Sportovní výsledky 10. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hobro
Horsens
0:0
konec
Aalborg
Randers
0:3
konec
Nordsjaelland
Bröndby Kodaň
3:3
konec
FC Kodaň
Odense
6:1

Druhá anglická liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norwich
Ipswich
3:0

Druhá německá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Ingolstadt
0:3
konec
Darmstadt
Heidenheim
1:2
konec
Magdeburg
Kiel
1:1

Švýcarská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sion
Lugano
2:2´
konec
Thun
Young Boys Bern
1:1
konec
Xamax Neuchatel
Lucern
2:1

Turecká liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Konyaspor
Malatyaspor
1:1
konec
Göztepe
Alanyaspor
3:2
konec
Galatasaray
Trabzonspor
3:1

DMITROV (Rus.) - Turnaj šesti zemí žen

Přidat do mých lig

Finále:
Rusko - Finsko 3:2 (2:1, 0:0, 1:1).

O 3. místo:
Česko - Švédsko 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

O 5. místo:
Švýcarsko - Německo 3:1 (0:0, 1:1, 2:0).

MIKKELI (Fin.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
konec
Finsko
Švédsko
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

Švýcarská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fribourg-Gottéron
Rapperswil
1:4

TURKU (Fin.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Německo
3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
konec
Finsko
Švédsko
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Fed Cup

Světová skupina, 1. kolo

Přidat do mých lig

Braunschweig: Německo - Bělorusko 0:4
Siegemundová - Sabalenková 1:6, 1:6
Barthelová, Grönefeldová - Azarenková, Marozavová 1:6, 6:0, 9:11

Lutych: Belgie - Francie 1:3
Mertensová - Garciaová 2:6, 3:6
Bonaventureová, Flipkensová - Ferrová, Parmentierová 6:3, 3:6, 10:6

Asheville: USA - Austrálie 2:2 po dvouhrách
Keysová - Bartyová 4:6, 1:6
Collinsová - Gavrilovová 6:1, 3:6, 6:2

CÓRDOBA (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Pella (8-Arg.)
Cuevas (Urug.)
6:1, 3:6, 6:3
konec
Londero (Arg.)
Delbonis (Arg.)
6:1, 6:0

MONTPELLIER (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - finále:
Tsonga (Fr.) - Herbert (7-Fr.) 6:4, 6:2.

Čtyřhra - finále:
Dodig, Roger-Vasselin (1-Chorv./Fr.) - Bonzi, Hoang (Fr.) 6:4, 6:3

SOFIA (Bulh.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - finále:
Medveděv (3-Rus.) - Fucsovics (Maď.) 6:4, 6:3.

Čtyřhra - finále:
Mektič, J. Melzer (Chorv./Rak.) - Sie Čcheng-Pcheng, Rungkat (Tchaj-wan/Indon.) 6:2, 4:6, 10:2.

LIÉVIN (Fr.) - Halový mítink EA

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Cisse (Pobř. slon.) 6,57, 400 m: 1. K. Borlée (Belg.) 46,97, 800 m: 1. Lewandowski (Pol.) 1:47,90, 1500 m: 1. Tefera (Et.) 3:36,72, 60 m př.: 1. Martinot Lagarde (Fr.) 7,57, trojskok: 1. Zango (Bur.) 17,09, tyč: 1. Kendricks (USA) 571.

Ženy - 60 m: 1. Ta Louová (Pobř. slon.) 7,15, 800 m: 1. Alemuová 1:59,99, 1000 m: 1. G. Dibabaová (obě Et.) 2:37,40, ...4. Vrzalová (ČR) 2:39,25, 60 m př.: 1. Hermanová (Běl.) 8,00, tyč: 1. Nageotteová (USA) 462.

NEW YORK (USA) - Halový mítink Milrose Games

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Teeters 6,56, 400 m: 1. Chambers (oba USA) 46,99, 800 m: 1. Saruni (Keňa) 1:43,98, 2. Brazier (USA) 1:44,41, míle: 1. Kejelcha (Et.) 3:48,46, 3000 m: 1. Fisher 7:42,62, 60 m př.: 1. Allen 7,61, koule: 1. Crouser (všichni USA) 22,33.

Ženy - 60 m: 1. Gardnerová 7,10, 400 m: 1. Stepterová 53,25, 800 m: 1. Wilsonová (všechny USA) 1:58,60, míle: 1. Klosterhalfenová (Něm.) 4:19,98, 3000 m: 1. Monsonová 8:45,97, 60 m př.: 1. Nelvisová 8,01, výška: 1. Cunninghamová (všechny USA) 195.

PRAHA - Halové MČR ve vícebojích

Přidat do mých lig

Muži - sedmiboj: 1. Sýkora 6006 (60 m: 7,02 - dálka: 750 - koule: 14,56 - výška: 201 - 60 m př.: 7,95 - tyč: 475 - 1000 m: 2:47,48), 2. Doležal 5907 (7,06 - 739 - 14,13 - 201 - 7,95 - 465 - 2:47,60), 3. Lukáš (všichni Olymp Praha) 5619 (7,05 - 713 - 14,65 - 186 - 8,13 - 445 - 2:49,88).

SASKÁ KAMENICE (Něm) - halový mítink

Přidat do mých lig

Muži - 400 m: 1. Šorm (ČR) 47,01, 60 m př.: 1. Szücs (Maď.) 7,75, ...5. Kisiala (ČR) 8,27, výška: 1. Wagner (Něm.) 222, ...4. Dalecký a Bahník (oba ČR) oba 213, tyč: 1. Bo Kanda 570, trojskok: 1. Hess (oba Něm.) 16,66, ...5. Vodák 16,07, 6. Vondráček (oba ČR) 15,90.

Ženy - 60 m: 1. Haaseová (Něm.) 7,26, ...9. Kolingerová (ČR) 7,72, 200 m: 1. Haaseová 23,25, ...4. Kolingerová 25,14, 60 m př.: 1. Hofmannová (Něm.) 8,19, 2. Jíchová 8,54, ...4. Kodrová (obě ČR) 8,67, trojskok: 1. Gierischová (Něm.) 14,59, ...8. Vachatá-Buranská (ČR) 12,39.

AARE (Švéd.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Štuhecová (Slovin.) 1:01,74, 2. Suterová (Švýc.) -0,23, 3. Vonnová (USA) -0,49, 4. Vernierová (Rak.) -0,53, 5. Mowinckelová (Nor.) -0,59, 6. Delagová (It.) -0,62, 7. Siebnehoferová (Rak.) -0,64, 8. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,78, 9. Tipplerová a Schmidhoferová (obě Rak.) obě -0,81, ...17. Ledecká (ČR) -1,17.

BEDŘICHOV - Jizerská padesátka, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Nygaard 2:08:09,0, 2. Gjerdalen (oba Nor.) -0,3, 3. Luusua (Fin.) -0,6, 4. Fjeld -0,9, 5. Pedersen -1,8, 6. Östensen (všichni Nor.) -1,8 ...14. Řezáč -1:00,6, 18. Štoček -1:20,5, 20. Ročárek (všichni ČR) -1:56,8.
Průběžné pořadí: 1. Nygaard 779, 2. Gjerdalen 680, 3. Eliassen (Nor.) 645, 4. Pedersen 533, 5. Östensen 476, 6. Kardin (Švéd.) 475, ...26. Řezáč 206, 30. Šrail (ČR) 174, 31. Ročárek 173.

Ženy: 1. Korsgrenová (Švéd.) 2:27:22,2, 2. Smutná (ČR) -1:13,5, 3. Johanssonová Norgrenová (Švéd.) -2:04,6, 4. Boudíková -3:44,7, ...8 Grohová (obě ČR) -8:01,9.
Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 850, 2. Smutná 735, 3. Korsgrenová 695, 4. Slindová 585, 5. Gjeitnesová (obě Nor.) 509, 6. Mohlinová (Švéd.) 490, ...10. Boudíková 351, 16. Grohová 221.

FELDBERG (Něm.) - Závod SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

snowboardcross smíšených dvojic - ZRUŠENO

LAHTI (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Graabak (Nor.) 24:39,8, 2. A. Watabe (Jap.) stejný čas, 3. Seidl (Rak.) -15,6, 4. Björnstad -32,3, 5. Krog (oba Nor.) -35,0, 6. Herola (Fin.) -37,1, 7. Gruber (Rak.) -38,2, 8. Hirvonen -49,1, 9. Mutru (oba Fin.) -56,6, 10. Denifl (Rak.) -59,7.

Průběžné pořadí  SP (po 18 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 1258, 2. A. Watabe 774, 3. Rydzek (Něm.) 761, 4. Rehrl (Rak.) 755, 5. Geiger (Něm.) 731, 6. Seidl 729, ...34. Portyk 86, 61. Vytrval (oba ČR) 5.

LAHTI (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích mužů

Přidat do mých lig

1. Stoch (Pol.) 280,9 b. (132,5+129 m), 2. R. Kobajaši (Jap.) 263,7 (124+129,5), 3. Johansson (Nor.) 260,1 (127,5+124), 4. Kraft (Rak.) 257,1 (128+120), 5. Granerud (Nor.) 255,7 (118,5+128), 6. Geiger (Něm.) 255,2 (118,5+129), 7. Forfang (Nor.) 254,6 (122,5+125,5), 8. Peier (Švýc.) 248,8 (122,5+122,5), 9. Aalto (Fin.) 246,5 (122+122), 10. Žyla (Pol.) 243,5 (121+120), ...17. Koudelka 230,4 (116+119,5), 36. Polášek 95,2 (109), 37. Kožíšek 94,6 (110), 45. Hlava (všichni ČR) 74,0 (96).

Průběžné pořadí SP (po 20 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1460, 2. Stoch 1029, 3. Kraft 967, 4. Žyla 853, 5. Kubacki (Pol.) 744, 6. Johansson 677, ...12. Koudelka 456, 40. Polášek 43, 51. Hlava 15, 59. Kožíšek 9, 70. Vančura (všichni ČR) 3.

LAHTI (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint dvojic klasicky:
Muži (6x1,6 km):
1. Iversen, Klaebo 18:57,19, 2. Skar, Brandsdal (všichni Nor.) -0,65, 3. Niskanen, Hakola (Fin.) -0,71, 4. Malcev, Retivych (Rus.) -2,69, 5. Halfvarsson, Svensson (Švéd.) -4,24, 6. De Fabiani, Pellegrino (It.) -5,40, ...v kvalifikaci 21. Rypl, Šeller (ČR).

Ženy (6x1,4 km): 1. Ingemarsdotterová, Dahlqvistová (Švéd.) 18:24,96, 2. T. Wengová, Fallaová (Nor.) -1,84, 3. Settlinová, Falková (Švéd.) -3,55, 4. Aljošinová, Šapovalovová (Rus.) -4,18, 5. Matintalová, Kyllönenová (Fin.) -4,98, 6. Sobolevová, Matvejevová (Rus.) -8,30, ...v kvalifikaci 17. Janatová, Beranová (ČR).

LJUBNO (Slovin.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Takanašiová (Jap.) 223,9 b. (89,5+82,5 m), 2. Lundbyová (Nor.) 221,8 (82,5+85), 3. Seyfarthová (Něm.) 216,8 (85+86), ...30. Pešatová 162,6 (75,5+73), 42. Indráčková 67,5 (75,5), 48. Blažková 54,6 (65,5), 49. Křepelková (všechny ČR) 53,9 (67).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 24 závodů): 1. Lundbyová 1168, 2. Althausová (Něm.) 943, 3. Takanašiová 806, ...53. Pešatová 1.

PARK CITY (USA) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Přidat do mých lig

Lyžování - paralelní jízda v boulích:
Muži:
1. Kingsbury (Kan.) 87,62, 2. Wilson (USA) 84,69, 3. Hara (Jap.) 83,31, ...33. Retzer, 36. Honzig (oba ČR) oba vyřazeni v 1. kole.
Ženy: 1. Laffontová (Fr.) 84,74, 2. Kaufová 82,59, 3. Johnsonová (obě USA) 82,60.

Snowboard - slopestyle:
Muži:
1. Corning (USA) 93,25, 2. McMorris (Kan.) 93,00, 3. Henkes (USA) 90,50, ...29. Horák (ČR) 52,25.
Ženy: 1. Sadowská-Synnottová (N. Zél.) 91,75, 2. Norendalová (Nor.) 88,75, 3. Andersonová (USA) 87,25, ...21. Pančochová (ČR) 25,00.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Utah Jazz
San Antonio Spurs
125:105
konec
Indiana Pacers
Cleveland Cavaliers
105:90
konec
Atlanta Hawks
Charlotte Hornets
120:129
konec
New York Knicks
Toronto Raptors
99:104
konec
Boston Celtics
Los Angeles Clippers
112:123
konec
Chicago Bulls
Washington Wizards
125:134
konec
Memphis Grizzlies
New Orleans Pelicans
99:90
konec
Houston Rockets
Oklahoma City Thunder
112:117
konec
Milwaukee Bucks
Orlando Magic
83:103

Liga žen

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Teamstore Brno
USK Praha
50:112 (8:33, 25:62, 46:88)

NOVÝ JIČÍN - Český pohár mužů, finálový turnaj

Finále

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Opava
102:68 (26:26, 51:40, 77:54)

NOVÝ JIČÍN - Český pohár mužů, finálový turnaj

O 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Olomoucko
Děčín
86:78 (17:23, 43:45, 74:64)

HOOGSTRATEN (Belg.) - Závod cyklokrosové série Superprestige

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 59:42, 2. Toon Aerts (Belg.) -37, 3. Van Kessel (Niz.) -54, ...26. Kopecký -5:39, 29. Boroš (oba ČR) -6:09.
Průběžné pořadí (po 7 z 8 závodů): 1. M. Van der Poel 105, 2. Toon Aerts 94, 3. Van der Haar (Niz.) 74, ...17. Boroš 14.

Ženy: 1. Cantová (Belg.) 41:55, 2. Worstová -10, 3. Betsemaová (obě Niz.) -14.
Průběžné pořadí (po 7 z 8 závodů): 1. Cantová 90, 2. Worstová 88, 3. Arzuffiová (It.) 69.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Kolem Valencie

Přidat do mých lig

Závěrečná 5. etapa (88,5 km):
1. Groenewegen (Niz.) 1:50:17, 2. Kristoff (Nor.), 3. Trentin (It.), 4. Mezgec (Slovin.), 5. Bouhanni (Fr.), 6. Gazoli (It.), ...59. Kreuziger (ČR) všichni stejný čas.

Konečné pořadí: 1. I. Izagirre 16:08:44, 2. Valverde, 3. Bilbao (všichni Šp.) oba -7, 4. Martin (Ir.) -16, 5. Teuns (Belg.) -18, 6. Herrada (Šp.) -29, ...24. Kreuziger -2:02.

krasobrusleníPřidat do mých lig

ANAHEIM (USA) - Mistrovství čtyř kontinentů

Přidat do mých lig

Muži: 1. Uno (Jap.) 289,12, 2. Ťin Po-jang (Čína) 273,51, 3. Zhou (USA) 272,22.

Ženy: 1. Kihiraová (Jap.) 221,99, 2. Tursynbajevová (Kaz.) 207,46, 3. Miharaová (Jap.) 207,12.

Sportovní dvojce: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 211,11, 2. Mooreová-Towersová, Marinaro (Kan.), 3. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (Čína) 205,42.

BARWON HEADS (Austr.) - Ženský turnaj Vic Open

Přidat do mých lig

par 72: 1. Boutierová (Fr.) 281 (69+71+69+72), 2. Thomasová (Angl.) 283 (68+68+78+69), Kempová 283 (70+71+77+65) a Su Oh (obě Austr.) 283 (67+68+74+74), ...103. Spilková (ČR) 148 (75+73) - neprošla cutem.

PEBBLE BEACH (USA) - Závěr turnaje Pebble Beach Pro-Am série PGA Tour

Přidat do mých lig

VICTORIA (Austr.) - Závěr turnaje Vic Open série European Tour

Přidat do mých lig

par 72: 1. Law (Skot.) 270 (67+66+71+66), 2. Kennedy 271 (67+65+72+67) a Ormsby (oba Austr.) 270 (65+66+70+70), 4. Harding (JAR) 272 (67+71+66+68), 5. Bransdon 273 (69+69+67+68), Scrivener (oba Austr.) 273 (64+66+76+67) a Drysdale (Skot.) 273 (66+69+71+67).

ostatní sportyPřidat do mých lig

OBERHOF (Něm.) - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Geisenbergerová 1:22,810 (41,365+41,445), 2. Hüfnerová -0,223 (41,462+41,571), 3. Eitbergerová (všechny Něm.) -0,317 (41,455+41,672).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 882, 2. Taubitzová (Něm.) 706, 3. Britcherová (USA) 556, ...46. Maršíková (ČR) 12.

Štafeta: 1. Itálie (Vötterová, D. Fischnaller, Nagler/Malleier) 2:22,827, 2. Německo (Geisenbergerová, Ludwig, Wendl/Arlt) -0,116, 3. Lotyšsko (Cauceová, Kivlenieks, A. Šics/J. Šics) -0,429.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

INZELL (Něm.) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži:
1500 m:
1. Krol (Niz.) 1:42,582, 2. Pedersen (Nor.) 1:43,160, 3. Juskov (Rus.) 1:43,202.
Závod s hromadným startem: 1. Mantia (USA) 60, 2. Um Čchon-ho 40, 3. Čchong Če-won (oba Korea) 21.

Ženy:
1500 m:
1. Wüstová (Niz.) 1:52,814, 2. M. Takagiová (Jap.) 1:53,323, 3. Boweová (USA) 1:53,369, ...17. Zdráhalová (ČR) 1:57,426.
Závod s hromadným startem: 1. Schoutenová (Niz.) 60 bodů, 2. Blondinová (Kan.) 40, 3. Kazelinová (Rus.) 20, ...16. Zdráhalová, 17. Kerschbaummayrová (ČR).

TURÍN (It.) - Závody Světového poháru na krátké dráze

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Lim Hjo-čun, 2. Kim Kun-u (oba Korea), 3. Jü Sung-nan (Čína).
1000 m: 1. Hwang Te-hon, 2. Pak Či-won (oba Korea), 3. Dubois (Kan.).

Ženy:
500 m:
1. Valcepinaová (It.), 2. Christieová (Brit.), 3. Bineyová (USA).
1000 m: 1. Boutinová (Kan.), 2. Čche Min-čong (Korea), 3. Charlesová (Kan.), ...29. Sejpalová (ČR).

KAPSKÉ MĚSTO (Austr.) - Úvodní závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Yee (Brit.) 52:04, 2. Smoragiewicz (USA), 3. Silva (Portug.) oba -15, ...17. Linduška -59, 40. Čelůstka -2:29, 50. Volár (všichni ČR) -3:49.

Ženy: 1. Uedaová (Jap.) 57:23, 2. Rappaportová -8, 3. Gormanová (obě USA) -21.

Najdete na iDNES.cz