Sportovní výsledky 1. 3. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aalborg
Hobro
1:1

Druhá anglická liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Leeds
West Bromwich
4:0

Druhá německá liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Duisburg
Magdeburg
1:0
konec
Kiel
Union Berlín
0:2

Larnaka (Kypr) - Přípravný turnaj fotbalistek

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
2:1 (0:1)

Turecká liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antalyaspor
Ankaragücü
2:4

O nasazení v play off, 6. kolo nadstavby

konec
Székesfehérvár
Salcburk
2:3
konec
Klagenfurt
Bolzano
5:2
konec
Štýrský Hradec
Vídeň
3:4

O postup do play off, 6. kolo nadstavby

konec
Linec
Znojmo
3:4 v prodl
konec
Dornbirn
Villach
2:1.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
KalPa Kuopio
4:1
konec
Jukurit Mikkeli
TPS Turku
2:3 v prodl.
konec
Jyväskylä
Tappara Tampere
3:2 po sam. nájezdech
konec
Kouvola
Ässät Pori
5:1
konec
Lukko Rauma
IFK Helsinky
1:2
konec
Sport Vaasa
SaiPa Lappeenranta
1:2

KUALA LUMPUR - Challenge Cup of Asia

Přidat do mých lig

Skupina A
Singapur - Malajsie 1:6

Skupina B
Indonésie - Omán 3:2

Německá liga

51. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Mannheim
2:6
konec
Bremerhaven
Norimberk
4:2
konec
Düsseldorf
Krefeld
1:2
konec
Eisbären Berlín
Kolín nad Rýnem
5:4
konec
Iserlohn
Ingolstadt
1:2
konec
Schwenningen
Mnichov
5:3
konec
Straubing
Wolfsburg
5:4

Slovenská liga

Předkolo play off, 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Detva
4:2
konec
Miškovec
Budapešť
1:3

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Mora
Färjestad
3:0

Švýcarská liga

48. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Davos
5:2
konec
Bern
Curych
5:4
konec
Biel
Lausanne
4:2
konec
Fribourg-Gottéron
Ženeva
2:3
konec
Lugano
Zug
5:3
konec
Rapperswil
Langnau
5:2

ACAPULCO (Mex.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Wang Ja-fan (Čína)
Vekičová (3-Chov.)
2:6, 6:3, 6:1
konec
Keninová (5-USA)
Andreescuová (Kan.)
6:4, 3:6, 7:5

ACAPULCO (Mex.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev (2-Něm.)
Norrie (Brit.)
7:6 (7:0), 6:3
konec
Kyrgios (Austr.)
Isner (3-USA)
7:5, 5:7, 7:6 (9:7)

A. Zverev (2-Něm.) - Norrie (Brit.) 7:6 (7:0), 6:3

Kyrgios (Austr.) - Isner (3-USA) 7:5, 5:7, 7:6 (9:7)

SAO PAULO (Braz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - semifinále:

konec
Delbonis, González (Arg.)
Jebavý, Molteni (3-ČR/Arg.)
7:6 (7:4), 6:4

Dvouhra - čtvrtfinále:

konec
Garín (Chile)
Mayer (4-Arg.)
4:6, 6:4, 6:4
konec
Ruud (Nor.)
Dellien (Bol.)
6:1, 6:1
konec
Pella (3-Arg.)
Trungelliti (Arg.)
6:0, 6:3
konec
Djere (Srb.)
Auger-Aliassime (Kan.)
6:2, 3:6, 6:3
konec
Tsitsipas (5-Řec.)
Monfils (Fr.)
4:6, 7:6 (7:4), 7:6 (7:4)
konec
Federer (2-Švýc.)
Čorič (6-Chorv.)
6:2, 6:2

Tsitsipas (5-Řec.) - Monfils (Fr.) 4:6, 7:6 (7:4), 7:6 (7:4)

Federer (2-Švýc.) - Čorič (6-Chorv.) 6:2, 6:2

GLASGOW (V.B.) - Halové mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

FINÁLE

Muži
Koule:
1. Haratyk (Pol.) 21,65, 2. Storl (Něm.) 21,54, 3. Staněk (ČR) 21,25.

Ženy
3000 m:
1. Muirová (Brit.) 8:30,61, 2. Klosterhalfenová (Něm.) 8:34,06, 3. Courtneyová (Brit.) 8:38,22.

Pětiboj: 1. Johnsonová-Thompsonová 4983 (60 m př.: 8,27 - výška: 196 - koule: 13,15 - dálka: 653 - 800 m: 2:09,13), 2. Emersonová (obě Brit.) 4731 (8,54 - 187 - 13,93 - 629 - 2:12,56), 3. Ndamaová (Fr.) 4723 (8,09 - 178 - 14,23 - 621 - 2:11,92), ...10. Klučinová (ČR) 3518 (8,74 - 172 - 14,73 - 594 - nedokončila). 


Kvalifikace a rozběhy:
Muži
400 m:
1. Janežič (Slovin.) 46,88, ...15. Müller 47,69, 21. Tesař (oba ČR) 1:26,29 - nepostoupili do semifinále.Semifinále: 1. Warholm (Nor.) 45,95
800 m: 1. Tuka (Bos.) 1:47,95,...9. Šnejdr 1:48,71 - postoupil do semifinále, 17. Hodboď (oba ČR) 1:49,31 - nepostoupil.
1500 m: 1. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:42,00, 2. Sasínek 3:42,84 - postoupil do finále, ...19. Friš (oba ČR) 3:49,59 - nepostoupil.
Výška: 1. Przybylko (Něm.) 228, ...15. Heindl (ČR) 216 - nepostoupil do finále.
Dálka: 1. Nykyforov (Ukr.) 803, 2. Tentóglu (Řec.) 801, ...5. Juška (ČR) 777 - postoupil do finále.
Tyč: 1. Karalís (Řec.) a Lisek (Pol.) 570, ...13. Ščerba (ČR) 535 - nepostoupil do finále.
Koule: 1. Pezer (Bos.) 21,08, ...4. Staněk (ČR) 20,90 - postoupil do finále.

Ženy:
Rozběhy:
400 m:
1. Sprungerová (Švýc.) 52,46, ...18. Vondrová (ČR) 53,29 - nepostoupila do semifinále.
1500 m: 1. Pérezová (Šp.) 4:08,05, 2. Vrzalová 4:08,06 - postoupila do finále, ...14. Mäki 4:17,19, 17. Mezuliáníková (všechny ČR) 4:18,89 - nepostoupily do finále.
Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) a Levčenková (Ukr.) 193, ...7. Hrubá (ČR) 189 - postoupila do finále.

KVITFJELL (Nor.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Trénink na sjezd mužů: 1. Jansrud 1:47,67, 2. Sejersted (oba Nor.) -0,10, 3. Reichelt (Rak.) -0,16.

ROSA CHUTOR (Rus.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Trénink sjezdu žen byl zrušen

SEEFELD (Rak.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích
Muži - štafeta 4x10 km: 1. Norsko (Iversen, Sundby, Röthe, Klaebo) 1:42:32,1, 2. Rusko (Larkov, Bessměrtnych. Bolšunov, Usťugov) -38,8, 3. Francie (Backscheider, Manificat, Parisse, Jouve) -1:01,0, 4. Finsko -1:02,8, 5. Švédsko -1:39,5, 6. Německo -1:48,3, 7. Kazachstán -1:48,9, 8. Švýcarsko -1:49,9, 9. USA -4:06,4, 10. Itálie -4:42,7, 11. ČR (M. Novák, Rypl, Fellner, Knop) -6:33,8.

Skoky
Muži - střední můstek:
1. Kubacki 218,3 b. (93+104,5 m), 2. Stoch (oba Pol.) 215,5 (91,5+101,5), 3. Kraft 214,8 (93,5+101), 4. Aschenwald (oba Rak.) 214,5 (91+102,5), 5. Freitag 211,3 (93,5+103,5), 6. Leyhe 210,6 (96,5+99), 7. Eisenbichler (všichni Něm.) 210,5 (91+102,5) a Sato (Jap.) 210,5 (92+99), 9. Hayböck (Rak.) 208,5 (93,5+100), 10. Peier (Švýc.) 207,4 (98,5+980), ...15. Koudelka 202,5 (93,5+97,5), 29. Sakala 175,7 (93+85), 38. Polášek 79,7 (86,5), 39. Kožíšek (všichni ČR) 79,0 (86).

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Indiana Pacers
Minnesota Timberwolves
122:115
konec
Orlando Magic
Golden State Warriors
103:96
konec
New York Knicks
Cleveland Cavaliers
118:125
konec
Houston Rockets
Miami Heat
121:118
konec
Oklahoma City Thunder
Philadelphia 76ers
104:108
konec
Denver Nuggets
Utah Jazz
104:111

Euroliga mužů

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Budučnost Podgorica
Bayern Mnichov
75:89
konec
Olympiakos Pireus
CSKA Moskva
81:97
konec
FC Barcelona
Real Madrid
77:70

Liga žen

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Hradec Králové
83:49 (19:12, 33:31, 57:40)

Interliga žen

15. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Prešov
Plzeň
34:27 (17:10)

ABÚ ZABÍ (SAE) - Etapový závod Kolem SAE (WorldTour)

Přidat do mých lig

6. etapa (180 km): 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 4:15:39, 2. Dumoulin (Niz./Sunweb), 3. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ), 4. Martin (Ir./SAE Team Emirates), 5. Valverde (Šp./Movistar), 6. Kelderman (Niz./Sunweb) všichni stejný čas, ...13. Hirt (ČR/Astana) -12, 36. Kreuziger (ČR/Dimension Data) -1:52.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 23:09:38, 2. Valverde -31, 3. Gaudu -44, 4. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -56, 5. Kelderman -1:04, 6. Dumoulin -1:08, ...12. Hirt -1:54, 29. Kreuziger -5:34.

PRUSZKÓW - mistrovtsví světa v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži
Stíhací závod - finále:
Ganna (It.) 4:07,992 - Weinstein (Něm.) 4:12,571, o 3. místo: Plebani (It.) 4:14,572 - Jevtušenko (Rus.) 4:16,784, ...v kvalifikaci 18. Pietrula (ČR).
Bodovací závod: 1. Van Schip (Niz.) 104 b., 2. Mora (Šp.) 76, 3. Downey (Ir.) 67, ...19. Pietrula 20.
1 km s pevným startem: 1. Lafargue (Fr.) 1:00,029, 2. Bos (Niz.) 1:00,388, 3. D’Almeida (Fr.) 1:00,826, ...6. Bábek 1:01,186, v kvalifikaci 9. Wagner (oba ČR).

Ženy
Sprint - finále:
Lee Wai Sze (Hong Kong) - Mortonová (Austr.) 2:0, o 3. místo: Grosová (Fr.) - Friedrichová (Něm.) 2:0.
Omnium: 1. Wildová (Niz.) 117 b., 2. Paternosterová (It.) 115, 3. Valenteová (USA) 106.

První liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mělník
Chrudim
1:6
konec
Liberec
Plzeň
2:10
konec
Teplice
Ostrava
20:2

ostatní sportyPřidat do mých lig

KÁHIRA (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Batašovová (Rus.) 1358, 2. Coyleová (Ir.) 1347, 3. Kovácsová (Maď.) 1341.

KRASNOJARSK - Světová zimní univerziáda

Přidat do mých lig

LEDNÍ HOKEJ
Muži
Skupina A
Česko - USA 4:1
Maďarsko - Japonsko 3:2

Skupina B
Lotyšsko - Švýcarsko 6:4
Slovensko - Rusko 1:2 po prodl.

Ženy
Japonsko - USA 2:1
Čína - Kanada 0:10
Švýcarsko - Rusko 0:10

BANDY
Muži

Švédsko - Norsko 8:0
Rusko - Kazachstán 9:1

Ženy
Švédsko - USA 20:0
Rusko - Norsko 4:0

Najdete na iDNES.cz