Sportovní výsledky 13. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá liga

39. kolo skupiny Sever - Střed

Přidat do mých lig
konec
Jablonec nad Nisou
Trutnov
3:2 v prodl. (0:1, 1:0, 1:1 1:0)
konec
Kobra Praha
Děčín
12:3 (3:0, 4:0, 5:3)
konec
Nymburk
Dvůr Králové n. L.
4:8 (1:4, 1:1, 2:3)
konec
Řisuty
Most
5:4 v prodl. (0:2, 2:1, 2:1 1:0)
konec
Sokolov
Klatovy
8:1 (1:1, 3:0, 4:0)
konec
Kolín
Letňany
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)

Druhá liga

39. kolo skupiny Jih - Východ

Přidat do mých lig
konec
DS České Budějovice
Písek
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
konec
Nový Jičín
Hodonín
2:10 (1:2, 0:3, 1:5)
konec
Tábor
Havlíčkův Brod
3:6 (1:1, 1:4, 1:1)
konec
Valašské Meziříčí
Šumperk
4:3 (3:2, 0:1, 1:0)
konec
Žďár nad Sázavou
Moravské Budějovice
3:4 v prodl. (2:1, 1:0, 0:2 0:1)
konec
Opava
Orlová
2:5 (0:1, 0:3, 2:1)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Hämeenlinna
4:3 v prodl.
konec
IFK Helsinky
Sport Vaasa
5:2
konec
TPS Turku
Jyväskylä
4:1

Německá liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norimberk
Iserlohn
5:2

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo:
Carballes (Šp.) - Sonego (It.) 7:5, 6:1
Pella - Mayer (oba Arg.) 6:4, 1:6, 7:6 (7:5)
Munar (Šp.) - Fognini (2-It.) 4:6, 6:4, 7:5
Cecchinato (3-It.) - Garín (Chile) 7:6 (7:4), 6:4

Čtyřhra - 1. kolo:
Jebavý, Molteni (4-ČR/Arg.) - Daniel, Marterer (Jap./Něm.) 6:4, 6:2

DAUHÁ (Katar) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig

Bertensová (5-Niz.) - Suárezová (Šp.) 2:6, 6:1, 6:1
Svitolinová (4-Ukr.) - Ostapenková (Lot.) 6:4, 6:4
Halepová (1-Rum.) - Curenková (Ukr.) 6:2, 6:3
Görgesová (9-Něm.) - Riskeová (USA) 6:1, 6:7 (5:7), 6:4
Kerberová (3-Něm.) - Kontaveitová (Est.) 6:1, 7:6 (7:3)

Čtyřhra - 1. kolo:
Kuděrmětovová, Ostapenková (Rus./Lot.) - Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) 4:6, 6:3, 10:4
Džabúrová, Riskeová (Tun./USA) - Peschkeová, Melicharová (1-ČR/USA) 2:6, 6:3, 11:9

NEW YORK (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo:
Istomin (Uzb.) - McDonald (USA) 4:6, 6:2, 6:3
Albot (Mold.) - Karlovič (Chorv.) 6:7 (4:7), 7:6 (7:4), 7:6 (7:5)

2. kolo:
Thompson (7-Austr.) - Eubanks (USA) 4:6, 6:1, 6:4
Lorenzi (It.) - Harrison (USA) 4:6, 6:4, 6:4
Isner (1-USA) - Tomic (Austr.) 7:6 (9:7), 6:4
Schnur (Kan.) - Johnson (3-USA) 6:4, 4:6, 7:6 (7:4)

ROTTERDAM (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig

2. kolo:
Monfils (Fr.) - Seppi (It.) 4:6, 6:1, 6:3
Wawrinka (Švýc.) - Raonic (4-Kan.) 6:4, 7:6 (7:4)

1. kolo:
Džumhur (Bosna) - Tsitsipas (3-Řec.) 6:4, 1:6, 7:5
Medveděv (5-Rus.) - Chardy (Fr.) 7:6 (7:2), 6:2
Fucsovics (Maď.) - Kližan (SR) 7:6 (7:4), 6:4
Tsonga (Fr.) - Fabbiano (It.) 6:1, 6:4 

Athlone (Ir.) - Halový mítink EA

Přidat do mých lig

Euroliga žen

13. kolo, skupina B

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Salamanca
69:51
konec
Olympiakos Pireus
Carolo
79:54
konec
Fenerbahce Istanbul
Riga
61:62

Euroliga žen

13. kolo, skupina A

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Schio
77:46
konec
Orenburg
Polkowice
55:59
konec
Bourges
Castors Braine
83:55

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Atlanta Hawks
Los Angeles Lakers
117:113
konec
Memphis Grizzlies
San Antonio Spurs
107:108
konec
New Orleans Pelicans
Orlando Magic
88:118
konec
Philadelphia 76ers
Boston Celtics
109:112
konec
Golden State Warriors
Utah Jazz
115:108

Liga mužů

2. kolo nadstavby, skupina A1

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Opava
80:74 (29:25, 49:34, 63:58)
konec
Nymburk
Svitavy
93:79 (28:27, 56:48, 79:65)
konec
Brno
Děčín
89:70 (9:12, 30:30, 62:52)

Liga mužů

2. kolo nadstavby, skupina A2

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Kolín
86:106 (19:23, 37:43, 64:69)
konec
Hradec Králové
USK Praha
77:67 (20:21, 39:32, 60:52)

Liga žen

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Trutnov
90:78 (19:15, 44:38, 69:59)

Najdete na iDNES.cz