Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 9. 3. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Blackburn
Preston
0:1
konec
Sheffield United
Rotherham
2:0
konec
Bristol
Leeds
0:1
konec
Derby
Sheffield Wednesday
1:1
konec
Middlesbrough
Brentford
1:2
konec
Nottingham
Hull
3:0
konec
QPR
Stoke
0:0
konec
Reading
Wigan
3:2
konec
West Bromwich
Ipswich
1:1

Dánská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vejle
Vendsyssel
1:1

Divize A

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Táborsko B
Klatovy
1:2
konec
Aritma Praha
Admira Praha
1:2
konec
Přeštice
Hořovicko
2:0
konec
Čížová
Tachov
3:0
konec
Doubravka
Beroun
0:0, pen. 3:4
konec
Mariánské Lázně
Dobříš
5:1

Divize B

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brandýs n. L.
Ostrov
4:1
konec
Chomutov
Ostrá
2:1
konec
Most
Libiš
2:2, pen. 2:4
konec
Motorlet Praha
Rakovník
4:3
konec
Neratovice-Byškovice
Kladno
2:0
konec
Souš
Hostouň
2:2, pen. 4:2
konec
Březová
Nymburk
1:0

Divize C

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Dvůr Králové
0:0, pen. 3:5
konec
Přepeře
Turnov
3:0
konec
Čáslav
Horky nad Jizerou
2:2, pen. 6:5
konec
Pardubice B
Velké Hamry
5:1
konec
Trutnov
Český Brod
2:0
konec
Vysoké Mýto
Náchod
0:2

Německá druhá liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Paderborn
2:1
konec
Darmstadt
Kiel
3:2
konec
Kolín nad Rýnem
Bielefeld
5:1
konec
Regensburg
Duisburg
1:1

Polská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cracovia Krakov
Sosnowiec
2:1
konec
Kielce
Wisla Krakov
2:6
konec
Gdyně
Legia Varšava
1:2

Skotská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Aberdeen
0:0
konec
FC Dundee
Hearts
0:1
konec
Livingston
St. Johnstone
3:1
konec
Motherwell
Hamilton
3:0

Švýcarská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Grasshopper Curych
Young Boys Bern
0:1
konec
Xamax Neuchatel
Sion
3:1

Turecká liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ankaragücü
Bursaspor
0:0
konec
Trabzonspor
Akhisar
2:1
konec
Basaksehir
Fenerbahce
2:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Sport Vaasa
2:6
konec
IFK Helsinky
TPS Turku
4:2
konec
Ilves Tampere
Hämeenlinna
2:1 v prodl.
konec
Jukurit Mikkeli
Kärpät Oulu
0:6
konec
KalPa Kuopio
Pelicans Lahti
1:4
konec
SaiPa Lappeenranta
Jyväskylä
6:0
konec
Lukko Rauma
Kouvola
1:4

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Mora
7:1
konec
Frölunda
HV 71
6:1
konec
Lulea
Linköping
4:3
konec
Brynäs
Rögle
1:4
konec
Skelleftea
Örebro
2:1 po sam. nájezdech
konec
Timra
Malmö
2:1
konec
Växjö
Färjestad
1:2

Švýcarská liga

Čtvrtfinále play off, 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Bern
Ženeva
0:2
konec
Zug
Lugano
3:2
konec
Lausanne
Langnau
1:5
konec
Biel
Ambri-Piotta
3:1

Švýcarská liga

1. kolo o udržení

Přidat do mých lig
konec
Curych
Fribourg-Gottéron
2:1 po sam. nájezdech
konec
Davos
Rapperswil
1:3

INDIAN WELLS (USA) - Turnaj mužů

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Auger-Aliassime (Kan.)
Tsitsipas (9-Řec.)
6:4, 6:2
konec
Djere (30-Srb.)
Andreozzi (Arg.)
6:3, 6:4
konec
Kecmanovič (Srb.)
Marterer (Něm.)
6:3, 6:2
konec
Giron (USA)
De Minaur (23-Austr.)
1:6, 6:4, 6:2
konec
Karlovič (Chorv.)
Čorič (11-Chorv.)
6:4, 7:6 (7:2)
konec
Raonic (13-Kan.)
Querrey (USA)
7:6 (7:1), 6:4
konec
Ramos (Šp.)
Cecchinato (15-It.)
6:4, 6:2
konec
Monfils (18-Fr.)
Mayer (Arg.)
6:4, 3:6, 6:3

INDIAN WELLS (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kerberová (8-Něm.)
Putincevová (Kaz.)
6:0, 6:2
konec
Sabalenková (9-Běl.)
Tomljanovicová (Austr.)
6:3, 4:6, 6:0
konec
Bonaventureová (Belg.)
Vekičová (28-Chorv.)
1:6, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Vichljancevová (Rus.)
Suárezová (26-Šp.)
6:2, 6:0
konec
Sevastovová (11-Lot.)
Brengleová (USA)
6:3, 6:4
konec
Barthelová (Něm.)
Keysová (17-USA)
3:6, 6:1, 7:5
konec
Kontaveitová (21-Est.)
Puigová (Portor.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Curenková (24-Ukr.)
Pegulaová (USA)
3:6, 7:5, 6:4

Šamorín (SR) - Evropský vrhačský pohár

Přidat do mých lig

Muži - koule: 1. Belo (Portug.) 20,97, sk. B: 4. Novák (ČR) 19,01, disk: 1. Milanov (Belg.) 62,63.

Ženy - oštěp: 1. Chaladovičová (Běl.) 65,89, 2. Hussongová (Něm.) 65,47, 3. Tugsuzová (Tur.) 64,83, kladivo: 1. Malyšiková (Běl.) 74,95, sk. B: 2. Šafránková (ČR) 68,30.

ÖSTERSUND (Švéd.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km): 1. J. T. Bö (Nor.) 24:37,6 (1 trest. okruh), 2. Loginov (Rus.) -13,7 (0), 3. Fillon Maillet (Fr.) -16,5 (0), 4. Pidručnyj (Ukr.) -16,8 (0), 5. Desthieux -24,8 (0), 6. M. Fourcade (oba Fr.) -32,5 (0), 7. Bjöntegaard (Nor.) -34,8 (0), 8. Lesser -44,7 (0), 9. Peiffer (oba Něm.) -47,3 (1), 10. Weger (Švýc.) -49,8 (0), ...30. Krupčík -1:48,7 (1), 44. Krčmář -2:08,6 (2), 65. Štvrtecký -2:48,1 (3), 92. Moravec (všichni ČR) -4:09,4 (3).

Průběžné pořadí SP (po 19 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 996, 2. Loginov 699, 3. Desthieux 676, 4. Fillon Maillet 644, 5. Eder (Rak.) 595, 6. M. Fourcade 592, ...17. Krčmář 319, 28. Moravec 247, 48. Krupčík 81, 72. Šlesingr (všichni ČR) 22.

Kranjska Gora (Slovin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Kristoffersen 2:26,63 (1:14,25+1:12,38), 2. Windingstad (oba Nor.) -0,24 (1:14,92+1:11,95), 3. Odermatt -0,56 (1:15,39+1:11,80), 4. Noger (oba Švýc.) -0,86 (1:15,17+1:12,32), 5. Pinturault (Fr.) -0,87 (1:14,52+1:12,98), 6. Hirscher (Rak.) -0,92 (1:14,66+1:12,89), 7. Meillard (Švýc.) -1,03 (1:14,75+1:12,91), 8. Philp (Kan.) -1,05 (1:15,38+1:12,30), 9. Kranjec (Slovin.) -1,14 (1:14,77+1:13,00), 10. Feller (Rak.) -1,22 (1:15,25 + 1:12,60), ...Krýzl (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 8 z 9 závodů): 1. Hirscher 660, 2. Kristoffersen 502, 3. Pinturault 371, 4. Meillard 292, 5. Fanara (Fr.) 290, 6. Kranjec 285.

Průběžné pořadí SP (po 33 z 38 závodů): 1. Hirscher 1448, 2. Pinturault 963, 3. Kristoffersen 908, 4. Paris (It.) 750, 5. Feuz (Švýc.) 653, 6. Kriechmayr (Rak.) 634, ...148. Zabystřan (ČR) 4.

Mammoth (USA) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Slopestyle:
Muži:
1. Gerard 85,10, 2. Henkes (oba USA) 83,95, 3. Tobita (Jap.) 80,50.
Konečné pořadí (po 5 závodech): 1. Corning (USA) 2250, 2. Henkes 1700, 3. Farrell (USA) 1627,9.

Závod žen byl kvůli nepříznivému počasí zrušen.
Konečné pořadí (po 4 závodech):
1. Onicukaová 2000, 2. Iwabučiová (obě Jap.) 1700, 3. Derungsová (Švýc.) 1680, ...9. Pančochová (ČR) 860.

U-rampa
Muži:
1. Tocuka (Jap.) 95,75, 2. Burgener (Švýc.) 91,75, 3. Livingston (Kan.) 86,00.
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Tocuka 3760, 2. Hirano (Jap.) 2410, 3. Scherrer (Švýc.) 2240.

Ženy: 1. Cchaj Süe-tchung (Čína) 89,25, 2. Tomitaová (Jap.) 85,25, 3. Rohrerová (Švýc.) 77,00.
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Cchaj Süe-tchung 3900, 2. Castelletová (Šp.) 2520, 3. Rohrerová 2410, ...28. Pančochová 220.

Oslo (Nor.) - Závod SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 50 km klasicky: 1. Bolšunov 2:23:49,8, 2. Vylegžanin -1,0, 3. Larkov -1,6, 4. Semikov (všichni Rus.) -2,0, 5. Harvey (Kan.) -4,6, 6. Sundby -7,7, 7. Krüger -11,2, 8. Gunnulfsen -16,0, 9. Röthe (všichni Nor.) -20,5, 10. Červotkin (Rus.) -24,7.

Průběžné pořadí SP (po 25 z 32 závodů): 1. Bolšunov 1230, 2. Klaebo (Nor.) 1181, 3. Röthe 804, 4. Krüger 709, 5. Tönseth (Nor.) 670, 6. Usťugov (Rus.) 633, ...114. M. Novák 14, 127. Pechoušek (oba ČR) 6.

Oslo (Nor.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Něm.) 26:13,8, 2. Herola (Fin.) -0,2, 3. Björnstad (Nor.) -7,8, 4. Faisst (Něm.) -12,3, 5. A. Watabe (Jap.) -18,0, 6. Oftebrö (Nor.) -21,5, 7. Laheurte (Fr.) 29,7, 8. Rehrl (Rak.) -35,9, 9. J. Watabe (Jap.) -39,1, 10. Braud (Fr.) -41,1, ...46. Vytrval (ČR) -6:51,2.

Průběžné pořadí SP (po 19 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 1358, 2. A. Watabe 819, 3. Rehrl 787, 4. Rydzek 761, 5. Geiger (oba Něm.) 753, 6. Seidl (Rak.) 729, ...35. Portyk (ČR) 86, 61. Vytrval 5.

Oslo (Nor.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - družstva (zkrácený závod na jedno kolo): 1. Norsko (Forfang, Pedersen, Lindvik, Johansson) 469,8, 2. Japonsko (Sato, Kasai, D. Kobajaši, R. Kobajaši) 456,8, 3. Rakousko (Hayböck, Fettner, Aschenwald, Kraft) 454,4, 4. Polsko 440,9, 5. Německo 437,9, 6. Slovinsko 419,4, 7. ČR (Polášek, Hlava, Kožíšek, Koudelka) 391,5.

Scuol (Švýc.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom
Muži:
1. Sobolev, 2. Loginov (oba Rus.), 3. D. Caviezel (Švýc.), ...v kvalifikaci 43. V. Brůžek (ČR).
Konečné pořadí disciplíny (po 7 závodech): 1. Mastnak (Slovin.) 3336, 2. Prommegger (Rak.) 3070, 3. Fischnaller (It.) 2709, ...61. V. Brůžek 49.
Průběžné pořadí SP: 1. Sobolev 4445, 2. Fischnaller 3629, 3. Mastnak 3616, ...63. V. Brůžek 49.

Ženy: 1. Bykovová (Rus.), 2. Ledecká (ČR), 3. Lochová (Něm.).
Konečné pořadí disciplíny (po 7 závodech): 1. Ledecká 5000, 2. Jörgová 3419, 3. Hofmeisterová (obě Něm.) 3258, ...56. Žďárská (ČR) 37.
Průběžné pořadí SP: 1. Ledecká 5450, 2. Schöffmannová (Rak.) 4990, 3. Jörgová 4819, ...57. Žďárská 37.

Špindlerův Mlýn - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:39,98 (49,33+49,65), 2. Holdenerová (Švýc.) -0,85 (49,70+50,13), 3. Vlhová (SR) -2,03 (50,66+50,35), 4. Truppeová (Rak.) -2,63 (52,05+49,56), 5. Lysdahlová (Nor.) -2,73 (51,14+50,57), 6. Swennová Larssonová -2,75 (51,66+50,07), 7. Hansdotterová (obě Švéd.) -2,80 (50,61+51,17), 8. Hrovatová (Slovin.) -3,13 (51,75+50,36), 9. Wikströmová (Švéd.) -3,30 (51,69+50,59), 10. Geigerová (Něm.) -3,31 (51,74+50,55), ...15. Capová -3,81 (52,29+50,50), 23. Dubovská -5,00 (53,01+50,97), Pospíšilová (všechny ČR) nedokončila 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 11 z 12 závodů): 1. Shiffrinová 1060, 2. Vlhová 817, 3. Holdenerová 601, 4. Swennová Larssonová 436, 5. Hansdotterová 434, 6. Truppeová 350, ...40. Capová 33, 52. Dubovská 8.

Průběžné pořadí SP (po 31 z 35 závodů): 1. Shiffrinová 1954, 2. Vlhová 1235, 3. Holdenerová 943, 4. Schmidhoferová (Rak.) 697, 5. Brignoneová (It.) 686, 6. Mowinckelová (Nor.) 675, ...49. Ledecká (ČR) 129, 87. Capová 33, 120. Dubovská 8.

Liga mužů

Skupina A2, 4. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Hradec Králové
110:65
konec
Kolín
USK Praha
82:103

Liga mužů

Skupina A1, 5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Svitavy
Brno
78:66
konec
Olomoucko
Děčín
90:71
konec
Opava
Ústí nad Labem
87:60

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Charlotte Hornets
Washington Wizards
112:111
konec
Orlando Magic
Dallas Mavericks
111:106
konec
Chicago Bulls
Detroit Pistons
104:112
konec
Houston Rockets
Philadelphia 76ers
107:91
konec
Memphis Grizzlies
Utah Jazz
114:104
konec
Miami Heat
Cleveland Cavaliers
126:110
konec
New Orleans Pelicans
Toronto Raptors
104:127
konec
Golden State Warriors
Denver Nuggets
122:105
konec
Los Angeles Clippers
Oklahoma City Thunder
118:110

Karlovy Vary - Finálový turnaj Českého poháru žen

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Hradec Králové
52:85
konec
KP Brno
Nymburk
75:69 po prodl.

Liga žen

Čtvrtfinále play off, 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
Trutnov
78:44

Extraliga mužů

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram
České Budějovice
0:3
konec
Ústí nad Labem
Odolena Voda
0:3
konec
Liberec
Benátky nad Jizerou
3:1
konec
Praha
Ostrava
3:2
konec
Brno
Zlín
3:2

Extraliga žen

Skupina III, 24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šternberk
Frýdek-Místek
2:3

Extraliga žen

Skupina II, 24. kolo

Přidat do mých lig
konec
VK Brno
Přerov
3:2
konec
Ostrava
KP Brno
3:1

Extraliga žen

Skupina I, 24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olymp Praha
Liberec
0:3

Sydney (Austr.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Ženy - play off, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sweatová, Walshová Jenningsová (6-USA)
Kubíčková, Kvapilová (18-ČR)
2:0 (21, 19)

Losail (Kat.) - Kvalifikace na Velkou cenu Kataru silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Canet (Šp./KTM) 2:05,883, 2. Dalla Porta (It./Honda) -0,197, 3. Toba (Jap./Honda) -0,226, ...14. Kornfeil -1,364, 28. Salač (oba ČR/KTM)

Moto2: 1. Schrötter (Něm./Kalex) 1:58,585, 2. Vierge (Šp./Kalex) -0,146, 3. Baldassarri (It./Kalex) -0,199.

MotoGP: 1. M. Viňales (Šp./Yamaha) 1:53,546, 2. Dovizioso (It./Ducati) -0,198, 3. M. Márquez (Šp./Honda) -0,199, ...20. Abraham (ČR/Ducati) - nepostoupil do druhé části kvalifikace.

Mexická rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

po 1. etapě (9 rychlostních zkoušek): 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) 1:18:33,8, 2. Evans, Martin (Brit./Ford Fiesta) -14,8, 3. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -21,1, 4. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) -37,1, 5. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -39,1, 6. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -1:00,7.

Strade Bianche, silniční jednodenní závod

Přidat do mých lig

1. Alaphilipppe (Fr./Deceuninck-QuickStep) 4:47:14, 2. Fuglsang (Dán./Astana) -2, 3. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) -27, 4. Štybar (ČR/Deceuninck-QuickStep), 5. Benoot (Belg./Lotto Soudal) oba -1:00, 6. Van Avermaet (Belg./CCC) -1:01.... 20. Kreuziger (ČR/Dimension Data) -2:48, 60. Vakoč (ČR/Deceuninck-QuickStep) -12:05, Černý (ČR/CCC) nedokončil.

krasobrusleníPřidat do mých lig

ZÁHŘEB - MS juniorů

Přidat do mých lig

Juniorky - konečné pořadí: 1. Trusovová 222,89, 2. Ščerbakovová (obě Rus.) 219,94, 3. Cuiová (USA) 194,41, ...33. Rychtaříková (ČR) 41,51 - nepostoupila do volných jízd.

Taneční páry - konečné pořadí: 1. Lajoieová, Lagha (Kan.) 176,10, 2. Chudajberdijevová, Nazarov 171,22, 3. Ševčenková, Jerjomenko (všichni Rus.) 170,43, ...14. Taschlerová, Taschler (ČR) 131,91.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Whistler (Kan.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby (po 2 ze 4 jízd): 1. Lotyšsko (Kibermanis, Miknis, Vilkaste, Strenga) 1:40,69 (50,05+50,64), 2. Německo (Friedrich, Bauer, Grothkopp, Margis) -0,04 (50,16+50,57), 3. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) -0,11 (50,13+50,67), 4. Rakousko -0,26, 5. Rusko -0,30, 6. Švýcarsko -0,38, ...21. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -2,16 (50,56+52,29).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Salt Lake City (USA) - Finále Světového poháru na dlouhé dráze

Přidat do mých lig

Muži
500 m:
1. Kuližnikov (Rus.) 33,616 - světový rekord, 2. Šinama 33,835, 3. Murakami (oba Jap.) 34,113.
Průběžné pořadí (po 10 z 11 závodů): 1. Kuližnikov 572, 2. Šinama 474, 3.

1000 m: 1. Nuis 1:06,18 - světový rekord, 2. Krol 1:06,25, 3. Verbij (všichni Niz.) 1:06,34.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Nuis 342, 2. Verbij 304, 3. Kuližnikov 303.

Lorentzen (Nor.) 418.

5000 m: 1. Roest 6:03,706, 2. Bosker (oba Niz.) 6:08,904, 3. Bloemen (Kan.) 6:09,645.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Rumjancev (Rus.) 322, 2. Bosker 320, 3. Pedersen (Nor.) 317, ...26. Druszkiewicz (ČR) 60.

Ženy:
500 m:
1. Kodairaová (Jap.) 36,474, 2. Herzogová (Rak.) 36,850, 3. Golikovová (Rus) 36,932.
Průběžné pořadí (po 10 z 11 závodů): 1. Herzogová 612, 2. Golikovová 484, 3. Kodairaová 480.

1000 m: 1. Boweová (USA) 1:11,61 - světový rekord, 2. Takagiová (Jap.) 1:11,71, 3. Kodairaová 1:11,77.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Boweová 397, 2. Takagiová 310, 3. Kodairaová 298, ...38. Zdráhalová (ČR) 29.

3000 m: 1. Sáblíková (ČR) 3:52,027 - světový rekord, 2. Visserová (Niz.) 3:54,023, 3. Voroninová (Rus.) 3:54,064.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Sáblíková 370, 2. Visserová 343, 3. Voroninová 335, ...16. Zdráhalová 106, 39. Kerschbaummayr (obě ČR) 32.

Sofia (Bul.) - Mistrovství světa v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

Muži
500 m:
1. Hwang Te-hon (Korea) 42,490, 2. Wu Ta-ťing 42,725, 3. Žen C’-wej (oba Čína) 42,888, ...42. Fajkus (ČR).
1500 m: 1. Lim Hjo-čun (Korea) 2:31,632, 2. Girard (Kan.) 2:31,685, 3. I Čun-so (Korea) 2:31,717, ...50. Fajkus.

Ženy:
500 m:
1. Van Ruijvenová (Niz.) 43,267, 2. Fan Kche-sin (Čína) 43,427, 3. Schultingová (Niz.) 43,518, ...28. Sejpalová (ČR).
1500 m: 1. Čche Min-čong (Korea) 2:29,741, 2. Boutinová (Kan.) 2:29,803, 3. Prosvirnovová (Rus.) 2:29,843, ...25. Sejpalová.

Najdete na iDNES.cz