Skupina A:
Česko - Německo 4:1 (1:0, 0:0, 3:1).
Skupina B:
16:00 Švýcarsko - Švédsko
Skupina A:
Česko - Německo 4:1 (1:0, 0:0, 3:1).
Skupina B:
16:00 Švýcarsko - Švédsko
Muži - 60 m: 1. Rodgers 6,57, 400 m: 1. Strother (oba USA) 46,21, 800 m: 1. Tuwei 1:47,76, 1500 m: 1. Birgen (oba Keňa) 3:40,17, 60 m př.: 1. Eaton (USA) 7,56, dálka: 1. Tentoglu (Řecko) 823, koule: 1. Storl (Něm.) 21,01.
Ženy - 60 m: 1. Swobodová 7,11, 1500 m: 1. Ennaouiová (obě Pol.) 4:08,31, 3000 m: 1. Samuelová (Et.) 8:43,76, tyč: 1. Sidorovová (Rus.) 491, trojskok: 1. Rojasová (Ven.) 14,92.
Muži (4x7,5 km): 1. Norsko (Birkeland, Christiansen, Bjöntegaard, J.T. Bö) 1:16:36,6 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Francie (Guigonnat, Jacquelin, S. Fourcade, Fillon Maillet) -1:10,4 (0+8), 3. Rusko (Garaničev, Latypov, Loginov, Povarnicyn) -1:48,4 (0+9), 4. Německo -2:48,6 (3+12), 5. Rakousko -3:22,2 (3+11), 6. ČR (Šlesingr, Krčmář, Václavík, Krupčík) -3:23,5 (1+9).
Ženy (4x6 km): 1. Německo (Hinzová, Hildebrandová, Herrmannová, Dahlmeierová) 1:10:16,3 (1+12), 2. Norsko (Kalkenbergová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Röiselandová) -30,2 (2+7), 3. Francie (Chevalierová, Braisazová, Bescondová, Simonová) -41,6 (0+12), 4. Itálie -1:40,5 (1+8), 5. Švýcarsko -2:24,6 (2+10), 6. Rakousko -2:49,1 (1+9), 7. ČR (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková) -3:44,8 (2+13).
Ženy - kombinace: 1. Holdenerová (Švýc.) 2:02,13 (sjezd: 1:13,13 + slalom: 49,00), 2. Vlhová (SR) -0,03 (1:13,43+48,73), 3. Mowinckelová (Nor.) -0,45 (1:12,77+49,81), 4. Siebenhoferová (Rak.) -0,49 (1:12,71+49,91), 5. Remmeová (Kan.) -1,13 (1:14,68+48,58), 6. Brignoneová (It.) -1,39 (1:13,31+50,21), 7. Lieová (Nor.) -1,51 (1:13,87+49,77), 8. Gritschová (Rak.) -1,69 (1:14,80+49,02), 9. Hörnbladová (Švéd.) -2,06 (1:13,59+50,60), 10. Štuhecová (Slovin.) -2,14 (1:12,72+51,55), ...15. Ledecká -2,90 (1:13,85+51,18), 24. Pauláthová (obě ČR) -6,23 (1:15,14+53,22).
Muži - druhý trénink na sobotní sjezd: 1. Paris (It.) 52,54, 2. Clarey -0,10, 3. Roger (oba Fr.) -0,19, ...50. Zabystřan -1,42, 61. Berndt -1,79, 76. Klinský -3,90, Krýzl (všichni ČR) nedokončil.
1. Lundbyová (Nor.) 268,9 b. (90,5+90,5 m), 2. Takanašiová (Jap.) 263,7 (90+88,5), 3. Bogatajová (Slovin.) 262,6 (91+89), ...34. Pešatová 105,1 (79,5), 35. Indráčková (obě ČR) 104,9 (82,5).
Průběžné pořadí SP (po 14 z 24 závodů): 1. Lundbyová 1088, 2. Althausová (Něm.) 917, 3. Takanašiová 706.
Akrobatické skoky - smíšená družstva:
1. Švýcarsko 303,08, 2. Čína 297,82, 3. Rusko 296,74.
Snowboarding - U-rampa:
Muži: 1. James (Austr.) 97,50, 2. Tocuka (Jap.) 92,25, 3. Burgener (Švýc.) 91,25.
Ženy: 1. Kimová (USA) 93,50, 2. Cchaj Süe-tchung Cai 84,00, 3. Mastrová (USA) 82,00, ...v kvalifikaci 15. Pančochová (ČR).
1. Van Avermaet (Belg.) 5:00:16, 2. Trentin (It.), 3. L. Sánchez, 4. Valverde (oba Šp.), 5. Teunissen (Niz.), 6. Higuita (Kol.), ...19. Kreuziger (ČR) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Boasson Hagen (Nor.) 9:23:23, 2. I. Izagirre (Šp.) -5, 3. Teuns (Belg.) -8, 4. Oliveira (Portug.) -11, 5. Bilbao (Šp.) -12, 6. Valverde -14, ...24. Kreuziger -42.
Muži
500 m: 1. Murašov (Rus.) 34,225, 2. Lorentzen (Nor.) 34,356, 3. Muštakov (Rus.) 34,432.
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko 3:38,432, 2. Norsko 3:40,807, 3. Rusko 3:41,314.
Ženy:
500 m: 1. Herzogová (Rak.) 37,124, 2. Kodairaová 37,202, 3. Sogaová (obě Jap.) 37,607.
Stíhací závod družstev: 1. Japonsko 2:55,785, 2. Nizozemsko 2:56,205, 3. Rusko 2:57,725.
TTC Berlín - SKST Hodonín 3:0
Potaová - Partyková 3:2 (10, -9, 7, -5, 4)
Šan Siao-na - Vacenovská 3:2 (-3, 11, 6, -10, 8)
Mittelhamová - Kuo Žuej-čchen 3:1 (-9, 9, 6, 9)
První zápas 1:3, postoupil Berlín.