Sportovní výsledky 28. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

ACAPULCO (Mex.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev (2-Něm.)
De Minaur (Austr.)
6:4, 6:4
konec
Isner (3-USA)
Millman (8-Austr.)
7:6 (7:2), 6:7 (4:7), 7:6 (7:4)
konec
Norrie (Brit.)
McDonald (USA)
6:3, 6:2
konec
Kyrgios (Austr.)
Wawrinka (Švýc.)
7:5, 6:7 (3:7), 6:4

ACAPULCO (Mex.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Vekičová (3-Chorv.)
Kontaová (8-Brit.)
6:3, 7:5
konec
Keninová (5-USA)
Azarenková (Běl.)
6:4, 4:6, 7:5
konec
Andreescuová (Kan.)
Čeng Saj-saj (7-Čína)
7:6 (7:3), 6:1
konec
Wang Ja-fan (Čína)
Haddadová Maiaová (Braz.)
6:3, 6:4

DUBAJ (SAE) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Federer (2-Švýc.)
Fucscovics (Maď.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
Tsitsipas (5-Řec.)
Hurkacz (Pol.)
7:6 (7:4), 6:7 (1:7), 6:1
konec
Monfils (Fr.)
Berankis (Lit.)
6:1, 6:7 (3:7), 6:2

SAO PAULO (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ruud (Nor.)
J. Sousa (1-Portug.)
6:3, 6:4
konec
Dellien (Bol.)
Londero (7-Arg.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Auger Aliassime (Kan.)
Ramos (Šp.)
7:6 (7:2), 7:6 (7:5)
konec
Djere (Srb.)
Džazírí (1-Tun.)
6:3, 3:6, 7:6 (7:2)

SEEFELD (Rak.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh:
Ženy - štafeta 4x5 km:
1. Švédsko (Anderssonová, Karlssonová, Kallaová, Nilssonová) 55:21,0, 2. Norsko (H. Wengová, Östbergová, Jacobsenová, Johaugová) -3,1, 3. Rusko (Bělorukovová, Sedovová, Něchajevská, Něprjajevová) -2:03,8, 4. Německo -2:46,3, 5. USA -3:06,0, 6. Finsko -3:47,7, 7. Itálie -3:54,9, 8. Francie -4:00,9, 9. Slovinsko -4:21,2, 10. Švýcarsko -4:30,9, 11. ČR (Razýmová, Hynčicová, Nováková, Schützová) -4:53,0.

Severská kombinace:
Skok na středním můstku/běh na 10 km: 1. Riiber (Nor.) 25:01,3, 2. Gruber (Rak.) -1,4, 3. A. Watabe (Jap.) -4,6, 4. Rehrl (Rak.) -29,8, 5. Herola (Fin.) -36,4, 6. Björnstad (Nor.) -41,4, 7. Seidl (Rak.) -44,3, 8. Rydzek (Něm.) -53,8, 9. Graabak (Nor.) -1:10,5, 10. Mutru (Fin.) -1:12,6, ...28. Portyk -2:30,4, 35. Daněk -3:21,4, 36. Pažout, 37. Vytrval (všichni ČR) oba -3:26,5.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Charlotte Hornets
Houston Rockets
113:118
konec
Atlanta Hawks
Minnesota Timberwolves
131:123 po prodl.
konec
Brooklyn Nets
Washington Wizards
116:125
konec
Miami Heat
Golden State Warriors
126:125
konec
Boston Celtics
Portland Trail Blazers
92:97
konec
Memphis Grizzlies
Chicago Bulls
107:109
konec
Dallas Mavericks
Indiana Pacers
110:101
konec
San Antonio Spurs
Detroit Pistons
105:93
konec
Utah Jazz
Los Angeles Clippers
111:105
konec
Sacramento Kings
Milwaukee Bucks
140:141 po prodl.
konec
Los Angeles Lakers
New Orleans Pelicans
125:119

Liga mužů

Skupina A1, 1. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Opava
112:82

Euroliga mužů

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chimki
Olimpia Milán
88:90
konec
Fenerbahce Istanbul
Anadolu Efes Istanbul
84:66
konec
Maccabi Tel Aviv
Darüssafaka Istanbul
77:58
konec
Baskonia Vitoria
Žalgiris Kaunas
80:73
konec
Gran Canaria
Panathinaikos Atény
80:99

Extraliga žen

Přidat do mých lig

Skupina I, 22. kolo

konec
Olymp Praha
Olomouc
0:3
konec
Prostějov
Liberec
2:3

Skupina II, 22. kolo

konec
Ostrava
VK Brno
1:3

ABÚ ZABÍ (SAE) - Etapový závod Kolem SAE (WorldTour)

Přidat do mých lig

5. etapa (181 km): 1. Viviani (It./Deceuninck-Quick-Step) 4:48:59, 2. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 3. Kittel (Něm./Kaťuša-Alpecin), 4. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe), 5. Van Rensburg (JAR/Dimension Data), 6. Bauhaus (Něm./Bahrajn-Merida), ...65. Hirt (ČR/Astana), 92. Kreuziger (ČR/Dimension Data) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 18:54:09, 2. Valverde (Šp./Movistar) -21, 3. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -38, 4. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -46, 5. Kelderman (Niz./Sunweb) -54, 6. Martin (Ir./SAE Team Emirates) -1:01, ...14. Hirt -1:32, 28. Kreuziger -3:32.

PRUSZKÓW (Pol.) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži
Stíhací závod družstev - finále:
Austrálie (Welsford, O’Brien, Howard, Porter) 3:48,012 (světový rekord) - Británie (Hayter, Clancy, Emadi, Tanfield) 3:50,810, o 3. místo: Dánsko (Hansen, Johansen, Pedersen, Von Folsach) 3:51,804 - Kanada 3:56,382.
Scratch: 1. Welsford (Austr.), 2. Eefting (Niz.), 3. Sexton (N. Zél.), ...Pietrula (ČR) nedokončil.
Keirin: 1. Büchli (Niz.), 2. Nitta (Jap.) -0,038, 3. Bötticher (Něm.) -0,197, ...ve čtvrtfinále 13. Kelemen, 16. Bábek (oba ČR).

Ženy
Stíhací závod družstev - finále:
Austrálie (Edmondsonová, Ankudinoffová, Bakerová, Cureová) 4:14,333 - Británie (Kennyová, Archibaldová, Barkerová, Dickinsonová) 4:14,537, o 3. místo: Nový Zéland (Drummondová, Bothaová, Edmondstonová, Jamesová) 4:16,479 - Kanada 4:20,321.

ostatní sportyPřidat do mých lig

KÁHIRA (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži - kvalifikace
Skupina A:
1. Lifanov (Rus.) 1130, ...6. Polívka 1125, 7. Kindl (oba ČR) 1125 - postoupili.
Skupina B:
1. Tymoščenko (Ukr.) 1116, ...3. Kuf 1116, 7. Vlach (oba ČR) 1114 - postoupili.

Najdete na iDNES.cz