
6:3, 6:3, 6:3
konec
Tsitsipas (14-Řec.)
Troicki (Srb.)
6:3, 2:6, 6:2, 7:5
konec
Schwartzman (18-Arg.)
Kudla (USA)
6:4, 7:5, 3:6, 6:7 (6:8), 6:4
konec
Basilašvili (19-Gruz.)
Travaglia (It.)
3:6, 6:3, 3:6, 6:4, 6:3
konec
Bautista (22-Šp.)
Millman (Austr.)
6:3, 6:1, 3:6, 6:7 (6:8), 6:4
konec
Verdasco (26-Šp.)
Albot (Mold.)
6:1, 7:6 (7:2), 6:3
konec
De Minaur (27-Austr.)
Laaksonen (Švýc.)
6:4, 6:2, 6:7 (7:9), 4:6, 6:3
konec
Fritz (USA)
Monfils (30-Fr.)
6:3, 6:7 (8:10), 7:6 (8:6), 7:6 (7:5)
konec
Seppi (It.)
Thompson (Austr.)
6:3, 6:4, 6:4
konec
Tiafoe (USA)
Anderson (5-JAR)
4:6, 6:4, 6:4, 7:5
konec
Fabbiano (It.)
Opelka (USA)
6:7 (15:17), 6:2, 6:4, 3:6, 7:6 (10:5)
konec
Dimitrov (20-Bulh.)
Cuevas (Urug.)
6:3, 6:7 (5:7), 6:3, 7:5

Australian Open - ženy

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kerberová (2-Něm.)
Haddadová Maiaová (Braz.)
6:2, 6:3
konec
Wozniacká (3-Dán.)
Larssonová (Švéd.)
6:1, 6:3
konec
Stephensová (5-USA)
Babosová (Maď.)
6:3, 6:1
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Bertensová (9-Niz.)
3:6, 6:3, 6:3
konec
Sabalenková (11-Běl.)
Boulterová (Brit.)
6:3, 6:4
konec
Bartyová (15-Austr.)
Wang Ja-fan (Čína)
6:2, 6:3
konec
Garciaová (19-Fr.)
Hivesová (Austr.)
6:3, 6:3
konec
Sasnovičová (Běl.)
Kontaveitová (20-Est.)
6:3, 6:3
konec
Anisimová (USA)
Curenková (24-Ukr.)
6:0, 6:2
konec
Birrellová (Austr.)
Vekičová (29-Chorv.)
6:4, 4:6, 6:1
konec
Šarapovová (30-Rus.)
Petersonová (Švéd.)
6:2, 6:1
konec
Collinsová (USA)
Vickeryová (USA)
6:3, 7:5
konec
Sakkariová (Řec.)
Sharmaová (Austr.)
6:1, 6:4
konec
Bencicová (Švýc.)
Putincevová (Kaz.)
7:5, 4:6, 6:2

Australian Open - ženy čtyřhra

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Melicharová, Peschkeová (4-USA/ČR)
Mariaová, Watsonová (Něm./Brit.)
6:1, 4:6, 6:4
konec
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
Bogdanová, Rodionovová (Rum./Austr.)
6:2, 6:2
konec
Hradecká, Makarovová (6-ČR/Rus.)
Barthelová, Keninová (Něm./USA)
6:3, 6:3

WENGEN (Švýc.) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

První trénink na sjezd mužů: 1. Feuz 2:29,49, 2. Caviezel (oba Švýc.) -1,16, 3. Mayer (Rak.) -1,27, ...78. Zabystřan -11,16, 82. Berndt -15,00, 83. Klinský (všichni ČR) -15,10.

Skupina B, 11. kolo

konec
Nanterre
PAOK Soluň
79:70

Skupina C, 11. kolo

konec
Lietkabelis
Bamberg
84:67
konec
AEK Atény
Dijon
80:56

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A, 9. kolo

konec
Orenburg
Bourges
72:65
konec
Polkowice
Jekatěrinburg
64:69
konec
Villeneuve
Castors Braine
73:61

Skupina B, 9. kolo

konec
Olympiakos Pireus
Šoproň
63:52
konec
Fenerbahce Istanbul
Salamanca
64:62
konec
Carolo
Dynamo Kursk
62:86

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Indiana Pacers
Phoenix Suns
131:97
konec
Philadelphia 76ers
Minnesota Timberwolves
149:107
konec
Atlanta Hawks
Oklahoma City Thunder
142:126
konec
Milwaukee Bucks
Miami Heat
124:86
konec
Denver Nuggets
Golden State Warriors
111:142
konec
Los Angeles Lakers
Chicago Bulls
107:100

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Teamstore Brno
87:30
konec
Žabiny Brno
Hradec Králové
72:73
konec
Trutnov
Nymburk
55:77

PERU - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

9. etapa (Pisco - Pisco, 408 km/312 km rychlostní zkouška):

Automobily: 1. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 3:53:22, 2. Roma, Haro (Šp./Mini) -4:58, 3. De Villiers, Von Zitzewitz (JAR, Něm./Toyota) -7:15, ...6. Prokop, Tománek -22:59, 15. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -1:10:21.
Průběžné pořadí: 1. Attíja 33:09:12, 2. Roma -51:27, 3. Loeb, Elena (Fr., Mon./Peugeot) -2:02:37, ...6. Prokop -3:19:06, 17. Ouředníček -13:25:42.

SxS: 1. Varela, Gugelmin (Braz./Can-Am) 4:20:02, ...18. Roučková, Zelenka (ČR/Can-Am) -3:07:02.
Průběžné pořadí: 1. Lopez, Leon (Peru/Can-Am) 40:47:46, ...20. Roučková -27:50:56.

Motocykly: 1. Metge (Fr./Sherco) 3:46:38, 2. Nosiglia Jager (Bol./Honda) -2:00, 3. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -3:28, ...19. Engel (ČR/KTM) -40:44, 34. J. Brabec (ČR/Husqvarna) -1:11:01, 44. Vlček (ČR/KTM) -1:39:49, 70. Novotná -4:34:24, 72. Veselý (oba ČR/Husqvarna) -4:54:25.
Průběžné pořadí: 1. Price (Austr./KTM) 32:43:15, 2. P. Quintanilla -1:02, 3. Walkner (Rak./KTM) -6:35, ...16. Engel -5:00:09, 36. J. Brabec -14:11:45, 49. Vlček -18:32:13, 68. Veselý -34:59:56, 73. Novotná -39:59:35.

Čtyřkolky: 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 4:37:25.
Průběžné pořadí: 1. Cavigliasso 41:22:21.

Kamiony (406 km/310 km): 1. Nikolajev (Rus./Kamaz) 4:19:37, 2. Vjazovič (Běl./Maz) -14:03, 3. Sotnikov (Rus./Kamaz) -27:43, 4. Loprais (ČR/Tatra) -28:30.
Průběžné pořadí: 1. Nikolajev 39:24:52, 2. Sotnikov -28:35, 3. De Rooy (Niz./Iveco) -1:35:10, ...5. Loprais -6:05:02.

AUSTRÁLIE - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

2. etapa (122 km): 1. Bevin (N. Zél./CCC) 3:14:31, 2. Ewan (Austr./Lotto-Soudal), 3. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 4. Van Poppel (Niz./Jumbo-Visma), 5. Philipsen (Belg./SAE Team Emirates), 6. Bauhaus (Něm./Bahrajn-Merida) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Bevin 6:34:03, 2. Viviani (It./Deceuninck-Quick-Step) -5, 3. Ewan, 4. Walscheid (Něm./Sunweb), 5. Zacharov (Kaz./Astana) všichni -9, 6. Lea (Austr.) -10.

Najdete na iDNES.cz