Sportovní výsledky 24. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hobro
Esbjerg
2:0
konec
Horsens
Odense
1:2
konec
Aarhus
Midtjylland
1:2
konec
Bröndby Kodaň
Randers
2:1

Druhá německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Duisburg
0:0
konec
Magdeburg
Paderborn
1:1
konec
Regensburg
Hamburk
2:1

Polská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Legnica
Plock
2:1
konec
Cracovia Krakov
Bialystok
1:0

Skotská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamilton
Glasgow Rangers
0:5
konec
Celtic Glasgow
Motherwell
4:1

Švýcarská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Curych
Lucern
1:1
konec
Lugano
Young Boys Bern
0:1
konec
Thun
Grasshopper Curych
1:1

Turecká liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ankaragücü
Erzurum
2:1
konec
Konyaspor
Kayserispor
0:1
konec
Basaksehir
Bursaspor
3:0

O nasazení v play off, 5. kolo nadstavby

konec
Salcburk
Székesfehérvár
1:4
konec
Vídeň
Štýrský Hradec
8:3
konec
Bolzano
Klagenfurt
2:1

O postup do play off, 5. kolo nadstavby

konec
Znojmo
Linec
4:5 (1:2, 2:3, 1:0)
konec
Villach
Dornbirn
2:1

Německá liga

50. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Schwenningen
3:1
konec
Krefeld
Straubing
0:1
konec
Norimberk
Mannheim
1:4
konec
Wolfsburg
Bremerhaven
4:0
konec
Iserlohn
Eisbären Berlín
2:5
konec
Mnichov
Ingolstadt
3:2

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Alexandrovová, Zvonarevová (Rus.)
Stollarová, Watsonová (3-Maď./Brit.)
6:4, 4:6, 10:7

DELRAY BEACH (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Albot (Mold.)
Evans (Brit.)
3:6, 6:3, 7:6 (9:7)

DELRAY BEACH (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
B. Bryan, M. Bryan (1-USA)
K. Skupski, N. Skupski (2-Brit.)
7:6 (7:5), 6:4

MARSEILLE (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra- finále

konec
Tsitsipas (1-Řec.)
Kukuškin (Kaz.)
7:5, 7:6 (7:5)

Čtyřhra - finále

konec
Chardy, Martin (Fr.)
McLachlan, Middelkoop (3-Jap./Niz.)
6:3, 6:7 (4:7), 10:3.

RIO DE JANEIRO (Braz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
González, Jarry (Arg./Chile)
Bellucci, Dutra Silva (Braz.)
6:7 (3:7), 6:3, 10:7

Dvouhra - finále:

konec
Djere (Srb.)
Auger-Aliassime (Kan.)
6:3, 7:5

CLERMONT FERRANT (Fr.) - Halový mítink EA ve skoku o tyči

Přidat do mých lig

Muži: 1. Lisek (Pol.) 593, 2. Kendricks (USA) 593, 3. Marschall (Austr.) 587.
Ženy: 1. Sidorovová (Rus.) a Bengtssonová (Švéd.) obě 481, 3. Guillonová-Romarinová (Fr.) a Newmanová (Kan.) obě 473.

PRAHA - Halové MČR juniorů

Přidat do mých lig

RAUBIČI (Belor.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod (12,5 km): 1. T. Bö (Nor.) 31:10,3 (1 tr. kolo), 2. Jelisejev (Rus.) -28,5 (1), 3. Bogetveit (Nor.) -54,2 (1), ...23. Štvrtecký -2:33,6 (4), 39. Moravec -3:21,4 (7), 49. Václavík (všichni ČR) -4:40,3 (7).

Ženy - stíhací závod (10 km): 1. Jurlovová-Perchtová (Rus.) 27:43,4 (1), 2. Krjuková (Běl.) -37,5 (1), 3. Horchlerová (Něm.) -49,4 (1), ...18. Charvátová -2:10,4 (5), 20. Jislová -2:14,4 (3), 36. Tkadlecová -3:29,7, 49. Horká (všechny ČR) -5:38,1 (8).

BANSKO (Bulh.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Kristoffersen (Nor.) 2:26,87 (1:15,17+1:11,70), 2. Hirscher (Rak.) -0,04 (1:14,95+1:11,96), 3. Fanara -0,39 (1:15,73+1:11,53), 4. Pinturault (oba Fr.) -0,49 (1:15,63+1:11,73), 5. Kranjec (Slovin.) -0,66 (1:15,76+1:11,77), 6. Olsson (Švéd.) -1,00 (1:15,72+1:12,15), 7. Windingstad (Nor.) -1,67 (1:17,00+1:11,54), 8. Odermatt (Švýc.) -1,84 (1:16,82+1:11,89), 9. Ford (USA) -1,89 (1:16,57+1:12,19), 10. Nestvold-Haugen (Nor.) -2,18 (1:18,05+1:11,00)

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 7 z 9 závodů): 1. Hirscher 620, 2. Kristoffersen 402, 3. Pinturault 326, 4. Fanara 275, 5. Olsson 257, 6. Kranjec 256.

Průběžné pořadí SP (po 30 z 38 závodů): 1. Hirscher 1408, 2. Pinturault 918, 3. Kristoffersen 808, 4. Schwarz (Rak.) 560, 5. Paris (It.) 550, 6. Kriechmayr (Rak.) 539.

CRANS MONTANA (Švýc.) - Závody SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - kombinace: 1. Brignoneová (It.) 2:15,20 (1:30,94+44,26), 2. Remmeová (Kan.) -0,38 (1:32,14+43,44), 3. Holdenerová -1,04 (1:32,41+43,83), 4. Koppová (obě Švýc.) -1,54 (1:32,76+43,98), 5. Dorschová (Něm.) -1,81 (1:33,43+43,58), 6. Agerová (Rak.) -1,83 (1:32,65+44,38), 7. Miradoliová (Fr.) -1,93 (1:31,73+45,40), 8. Nuferová (Švýc.) -1,94 (1:31,31+45,83), 9. Bassinová (It.) -2,01 (1:32,15+45,06), 10. Mowinckelová (Nor.) -2,02 (1:31,42+45,80).

Průběžné pořadí SP (po 29 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1794, 2. Vlhová (SR) 1075, 3. Holdenerová 843, 4. Schmidhoferová (Rak.) 667, 5. Mowinckelová 657, 6. Brignoneová 632, ...48. Ledecká 129, 103. Capová (obě ČR) 17.

SECRET GARDEN (Čína) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom:
Muži:
1. Bagozza (It.), 2. Loginov (Rus.) 3. Fischnaller (It.), ...v kvalifikaci V. Brůžek (ČR) diskvalifikován.
Průběžné pořadí slalomu SP (po 3 ze 4 závodů): 1. Sobolev (Rus.) 1810, 2. Caviezel (Švýc.) 1780, 3. Loginov 1310.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 11 závodů): 1. Fischnaller 3610, 2. Sobolev 3445, 3. Prommegger (Rak.) 3316, ...60. V. Brůžek 49.

Ženy: 1. Naj-jing Kung (Čína), 2. Zoggová (Švýc.), 3. Jörgová (Něm.), ...5. Ledecká (ČR).
Průběžné pořadí slalomu SP (po 3 ze 4 závodů): 1. Zoggová 2020, 2. Schöffmannová (Rak.) 1800, 3. Jörgová 1400, ...19. Ledecká 450.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 11 závodů): 1. Ledecká 4650, 2. Schöffmannová 4540, 3. Jörgová 4528,7, ...56. Žďárská (ČR) 37.

SEEFELD/INNSBRUCK (Rak.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh - sprint dvojic:
Muži (6x1,6 km): 1. Iversen, Klaebo (Nor.) 18:49,86, 2. Retivych, Bolšunov (Rus.) -1,88, 3. De Fabiani, Pellegrino (It.) -4,03, 4. Svensson, Halfvarsson (Švéd.) -4,73, 5. Jouve, Chanavat (Fr.) -9,13, 6. Hauke, Baldauf (Rak.) -23,84, 7. Niskanen, Hakola (Fin.) -27,52, 8. Hamilton, Bjornsen (USA) -28,56, 9. Šimenc, Lampič (Slovin.) -1:21,77, 10. Palmer-Charrette, Valjas (Kan.) -1:40,99, ...17. Rypl, Novák (ČR) - vyřazeni v semifinále.

Ženy (6x1,2 km): 1. Nilssonová, Dahlqvistová (Švéd.) 15:14,93, 2. Višnarová, Lampičová (Slovin.) -0,37, 3. Östbergová, Fallaová (Nor.) -0,60, 4. Něprjajevovám, Bělorukovová (Rus.) -0,93, 5. Bjornsenová, Digginsová (USA) -2,79, 6. Carl, Ringwald (Něm.) -6,71, 7. Kyllönen, Parmakoski (Fin.) -8,86, 8. Van der Graaffová, Fähndrichová (Švýc.) -21,35, 9. Kirillovová, Seronosovová (Běl.) -24,77, 10. Kowalczyková, Skinderová (Pol.) -46,06, ...13. Janatová, Hynčicová (ČR) - vyřazeny v semifinále.

Severská kombinace:
Sprint dvojic (velký můstek+2x7,5 km): 1. Frenzel, Riessle (Něm.) 28:29,5, 2. Schmid, J. M. Riiber (Nor.) -8,2, 3. Rehrl, Gruber (Rak.) -9,2, 4. J. Watabe, A. Watabe (Jap.) -56,4, 5. Kostner, Pittin (It.) -1:37,1, 6. Gerard, Laheurte (Fr.) -1:44,6, 7. Herola, Hirvonen (Fin.) -2:03,1, 8. Kupczak, Slowiok (Pol.) -2:30,4, 9. Fletcher, Loomis (USA) -2:56,8, 10. Vytrval, Portyk (ČR) -3:34,5.

Skoky:
Družstva: 1. Německo (Geiger, Freitag, Leyhe, Eisenbichler) 987,5, 2. Rakousko (Aschenwald, Hayböck, Huber, Kraft) 930,9, 3. Japonsko (Sato, Ito, J. Kobajaši, R. Kobajaši) 920,2, 4. Polsko 909,1, 5. Norsko 900,2, 6. Slovinsko 858,7, 7. Švýcarsko 837,0, 8. ČR (Polášek, Vančura, Kožíšek, Koudelka) 818,4.

SUNNY VALLEY (Rus.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros:
Muži:
1. B. Midol (Fr.), 2. Fiva (Švýc.), 3. Leman (Kan.).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 11 závodů): 1. B. Midol 696, 2. Chapuis (Fr.) 472, 3. Fiva 463.

Ženy: 1. Smithová, 2. Lüdiová (obě Švýc.), 3. Bazonová (Fr.), ...v kvalifikaci 21. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 11 závodů): 1. Smithová 763, 2. Näslundová Švéd.) 675, 3. Thompsonová (Kan.) 556, ...20. Kučerová 115.

VAL DI FASSA (It.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Juniorky - superobří slalom: 1. Sätherengová (Nor.) 1:14,54, 2. Schiebová (Rak.) -0,14, 3. Etzenspergerová (Švýc.) -0,20, ...32. Nová -4,97, 33. Pospíšilová -5,25, Gašparíková (všechny ČR) nedokončila.
Juniorky - kombinace: 1. Goodová (Švýc.) 2:03,77 (1:15,54+48,23), 2. Norbyeová (Nor.) -0,50 (1:16,99+47,28), 3. Dannewitzová (Švéd.) -0,51 (1:15,88+48,40), ...20. Pospíšilová -6,75 (1:19,79+50,73), 21. Nová -7,56 (1:19,51+51,82), Gašparíková nedokončila.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Philadelphia 76ers
Portland Trail Blazers
115:130
konec
Atlanta Hawks
Phoenix Suns
120:112
konec
Charlotte Hornets
Brooklyn Nets
115:117
konec
Cleveland Cavaliers
Memphis Grizzlies
112:107
konec
New Orleans Pelicans
Los Angeles Lakers
128:115
konec
Washington Wizards
Indiana Pacers
112:119
konec
Miami Heat
Detroit Pistons
96:119
konec
Chicago Bulls
Boston Celtics
126:116
konec
Oklahoma City Thunder
Sacramento Kings
116:119
konec
Golden State Warriors
Houston Rockets
112:118
konec
Milwaukee Bucks
Minnesota Timberwolves
140:128
konec
Utah Jazz
Dallas Mavericks
125:109

Liga žen

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Teamstore Brno
Slovanka MB
65:80 (19:11, 40:26, 50:55)

Mistrovství světa mužů, kvalifikace

Skupina K

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Finsko
– : –
konec
Bosna
Bulharsko
– : –

Středoevropská liga žen, Final Four

Finále

Přidat do mých lig
konec
Piešťany
Hradec Králové
60:54 (34:31)

Středoevropská liga žen, Final Four

o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
Košice
75:51 (35:14)

DOBŘANY - Závěrečný třetí závod mistrovství ČR v motoskijöringu

Přidat do mých lig

1. Mňuk, lyžař Langer (Mňuk Racing tým/Yamaha), 2. Lux, Fiedler (KTM), 3. P. Šroler, M. Šroler (Sidemotokros Klášterec nad Orlicí/Beta), 4. Marek, Vondruška (Cermen/KTM), 5. Fogl, Sabota (Sidemotokros Klášterec nad Orlicí/Yamaha), 6. Mohaupt, Hotový (Orion Racing tým/Honda).

Konečné pořadí Orion-Shiva KTM Cupu: 1. Mohaupt, Hotový 55, 2. Mňuk, Langer 54, 3. Marek, Vondruška 43.

PHILLIP ISLAND (Austr.) - Úvodní závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Bautista (Šp./Ducati) 15:11,323, 2. Rea -1,176, 3. Haslam (oba Brit./Kawasaki) -5,072.

Druhá hlavní jízda: 1. Bautista 33:38,114, 2. Rea -12,195, 3. Haslam -12,454.

Průběžné pořadí (po 1 z 13 závodů): 1. Bautista 62, 2. Rea 49, 3. Melandri (It./Yamaha) 30.

ABÚ ZABÍ (SAE) - Etapový závod Kolem SAE (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. etapa (časovka družstev, 16 km): 1. Jumbo-Visma 16:49, 2. Sunweb -7, 3. Bahrajn Merida -9, 4. Sky -14, 5. Movistar -18, 6. CCC -24.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 16:49, 2. De Plus (Belg./Jumbo-Visma), 3. Van Emden, 4. Bouwman (oba Niz./Jumbo-Visma) všichni stejný čas, 5. Walscheid (Něm./Sunweb), 6. Haga (USA/Sunweb) oba -7, ...75. Hirt (ČR/Astana) -44, 114. Kreuziger (ČR/Dimension Data) -1:39.

MEXIKO - Mexico Championship, turnaj PGA, European Tour a World Golf Championships

Přidat do mých lig

(par 71): 1. D. Johnson (USA) 263 (64+67+66+66), 2. McIlroy (Sev. Ir.) 268 (63+70+68+67), 3. Apchibanrat (Thaj.) 273 (68+69+68+68), Casey 273 (71+72+65+65) a Poulter (oba Angl.) 273 (68+68+69+68), 6. Cantlay (USA) 274 (72+67+65+70), García (Šp.) 274 (69+66+69+70) a Smith (Austr.) 274 (69+67+68+70).

PORTORIKO - Puerto Rico Open, turnaj PGA Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Trainer 273 (70+67+69+67), 2. Berger 276 (70+71+69+66), Wagner (všichni USA) 276 (69+69+69+69), Sloan (Kan.) 276 (70+67+72+67) a Baddeley (Austr.) 276 (70+68+66+72), 6. Stefani (USA) 277 (70+71+71+65) a Schwartzel (JAR) 277 (71+68+72+66).

ostatní sportyPřidat do mých lig

CALGARY (Kan.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby - muži: 1. Friedrich, Margis (Něm.) 1:50,84 (55,47+55,37), 2. Kripps, Sommer (Kan.) -0,09 (55,51+55,42), 3. Lochner, Weber (Něm.) -0,23 (55,63+55,44), 4. Won Jun-čong, So Jong-u (Korea) -0,36 (55,62+55,58), 5. Walther, Krenz (Něm.) -0,44 (55,74+55,54), 6. Kibermanis, Springis (Lot.) -0,53 (55,65+55,72), ...11. Dvořák, Nosek (ČR) -1,04 (55,88+56,00).
Konečné pořadí SP po 8 závodech: 1. Friedrich 1800, 2. Kibermanis 1584, 3. Walther 1232, 4. Dvořák 1152, 5. Won Jun-čong 1140, 6. Heinrich (Fr.) 1058.

Dvojboby - ženy: 1. Jamankaová, Drazeková (Něm.) 1:53,63 (56,65+56,98), 2. Meyersová Taylorová, Gibbsová (USA) -0,31 (56,84+57,10), 3. Schneiderová, Stracková (Něm.) -0,42 (56,96+57,09).
Konečné pořadí po 8 závodech: 1. Jamankaová 1712, 2. Schneiderová 1596, 3. Meyersová Taylorová 1470.

SOČI (Rus.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pavličenko 1:43,867 (52,023+51,844), 2. Repilov (oba Rus.) -0,434 (52,198+52,103), 3. Fischnaller (It.) -0,460 (52,143+52,184), 4. Aravin -0,574 (52,160+52,281), 5. Stěpičev (oba Rus.) -0,592 (52,104+52,235), 6. Müller (Rak.) -0,771 (52,245+52,393).
Sprint: 1. Pavličenko 35,566, 2. Repilov -0,018, 3. Aravin - 0,049.
Konečné pořadí SP: 1. Pavličenko 788, 2. Repilov 718, 3. Loch 685, Ludwig (oba Něm.) 666, 5. Fischnaller 623, 6. Egger (Rak.) 596.

Dvojice - sprint: 1. Denisev, Antonov (Rus.) 31,450, 2. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,011, 3. Eggert, Benecken (Něm.) -0,074.
Konečné pořadí SP: 1. Eggert, Benecken 1050, 2. Steu, Koller (Rak.) 817, 3. Wendl, Arlt (Něm.) 790, 4. A. Šics, J. Šics 731, 5. Južakov, Prochorov (Rus.) 562, 6. Geuke, Gamm (Něm.) 517.

Ženy - sprint: 1. Děmčenková (Rus.) 31,505, 2. Eitbergerová - 0,104, 3. Geisenbergerová (obě Něm.) -0,137.
Konečné pořadí: 1. Geisenbergerová 1052, 2, Taubitzová (Něm.) 793, 3. Britcherová (USA) 637. 4. Eitbergerová 631, 5. Ivanovová (Rus.) 592, 6. Hüfnerová (Něm.) 572.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

HEERENVEEN (Niz.) - Mistrovství světa v rychlobruslařských sprintech

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kuližnikov (Rus.) 137,390, 2. Šinhama (Jap.) 137,805, 3. Nuis (Niz.) 137,860.
Ženy: 1. Kodairaová 149,665, 2. M. Takagiová (obě Jap.) 150,050, 3. Boweová (USA) 150,180.

CHICAGO (USA) - Mistrovství světa mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži - 1. kolo:
Clyne (Skot.)- Mekbib (ČR) 3:1 (9, 4, -8, 2)

Ženy - 1. kolo:
Whitlocková (Angl.) - Sermeová (ČR) 3:0 (6, 3, 7)

Najdete na iDNES.cz