Sportovní výsledky 17. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Horsens
Vendsyssel
3:0
konec
Odense
Vejle
1:0
konec
Randers
FC Kodaň
0:2
konec
Esbjerg
Bröndby Kodaň
2:1

Druhá anglická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Blackburn
Middlesbrough
0:1

Druhá německá liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Magdeburg
1:3
konec
Drážďany
Regensburg
0:0
konec
Kiel
Fürth
2:2

Polská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Legnica
3:0
konec
Legia Varšava
Cracovia Krakov
0:2

Švýcarská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basilej
Sion
1:0
konec
Grasshopper Curych
Xamax Neuchatel
0:1
konec
Young Boys Bern
FC Curych
2:0

Turecká liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Erzurum
Sivasspor
4:2
konec
Kayserispor
Göztepe
2:1
konec
Trabzonspor
Alanyaspor
0:2
konec
Kasimpasa
Galatasaray
1:4

10. ročník Š.L.A.H. JV CUP 2018/2019

14. kolo

Přidat do mých lig

Druhá liga

40. kolo skupiny Sever - Střed

Přidat do mých lig
konec
Most
Bílina
7:3

Liga EBEL

3. kolo nadstavby skupiny o umístění

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Dornbirn
5:3
konec
Linec
Innsbruck
4:3

Liga EBEL

3. kolo nadstavby skupiny o titul

Přidat do mých lig
konec
Štýrský Hradec
Salcburk
4:1
konec
Vídeň
Klagenfurt
4:1
konec
Bolzano
Székesfehérvár
5:2

Německá liga

47. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Straubing
3:2 v prodl.
konec
Bremerhaven
Schwenningen
3:4 v prodl.
konec
Düsseldorf
Ingolstadt
3:2 v prodl.
konec
Kolín nad Rýnem
Mnichov
1:6
konec
Wolfsburg
Mannheim
5:3
konec
Eisbären Berlín
Krefeld
6:3
konec
Iserlohn
Norimberk
8:2

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
HV 71
Rögle
2:3

Švýcarská liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Bern
1:3
konec
Lugano
Ženeva
4:3 po sam. nájezdech

NEW YORK (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig

Opelka (USA) - Schnur (Kan.) 6:1, 6:7 (7:9), 7:6 (9:7).

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
González, Zeballos (1-Arg.)
Schwartzman, Thiem (Arg./Rak.)
6:1, 6:1

Dvouhra - finále:

konec
Cecchinato (3-It.)
Schwartzman (4-Arg.)
6:1, 6:2

ROTTERDAM (Niz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Chardy, Kontinen (Fr./Fin.)
Rojer, Tecau (Niz./Rum.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:4)

Dvouhra - finále:

konec
Monfils (Fr.)
Wawrinka (Švýc.)
6:3, 1:6, 6:2.

Monfils (Fr.) - Wawrinka (Švýc.) 6:3, 1:6, 6:2.

TRNAVA - turnaj žen ITF

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Zarycká, Andreiová (4-ČR/Rum.)
Kolodziejová, Chwalinská (ČR/Pol.)
6:4, 6:3.

Dvouhra - finále:

konec
Šinikovová (Bulh.)
Allertová (ČR)
6:1, 6:3

Čtyřhra - 1. kolo

konec
Siniaková, Ostapenková (6-ČR/Lot.)
Elbabová, Fominová (USA/Rus.)
6:2, 6:3

1. kolo

konec
Kasatkinová (11-Rus.)
Frechová (Pol.)
6:3, 3:6, 6:4
konec
Sie Šu-Wej (Tchaj-wan)
Sevastovová (10-Lot.)
6:4, 6:2
konec
Mladenovicová (Fr.)
Nabháníová (Omán)
6:1, 6:1
konec
Sasnovičová (Běl.)
Makarovová (Rus.)
0:6, 7:5, 6:4
konec
Cornetová (Fr.)
Babosová (Maď.)
6:4, 6:3
konec
Čeng Saj-saj (Čína)
Tomljanovicová (Austr.)
6:2, 4:6, 7:5
konec
Kužmová (SR)
Peraová (USA)
7:6 (7:2), 7:6 (7:3)
konec
Curenková (Ukr.)
Putincevová (Kaz.)
6:3, 2:0 skreč.
konec
Muguruzaová (12-Šp.)
Jastremská (Ukr.)
4:6, 6:3, 6:3
konec
Jorovičová (Srb.)
Erraniová (It.)
4:6, 6:4, 6:2
konec
Bouchardová (Kan.)
Lapková (Běl.)
6:3, 6:4

Ostrava - halové mistrovství ČR

Přidat do mých lig

Muži
200 m:
1. Vejražka (Klášterec nad Ohří) 21,50, 2. Tlustý (Slavia Praha) 21,53, 3. Němejc (Č. Budějovice) 21,56.
400 m: 1. Tesař (Stará Boleslav) 46,70, 2. Šorm (Dukla Praha) 46,83, 3. Desenský 46,95, 4. Müller (oba Hr. Králové) 47,05.
800 m: 1. Šnejdr (Slavia Praha) 1:48,38, 2. Vystrk (Univ. Brno) 1:49,15, 3. Mlynář (Vítkovice) 1:50,43.
1500 m: 1. Sasínek (Hodonín) 3:44,02, 2. Kotyza 3:46,29, 3. Dvořáček (oba Univ. Brno) 3:49,86.
Dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 788, 2. Pekárek (Slavia Praha) 739, 3. Kratochvíl (Č. Budějovice) 729.
Koule: 1. Prášil 19,34, 2. Novák (oba Dukla Praha) 19,20, 3. Touš (Pardubice) 17,02.
4x200 m: 1. Hradec Králové 1:26,17.

Ženy:
200 m: 1. Slaninová (Vítkovice) 23,81, 2. Šplechtová (Olymp Praha) 23,85, 3. Dvořáková (USK) 24,14.
400 m: 1. Vondrová (Pardubice) 52,67, 2. Hejnová (Dukla Praha) 53,03, 3. Petržilková (Plzeň) 53,44.
800 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 2:02,50, 2. Vrzalová (Vítkovice) 2:02,94, 3. Masná (Olymp Praha) 2:04,98.
1500 m: 1. Vrzalová 4:27,35, 2. Vocásková (Dukla Praha) 4:30,52, 3. Málková (SK Jeseniova) 4:32,88.
Výška: 1. Hrubá (USK Praha) 190, 2. Krejčiříková (Olymp Brno) 187, 3. Sajdoková (Třinec) 181.
Tyč: 1. Maláčová 435, 2. Švábíková 417, 3. Jiroutová (všechny USK Praha) 402.
Trojskok: 1. Maštalířová (SK Jeseniova) 12,90, 2. Vachata (Kolín) 12,54, 3. Reicheltová (USK Praha) 12,07.
4x200 m: 1. Jablonec 1:38,61.

SOLDIER HOLLOW (USA) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta dvojic: 1. Hofer, Wiererová (It.) 35:27,9 (0 trest. okruhů + 6 dobíjení), 2. Eder, Hauserová (Rak.) -22,9 (0+2), 3. Guigonnat, Simonová (Fr.) -50,2 (1+8), ...17. Krupčík, Vítková (ČR) -3:45,1 (1+13).

Smíšená štafeta: 1. Francie (Fillon-Maillet, Desthieux, Aymonierová, Chevalierová) 1:03:51,4 (0+3), 2. Německo (Lesser, Doll, Hildebrandová, Hinzová) -13,5 (0+6), 3. Norsko (Christiansen, J.T. Bö, Eckhoffová, Röiselandová) -1:02,2 (2+11), 4. Švýcarsko -1:31,2 (1+6), 5. Švédsko -1:59,7 (0+5), 6. ČR (Šlesingr, Krčmář, Davidová, Puskarčíková) -2:12,9 (0+8).

AARE (Švéd.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Hirscher 2:05,86 (1:00,60+1:05,26), 2. Matt -0,65 (1:01,95+1:04,56), 3. Schwarz (všichni Rak.) -0,76 (1:01,82+1:04,80), 4. Pinturault (Fr.) -0,93 (1:01,16+1:05,63), 5. Zenhäusern (Švýc.) -0,96 (1:02,92+1:03,90), 6. Feller (Rak.) -1,04 (1:01,98+1:04,92), 7. Noel (Fr.) -1,09 (1:02,78+1:04,17), 8. Kristoffersen (Nor.) -1,12 (1:02,30+1:04,68), 9. Ryding (Brit.) -1,17 (1:03,72+1:03,31), 10. Gross (It.) -1,47 (1:02,96+1:04,37), ...Paulus nedokončil 2. kolo, Berndt a Krýzl (všichni ČR) nedokončili 1. kolo.

Cogne (It.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky: 1. Bolšunov (Rus.) 34:48,4, 2. Niskanen (Fin.) -43,7, 3. Bessměrtnych (Rus.) -55,9, 4. Poltoranin (Kaz.) -1:00,8, 5. Poroškin -1:07,7, 6. Belov (oba Rus.) -1:15,6, 7. Nyenget -1:22,1, 8. Holund -1:27,5, 9. Turtveit (všichni Nor.) -1:34,0, 10. Harvey (Kan.) -1:40,7.
Průběžné pořadí SP (po 24 z 32 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 1134, 2. Bolšunov 1058, 3. Röthe 755, 4. Tönseth 670, 5. Krüger (všichni Nor.) 657, 6. Usťugov (Rus.) 633, ...109. M. Novák 14, 121. Pechoušek (oba ČR) 6. 

Ženy - 10 km klasicky: 1. Niskanenová (Fin.) 27:24,8, 2. Fähndrichová (Švýc.) -3,0, 3. Něprjajevová -12,6, 4. Bělorukovová -14,4, 5. Žambalovová (všechny Rus.) -30,9, 6. Carlová (Něm.) -32,5, 7. Karlssonová (Švéd.) -34,8, 8. Stadloberová (Rak.) -37,5, 9. Išidaová (Jap.) -46,2, 10. Kyllönenová (Fin.) -57,8.
Průběžné pořadí SP (po 24 z 32 závodů): 1. Östbergová (Nor.) 1237, 2. Něprjajevová 1139, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) 1002, 4. Johaugová (Nor.) 800, 5. Digginsová (USA) 793, 6. Bělorukovová 760, ...58. Razýmová 73, 80. Schützová 21, 101. P. Nováková 7, 107. Beranová 5, 110. Janatová (všechny ČR) 2.

Feldberg (Něm.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros
Muži:
1. Chapuis (Fr.), 2. Detraz, 3. Regez (oba Švýc.), ...v kvalifikaci 49. Čech (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 11 závodů): 1. B. Midol (Fr.) 496, 2. Chapuis 383, 3. Fiva (Švýc.) 333.

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Limbacherová (Rak.), 3. Phelanová (Kan.), ...v kvalifikaci 19. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 11 závodů): 1. Smithová (Švýc.) 563, 2. Näslundová 550, 3. Thompsonová (Kan.) 470, ...20. Kučerová 95.

Oberstdorf (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Lundbyová (Nor.) 292,4 b. (135+135,5 m), 2. Seyfarthová (Něm.) 283,0 (132+135), 3. Takanašiová (Jap.) 250,3 (122,5+124), ...29. Indráčková 166,2 (106,5+106,5), 33. Ptáčková (obě ČR) 75,5 (102).

Průběžné pořadí SP (po 17 z 24 závodů): 1. Lundbyová 1368, 2. Althausová 1073, 3. Takanašiová 916, ...53. Indráčková 2, 56. Pešatová (ČR) 1.

Pchjongčchang (Korea) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom
Muži:
1. Prommegger (Rak.), 2. Dufour (Fr.), 3. I Sang-ho (Korea), ...v kvalifikaci 43. Brůžek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 7 závodů): 1. Prommegger 2960, 2. Fischnaller (It.) 2290, 3. Mastnak (Slovin.) 1936, ...55. Brůžek 49.

Ženy: 1. Hofmeisterová (Něm.), 2. Schöffmannová (Rak.), 3. Ledecká (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 7 závodů): 1. Ledecká 3400, 2. Ochnerová (It.) 2590, 3. Jörgová (Něm.) 2530, ...51. Žďárská (ČR) 37.

Willingen (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 274,4 b. (146+144 m), 2. Eisenbichler (Něm.) 252,8 (140+141,5), 3. Žyla (Pol.) 250,0 (142+137,5), 4. Freitag (Něm.) 249,6 (138+144), 5. Kubacki (Pol.) 249,3 (143+139), 6. Geiger (Něm.) 243,0 (137,5+138,5), 7. Stoch (Pol.) 242,5 (138,4+134,5), 8. Zajc (Slovin.) 242,2 (140+135,5), 9. Forfang (Nor.) 240,0 (141+134,5), 10. Kraft (Rak.) 237,4 (133+135), ...24. Koudelka 215,4 (131,5+134,5), 41. Polášek 80,1 (121,5), 47. Hlava (všichni ČR) 58,6 (111).

Průběžné pořadí SP (po 22 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1620, 2. Stoch 1145, 3. Kraft 1017, 4. Žyla 963, 5. Kubacki 834, 6. Johansson (Nor.) 707, ...12. Koudelka 468, 41. Polášek 45, 52. Hlava 15, 60. Kožíšek 9, 71. Vančura (všichni ČR) 3.

Liga žen

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trutnov
Teamstore Brno
103:74

Kutná Hora - Český pohár mužů

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Č. Budějovice
Liberec
3:2
konec
Kladno
Karlovarsko
3:1

Švédská rallye

Přidat do mých lig

1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 2:47:30,0, 2. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -53,7, 3. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -56,7, 4. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -1:05,4, 5. Evans, Scott (Brit./Ford Fiesta) -1:08,2, 6. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -1:38,8.

Průběžné pořadí MS (po 2 ze 14 závodů): 1. Tänak 47 b., 2. Neuville 40, 3. Ogier (Fr./Citroën C3) 31, 4. Meeke 21, 5. Lappi 19, 6. Loeb (Fr./Hyundai i20) 18.

Týmy: 1. Toyota 58, 2. Hyundai 57, 3. Citroën 47, 4. M-Sport Ford 30.

Togliatti (Rus.) - Finále MS družstev na ledové ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Rusko (Ivanov, Koltakov, Chomicevič) 60, 2. Švédsko 52, 3. Rakousko 38, 4. Německo 34, 5. Finsko 24, 6. Kazachstán 22, 7. ČR (Diviš, Klauz, Volejník) 21

Závod Kolem Kolumbie

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 6. etapě: 1. López 18:38:32, 2. Sosa -4, 3. Martínez -42, 4. Bernal -54, 5. Quintana -1:04, 6. Urán (všichni Kol.) -1:31, ...51. Hirt -26:12, 78. Turek -44:14, 112. Vakoč (všichni ČR) -58:40.

Grange (Austr.) - Ženský turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Par 72: 1. N. Kordová (USA) 271 (71+66+67+67), 2. Ko Čin-jong (Korea) 273 (68+72+69+64), 3. Sü Wej-ling (Tchaj-wan) 276 (65+69+74+68), ...106. Spilková (ČR) 150 (77+73) - neprošla cutem.

NERATOVICE - mzinárodní mistrovství ČR ve veslování na trenažéru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Helešic (Dukla Praha) 5:53,5, 2. Ouředníček (Slavia Praha) 5:56,0, 3. Klang (Dukla Praha) 5:56,6.
Muži lehká váha: 1. Šimánek 6:14,2, 2. Cincibuch 6:15,7, 3. Vraštil (všichni Dukla Praha) 6:16,1.

Źeny: 1. Jurková (Slavia Praha) 6:44,4, 2. Hlasová (Dukla Praha) 6:50,8, 3. L. Antošová (Slavia Praha) 6:57,0.
Ženy lehká váha: 1. Nováková 7:21,5, 2. Nečasová (obě Slavia Praha) 7:27,9, 3. Vašťáková (Uherské Hradiště) 7:29,0.

Najdete na iDNES.cz