Sportovní výsledky 5. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

SAE - Mistrovství Asie

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Spojené arabské emiráty
Bahrajn
1:1

Tipsport extraliga 2018/2019

Základní část - 32. kolo

Přidat do mých lig

Druhá liga

Přidat do mých lig

Skupina Jih - Východ, 30. kolo

konec
Havlíčkův Brod
Šumperk
2:3
konec
Moravské Budějovice
Hodonín
6:3
konec
Písek
Kopřivnice
2:8
konec
Žďár nad Sázavou
Orlová
9:1
konec
DS České Budějovice
Nový Jičín
5:4
konec
Pelhřimov
Valašské Meziříčí
0:6
konec
Tábor
Opava
2:1 po sam. nájezdech

Skupina Sever - Střed, 30. kolo

konec
Řisuty
Nymburk
4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
konec
Bílina
Jablonec nad Nisou
0:10
konec
Klatovy
Dvůr Králové n. L.
2:1 v prodl.
konec
Most
Vrchlabí
3:4
konec
Sokolov
Kolín
2:1
konec
Děčín
Trutnov
2:3
konec
Kobra Praha
Letňany
2:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Pelicans Lahti
1:2
konec
Jyväskylä
TPS Turku
3:1
konec
Kärpät Oulu
Jukurit Mikkeli
2:3
konec
Kouvola
Lukko Rauma
1:6
konec
SaiPa Lappeenranta
IFK Helsinky
3:6
konec
Sport Vaasa
Ilves Tampere
5:6
konec
Tappara Tampere
KalPa Kuopio
5:2

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Timra
4:5
konec
Lulea
Växjö
2:3
konec
Malmö
Örebro
2:3
konec
Brynäs
Rögle
1:4
konec
Linköping
HV 71
4:3 v prodl.
konec
Mora
Djurgaarden
5:3
konec
Skelleftea
Färjestad
4:2

Švýcarská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Langnau
5:2
konec
Bern
Curych
3:0
konec
Biel
Fribourg-Gottéron
1:3
konec
Lausanne
Rapperswil
4:1
konec
Zug
Davos
5:3
konec
Ženeva
Lugano
6:3

AUCKLAND (N. Zéland) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Görgesová (2-Něm.)
Kužmová (SR)
6:1, 7:6 (8:6)
konec
Andreescuová (Kan.)
Sie Šu-wej (3-Tchaj-wan)
6:3, 6:3

BRISBANE (Austr.) - Turnaj mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra, semifinále

konec
Nišikori (2-Jap.)
Chardy (Fr.)
6:2, 6:2
konec
Medveděv (4-Rus.)
Tsonga (Fr.)
7:6 (8:6), 6:2

Ženy - čtyřhra, finále

konec
Melicharová, Peschkeová (3-USA/ČR)
Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-ching (4-Tchaj-wan)
6:1, 6:1

Ženy - dvouhra, semifinále

konec
Curenková (Ukr.)
Ósakaová (2-Jap.)
6:2, 6:4

PERTH (Austr.) - Hopmanův pohár

Finále: Švýcarsko - Německo 2:1

Přidat do mých lig
konec
Federer
A. Zverev
6:4, 6:2
konec
Bencicová
Kerberová
4:6, 6:7 (6:8)
konec
Bencicová, Federer
Kerberová, A. Zverev
4:0, 1:4, 4:3 (5:4)

PUNÉ (Indie) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra, finále

konec
Bopanna, Šaran (1-Indie)
Bambridge, O’Mara (Brit.)
6:3, 6:4

Dvouhra, finále

konec
Anderson (1-JAR)
Karlovič (Chorv.)
7:6 (7:4), 6:7 (2:7), 7:6 (7:5)

ŠEN-ČEN (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Pcheng Šuaj, Jang Čao-süan (2-Čína)
Tuan Jing-jing, Voráčová (Čína/ČR)
6:4, 6:3

Dvouhra - finále

konec
Sabalenková
Riskeová
4:6, 7:6 (7:2), 6:3

Dvouhra - semifinále

konec
Sabalenková (1-Běl.)
Wang Ja-fan (Čína)
6:2, 6:1
konec
Riskeová (USA)
Zvonarevová (Rus.)
6:0, 1:0 skreč

ZÁHŘEB (Chorv.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 2:01,09 (59,70+1:01,39), 2. Vlhová (SR) -1,25 (1:01,04+1:01,30), 3. Holdenerová (Švýc.) -1,75 (1:00,85+1:01,99), 4. Hansdotterová (Švéd.) -2,97 (1:02,06+1:02,00), 5. Geigerová (Něm.) -3,51 (1:02,83+1:01,77), 6. Swennová-Larssonová (Švéd.) -3,65 (1:01,79+1:02,95), 7. Gisinová (Švýc.) -4,02 (1:02,74+1:02,37), 8. Schildová (Rak.) -4,29 (1:03,06+1:02,32), 9. Costazzaová (It.) -4,42 (1:02,73+1:02,78), 10. Truppeová (Rak.) -4,59 (1:02,75+1:02,93), ...v 1. kole 49. Capová 1:05,75, Dubovská (obě ČR) nedokončila.

Průběžné pořadí slalomu (po 7 z 12 závodů): 1. Shiffrinová 680, 2. Vlhová 580, 3. Holdenerová 375, 4. Swennová-Larssonová 256, 5. Hansdotterová 253, 6. Liensbergerová (Rak.) 225, ...47. Capová 12.

Průběžné pořadí SP (po 17 z 38 závodů): 1. Shiffrinová 1214, 2. Vlhová 748, 3. Holdenerová 514, 4. Mowinckelová (Nor.) 418, 5. Rebensburgová (Něm.) 366, 6. Schmidhoferová (Rak.) 359, ...47. Ledecká (ČR) 68, 90. Capová 12.

OTEPÄÄ (Est.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 23:18,1, 2. A. Watabe (Jap.) -3,2, 3. Fritz -5,0, 4. Seidl -5,1, 5. Rehrl (všichni Rak.) -7,8, 6. Geiger -22,3, 7. Faisst (oba Něm.) -26,5, 8. Björnstad (Nor.) -44,1, 9. Pittin (It.) -56,7, 10. Rydzek (Něm.) -59,9, ...22. Portyk -1:25,6, 44. Vytrval (oba ČR) -3:42,2.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 580, 2. Rydzek 321, 3. Seidl 300, 4. A. Watabe 297, 5. Rehrl 282, 6. Graabak (Nor.) 267, ...26. Portyk 61, 52. Vytrval 3.

VAL DI FIEMME (It.) - Závody SP a Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky s hromadným startem: 1. Klaebo (Nor.) 40:52,6, 2. De Fabiani (It.) -0,6, 3. Bolšunov -2,6, 4. Larkov -3,4, 5. Vylegžanin -4,6, 6. Sobakarev (všichni Rus.) -6,3, 7. Holund (Nor.) -13,0, 8. Spicov (Rus.) -27,1, 9. Musgrave (Brit.) -29,0, 10. Sundby (Nor.) -29,9, ...39. Fellner -3:27,5, 40. Knop (oba ČR) -3:35,3.

Průběžné pořadí Tour de Ski (po 6 ze 7 etap): 1. Klaebo 2:35:08,1, 2. Usťugov (Rus.) -1:20,4, 3. Bolšunov -1:43,8, 4. De Fabiani -2:40,5, 5. Krüger -3:06,8, 6. Röthe (oba Nor.) -3:24,6, ...40. Knop -10:40,2, 41. Fellner -10:44,8.

Průběžné pořadí SP (po 15 z 32 závodů): 1. Bolšunov 562, 2. Klaebo 530, 3. Iversen (Nor.) 466, 4. Halfvarsson (Švéd.) 427, 5. Röthe 424, 6. Tönseth (Nor.) 421, ...88. Novák 7, 90. Pechoušek (oba ČR) 6. 

Ženy - 10 km klasicky s hromadným startem: 1. Östbergová (Nor.) 29:34,4, 2. Něprjajevová -10,0, 3. Sedovová (obě Rus.) -10,8, 4. Pärmäkoskiová (Fin.) -12,5, 5. Bělorukovová (Rus.) -39,7, 6. H. Wengová (Nor.) -1:10,0, 7. Digginsová (USA) -1:19,3, 8. Lampičová (Slovin.) -1:36,8, 9. Molanderová Kristiansenová (Švéd.), 10. Mononenová (Fin.) obě -1:36,9, ...19. Razýmová -2:16,8, 29. Schützová (obě ČR) -3:47,2.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 6 ze 7 etap): 1. Östbergová 1:55:16,2, 2. Něprjajevová -53,4, 3. Pärmäkoskiová -2:13,1, 4. Bělorukovová -2:27,4, 5. Sedovová -3:03,6, 6. Digginsová -3:07,9, ...25. Razýmová -10:21,5, 30. Schützová -13:36,7.
Průběžné pořadí SP (po 15 z 32 závodů): 1. Östbergová 702, 2. Johaugová (Nor.) 600, 3. Pärmäkoskiová 597, 4. Něprjajevová 535, 5. Bělorukovová 484, 6. Nilssonová (Švéd.) 466, ...63. Razýmová 19, 81. Beranová (ČR) 5, 82. Schützová 2, 83. Janatová (ČR) 2.

BISCHOFSHOFEN (Rak.) - Kvalifikace na závod SP a závěrečný díl Turné čtyř můstků ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Evropský Pohár OPA v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km volně: 1. Duvillard (Fr.) 33:17,8, 2. Novák (ČR) -3,1, 3. Buffard (Fr.) -10,1, .. 18. Rypl (ČR) -53,1.

Muži do 20 let - 10 km volně: 1. Moch (Něm.) 22:53,5, 2. Del Fabro (It.) -9,2, 3. Vermeulen (Rak.) -10,2,... 7. Lukeš -44,9, 13. Kozlovský -1:11,0, 16. Žalčík (všichni ČR) -1:22,4.

Ženy - 10 km volně: 1. Fraebelová (Něm.) 26:17,8, 2. Comarellaová (It.) -16,8, 3. Krehlová (Něm.) -31,2, ...7. Janatová -1:00,2, 8. Hynčicová -1:20,2, 11. Sixtová -1:38,3, 13. Moravcová -1:57,6, 18. Tvarůžková -2:29,9, 19. Staňková (všechny ČR) -2:33,3.

Ženy do 20 let - 5 km volně: 1. Havlíčková (ČR) 12:02,5, 2. Hagerová (Něm.) -9,4, 3. Weberová (Švýc.) -10,6,... 15. Votočková -42,2, 27. Poulíková (obě ČR) -1:03,6.

Liga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Brno
85:69
konec
USK Praha
Děčín
69:89
konec
Kolín
Svitavy
90:95
konec
Opava
Olomoucko
102:92

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Cleveland Cavaliers
Utah Jazz
91:117
konec
Boston Celtics
Dallas Mavericks
114:93
konec
Chicago Bulls
Indiana Pacers
116:119 po prodl.
konec
Memphis Grizzlies
Brooklyn Nets
100:109
konec
Miami Heat
Washington Wizards
115:109
konec
Minnesota Timberwolves
Orlando Magic
120:103
konec
Milwaukee Bucks
Atlanta Hawks
144:112
konec
Phoenix Suns
Los Angeles Clippers
111:121
konec
Los Angeles Lakers
New York Knicks
112:119
konec
Portland Trail Blazers
Oklahoma City Thunder
109:111

Liga žen

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Žabiny Brno
90:65
konec
USK Praha
Slovanka MB
107:50

HAAG (Niz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži - play off:
2. kolo: Heidrich, Gerson (12-Švýc.) - Perušič, Schweiner (9-ČR) 2:0 (21, 13). Česká dvojice obsadila 9. místo.

ostatní sportyPřidat do mých lig

ALTENBERG (Něm.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby: 1. Friedrich, Margis (Něm.) 1:52,19 (56,38+55,81), 2. Kripps, Stones (Kan.) -0,37 (56,30+56,26), 3. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,48 (56,37+56,30), ...13. Dvořák, Nosek (ČR) -1,42 (56,92+56,69).

Průběžné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Friedrich 670, 2. Kibermanis 620, 3. Walther (Něm.) 560, ...5. Dvořák 488.

KÖNIGSSEE (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Taubitzová (Něm.) 1:44,971 (52,566+52,405), 2. Britcherová (USA) -0,420 (52,676+52,715), 3. Procková (Rak.) -0,615 (52,544+53,042), ...29. Maršíková (ČR) - nepostoupila z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová (Něm.) 612 b., 2. Taubitzová 595, 3. Britcherová 415, ...42. Maršíková 12.

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:41,851 (50,693+51,158), 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,306 (51,006+51,151), 3. Steu, Koller (Rak.) -0,832 (51,237+51,446), ...18. Vejdělek, Pěkný (ČR) -4,430 (53,177+53,104).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 625, 2. Steu, Koller a Wendl, Arlt všichni 516, ...13. Vejdělek, Pěkný 162.

Najdete na iDNES.cz