Sportovní výsledky 24. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
12:00
Hobro
Esbjerg
– : –
14:00
Horsens
Odense
– : –
16:00
Aarhus
Midtjylland
– : –
18:00
Bröndby
Randers
– : –

Druhá německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Aue
Duisburg
– : –
13:30
Regensburg
Hamburk
– : –
13:30
Magdeburg
Paderborn
– : –

Polská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Legnica
Plock
– : –
18:00
Cracovia Krakov
Bialystok
– : –

Skotská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
13:15
Hamilton
Glasgow Rangers
– : –
16:00
Celtic Glasgow
Motherwell
– : –

Švýcarská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
16:00
FC Curych
Lucern
– : –
16:00
Thun
Grasshopper Curych
– : –
16:00
Lugano
Young Boys Bern
– : –

O nasazení v play off, 5. kolo nadstavby

16:00
Salcburk
Székesfehérvár
– : –
17:30
Vídeň
Štýrský Hradec
– : –
18:00
Bolzano
Klagenfurt
– : –

O postup do play off, 5. kolo nadstavby

17:30
Orli Znojmo
Linec
– : –
17:30
Villach
Dornbirn
– : –

Německá liga

50. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Krefeld
Straubing
– : –
14:00
Norimberk
Mannheim
– : –
14:00
Wolfsburg
Bremerhaven
– : –
16:30
Augsburg
Schwenningen
– : –
16:30
Iserlohn
Eisbären Berlín
– : –
19:00
Mnichov
Ingolstadt
– : –

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

DELRAY BEACH (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

MARSEILLE (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

RIO DE JANEIRO (Braz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

CLERMONT FERRANT (Fr.) - Halový mítink EA ve skoku o tyči

Přidat do mých lig

PRAHA - Halové MČR juniorů

Přidat do mých lig

BANSKO (Bulh.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

9.30/12.30 obří slalom muži

CRANS MONTANA (Švýc.) - Závody SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

10.30/13.30 sjezd ženy

FASSA VALLEY (It.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

SECRET GARDEN (Čína) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

7.00 paralelní obří slalom

SEEFELD (Rak.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh:
9:15 sprint dvojic muži a ženy - kvalifikace
11:30 sprint dvojic muži a ženy - finále.

Severská kombinace:
10:30 sprint dvojic - skok
13:30 sprint dvojic - běh.

Skoky:
14:45 družstva

SUNNY VALLEY (Rus.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

9.00 skikros

0:00
Philadelphia
Portland
– : –
0:00
Atlanta
Phoenix
– : –
0:00
Charlotte
Brooklyn
– : –
0:00
Cleveland
Memphis
– : –
0:00
Washington
Indiana
– : –
0:00
Utah
Dallas
– : –
0:00
Miami
Detroit
– : –
0:00
Chicago
Boston
– : –
0:00
Oklahoma City
Sacramento
– : –
0:00
Milwaukee
Minnesota
– : –
0:00
Golden State
Houston
– : –
0:00
New Orleans
LA Lakers
– : –

Liga žen

20. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Teamstore Brno
Slovanka MB
– : –

Mistrovství světa mužů, kvalifikace

Skupina K

Přidat do mých lig
14:00
Rusko
Finsko
– : –
18:00
Bosna
Bulharsko
– : –

ABÚ ZABÍ (SAE) - Etapový závod Kolem SAE (WorldTour)

Přidat do mých lig

ČONBURI (Thaj.) - Ženský turnaj LPGA Thajsko

Přidat do mých lig

MEXIKO - Závěr turnaje Mexico Championship série PGA a European Tour a World Golf Championships

Přidat do mých lig

RIO GRANDE (Portoriko) - Závěr turnaje Puerto Rico Open série PGA Tour

Přidat do mých lig

DÜSSELDORF (Něm.) - Turnaj série Grand Slam

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

CALGARY (Kan.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

SOČI (Rus.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

DILLÍ (Ind.) - SP ve sportovní střelbě v puškových a pistolových disciplínách

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

HEERENVEEN (Niz.) - Mistrovství světa v rychlobruslařských sprintech

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz