Chelsea - Tottenham 2:1, pen. 4:2
První zápas 0:1, postoupila Chelsea
tenisPřidat do mých lig
Dvouhra - 1. kolo:
Statham (N. Zél.) - Čong Hjon (6-Korea) 7:5, 6:3
Mayer (Arg.) - Johnson (9-USA) 7:5, 6:3
Ferrer (Šp.) - Haase (Niz.) 6:2, 6:1
Gojowczyk (Něm.) - Pella (Arg.) 6:1, 3:6, 6:2
Humbert (Fr.) - Cuevas (Urug.) 7:5, 6:1
Dvouhra - 1. kolo:
Bencicová (Švýc.) - Buzarnescuová (2-Rum.) 4:6, 6:3, 7:5
Blinkovová (Rus.) - Čang Šuaj (3-Čína) 6:2, 0:6, 6:2
Cornetová (6-Fr.) - Baiová (Austr.) 6:4, 6:2
Flipkensová (7-Belg.) - Jakupovičová (Slovin.) 6:4, 7:5
Van Uytvancková (8-Belg.) - Brengleová (USA) 7:6 (7:5), 7:5
Kužmová (SR) - Babosová (Maď.) 6:3, 6:3
Keninová (USA) - Garciaová (1-Fr.) 6:3, 6:2
Linetteová (Pol.) - Sakkariová (4-Řec.) 3:6, 6:2, 6:4
Hivesová (Austr.) - Larssonová (Švéd.) 7:6 (7:1), 7:6 (7:2)
Muži - 1. kolo:
Harris (11-JAR) - Kolář (ČR) 6:2, 6:1
Rola (Slovin.) - Pavlásek (ČR) 7:5, 6:3
Ženy - 1. kolo:
Martincová (ČR) - Sün Fang-jing (Čína) 6:1, 1:6, 6:3
Badosaová (29-Šp.) - Allertová (ČR) 6:3, 6:3
Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Rubljov (Rus.) - Pouille (6-Fr,) 6:2, 6:3
Seppi (8-It.) - Chardy (Fr.) 7:5, 2:6, 6:4
García-López (Šp.) - Kudla (USA) 7:5, 6:4
Fucsovics (7-Maď.) - Duckworth (Austr.) 3:6, 6:3, 6:4
Millman (Austr.) - Tiafoe (USA) 4:6, 7:6 (7:5), 7:5
2. kolo:
Thompson (Austr.) - Daniel (Jap.) 3:6, 7:6 (7:5), 6:0
Čtyřhra - 1. kolo:
Cabal, Farah (1-Kol.) - Jebavý, Molteni (ČR/Arg.) 7:6 (7:5), 6:4
Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Stephensová (4-USA) - Alexandrovová (Rus.) 0:6, 7:6 (7:3), 7:6 (7:3)
Bartyová (Austr.) - Ostapenková (Lot.) 6:3, 6:3
Honová (Austr.) - Mariaová (Něm.) 6:3, 7:6 (7:4)
Sie Šu-wej (Tchaj-wan) - Collinsová (USA) 7:6 (7:4), 6:3
Sasnovičová (Běl.) - Kasatkinová (8-Rus.) 6:1, 6:4
2. kolo:
Kerberová (2-Něm.) - Giorgiová (It.) 7:6 (7:3), 6:2
Bertensová (7-Niz.) - Muguruzaová (Šp.) bez boje
Čtyřhra - 1. kolo:
Grönefeldová, Kingová (Něm./USA) -Peschkeová, Melicharová (2-ČR/USA) 6:7 (3:7), 6:3, 10:7
lyžováníPřidat do mých lig
Paralelní slalom
Muži: 1. Baumeister (Něm.), 2. Caviezel (Švýc.), 3. Karl (Rak.), ...v kvalifikaci Brůžek (ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Karl 2000, 2. Fischnaller (It.) 1540, 3. Galmarini (Švýc.) 1540, ...46. Brůžek 35,2.
Ženy: 1. Rieglerová (Rak.), 2. Krolová (Pol.), 3. Schöffmannová (Rak.).
Průběžné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Ledecká (ČR) 1800, 2. Ochnerová (It.) 1550, 3. Zoggová (Švýc.) 1380, ...45. Žďárská (ČR) 37.
Ženy - slalom: 1. Vlhová (SR) 1:52,85 (56,45+56,40), 2. Shiffrinová (USA) -0,15 (56,14+56,86), 3. Liensbergerová (Rak.) -1,17 (56,68+57,34), 4. Holdenerová (Švýc.) -1,65 (57,16+57,34), 5. Hansdotterová (Švýc.) -1,91 (56,78+57,98), 6. Geigerová (Něm.) -2,68 (57,80+57,73), 7. Gisinová (Švýc.) -2,77 (57,61+58,01), 8. Truppeová (Rak.) -3,83 (58,71+57,97), 9. Noensová (Fr.) -3,96 (58,57+58,24), 10. Daniothová (Švýc.) -4,17 (58,45+58,57), ...v 1. kole 45. Capová 1:02,51, 46. Dubovská (obě ČR) 1:02,57.
Průběžné pořadí slalomu (po 8 z 12 závodů): 1. Shiffrinová 760, 2. Vlhová 680, 3. Holdenerová 425, 4. Hansdotterová 298, 5. Liensbergerová 285, 6. Swennová-Larssonová (Švéd.) 256, ...48. Capová 12.
Průběžné pořadí SP (po 18 z 38 závodů): 1. Shiffrinová 1294, 2. Vlhová 848, 3. Holdenerová 564, 4. Mowinckelová (Nor.) 418, 5. Gisinová 388, 6. Hansdotterová 381, ...49. Ledecká (ČR) 68, 91. Capová 12
motorismusPřidat do mých lig
2. etapa (Pisco - San Juan de Marcona, 553 km/342 km rychlostní zkouška)
Automobily: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Peugeot) 3:26:53, 2. Roma, Haro (Šp./Mini) -8, 3. Ten Brinke, Panseri (Niz., Fr./Toyota) -1:20, ...12. Prokop, Tománek -9:48, 28. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -49:34.
Průběžné pořadí: 1. De Villiers, Von Zitzewitz (JAR, Něm./Toyota) 4:32:45, 2. Ten Brinke -28, 3. Roma -42, ...18. Prokop -26:29, 27. Ouředníček -55:23.
SxS: 1. López, Quintanilla (Chile/Can-Am) 4:09:47, ...30. Roučková, Zelenka (ČR/Can-Am) -3:18:27
Průběžné pořadí: 1. Varela, Gugelmin (Braz./Can-Am) 5:21:19, ...30. Roučková -4:03:40.
Motocykly: 1. Walkner (Rak./KTM) 3:23:57, 2. R. Brabec (USA/Honda) -22, 3. Barreda (Šp./Honda) -1:41, ...24. J. Brabec (ČR/Husqvarna) -31:07, 40. Engel (ČR/KTM) -54:26, 88. Veselý -2:01:22, 96. Novotná (oba ČR/Husqvarna) -2:16:37, 114. Vlček (ČR/KTM) -2:53:37.
Průběžné pořadí: 1. Barreda 4:23:14, 2. Walkner -1:31, 3. R. Brabec -1:33, ...22. J. Brabec -40:57, 38. Engel -1:07:02, 85. Veselý -2:37:46, 102. Novotná -3:01:59, 107. Vlček -3:14:27.
Čtyřkolky: 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 4:22:10, ...5. Kubiena (ČR/Ibos) -22:22.
Průběžné pořadí: 1. Cavigliasso 5:39:25, ...4. Kubiena -30:44.
Kamiony: 1. Nikolajev (Rus./Kamaz) 3:47:51, 2. G. de Rooy (Niz./Iveco) -2:39, 3. Sotnikov (Rus./Kamaz) -5:28, ...6. Macík (ČR/Liaz) -19:19, 9. Kolomý -21:04, 16. Šoltys -1:08:34, 19. Loprais (všichni ČR/Tatra) -1:25:34, 26. Škrobánek (ČR/MAN) -46:12:09.
Průběžné pořadí: 1. Nikolajev 4:56:56, 2. G. de Rooy -4:23, 3. Villagra (Arg./Iveco) -7:23, ...7. Macík -28:34, 8. Kolomý -28:44, 16. Šoltys -1:15:07, 18. Loprais -1:31:08, 26. Škrobánek -95:03:04.