Sportovní výsledky 8. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aarhus
Esbjerg
2:0

Druhá anglická liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aston Villa
Sheffield United
3:3

Druhá německá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
St. Pauli
4:1
konec
Regensburg
Bielefeld
0:3

Turecká liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kayserispor
Fenerbahce
1:0

BLED (Slovin.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Bělorusko B
Maďarsko
3:5
konec
Slovinsko
Itálie
2:1

BRATISLAVA (Sloven.) - Kaufland Cup

Přidat do mých lig
konec
Bělorusko
Rusko B
1:2

DMITROV (Rus.) - Turnaj šesti zemí žen

Skupina A

Přidat do mých lig

Skupina A:
Česko - Německo 4:1 (1:0, 0:0, 3:1).

Skupina B:
16:00 Švýcarsko - Švédsko

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Kärpät Oulu
0:2
konec
Jukurit Mikkeli
Ässät Pori
4:1
konec
KalPa Kuopio
Ilves Tampere
4:5 v prodl.
konec
SaiPa Lappeenranta
Lukko Rauma
3:2 v prodl.
konec
Sport Vaasa
Jyväskylä
2:1
konec
Tappara Tampere
Kouvola
5:1
konec
TPS Turku
Hämeenlinna
4:2

KANGNUNG (Kor.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Lotyšsko
Kazachstán
2:3 v prodl. (0:0, 1:1, 1:1 0:1)
konec
Korea
Japonsko
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

PIEKSÄMÄKI (Fin.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
3:1
konec
Švédsko
Rusko
4:2

SOČI (Rus.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
USA
2:8
konec
Rusko
Finsko
2:3 po sam.náj.

Švýcarská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Fribourg-Gottéron
1:4
konec
Davos
Lausanne
1:3
konec
Lugano
Zug
3:0
konec
Rapperswil
Biel
2:6
konec
Ženeva
Langnau
3:5

TURKU (Fin.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švýcarsko
4:3
konec
Švédsko
Německo
7:0

CÓRDOBA (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - semifinále

konec
Jebavý, Molteni (3-ČR/Arg.)
Bagnis, Duran (Arg.)
6:4, 6:4

Dvouhra - čtvrtfinále

konec
Delbonis (Arg.)
Munar (Šp.)
7:5, 6:4
konec
Londero (Arg.)
Cachín (Arg.)
6:4, 7:6 (7:3).
konec
Delbonis (Arg.)
Munar (Šp.)
7:5, 6:4
konec
Londero (Arg.)
Cachín (Arg.)
6:4, 7:6 (7:3).

SOFIA (Bulh.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (It.)
Verdasco (6-Šp.)
4:6, 7:5, 6:4
konec
Fucsovics (Maď.)
Bautista (4-Šp.)
0:0, bez boje
konec
Monfils (7-Fr.)
Tsitsipas (2-Řec.)
6:3, 7:6 (7:5)
konec
Medveděv (3-Rus.)
Kližan (SR)
6:4, 6:1

ATP Montpellier

Přidat do mých lig

Čtvrtfinále

konec
Herbert (7-Fr.)
Shapovalov (3-Kan.)
7:5, 7:6 (7:4)
konec
Albot (Mold.)
Baghdatis (Kypr)
6:2, 7:6 (7:2)
konec
Tsonga (Fr.)
Chardy (6-Fr.)
6:7 (6:8), 7:6 (7:4), 6:4

MADRID (Šp.) - Halový mítink IAAF, World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Rodgers 6,57, 400 m: 1. Strother (oba USA) 46,21, 800 m: 1. Tuwei 1:47,76, 1500 m: 1. Birgen (oba Keňa) 3:40,17, 60 m př.: 1. Eaton (USA) 7,56, dálka: 1. Tentoglu (Řecko) 823, koule: 1. Storl (Něm.) 21,01.

Ženy - 60 m: 1. Swobodová 7,11, 1500 m: 1. Ennaouiová (obě Pol.) 4:08,31, 3000 m: 1. Samuelová (Et.) 8:43,76, tyč: 1. Sidorovová (Rus.) 491, trojskok: 1. Rojasová (Ven.) 14,92.

CANMORE (Kan.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži (4x7,5 km): 1. Norsko (Birkeland, Christiansen, Bjöntegaard, J.T. Bö) 1:16:36,6 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Francie (Guigonnat, Jacquelin, S. Fourcade, Fillon Maillet) -1:10,4 (0+8), 3. Rusko (Garaničev, Latypov, Loginov, Povarnicyn) -1:48,4 (0+9), 4. Německo -2:48,6 (3+12), 5. Rakousko -3:22,2 (3+11), 6. ČR (Šlesingr, Krčmář, Václavík, Krupčík) -3:23,5 (1+9).

Ženy (4x6 km): 1. Německo (Hinzová, Hildebrandová, Herrmannová, Dahlmeierová) 1:10:16,3 (1+12), 2. Norsko (Kalkenbergová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Röiselandová) -30,2 (2+7), 3. Francie (Chevalierová, Braisazová, Bescondová, Simonová) -41,6 (0+12), 4. Itálie -1:40,5 (1+8), 5. Švýcarsko -2:24,6 (2+10), 6. Rakousko -2:49,1 (1+9), 7. ČR (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková) -3:44,8 (2+13).

AARE (Švéd.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - kombinace: 1. Holdenerová (Švýc.) 2:02,13 (sjezd: 1:13,13 + slalom: 49,00), 2. Vlhová (SR) -0,03 (1:13,43+48,73), 3. Mowinckelová (Nor.) -0,45 (1:12,77+49,81), 4. Siebenhoferová (Rak.) -0,49 (1:12,71+49,91), 5. Remmeová (Kan.) -1,13 (1:14,68+48,58), 6. Brignoneová (It.) -1,39 (1:13,31+50,21), 7. Lieová (Nor.) -1,51 (1:13,87+49,77), 8. Gritschová (Rak.) -1,69 (1:14,80+49,02), 9. Hörnbladová (Švéd.) -2,06 (1:13,59+50,60), 10. Štuhecová (Slovin.) -2,14 (1:12,72+51,55), ...15. Ledecká -2,90 (1:13,85+51,18), 24. Pauláthová (obě ČR) -6,23 (1:15,14+53,22).

Muži - druhý trénink na sobotní sjezd: 1. Paris (It.) 52,54, 2. Clarey -0,10, 3. Roger (oba Fr.) -0,19, ...50. Zabystřan -1,42, 61. Berndt -1,79, 76. Klinský -3,90, Krýzl (všichni ČR) nedokončil.

LAHTI (Fin.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

LJUBNO (Slovin.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Lundbyová (Nor.) 268,9 b. (90,5+90,5 m), 2. Takanašiová (Jap.) 263,7 (90+88,5), 3. Bogatajová (Slovin.) 262,6 (91+89), ...34. Pešatová 105,1 (79,5), 35. Indráčková (obě ČR) 104,9 (82,5).

Průběžné pořadí SP (po 14 z 24 závodů): 1. Lundbyová 1088, 2. Althausová (Něm.) 917, 3. Takanašiová 706.

PARK CITY (USA) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Přidat do mých lig

Akrobatické skoky - smíšená družstva:
1. Švýcarsko 303,08, 2. Čína 297,82, 3. Rusko 296,74.

Snowboarding - U-rampa:
Muži:
1. James (Austr.) 97,50, 2. Tocuka (Jap.) 92,25, 3. Burgener (Švýc.) 91,25.
Ženy: 1. Kimová (USA) 93,50, 2. Cchaj Süe-tchung Cai 84,00, 3. Mastrová (USA) 82,00, ...v kvalifikaci 15. Pančochová (ČR).

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Indiana Pacers
Los Angeles Clippers
116:92
konec
Orlando Magic
Minnesota Timberwolves
122:112
konec
Atlanta Hawks
Toronto Raptors
101:119
konec
Boston Celtics
Los Angeles Lakers
128:129
konec
Oklahoma City Thunder
Memphis Grizzlies
117:95
konec
Portland Trail Blazers
San Antonio Spurs
127:118

Euroliga mužů

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Real Madrid
82:78
konec
Fenerbahce Istanbul
Panathinaikos Atény
85:66
konec
Baskonia Vitoria
Bayern Mnichov
76:68
konec
Milán
Darüssafaka Istanbul
90:78

Liga mužů

1. kolo nadstavby, skupina A2

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Kolín
110:99 po prodl.

Liga žen

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Žabiny Brno
60:94

Etapový závod Kolem Valencie

3. etapa -(191 km)

Přidat do mých lig

1. Van Avermaet (Belg.) 5:00:16, 2. Trentin (It.), 3. L. Sánchez, 4. Valverde (oba Šp.), 5. Teunissen (Niz.), 6. Higuita (Kol.), ...19. Kreuziger (ČR) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Boasson Hagen (Nor.) 9:23:23, 2. I. Izagirre (Šp.) -5, 3. Teuns (Belg.) -8, 4. Oliveira (Portug.) -11, 5. Bilbao (Šp.) -12, 6. Valverde -14, ...24. Kreuziger -42.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Teplice
4:9
konec
Ostrava
Sparta Praha
2:26
konec
Mělník
Česká Lípa
3:3

rychlobrusleníPřidat do mých lig

INZELL (Něm.) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži
500 m:
1. Murašov (Rus.) 34,225, 2. Lorentzen (Nor.) 34,356, 3. Muštakov (Rus.) 34,432.
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko 3:38,432, 2. Norsko 3:40,807, 3. Rusko 3:41,314.

Ženy:
500 m:
1. Herzogová (Rak.) 37,124, 2. Kodairaová 37,202, 3. Sogaová (obě Jap.) 37,607.
Stíhací závod družstev: 1. Japonsko 2:55,785, 2. Nizozemsko 2:56,205, 3. Rusko 2:57,725.

stolní tenisPřidat do mých lig

BERLÍN (Něm.) - Liga mistryň

Odveta čtvrtfinále

Přidat do mých lig

TTC Berlín - SKST Hodonín 3:0
Potaová - Partyková 3:2 (10, -9, 7, -5, 4)
Šan Siao-na - Vacenovská 3:2 (-3, 11, 6, -10, 8)
Mittelhamová - Kuo Žuej-čchen 3:1 (-9, 9, 6, 9)
První zápas 1:3, postoupil Berlín.

Najdete na iDNES.cz