Sportovní výsledky 16. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nordsjaelland
Hobro
2:1

Druhá anglická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rotherham
Sheffield Wednesday
2:2
konec
Aston Villa
West Bromwich
0:2
konec
Bolton
Norwich
0:4
konec
Ipswich
Stoke
1:1
konec
Preston
Nottingham
0:0
konec
Sheffield United
Reading
4:0

Druhá německá liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Duisburg
Union Berlín
2:3
konec
Heidenheim
Hamburk
2:2
konec
Ingolstadt
Bochum
2:1
konec
St. Pauli
Aue
1:2

Polská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bialystok
Plock
1:0
konec
Sosnowiec
Gdyně
3:2
konec
Kielce
Gdaňsk
0:0

Skotská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
St. Mirren
2:2
konec
Glasgow Rangers
St. Johnstone
0:0
konec
Hibernian
Hamilton
2:0
konec
Livingston
FC Dundee
1:2

Švýcarská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lucern
Lugano
0:3
konec
St. Gallen
Thun
1:3

Turecká liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Akhisar
Ankaragücü
0:0
konec
Bursaspor
Rizespor
0:2
konec
Fenerbahce
Konyaspor
1:1

Druhá liga

40. kolo skupiny Sever - Střed

Přidat do mých lig
konec
Dvůr Králové n. L.
Jablonec nad Nisou
3:2
konec
Letňany
Nymburk
2:3 po sam. nájezdech
konec
Klatovy
Řisuty
6:3
konec
Děčín
Sokolov
1:8
konec
Trutnov
Vrchlabí
4:2

Druhá liga

40. kolo skupiny Jih - Východ

Přidat do mých lig
konec
Tábor
Moravské Budějovice
1:3
konec
Havlíčkův Brod
DS České Budějovice
7:1
konec
Hodonín
Valašské Meziříčí
4:5 po sam. nájezdech
konec
Orlová
Nový Jičín
8:1
konec
Šumperk
Kopřivnice
9:1
konec
Písek
Pelhřimov
5:4

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Kärpät Oulu
1:3
konec
Hämeenlinna
IFK Helsinky
3:4 v prodl.
konec
Ilves Tampere
Pelicans Lahti
5:2
konec
Jukurit Mikkeli
Sport Vaasa
5:4 po sam. nájezdech
konec
Jyväskylä
KalPa Kuopio
2:1 v prodl.
konec
Kouvola
SaiPa Lappeenranta
2:3 v prodl.
konec
Lukko Rauma
TPS Turku
2:5

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Skelleftea
7:1
konec
Malmö
Växjö
3:1
konec
Djurgaarden
Örebro
0:2
konec
Mora
Lulea
1:2 v prodl.
konec
Timra
Brynäs
2:4
konec
Färjestad
Linköping
3:0

Švýcarská liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fribourg-Gottéron
Biel
3:2
konec
Langnau
Ambri-Piotta
3:1
konec
Rapperswil
Lausanne
1:2

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Cecchinato (3-It.)
Pella (Arg.)
6:4, 6:2
konec
Schwartzman (4-Arg.)
Thiem (1-Rak.)
2:6, 6:4, 7:6 (7:5)

Cecchinato (3-It.) - Pella (Arg.) 6:4, 6:2
Schwartzman (4-Arg.) - Thiem (1-Rak.) 2:6, 6:4, 7:6 (7:5)

DAUHÁ (Katar) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (Tchaj-wan)
Grönefeldová, Schuursová (4-Něm./Niz.)
6:1, 3:6, 10:6.

Dvouhra - finále:

konec
Mertensová (Belg.)
Halepová (1-Rum.)
3:6, 6:4, 6:3

NEW YORK (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Opelka (USA)
Isner (1-USA)
6:7 (8:10), 7:6 (16:14), 7:6 (7:4)
konec
Schnur (Kan.)
Querrey (6-USA)
7:6 (9:7), 4:6, 6:3

Opelka (USA) - Isner (1-USA) 6:7 (8:10), 7:6 (16:14), 7:6 (7:4)

Schnur (Kan.) - Querrey (6-USA) 7:6 (9:7), 4:6, 6:3

ROTTERDAM (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Monfils (Fr.)
Medveděv (5-Rus.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Wawrinka (Švýc.)
Nišikori (1-Jap.)
6:2, 4:6, 6:4

Birmingham (V.B.) - Halový mítink IAAF

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Su Ping-tchien (Čína) 6,47, 400 m: 1. Strother (USA) 46,45, 800 m: 1. Deng (Austr.) 1:47,27, 1500 m: 1. Tefera 3:31,04 - světový rekord, 2. Kejelcha (oba Et.) 3:31,58, 3. McSweyn (Austr.) 3:35,10, 60 m př.: 1. J. Eaton (USA) 7,51, výška: 1. Tobe (Jap.) 229, dálka: 1. Echevarría (Kuba) 821, 2. Gayle (Jam.) 810.

Ženy - 60 m: 1. Thompsonová (Jam.) 7,13, 2. Philipová (Brit.) 7,14, 400 m: 1. McPhersonová (Jam.) 52,24, 800 m: 1. Oskanová-Clarkeová 2:01,16, míle: 1. Muirová (obě Brit.) 4:18,75, 3000 m: 1. Samuelová (Et.) 8:54,60, 60 m př.: 1. Brittonová (USA) 7,91, tyč: 1. Bradshawová (Brit.) 481, 2. Nageotteová (USA) 481, 3. Kyriakopuluová (Řec.) 481, dálka: 1. Španovičová (Srb.) 678.

Ostrava - halové mistrovství ČR

Přidat do mých lig

Finále
Muži:
60 m:
1. Stromšík (Vítkovice) 6,64, 2. Maslák 6,76, 3. Veleba (oba Dukla Praha) 6,77.
3000 m: 1. Friš 8:22,09, 2. Vích 8:26,21, 3. Kovář (všichni Dukla Praha) 8:27,92.
60 m př.: 1. Brož (Dukla Praha) 7,94, 2. Sýkora 7,95, 3. Lukáš (oba Olymp Praha) 8,09.
Výška: 1. Bahník (Hr. Králové) 220, 2. Dalecký (Kolín) 212, 3. Pícha (Č. Budějovice) 208.
Tyč: 1. Balner, 2. Kudlička (oba Dukla Praha) a Ščerba (Ústí n.L.) všichni 522.
Trojskok: 1. Vondráček (Pardubice) 16,03, 2. Vodák (Univ. Brno) 14,42, 3. Kubát (Dukla Praha) 15,21.

Ženy:
60 m:
1. K. Seidlová (USK Praha) 7,26, 2. Bendová (Olymp Praha) 7,50, 3. Domská (USK Praha) 7,57.
3000 m: 1. Mäki (Olymp Praha) 9:21,43, 2. Sekanová (USK Praha) 9:23,12, 3. Hrochová (Plzeň) 9:43,45.
60 m př.: 1. Jiranová 8,31, 2. Koudelová 8,31, 3. K. Dvořáková (všechny USK Praha) 8,37.
Dálka: 1. Křížková (Plzeň) 610, 2. Klučinová 598, 3. Kučerová (obě USK Praha) 597.
Koule: 1. Červenková (USK Praha) 16,58, 2. Pallová (Vítkovice) 15,46, 3. Kárníková (Pardubice) 15,04.

Rozběhy
Muži:
400 m:
1. Müller (Hradec Králové) 46,63.

Ženy:
800 m: 1. Vrzalová (Vítkovice) 2:03,10.

SOLDIER HOLLOW (USA) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži (12,5 km): 1. Fillon Maillet (Fr.) 30:55,8 (0), 2. Christiansen (Nor.) -25,9 (1), 3. Desthieux (Fr.) -47,3 (3), 4. J. T. Bö (Nor.) -1:37,7 (5), 5. Lesser (Něm.) -1:55,1 (4), 6. Weger (Švýc.) -2:11,4 (3), 7. Loginov (Rus.) -2:16,5 (3), 8. C. Gow (Kan.) -2:21,2 (0), 9. Doll (Něm.) -2:22,7 (5), 10. Doherty (USA) -2:22,8 (3), ...35. Krčmář (ČR) -4:47,2 (8).
Průběžné pořadí SP (po 18 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 979, 2. Loginov 645, 3. Desthieux 636, 4. Fillon Maillet 596, 5. Eder (Rak.) 569, 6. M. Fourcade (Fr.) 554, ...17. Krčmář 319, 24. Moravec 247, 48. Krupčík 70, 72. Šlesingr (všichni ČR) 22.

Ženy (10 km): 1. Herrmannová 28:03,4 (2), 2. Hildebrandová (obě Něm.) -4,2 (1), 3. Mäkäräinenová (Fin.) -16,5 (3), 4. Röiselandová (Nor.) -27,0 (4), 5. Kuzminová (SR) -27,0 (4), 6. Vittozziová (It.) -55,6 (2), 7. Hojniszová -59,9 (3), 8. Žuková (obě Pol.) -1:16,0 (2), 9. Vítková (ČR) -1:19,5 (0), 10. Aymonierová (Fr.) -1:27,9 (3), ...12. Davidová -1:29,4 (0), 22. Puskarčíková (obě ČR) -2:27,9 (2).
Průběžné pořadí SP (po 18 z 26 závodů): 1. Vittozziová 713, 2. Wiererová (It.) 706, 3. Röiselandová 640, 4. Kuzminová 620, 5. Mäkäräinenová 545, 6. P. Fialková (SR) 526, ...20. Davidová 312, 40. Puskarčíková 138, 43. Vítková 123, 71. Charvátová 31, 86. Jislová (obě ČR) 10.

AARE (Švéd.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:57,05 (57,23+59,82), 2. Swennová Larssonová (Švéd.) -0,58 (57,19+1:00,44), 3. Vlhová (SR) -1,03 (57,54+1:00,54), 4. Liensbergerová (Rak.) -1,43 (57,35+1:01,13), 5. Hansdotterová (Švéd.) -2,39 (57,64+1:01,80), 6. St. Germainová (Kan.) -2,60 (58,60+1:01,05), 7. Huberová -2,80 (58,66+1:01,19), 8. Truppeová -2,93 (58,93+1:01,05), 9. B. Schildová (všechny Rak.) -3,41 (59,20+1:01,26), 10. Mielzynská (Kan.) -3,54 (58,99+1:01,60), ...21. Capová -6,00 (1:00,60+1:02,4), Dubovská (obě ČR) nenastoupila do 2. kola.

Cogne (It.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint volně (1,6 km)
Muži:
1. Pellegrino 3:09,07, 2. De Fabiani (oba It.) -0,48, 3. Chanavat (Fr.) -0,51, 4. Hamilton (USA) -3,91, 5. Fossli (Nor.) -4,03, 6. Grate (Švéd.) -27,90.
Průběžné pořadí SP (po 23 z 32 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 1134, 2. Bolšunov (Rus.) 958, 3. Röthe 755, 4. Tönseth 657, 5. Krüger (všichni Nor.) 657, 6. Usťugov (Rus.) 609, ...106. Novák 14, 118. Pechoušek (oba ČR) 6.

Ženy: 1. Digginsová (USA) 3:32,73, 2. Ringwaldová (Něm.) -0,11, 3. Hagströmová (Švéd.) -0,86, 4. Stensethová (Nor.) -1,31, Bjornsenová (USA) -2,23, 6. Urevcová (Slovin.) -2,32.
Průběžné pořadí SP (po 23 z 32 závodů): 1. Östbergová (Nor.) 1237, 2. Něprjajevová (Rus.) 1079, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) 1002, 4. Johaugová (Nor.) 800, 5. Digginsová 793, 6. Bělorukovová (Rus.) 710, ...56. Razýmová 73, 75. Schützová 21, 96. P. Nováková 7, 102. Beranová 5, 105. Janatová (všechny ČR) 2.

Feldberg (Něm.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros
Muži:
1. Regez (Švýc.), 2. Wilmsmann (Něm.), 3. Drury (Kan.).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 11 závodů): 1. B. Midol (Fr.) 460, 2. Fiva (Švýc.) 293, 3. Chapuis (Fr.) 283.

Ženy: 1. Näslundová, 2. Anderssonová (obě Švéd.), 3. Baronová (Fr.), ...v kvalifikaci 18. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 11 závodů): 1. Smithová (Švýc.) 541, 2. Näslundová, 3. Thompsonová (Kan.) obě 450, ...20. Kučerová 83.

Oberstdorf (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Lundbyová (Nor.) 270,5 b. (126+125,5 m), 2. Althausová (Něm.) 270,1 (124,5+128), 3. Bogotajová (Slovin.) 244,1 (114,5+120,5), ...36. Indráčková 61,7 (94,5), 38. Pešatová (obě ČR) 46,9 (92) vyřazeny v 1. kole.

Průběžné pořadí SP (po 16 z 24 závodů): 1. Lundbyová 1268, 2. Althausová 1023, 3. Takanašiová (Jap.) 856, ...55. Pešatová 1.

Pchjongčchang (Korea) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom
Muži: 1. Košir (Slovin.), 2. Mathies, 3. Prommegger (oba Rak.), ...Brůžek (ČR) diskvalifikován v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Fischnaller (It.) 2130, 2. Prommegger 1960, 3. Karl (Rak.) 1740, ...53. Brůžek 49.

Ženy: 1. Ledecká (ČR), 2. Jörgová (Něm.), 3. Schöffmannová (Rak.).
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Ledecká 2800, 2. Ochnerová (It.) 2350, 3. Jörgová 2079, ...51. Žďárská (ČR) 37.

Willingen (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Geiger (Něm.) 311,1 b. (142+150,5 m), 2. Stoch (Pol.) 307,1 (144,5+144,5), 3. R. Kobajaši (Jap.) 304,7 (144,5+143), 4. Žyla 297,9 (142+141,5), 5. Kubacki (oba Pol.) 297,0 (144+141,5), 6. Freitag (Něm.) 291,4 (144+140), 7. Klimov (Rus.) 289,2 (138,5+143), 8. Peier (Švýc.) 285,5 (132,5+145,5), 9. Zajc (Slovin.) 280,3 (140,5+136), 10. Forfang (Nor.) 280,2 (137+139,5), ...26. Koudelka 255,8 (133,5+135), 29. Polášek (oba ČR) 240,9 (128,5+133).

Průběžné pořadí SP (po 21 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1520, 2. Stoch 1109, 3. Kraft (Rak.) 991, 4. Žyla 903, 5. Kubacki 789, 6. Johansson (Nor.) 691, ...12. Koudelka 461, 40. Polášek 45, 51. Hlava 15, 60. Kožíšek 9, 71. Vančura (všichni ČR) 3.

Liga žen

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Ostrava
100:64
konec
Slovanka MB
Slavia Praha
55:75
konec
USK Praha
KP Brno
83:56
konec
Žabiny Brno
Nymburk
74:77

Extraliga žen

20. kolo skupiny III

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
Šternberk
0:3

Extraliga žen

20. kolo skupiny II

Přidat do mých lig
konec
VK Brno
KP Brno
2:3
konec
Ostrava
Přerov
0:3

Extraliga žen

20. kolo skupiny I

Přidat do mých lig
konec
Olymp Praha
Prostějov
0:3
konec
Liberec
Olomouc
0:3

Švédská rallye

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) -2:19:31,7, 2. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) a Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) všichni -54,5, 4. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -56,8, 5. Evans, Martin (Brit./Ford Fiesta) -1:08,7, 6. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -1:36,5.

Middelkerke (Bel.) - Závěrečný závod cyklokrosové série Superprestige

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:00:59, 2. Vanthourenhout -17, 3. Toon Aerts (oba Belg.) -32, ...14. Boroš -3:08, 40. Kopecký (oba ČR) -2 kola.
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. M. Van der Poel 120, 2. Toon Aerts 107, 3. Van der Haar (Niz.) 86, ...17. Boroš 16.

Ženy: 1. Betsemaová 45:13, 2. Alvaradová (obě Niz.) -45, 3. Selsová (Belg.) -1:09.
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Cantová 102, 2. Worstová (Niz.) 96, 3. Betsemaová 83.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Kanada (Kripps, Coakwell, Sommer, Stones) 1:49,54 (54,79+54,75), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Miknis, Vilkaste, Strenga) -0,07 (54,78+54,83), 3. Rusko (Andrianov, Kondratěnko, Zajcev, Samitov) -0,13 (54,77+54,90), ...15. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,20 (55,34+55,40).

Průběžné pořadí SP (po 7 závodech): 1. Friedrich (Něm.) 1502, 2. Kibermanis 1424, 3. Lochner (Něm.) 1405, ...7. Dvořák 920.

Najdete na iDNES.cz