Opelka (USA) - Schnur (Kan.) 6:1, 6:7 (7:9), 7:6 (9:7).
tenisPřidat do mých lig
Čtyřhra - finále:
Dvouhra - finále:
Čtyřhra - finále:
Dvouhra - finále:
Monfils (Fr.) - Wawrinka (Švýc.) 6:3, 1:6, 6:2.
Čtyřhra - finále:
Dvouhra - finále:
Čtyřhra - 1. kolo
1. kolo
atletikaPřidat do mých lig
Muži
200 m: 1. Vejražka (Klášterec nad Ohří) 21,50, 2. Tlustý (Slavia Praha) 21,53, 3. Němejc (Č. Budějovice) 21,56.
400 m: 1. Tesař (Stará Boleslav) 46,70, 2. Šorm (Dukla Praha) 46,83, 3. Desenský 46,95, 4. Müller (oba Hr. Králové) 47,05.
800 m: 1. Šnejdr (Slavia Praha) 1:48,38, 2. Vystrk (Univ. Brno) 1:49,15, 3. Mlynář (Vítkovice) 1:50,43.
1500 m: 1. Sasínek (Hodonín) 3:44,02, 2. Kotyza 3:46,29, 3. Dvořáček (oba Univ. Brno) 3:49,86.
Dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 788, 2. Pekárek (Slavia Praha) 739, 3. Kratochvíl (Č. Budějovice) 729.
Koule: 1. Prášil 19,34, 2. Novák (oba Dukla Praha) 19,20, 3. Touš (Pardubice) 17,02.
4x200 m: 1. Hradec Králové 1:26,17.
Ženy:
200 m: 1. Slaninová (Vítkovice) 23,81, 2. Šplechtová (Olymp Praha) 23,85, 3. Dvořáková (USK) 24,14.
400 m: 1. Vondrová (Pardubice) 52,67, 2. Hejnová (Dukla Praha) 53,03, 3. Petržilková (Plzeň) 53,44.
800 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 2:02,50, 2. Vrzalová (Vítkovice) 2:02,94, 3. Masná (Olymp Praha) 2:04,98.
1500 m: 1. Vrzalová 4:27,35, 2. Vocásková (Dukla Praha) 4:30,52, 3. Málková (SK Jeseniova) 4:32,88.
Výška: 1. Hrubá (USK Praha) 190, 2. Krejčiříková (Olymp Brno) 187, 3. Sajdoková (Třinec) 181.
Tyč: 1. Maláčová 435, 2. Švábíková 417, 3. Jiroutová (všechny USK Praha) 402.
Trojskok: 1. Maštalířová (SK Jeseniova) 12,90, 2. Vachata (Kolín) 12,54, 3. Reicheltová (USK Praha) 12,07.
4x200 m: 1. Jablonec 1:38,61.
biatlonPřidat do mých lig
Smíšená štafeta dvojic: 1. Hofer, Wiererová (It.) 35:27,9 (0 trest. okruhů + 6 dobíjení), 2. Eder, Hauserová (Rak.) -22,9 (0+2), 3. Guigonnat, Simonová (Fr.) -50,2 (1+8), ...17. Krupčík, Vítková (ČR) -3:45,1 (1+13).
Smíšená štafeta: 1. Francie (Fillon-Maillet, Desthieux, Aymonierová, Chevalierová) 1:03:51,4 (0+3), 2. Německo (Lesser, Doll, Hildebrandová, Hinzová) -13,5 (0+6), 3. Norsko (Christiansen, J.T. Bö, Eckhoffová, Röiselandová) -1:02,2 (2+11), 4. Švýcarsko -1:31,2 (1+6), 5. Švédsko -1:59,7 (0+5), 6. ČR (Šlesingr, Krčmář, Davidová, Puskarčíková) -2:12,9 (0+8).
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - slalom: 1. Hirscher 2:05,86 (1:00,60+1:05,26), 2. Matt -0,65 (1:01,95+1:04,56), 3. Schwarz (všichni Rak.) -0,76 (1:01,82+1:04,80), 4. Pinturault (Fr.) -0,93 (1:01,16+1:05,63), 5. Zenhäusern (Švýc.) -0,96 (1:02,92+1:03,90), 6. Feller (Rak.) -1,04 (1:01,98+1:04,92), 7. Noel (Fr.) -1,09 (1:02,78+1:04,17), 8. Kristoffersen (Nor.) -1,12 (1:02,30+1:04,68), 9. Ryding (Brit.) -1,17 (1:03,72+1:03,31), 10. Gross (It.) -1,47 (1:02,96+1:04,37), ...Paulus nedokončil 2. kolo, Berndt a Krýzl (všichni ČR) nedokončili 1. kolo.
Muži - 15 km klasicky: 1. Bolšunov (Rus.) 34:48,4, 2. Niskanen (Fin.) -43,7, 3. Bessměrtnych (Rus.) -55,9, 4. Poltoranin (Kaz.) -1:00,8, 5. Poroškin -1:07,7, 6. Belov (oba Rus.) -1:15,6, 7. Nyenget -1:22,1, 8. Holund -1:27,5, 9. Turtveit (všichni Nor.) -1:34,0, 10. Harvey (Kan.) -1:40,7.
Průběžné pořadí SP (po 24 z 32 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 1134, 2. Bolšunov 1058, 3. Röthe 755, 4. Tönseth 670, 5. Krüger (všichni Nor.) 657, 6. Usťugov (Rus.) 633, ...109. M. Novák 14, 121. Pechoušek (oba ČR) 6.
Ženy - 10 km klasicky: 1. Niskanenová (Fin.) 27:24,8, 2. Fähndrichová (Švýc.) -3,0, 3. Něprjajevová -12,6, 4. Bělorukovová -14,4, 5. Žambalovová (všechny Rus.) -30,9, 6. Carlová (Něm.) -32,5, 7. Karlssonová (Švéd.) -34,8, 8. Stadloberová (Rak.) -37,5, 9. Išidaová (Jap.) -46,2, 10. Kyllönenová (Fin.) -57,8.
Průběžné pořadí SP (po 24 z 32 závodů): 1. Östbergová (Nor.) 1237, 2. Něprjajevová 1139, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) 1002, 4. Johaugová (Nor.) 800, 5. Digginsová (USA) 793, 6. Bělorukovová 760, ...58. Razýmová 73, 80. Schützová 21, 101. P. Nováková 7, 107. Beranová 5, 110. Janatová (všechny ČR) 2.
Skikros
Muži: 1. Chapuis (Fr.), 2. Detraz, 3. Regez (oba Švýc.), ...v kvalifikaci 49. Čech (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 11 závodů): 1. B. Midol (Fr.) 496, 2. Chapuis 383, 3. Fiva (Švýc.) 333.
Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Limbacherová (Rak.), 3. Phelanová (Kan.), ...v kvalifikaci 19. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 11 závodů): 1. Smithová (Švýc.) 563, 2. Näslundová 550, 3. Thompsonová (Kan.) 470, ...20. Kučerová 95.
Ženy: 1. Lundbyová (Nor.) 292,4 b. (135+135,5 m), 2. Seyfarthová (Něm.) 283,0 (132+135), 3. Takanašiová (Jap.) 250,3 (122,5+124), ...29. Indráčková 166,2 (106,5+106,5), 33. Ptáčková (obě ČR) 75,5 (102).
Průběžné pořadí SP (po 17 z 24 závodů): 1. Lundbyová 1368, 2. Althausová 1073, 3. Takanašiová 916, ...53. Indráčková 2, 56. Pešatová (ČR) 1.
Paralelní obří slalom
Muži: 1. Prommegger (Rak.), 2. Dufour (Fr.), 3. I Sang-ho (Korea), ...v kvalifikaci 43. Brůžek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 7 závodů): 1. Prommegger 2960, 2. Fischnaller (It.) 2290, 3. Mastnak (Slovin.) 1936, ...55. Brůžek 49.
Ženy: 1. Hofmeisterová (Něm.), 2. Schöffmannová (Rak.), 3. Ledecká (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 7 závodů): 1. Ledecká 3400, 2. Ochnerová (It.) 2590, 3. Jörgová (Něm.) 2530, ...51. Žďárská (ČR) 37.
1. R. Kobajaši (Jap.) 274,4 b. (146+144 m), 2. Eisenbichler (Něm.) 252,8 (140+141,5), 3. Žyla (Pol.) 250,0 (142+137,5), 4. Freitag (Něm.) 249,6 (138+144), 5. Kubacki (Pol.) 249,3 (143+139), 6. Geiger (Něm.) 243,0 (137,5+138,5), 7. Stoch (Pol.) 242,5 (138,4+134,5), 8. Zajc (Slovin.) 242,2 (140+135,5), 9. Forfang (Nor.) 240,0 (141+134,5), 10. Kraft (Rak.) 237,4 (133+135), ...24. Koudelka 215,4 (131,5+134,5), 41. Polášek 80,1 (121,5), 47. Hlava (všichni ČR) 58,6 (111).
Průběžné pořadí SP (po 22 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1620, 2. Stoch 1145, 3. Kraft 1017, 4. Žyla 963, 5. Kubacki 834, 6. Johansson (Nor.) 707, ...12. Koudelka 468, 41. Polášek 45, 52. Hlava 15, 60. Kožíšek 9, 71. Vančura (všichni ČR) 3.
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 2:47:30,0, 2. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -53,7, 3. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -56,7, 4. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -1:05,4, 5. Evans, Scott (Brit./Ford Fiesta) -1:08,2, 6. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -1:38,8.
Průběžné pořadí MS (po 2 ze 14 závodů): 1. Tänak 47 b., 2. Neuville 40, 3. Ogier (Fr./Citroën C3) 31, 4. Meeke 21, 5. Lappi 19, 6. Loeb (Fr./Hyundai i20) 18.
Týmy: 1. Toyota 58, 2. Hyundai 57, 3. Citroën 47, 4. M-Sport Ford 30.
1. Rusko (Ivanov, Koltakov, Chomicevič) 60, 2. Švédsko 52, 3. Rakousko 38, 4. Německo 34, 5. Finsko 24, 6. Kazachstán 22, 7. ČR (Diviš, Klauz, Volejník) 21
cyklistikaPřidat do mých lig
Konečné pořadí po 6. etapě: 1. López 18:38:32, 2. Sosa -4, 3. Martínez -42, 4. Bernal -54, 5. Quintana -1:04, 6. Urán (všichni Kol.) -1:31, ...51. Hirt -26:12, 78. Turek -44:14, 112. Vakoč (všichni ČR) -58:40.
Par 72: 1. N. Kordová (USA) 271 (71+66+67+67), 2. Ko Čin-jong (Korea) 273 (68+72+69+64), 3. Sü Wej-ling (Tchaj-wan) 276 (65+69+74+68), ...106. Spilková (ČR) 150 (77+73) - neprošla cutem.
veslováníPřidat do mých lig
Muži: 1. Helešic (Dukla Praha) 5:53,5, 2. Ouředníček (Slavia Praha) 5:56,0, 3. Klang (Dukla Praha) 5:56,6.
Muži lehká váha: 1. Šimánek 6:14,2, 2. Cincibuch 6:15,7, 3. Vraštil (všichni Dukla Praha) 6:16,1.
Źeny: 1. Jurková (Slavia Praha) 6:44,4, 2. Hlasová (Dukla Praha) 6:50,8, 3. L. Antošová (Slavia Praha) 6:57,0.
Ženy lehká váha: 1. Nováková 7:21,5, 2. Nečasová (obě Slavia Praha) 7:27,9, 3. Vašťáková (Uherské Hradiště) 7:29,0.