Sportovní výsledky 3. 3. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sönderjyske
Randers
3:0
konec
Vendsyssel
Aarhus
2:2
konec
FC Kodaň
Vejle
2:0
konec
Odense
Bröndby Kodaň
2:0

Druhá německá liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Darmstadt
1:0
konec
Drážďany
Bochum
2:2
konec
Ingolstadt
Kolín nad Rýnem
1:2

Polská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wisla Krakov
Štětín
2:3
konec
Poznaň
Gdyně
1:0

Švýcarská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basilej
Thun
3:1
konec
FC Curych
Lugano
0:1
konec
St. Gallen
Xamax Neuchatel
3:0

Turecká liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Konyaspor
Göztepe
1:1
konec
Malatyaspor
Basaksehir
0:2
konec
Erzurum
Galatasaray
1:1

O nasazení v play off, 7. kolo nadstavby

konec
Štýrský Hradec
Klagenfurt
0:1 v prodl.
konec
Vídeň
Székesfehérvár
6:2
konec
Bolzano
Salcburk
3:4

O postup do play off, 7. kolo nadstavby

konec
Linec
Dornbirn
3:4 v prodl.
konec
Villach
Innsbruck
3:1

Německá liga

52. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Düsseldorf
2:0
konec
Ingolstadt
Straubing
6:4
konec
Krefeld
Augsburg
5:4 v prodl.
konec
Mannheim
Kolín nad Rýnem
2:3 po sam. nájezdech
konec
Mnichov
Bremerhaven
1:4
konec
Norimberk
Schwenningen
4:3 po sam. nájezdech
konec
Wolfsburg
Iserlohn
5:4 v prodl.

SAO PAULO (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pella (3-Arg.)
Garín (Chile)
7:5, 6:3

GLASGOW (V.B.) - Halové mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
800 m:
1. De Arriba (Šp.) 1:46,83, 2. Webb (Brit.) 1:47,13, 3. English (Ir.) 1:47,39.
1500 m: 1. Lewandowski (Pol.) 3:42,85, 2. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:43,23, 3. Gómez (Šp.) 3:44,39, 4. Sasínek (ČR) 3:45,27.
60 m př.: 1. Trajkovic (Kypr) 7,60, 2. Martinot-Lagarde 7,61, 3. Manga (oba Fr.) 7,63.
Dálka: 1. Tentóglu (Řec.) 838, 2. Nilsson Montler (Švéd.) 817, 3. Jovančevič (Srb.) 803, ...7. Juška (ČR) 779.
Trojskok: 1. Babajev (Ázerb.) 17,29, 2. Évora (Port.) 17,11, 3. Hess (Něm.) 17,10.
Sedmiboj: 1. Ureňa (Šp.) 6218 (60 m: 6,96 - dálka: 739 - koule: 14,68 - výška: 207 - 60 m př.: 7,78 - tyč: 500 - 1000 m: 2:44,27), 2. Duckworth (Brit.) 6156 (6,85 - 779 - 12,97 - 213 - 8,16 - 500 - 2:49,44), 3. Škureňov (Rus.) 6145 (7,18 - 766 - 14,30 - 204 - 8,02 - 520 - 2:45,35), ...9. Sýkora (ČR) 5016 (7,08 - 736 - 15,09 - 192 - 8,02 - 0 - 2:50,58).
4x400 m: 1. Belgie 3:06,27, 2. Španělsko 3:06,32, 3. Francie 3:07,71.

Ženy:
800 m:
1. Oskanová-Clarkeová (Brit.) 2:02,58, 2. Lamoteová (Fr.) 2:03,00, 3. Ljachovová (Ukr.) 2:03,24.
1500 m: 1. Muirová (Brit.) 4:05,92, 2. Ennaouiová (Pol.) 4:09,30, 3. Mageeanová (Ir.) 4:09,43, ...6. Vrzalová (ČR) 4:12,16.
60 m př.: 1. Visserová (Niz.) 7,87, 2. Rolederová (Něm.) 7,97, 3. Hermanová (Běl.) 8,00.
Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 201, 2. Levčenková (Ukr.) 199, 3. Palšyteová (Lit.) 197, ...6. Hrubá (ČR) 194.
Tyč: 1. Sidorovová (Rus.) 485, 2. Bradshawová (Brit.) 475, 3. Kiriakopuluová (Řec.) 475.
Dálka: 1. Španovičová (Srb.) 699, 2. Mirončyková-Ivanovová (Běl.) 693, 3. Bechová-Romančuková (Ukr.) 684.
Trojskok: 1. Peleteirová (Šp.) 14,73, 2. Papachrístuová (Řec.) 14,50, 3. Saladuchová (Ukr.) 14,47.
Koule: 1. Mavroděvová (Bulh.) 19,12, 2. Schwanitzová (Něm.) 19,11, 3. Mártonová (Maď.) 19,00
4x400 m: 1. Polsko 3:28,77, 2. Británie 3:29,55, 3. Itálie 3:31,90.

TOKIO (Jap.) - Tokijský maraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Legese (Et.) 2:04:48, 2. Karoki 2:06:48, 3. Chumba (oba Keňa) 2:08:44.

Ženy: 1. Agaová 2:20:40, 2. Tolaová 2:21:01, 3. Demiseová (všechny Et.) 2:21:05.

KVITFJELL (Nor.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - super-G: 1. Paris (It.) 1:29,20, 2. Jansrud (Nor.) -0,43, 3. Feuz (Švýc.) -0,60, 4. Kriechmayr (Rak.) -0,82, 5. Ganong (USA) -0,89, 6. Kilde (Nor.) -0,93, 7. M. Caviezel (Švýc.) -1,00, 8. Roger -1,08, 9. Clarey (oba Fr.) a Innerhofer (It.) oba -1,13.

Průběžné pořadí super-G (po 6 ze 7 závodů): 1. Paris 330, 2. Kriechmayr 286, 3. Kilde 267, 4. Jansrud 266, 5. Mayer (Rak.) 255, 6. M. Caviezel 244.

Průběžné pořadí SP (po 32 z 38 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 1408, 2. Pinturault (Fr.) 918, 3. Kristoffersen (Nor.) 808, 4. Paris 750, 5. Feuz 653, 6. Kriechmayr 634, ...148. Zabystřan (ČR) 4.

MORA (Švéd.) - Vasův běh, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Berdal 4:39:15,8, 2. Hoelgaard -10,6, 3. Syrstad (všichni Nor./Koteng) -11,7, 4. Nygaard -12,4, 5. Gjerdalen (oba Nor./Ragde Eiendom) -12,5, 6. Řezáč (ČR/Slavia Pojišťovna) -12,7, ...41. P. Novák (ČR/Vltava Fund) -7:09,4, 53. Pliska -9:05,7, 55. Sedláček (oba ČR/Silvini Madshus) -9:26,0.

Průběžné pořadí: 1. Nygaard 909, 2. Gjerdalen 800, 3. Eliassen (Nor./BN Bank) 713, 4. Berdal 671, 5. Pedersen (Nor./BN Bank) 584, 6. Kardin (Švéd./Ragde Eiendom) 570, ...22. Řezáč 311, 34. Šrail (ČR/eD system Bauer) 174, 35. Ročárek (ČR/Vltava Fund) 173, 37. P. Novák 169, 40. Pliska 163.

Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 4:54:24,7, 2. Korsgrenová (Švéd./Ramudden) -3:47,1, 3. Smutná (ČR/eD system Bauer) -3:48,4, 4. Gjeitnesová (Nor./Ragde Eiendom) -7:49,8, 5. Gräfningsová (Švéd./Parkettpartner) -9:12,0, 6. Slindová (Nor./Koteng) -11:36,1, ...15. Vyštejnová-Zelenková (ČR/Silvini Madshus) -39:58,6.

Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 1050, 2. Smutná 885, 3. Korsgrenová 865, ...11. Boudíková 351, 17. Klementová (obě ČR/Vltava Fund) 244, 18. Grohová (ČR/Silvini Madshus) 221.

ROSA CHUTOR (Rus.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Superobří slalom žen byl zrušen

SEEFELD (Rak.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh:
Muži - 50 km volně s hromadným startem:
1. Holund (Nor.) 1:49:59,3, 2. Bolšunov (Rus.) -27,8, 3. Röthe -57,8, 4. Sundby -57,9, 5. Krüger (všichni Nor.) -1:01,1, 6. Halfvarsson (Švéd.) -1:02,6, 7. D. Cologna (Švýc.) -1:04,0, 8. Musgrave (Brit.) -1:04,5, 9. Backscheider (Fr.) -1:06,4, 10. Burman (Švéd.) -1:07,8, ...36. M. Novák -4:35,4, 48. Knop (oba ČR) -11:26,9.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Cleveland Cavaliers
Detroit Pistons
93:129
konec
Indiana Pacers
Orlando Magic
112:117
konec
Miami Heat
Brooklyn Nets
117:88
konec
Dallas Mavericks
Memphis Grizzlies
81:111
konec
Philadelphia 76ers
Golden State Warriors
117:120
konec
San Antonio Spurs
Oklahoma City Thunder
116:102
konec
Denver Nuggets
New Orleans Pelicans
112:120
konec
Phoenix Suns
Los Angeles Lakers
118:109
konec
Utah Jazz
Milwaukee Bucks
115:111

Liga žen

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Teamstore Brno
Strakonice
86:62 (20:12, 46:32, 61:41)

NEQUEN (Arg.) - Velká cena Patagonie, úvodní závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Cairoli (It./KTM) 34:41,270, 2. Gajser (Slovin./Honda) -6,253, 3. Febvre (Fr./Yamaha) -9,838.
2. jízda: 1. Cairoli 34:56,475, 2. Gajser -2,386, 3. Van Horebeek (Belg./Honda) -37,829.
GP celkově: 1. Cairoli 50, 2. Gajser 44, 3. Van Horebeek 35.

MX2:
1. jízda:
1. Prado (Šp./KTM) 34:50,385, 2. Olsen (Dán./Husqvarna) -16,677, 3. Jacobi (Něm./Kawasaki) -23,565.
2. jízda: 1. Prado 33:48,208, 2. Olsen -4,825, 3. Evans (Austr./Honda) -12,437.
GP celkově: 1. Prado 50, 2. Olsen 44, 3. Evans 36.

PRUSZKÓW (Pol.) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Sprint - finále:
Lavreysen - Hoogland (oba Niz.) 2:0, o 3. místo: Rudyk (Pol.) - Glaetzer (Austr.) 2:0, ...13. Kelemen (ČR) - vyřazen v osmifinále.
Bodovací závod dvojic: 1. Kluge, Reinhardt (Něm.) 105, 2. Hansen, Von Folsach (Dán.) 84, 3. De Ketele, Ghys (Belg.) 82.

Ženy:
Keirin:
1. Lee Wai Sze (Hongkong), 2. McCullochová (Austr.), 3. Šmeljovová (Rus.).
Bodovací závod: 1. Manlyová (Austr.) 29 b., 2. Boylanová (Ir.) 28, 3. Wildová (Niz.) 26, ...19. Machačová (ČR) 0.

Kuurne-Brusel-Kuurne, jednodenní závod

Přidat do mých lig

(201,1 km): 1. Jungels (Luc.) 4:42:54, 2. Doull (Brit.), 3. Terpstra, 4. Groenewegen (oba Niz.), 5. Lampaert (Belg.), 6. Senechal (Fr.) všichni -12, ...33. Štybar -18, 56. Černý (oba ČR) -2:22.

OMÁN - Závěr turnaje Oman Open série European Tour

Přidat do mých lig

Par 72: 1. Kitayama (USA) 281 (66+74+71+70), 2. Kieffer (Něm.) 282 (69+70+71+72), Campillo (Šp.) 282 (69+78+66+69), Sordet (Fr.) 282 (71+71+70+70) a Zanotti (Par.) 282 (71+69+68+74).

PALM BEACH GARDENS (USA) - Závěr turnaje The Honda Classic série PGA Tour

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

KÁHIRA (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta: 1. Mursíová, Aldžandj (Eg.) 1432, 2. Přibylová, Polívka (ČR) 1396, 3. Retiová, Szabó (Maď.) 1383.

KRASNOJARSK (Rus.) - Světová zimní univerziáda

Přidat do mých lig

WHISTLER (Kan.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Muži - dvojboby: 1. Friedrich, Margis (Něm.) 3:24,54 (51,03+51,28+51,21+51,02), 2. Kripps, Stones (Kan.) -0,59 (50,96+51,47+51,36+51,34), 3. Walther, Krenz (Něm.) -0,89 (51,16+51,44+51,34+51,49), 4. Spring, Wright (Kan.) a Hall, Gleeson (Brit.) všichni -1,14, 6. Kibermanis, Miknis (Lot.) -1,24, ...15. Dvořák, Nosek (ČR) -2,70 (51,56+51,88+51,94+51,86).

Ženy - dvojboby: 1. Jamankaová, Drazeková 3:30,08 (52,58+52,64+52,01+52,85), 2. Schneiderová, Stracková (všechny Něm.) -1,06 (52,84+52,85+52,79+52,67), 3. De Bruinová, Bujnowská (Kan.) -1,17 (52,91+53,12+52,57+52,65).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

CALGARY (Kan.) - Mistrovství světa ve víceboji

Přidat do mých lig

Muži:
1500 m:
1. Lunde Pedersen (Nor.) 1:43,11, 2. Roest 1:43,31, 3. Kramer (oba Niz.) 1:43,87.
10 000 m: 1. Roest 12:51,17, 2. Bloemen (Kan.) 12:53,15, 3. Lunde Pedersen 12:56,91.
Konečné pořadí (po 4 závodech): 1. Roest 145,561, 2. Lunde Pedersen 146,075, 3. Kramer 146,962.

Ženy:
1500 m:
1. M. Takagiová (Jap.) 1:52,08, 2. Wüstová (Niz.) 1:53,48, 3. Blondinová (Kan.) 1:53,59, 4. Sáblíková 1:53,70, ...14. Zdráhalová (obě ČR) 1:55,81.
5000 m: 1. Sáblíková 6:42,01 - světový rekord, 2. Weidemannová (Kan.) 6:49,68, 3. Achtereekteová (Niz.) 6:50,12.
Konečné pořadí (po 4 závodech): 1. Sáblíková 156,306, 2. M. Takagiová 156,878, 3. De Jongová (Niz.) 157,840, ...15. Zdráhalová 119,053.

Chicago (USA) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži - finále:
Farag (2-Egypt) - Mumin (4-Egypt) 3:1 (5, -11, 11, 3)

Ženy - finále:
Šerbiniová (2-Egypt) - Tajíbová (3-Egypt) 3:1 (6, 5, -10, 13)

stolní tenisPřidat do mých lig

TEPLICE - MČR ve stolním tenisu

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:

Širuček (Grodzisk) - Jančařík (Mühlhausen) 4:2 (7, 13, -7, -5, 11, 9)
Čtyřhra:
Polanský, Širuček (Saarbrücken/Grodzisk) - Konečný, Tregler (Jaroslaw/TTC Ostrava) 3:0 (6, 6, 6).

Ženy:
Dvouhra:

Matelová (Etival) - Štrbíková (Corte Maggiore) 4:2 (8, -10, -6, 6, 9, 4)
Čtyřhra:
Matelová, Tomanovská (Etival/Fürstenfeldbruck) - Adámková, Kučerová (Břeclav/Dobré) 3:0 (8, 7, 10).

Smíšená čtyřhra:
Koblížek, Štrbíková (DTJ Hradec Králové/Corte Maggiore) - Klos, Tomanová (Union Velbert/CDU Ostrava) 3:0 (9, 2, 9).

Najdete na iDNES.cz