tenisPřidat do mých lig
Čtyřhra - finále
Dvouhra - finále
Muži - čtyřhra, finále
Muži - dvouhra, finále
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - slalom: 1. Hirscher (Rak.) 1:48,64 (52,17+56,47), 2. Pinturault (Fr.) -0,60 (52,57+56,67), 3. Feller (Rak.) -0,62 (52,22+57,04), 4. Noel (Fr.) -1,20 (52,58+57,26), 5. Kristoffersen -1,35 (52,50+57,49), 6. Foss-Solevaag (oba Nor.) -1,62 (53,53+56,73), 7. Rodeš (Chorv.) -1,67 (53,53+56,78), 8. Neureuther (Něm.) -1,85 (53,69+56,80), 9. Yule (Švýc.) -1,94 (52,68+57,90), 10. Gross (It.) -1,97 (53,99+56,62), ...Zabystřan (ČR) nedokončil 1. kolo.
Průběžné pořadí slalomu (po 5 z 12 závodů): 1. Hirscher 336 b., 2. Yule 246, 3. Schwarz (Rak.) 235, 4. Kristoffersen 209, 5. Ryding (Brit.) 184, 6. Matt (Rak.) 181.
Průběžné pořadí SP (po 18 z 41 závodů): 1. Hirscher 756, 2. Kristoffersen 421, 3. Franz (Rak.) 408, 4. Kilde (Nor.) a Pinturault oba 392, 6. Svindal (Nor.) 369.
1. J. M. Riiber (Nor.) 22:31,1, 2. Rydzek (Něm.) -20,9, 3. A. Watabe (Jap.) -43,6, 4. Geiger (Něm.) -43,7, 5. Seidl (Rak.) -44,0, 6. Björnstad (Nor.) -44,1, 7. Rehrl -50,3, 8. Fritz (oba Rak.) -54,0, 9. Riessle -1:02,9, 10. Faisst (oba Něm.) -1:05,7 ...26. Portyk -1:35,8, 36. Vytrval (oba ČR) -2:31,6.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 680, 2. Rydzek 401, 3. A. Watabe 357, 4. Seidl 345, 5. Rehrl 318, 6. Geiger 268, ...26. Portyk 66, 53. Vytrval 3.
Muži - stíhací závod (9 km volnou technikou): 1. Klaebo (Nor.) 32:51,3, 2. Usťugov (Rus.) -16,7, 3. Krüger -48,8, 4. Röthe (oba Nor.) -1:05,3, 5. Bolšunov -1:26,6, 6. Melničenko (oba Rus.) -1:37,1, 7. Sundby (Nor.) -2:04,3, 8. Spicov (Rus.) -2:05,9, 9. De Fabiani (It.) -2:18,5, 10. Larkov (Rus.) -2:34,6, ...39. Knop -11:33,9, 40. Fellner (oba ČR) -12:22,2.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 32 závodů): 1. Klaebo 934, 2. Bolšunov 810, 3. Röthe 634, 4. Tönseth (Nor.) 569, 5. Usťugov 554, 6. De Fabiani 530, ...90. Novák 7, 92. Pechoušek (oba ČR) 6.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 32 závodů): 1. Östbergová 1152, 2. Pärmäkoskiová 883, 3. Něprjajevová 881, 4. Bělorukovová 680, 5. Digginsová 601, 6. Johaugová (Nor.) 600, ...47. Razýmová 61, 65. Schützová 21, 83. Beranová 5, 84. Janatová (obě ČR) 2.
1. R. Kobajaši (Jap.) 282,1 (135+137,5), 2. Kubacki (Pol.) 268,30 (138+130), 3. Kraft (Rak.) 267,5 (134+131,5), 4. Leyhe (Něm.) 266,0 (126+137), 5. Eisenbichler (oba Něm.) 265,5 (137+131,5), 6. Koudelka (ČR) 259,7 (133+130,5), 7. Granerud (Nor.) 258,0 (128,5+135), 8. Peier (Švýc.) 254,6 (131,5+127), 9. Johansson (Nor.) 253,3 (132+126,5), 10. Geiger (Něm.) 249,5 (122+133,5), ...30. Kožíšek 206,1 (118,5+120,5), 46. Polášek (oba ČR) 88,6 (112,5).
Konečné pořadí Turné: 1. R. Kobajaši 1098,0, 2. Eisenbichler 1035,9, 3. Leyhe 1014,1, 4. Kubacki (Pol.) 1010,8, 5. Koudelka 1006,3, 6. Stoch (Pol.) 994,0, ...38. Polášek 389,7, 43. Kožíšek 302,3, 63. Hlava (ČR) 93,6.
Průběžné pořadí SP (po 11 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 956, 2. Žyla (Pol.) 529, 3. Stoch 504, 4. Leyhe 411, 5. Geiger (Něm.) 394, 6. Forfang (Nor.) 360, ...13. Koudelka 250, 34. Polášek 40, 46. Hlava 15, 58. Kožíšek 3.
Muži (20 km): 1. Chauvin (Fr.) 49:43,4, 2. Schnider (Švýc.) -10,0, 3. Dapra (It.) -16,9, 4. Rypl -51,5, ...14. Bešťák -1:39,2, 18. Kalivoda (všichni ČR) -1:45,3.
Muži do 20 let (15 km): 1. Chappaz (Fr.) 37:17,1, 2. Moch -0,6, 3. Knopf (oba Něm.) -1,2, ...11. Žalčík -38,9, 14. Dufek -53,5, 16. Ophoff -1:08,4, 19. Švejda (všichni ČR) -1:13,2.
Ženy (15 km): 1. Fraebelová (Něm.) 41:25,0, 2. Comarellaová (It.) -0,8, 3. Hiernickelová (Švýc.) -19,8, ...14. Sixtová -2:30,5, 16. Tvarůžková -2:50,8, 19. Moravcová (všechny ČR) -3:09,9.
Ženy do 20 let (10 km): 1. Havlíčková (ČR) 28:34,1, 2. Lohmannová -13,8, 3. Loeschkeová (obě Něm.) -16,0, ...17. Votočková -1:41,4, 22. Poulíková -2:43,6, 24. Nováková (všechny ČR) -2:56,8.
volejbalPřidat do mých lig
Muži
Finále: Stojanovskij, Krasilnikov (6-Rus.) - Thole, Wickler (10-Něm.) 2:0 (11, 18), o 3. místo: Semjonov, Lešukov (5-Rus.) - Brouwer, Meeuwsen (1-Niz.) 2:1 (17, -14, 12).
Ženy
Finále: Ana Patrícia, Rebecca (3-Braz.) - Sponcilová, Claesová (7-USA) 2:0 (10, 18), o 3. místo: Lahtiová, Parkkinenová (12-Fin.) - Klinemanová, A. Rossová (2-USA) 2:1 (-15, 13, 6).
házenáPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Čtyřboby: 1. Německo I (Friedrich, Grothkopp, Margis, Bauer) 1:48,47 (54,15+54,32), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Miknis, Strenga, Vilkaste) -0,31 (54,40+54,38), 3. Německo III (Walther, Krenz, Rödiger, Franke) -0,51 (54,55+54,43), ...6. ČR (Dvořák, Suchý, Nosek, Šindelář) -0,96 (54,71+54,72).
Průběžné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Friedrich 660, 2. Walther 625, 3. Lochner (Něm.) 602, ...7. Dvořák 504.
Muži: 1. Egger (Rak.) 50,084, 2. Fischnaller (It.) -0,020, 3. Bley (Něm.) -0,108, ...33. Lejsek (ČR) - nepostoupil z kvalifikace. Závod byl kvůli hustému sněžení po 1. kole ukončen.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Ludwig (Něm.) 441, 2. Repilov (Rus.) 413, 3. Kindl (Rak.) 404, ...40. Lejsek 22.
Štafeta: 1. Německo (Taubitzová, Bley, Eggert/Benecken) 2:47,982, 2. Rakousko -0,200, 3. USA -0,505, ...10. ČR (Maršíková, Lejsek, Vejdělek/Pěkný) -6,325.
Průběžné pořadí (po 3 ze 6 závodů): 1. Německo 285, 2. Rusko 215, 3. USA 205, ...12. ČR 36.