Sportovní výsledky 2. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Mistrovství světa do 20 let

O 9. - 10. místo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
Sport Vaasa
4:5 v prodl.
konec
Jukurit Mikkeli
Tappara Tampere
3:4

Německá liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Augsburg
5:0
konec
Eisbären Berlín
Iserlohn
4:3 po sam. nájezdech
konec
Kolín nad Rýnem
Ingolstadt
5:2
konec
Mannheim
Wolfsburg
5:1
konec
Mnichov
Norimberk
4:1
konec
Schwenningen
Düsseldorf
0:1
konec
Straubing
Krefeld
3:4 v prodl.

Švýcarská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zug
Ambri-Piotta
6:2
konec
Langnau
Bern
1:4
konec
Curych
Rapperswil
1:0
konec
Biel
Lausanne
3:2
konec
Davos
Lugano
3:4

AUCKLAND (N. Zéland) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra, 1. kolo

konec
Wozniacká (1-Dán.)
Siegemundová (Něm.)
6:3, 6:2

Dvouhra, 2. kolo

konec
Görgesová (2-Něm.)
Barthelová (Něm.)
6:4, 6:4
konec
Sie Šu-wej (3-Tchaj-wan)
Puigová (Portor.)
6:1, 7:6 (7:3)
konec
Sorribesová (Šp.)
Flipkensová (7-Belg.)
6:4, 1:6, 6:1
konec
Bouchardová (Kan.)
Schoofsová (Niz.)
6:7 (5:7), 6:4, 6:4

BRISBANE (Austr.) - Turnaj mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra, 2. kolo

konec
Nišikori (2-Jap.)
Kudla (USA)
7:5, 6:2
konec
Učijama (Jap.)
Edmund (3-Brit.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
Medveděv (4-Rus.)
A. Murray (Brit.)
7:5, 6:2
konec
Raonic (5-Kan.)
Kecmanovič (Srb.)
6:3, 7:6 (7:2)
konec
Dimitrov (6-Bulh.)
Millman (Austr.)
6:3, 6:4
konec
De Minaur (7-Austr.)
Thompson (Austr.)
6:4, 6:2
konec
Chardy (Fr.)
Kyrgios (8-Austr.)
6:7 (5:7), 6:2, 6:3

Ženy - čtyřhra, 1. kolo

konec
Melicharová, Peschkeová (3-USA/ČR)
Kasatkinová, Kontaveitová (Rus./Est.)
6:4, 7:5

Ženy - dvouhra, 2. kolo

konec
Kontaveitová (Est.)
Kvitová (4-ČR)
7:5, 7:6 (7:1)
konec
Karolína Plíšková (5-ČR)
Bouzková (ČR)
7:5, 6:2
konec
Sasnovičová (Běl.)
Svitolinová (1-Ukr.)
6:4, 0:6, 6:3
konec
Vekičová (Chorv.)
Bertensová (6-Niz.)
7:6 (7:5), 1:6, 7:5
konec
Sevastovová (8-Lot.)
Dartová (Brit.)
6:2, 6:0
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Kontaová (Brit.)
6:2, 7:6 (7:2)

DAUHÁ (Katar) - Turnaj mužů

Dvouhra, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Berdych (ČR)
Verdasco (8-Šp.)
4:6, 6:3, 7:5
konec
Djokovič (1-Srb.)
Fucsovics (Maď.)
4:6, 6:4, 6:1
konec
Cecchinato (4-It.)
Pella (Arg.)
bez boje
konec
Basilašvili (5-Gruz.)
Rubljov (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Bautista (7-Šp.)
García-López (Šp.)
6:1, 6:4
konec
Lajovič (Srb.)
Berankis (Lit.)
7:6 (7:4), 0:6, 7:5
konec
Wawrinka (Švýc.)
Jarry (Chile)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Herbert (Fr.)
Marterer (Něm.)
6:3, 6:7 (6:8), 7:6 (8:6)

PERTH (Austr.) - Hopmanův pohár

Přidat do mých lig

Skupina A: Austrálie - Španělsko 2:1

konec
Ebden
Ferrer
6:7 (1:7), 5:7
konec
Bartyová
Muguruzaová
6:3, 6:4
konec
Bartyová, Ebden
Muguruzaová, Ferrer
3:4 (3:5), 4:3 (5:0), 4:3 (5:3)

Skupina A: Německo - Francie 2:1

konec
A. Zverev
Pouille
6:3, 6:7 (8:10), 6:2
konec
Kerberová
Cornetová
5:7, 6:2, 6:4
konec
Kerberová, Zverev
Cornetová, Pouille
3:4 (4:5), 3:4 (3:5)

PUNÉ (Indie) - Turnaj mužů

Dvouhra, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Paire (5-Fr.)
Veselý (ČR)
6:4, 6:2
konec
Gulbis (Lot.)
Čong Hjon (2-Korea)
7:6 (7:2), 6:2
konec
Karlovič (Chorv.)
Donskoj (Rus.)
6:4, 7:5
konec
Anderson (1-JAR)
Djere (Srb.)
7:6 (7:3), 7:6 (8:6)
konec
Simon (3-Fr.)
Ivaška (Běl.)
6:7 (3:7), 6:2, 6:1
konec
Munar (7-Šp.)
Bolelli (It.)
7:5, 6:0
konec
Darcis (Belg.)
Mmoh (USA)
4:6, 7:6 (7:4), 6:2

ŠEN-ČEN (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra, čtvrtfinále

konec
Tuan Jing-jing, Voráčová (Čína/ČR)
Jakupovičová, Chromačevová (3-Srb./Rus.)
6:4, 6:2

Dvouhra, 2. kolo

konec
Niculescuová (Rum.)
Kristýna Plíšková (ČR)
6:7 (2:7), 6:3, 6:4
konec
Sabalenková (1-Běl.)
Alexandrovová (Rus.)
6:3, 6:3
konec
Šarapovová (5-Rus.)
Wang Sin-jü (Čína)
6:7 (4:7), 5:2 skreč
konec
Wang Ja-fan (Čína)
Džabúrová (Tun.)
3:6, 6:4, 6:4

OBERSTDORF (Něm.) - Závody SP a Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky s hromadným startem: 1. Iversen (Nor.) 45:30,3, 2. De Fabiani (It.) -0,9, 3. Usťugov (Rus.) -2,0, 4. Röthe (Nor.) -2,1, 5. Halfvarsson (Švéd.) -3,2, 6. Tönseth (Nor.) -3,6, 7. Bělov -4,4, 8. Larkov (oba Rus.) -5,5, 9. Klaebo (Nor.) -5,6, 10. Vylegžanin (Rus.) -6,8, ...54. Fellner -33,1, 60. Knop (oba ČR) -46,3.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 4 ze 7 etap): 1. Klaebo 1:20:08,0, 2. Usťugov -15,4, 3. Iversen -31,0, 4. Bolšunov (Rus.) -46,6, 5. Skar -1:20,7, 6. Krüger (oba Nor.) -1:21,7, ...54. Fellner -4:37,9, 55. Knop -4:38,3.
Průběžné pořadí SP (po 13 z 32 závodů): 1. Bolšunov 476, 2. Iversen 466, 3. Klaebo 430, 4. Halfvarsson 385, 5. Röthe 384, 6. Tönseth 379, ...87. Novák 7, 88. Pechoušek (oba ČR) 6. 

Ženy - 10 km klasicky s hromadným startem: 1. Östbergová (Nor.) 32:08,9 min., 2. Něprjajevová -0,1, 3. Sedovová (obě Rus.) -5,3, 4. Jacobsenová (Nor.) -12,9, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -15,9, 6. Bělorukovová (Rus.) -16,2, 7. Stadloberová (Rak.) -20,6, 8. H. Wengová (Nor.) -23,6, 9. Hennigová (Něm.) -56,5, 10. Nilssonová (Švéd.) -56,6, ...26. Razýmová -1:47,8, 42. Schützová (obě ČR) -3:36,6.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 4 ze 7 etap): 1. Östbergová 1:00:05,6 hod., 2. Něprjajevová -24,1, 3. Bělorukovová -1:10,9, 4. Digginsová (USA) -1:26,3, 5. Pärmäkoskiová -1:29,7, 6. Sedovová -1:47,2, ...32. Razýmová -5:44,9, 41. Schützová -7:14,0.
Průběžné pořadí SP (po 13 z 32 závodů): 1. Östbergová 602, 2. Johaugová (Nor.) 600, 3. Pärmäkoskiová 520, 4. Nilssonová (Švéd.) 466, 5. Něprjajevová 443, 6. Anderssonová (Švéd.) 409, ...76. Razýmová 5, 77. Beranová 5, 80. Janatová (obě ČR) 2.

NBA

Základní část

Přidat do mých lig
konec
Toronto Raptors
Utah Jazz
122:116
konec
Milwaukee Bucks
Detroit Pistons
121:98
konec
Denver Nuggets
New York Knicks
115:108
konec
Sacramento Kings
Portland Trail Blazers
108:113 po prodl.
konec
Los Angeles Clippers
Philadelphia 76ers
113:119

HAAG (Niz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Ženy - kvalifikace:
1. kolo:
Kvapilová, Kubíčková (ČR) - Allegrettiová, Annibaliniová (It.) 2:0 (13, 11)
2. kolo: Kvapilová, Kubíčková - Luninová, Samodajová (Ukr.) 2:0 (15, 19).

Najdete na iDNES.cz