Sportovní výsledky 10. 3. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Birmingham
Aston Villa
0:1

Dánská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Randers
Horsens
2:0
konec
Sönderjyske
Esbjerg
3:1
konec
Nordsjaelland
FC Kodaň
2:2
konec
Bröndby Kodaň
Aalborg
3:3

Divize A

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rakovník
Soběslav
1:4
konec
Sedlčany
Jindřichův Hradec
3:4

Divize B

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Zbuzany
0:2 (0:1)

Divize C

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Slatiňany
2:1

Německá druhá liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Magdeburg
Sandhausen
0:1
konec
St. Pauli
Hamburk
0:4

Polská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Štětín
Zaglebie Lubin
0:3
konec
Legnica
Poznaň
3:2

Švýcarská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lucern
St. Gallen
3:0
konec
Lugano
Basilej
1:1
konec
Thun
FC Curych
2:2

Turecká liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alanyaspor
Erzurum
2:1
konec
Göztepe
Kasimpasa
0:0
konec
Rizespor
Kayserispor
3:0
konec
Besiktas
Konyaspor
3:2

Liga EBEL

10. kolo nadstavby, o postup do play off

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Innsbruck
3:5
konec
Linec
Villach
4:3

Liga EBEL

10. kolo nadstavby, o nasazení v play off

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Székesfehérvár
2:3
konec
Štýrský Hradec
Bolzano
6:3
konec
Vídeň
Salcburk
6:5 po sam. nájezdech.

Německá liga

Předkolo play off, 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Norimberk
2:3 v prodl., konečný stav série 1:2.

WTA Indian Wells

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Halepová (2-Rum.)
Kozlovová (Ukr.)
7:6 (7:3), 7:5
konec
Muguruzaová (20-Šp.)
S. Williamsová (10-USA)
6:3, 1:0 skreč
konec
Wang Čchiang (18-Čína)
Mertensová (16-Belg.)
7:6 (7:4), 6:7 (4:7), 6:3
konec
Svitolinová (6-Ukr.)
Gavrilovová (Austr.)
7:5, 6:4
konec
Bertensová (7-Niz.)
Kontaová (Brit.)
7:6 (12:10), 6:4
konec
Bartyová (12-Austr.)
Bradyová (USA)
6:3, 6:2
konec
Andreescuová (Kan.)
Vögeleová (Švýc.)
6:1, 6:2

INDIAN WELLS (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Fratangelo (USA)
7:6 (7:5), 6:2
konec
A. Zverev (3-Něm.)
Kližan (SR)
6:3, 2:0 skreč
konec
Thiem (7-Rak.)
Thompson (Austr.)
6:4, 7:5
konec
Gunneswaran (Indie)
Basilašvili (17-Gruz.)
6:4, 6:7 (6:8), 7:6 (7:4)
konec
Nišioka (Jap.)
Bautista (21-Šp.)
7:6 (7:3), 6:4
konec
Simon (27-Fr.)
Džazíri (Tun.)
6:3, 6:7 (6:8), 6:4
konec
Kohlschreiber (Něm.)
Kyrgios (31-Austr.)
6:4, 6:4
konec
Struff (Něm.)
Berankis (Lit.)
3:6, 6:3, 6:2
konec
Nišikori (6-Jap.)
Mannarino (Fr.)
6:4, 4:6, 7:6 (7:4)
konec
Medveděv (14-Rus.)
McDonald (USA)
7:5, 6:0
konec
Krajinovič (Srb.)
Goffin (20-Belg.)
6:3, 6:3
konec
Edmund (22-Brit.)
Jarry (Chile)
6:2, 6:0
konec
Rubljov (Rus.)
Haase (Niz.)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Federer (4-Švýc.)
Gojowczyk (Něm.)
6:1, 7:5
konec
Schwartzman (25-Arg.)
Carballés (Šp.)
6:3, 6:1
konec
Nadal (2-Šp.)
Donaldson (USA)
6:1, 6:1
konec
Isner (8-USA)
Popyrin (Austr.)
6:0, 6:2
konec
Čilič (10-Chorv.)
Lajovič (Srb.)
6:3, 6:4
konec
Chačanov (12-Rus.)
F. López (Šp.)
6:3, 1:6, 6:4
konec
Albot (Mold.)
Fognini (16-It.)
6:0, 7:6 (7:4)
konec
Shapovalov (24-Kan.)
Johnson (USA)
6:3, 6:4
konec
Hurkacz (Pol.)
Pouille (28-Fr.)
6:2, 3:6, 6:4
konec
Wawrinka (Švýc.)
Fucsovics (29-Maď.)
6:4, 6:7 (5:7), 7:5
konec
Pella (32-Arg.)
Bolt (Austr.)
7:6 (7:5), 2:6, 6:3

INDIAN WELLS (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo

konec
Ósakaová (1-Jap.)
Mladenovicová (Fr.)
6:3, 6:4
konec
Alexandrovová (Rus.)
Wozniacká (13-Dán.)
7:5, 2:6, 7:5
konec
Görgesová (15-Něm.)
Kanepiová (Est.)
6:3, 2:6, 6:3
konec
Bencicová (23-Švýc.)
Van Uytvancková (Belg.)
6:4, 6:1
konec
Collinsová (25-USA)
Flipkensová (Belg.)
6:4, 6:1
konec
McHaleová (USA)
Pavljučenkovová (30-Rus.)
6:4, 3:6, 6:4

INDIAN WELLS (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 2. kolo:

konec
Sie Šu-wej, Strýcová (3-Tchaj-wan/ČR)
Jakupovičová, Chromačevová(Slovin./Rus.)
6:2, 6:0

NAGOJA (Jap.) - Maraton žen

Přidat do mých lig

1. Johannesová (Nam.) 2:22:25, 2. Jepkeshová 2:22:58, 3. Jemeliová (obě Keňa) 2:23:01, 4. Defarová (Et.) 2:23:33.

Šamorín (SR) - Evropský vrhačský pohár

Přidat do mých lig

Muži - kladivo: 1. Bigot (Fr.) 78,14, oštěp: 1. Rivasz-Tóth (Maď.) 76,11.

Ženy - koule: 1. Roosová (Švéd.) 18,44, disk: 1. Craftová (Něm.) 59,79.

ÖSTERSUND (Švéd.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod (12,5 km): 1. Pidručnyj (Ukr.) 31:54,1 (2 tr. okruhy), 2. J. T. Bö (Nor.) -8,3 (5), 3. Fillon Maillet (Fr.) -17,7 (3), 4. T. Bö (Nor.) -18,1 (1), 5. M. Fourcade (Fr.) -27,8 (2), 6. Rastorgujevs (Lot.) -40,8 (1), 7. Guigonnat (Fr.) -47,3 (2), 8. Weger (Švýc.) -47,8 (3), 9. Garaničev (Rus.) -48,3 (1), 10. Eder (Rak.) -49,3 (0), ...18. Krupčík -1:49,8 (2), 25. Krčmář (oba ČR) -2:12,2 (2).

Průběžné pořadí SP (po 20 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 1050, 2. Loginov (Rus.) 726, 3. Fillon Maillet 692, 4. Desthieux (Fr.) 685, 5. M. Fourcade 632, 6. Eder 626, ...18. Krčmář 335, 28. Moravec (ČR) 247, 44. Krupčík 104, 73. Šlesingr (ČR) 22.

Ženy - stíhací závod (10 km):1. Herrmannová (Něm.) 31:45,9 (2 tr. okruhy), 2. Eckhofová (Nor.) -31,4 (2), 3. Dahlmeierová (Něm.) -31,6 (1), 4. Röiselandová (Nor.) -1:35,0 (4), 5. Öbergová (Švéd.) -1:35,0 (5), 6. Kuzminová (SR) -1:41,3 (7), 7. Brorssonová (Švéd.) -1:47,2 (4), 8. Tandrevoldová (Nor.) -2:01,2 (4), 9. Pavlovová (Rus.) -2:14,3 (1), 10. Vittozziová (It.) -2:32,2 (6), ...13. Davidová -2:45,0 (6), 16. Vítková -3:01,5 (2), 41. Puskarčíková (všechny ČR) -5:16,4 (4).

Průběžné pořadí SP (po 20 z 26 závodů): 1. Vittozziová 764, 2. Wiererová (It.) 758, 3. Kuzminová 718, 4. Röiselandová 699, 5. Mäkäräinenová (Fin.) 598, 6. P. Fialková (SR) 526, ...17. Davidová 376, 38. Vítková 151, 44. Puskarčíková 138, 74. Charvátová 31, 89. Jislová (obě ČR) 10.

BOŽÍ DAR - mistrovství republiky v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint dvojic klasicky
Muži:
1. Šeller, Rypl (Dukla Liberec) 18:50,9, 2. Kozlovský, Pechoušek (Fenix Ski Team Jeseník) -1,8, 3. Lukeš, Matouš (Ski Jilemnice) -7,4.

Ženy: 1. Votočková, Schützová (Ski Jilemnice) 21:31,1, 2. Trojanová, Janatová (Liberecký kraj) -49,1, 3. Antošová, Hujerová (Ski klub Jablonec n/N) -1:20,7.

Štafety
Muži - 3x8 km volně:
1. Dukla Liberec (Knop, Bešťák, Rypl) 1:12:31,2, 2. Fenix Ski Team Jeseník -59,9, 3. Ski Jilemnice -1:20,9.

Ženy - 3x4 km volně: 1. Ski Jilemnice (Votočková, Trojanová, Schützová) 38:49,2, 2. Ski klub Šumava Vimperk -5:05,9, 3. Ski klub Jablonec n/N -5:42,0

Kranjska Gora (Slovin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Zenhäusern (Švýc.) 1:39,54 (51,97+47,57), 2. Kristoffersen (Nor.) -1,15 (51,07+49,62), 3. Hirscher -1,17 (51,88+48,83), 4. Feller (oba Rak.) -1,23 (52,04+48,73), 5. Yule (Švýc.) -1,52 (51,71+49,35), 6. Mölgg (It.) -1,85 (51,64+49,75), 7. Pinturault (Fr.) -1,91 (51,69+49,76), 8. Myhrer (Švéd.) -2,02 (51,86+49,70), Noël (Fr.) -2,02 (52,59+48,97) a Gross (It.) -2,02 (52,64+48,92), ...Krýzl (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 12 z 13 závodů): 1. Hirscher 768, 2. Yule 491, 3. Zenhäusern a Kristoffersen oba 471, 5. Noël 451, 6. Pinturault 421.

Průběžné pořadí SP (po 34 z 38 závodů): 1. Hirscher 1508, 2. Pinturault 999, 3. Kristoffersen 988, 4. Paris (It.) 750, 5. Feuz (Švýc.) 653, 6. Kriechmayr (Rak.) 634, ...149. Zabystřan (ČR) 4.

Maloja-S-chanf (Švýc.) - Engadin skimarathon

Závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. D. Cologna (Švýc.) 1:22:22,9, 2. Gaillard (Fr.) -0,3, 3. Glöersen (Nor./Oslo Sportslager) -0,5, ...47. P. Novák (ČR/Vltava Fund) -2:20,3.
Průběžné pořadí: 1. Nygaard (Nor./Ragde Eiendom) 909, 2. Eliassen (Nor./BN Bank) 808, 3. Gjerdalen (Nor./Ragde Eiendom) 800, ...22. Řezáč (ČR/Slavia Pojišťovna) 311, 33. P. Novák 183, 36. Šrail (ČR/eD system Bauer) 174, 37. Ročárek (ČR/Vltava Fund) 173, 41. Pliska (ČR/Silvini Madshus) 163.

Ženy: 1. Von Siebenthalová (Švýc.) 1:30:40,1, 2. Slindová (Nor./Koteng) -59,0, 3. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) -1:51,9, ...11. Smutná (ČR/eD system Bauer) -4:10,0, 16. Moravcová (ČR/Slavia Pojišťovna) -5:17,3, 26. Tvarůžková (ČR/eD system Bauer) -7:24,3.
Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 1200, 2. Smutná 965, 3. Korsgrenová 916, ...13. Boudíková 351, 16. Klementová (obě ČR/Vltava Fund) 264, 20. Grohová (ČR/Silvini Madshus) 221.

MAMMOTH (USA) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

18.30 slopestyle ženy

Oslo (Nor.) - Závod SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Ženy - 30 km klasicky: 1. Johaugová (Nor.) 1:18:54,5, 2. Něprjajevová (Rus.) -1:45,9, 3. Anderssonová (Švéd.) -1:49,9, 4. Östbergová (Nor.) -1:50,1, 5. Kallaová (Švéd.) -2:17,9, 6. Jacobsenová (Nor.) -2:32,1, 7. Pärmäkoskiová (Fin.) -3:51,2, 8. Hennigová (Něm.) -4:11,9, 9. Settlinová (Švéd.) -4:43,0, 10. Išidaová (Jap.) -4:43,6, ...22. Razýmová (ČR) -6:33,6.

Oslo (Nor.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Johansson (Nor.) 262,0 b. (127+129,5 m), 2. Kraft (Rak.) 258,3 (134+126), 3. P. Prevc (Slovin.) 252,8 (125,5+129), 4. Aschenwald (Rak.) 250,2 (127+130,5), 5. R, Kobajaši (Jap.) 250,1 (127+126), 6. D. Prevc (Slovin.) 245,7 (129+123,5), 7. Koudelka (ČR) 244,8 (127,5+130), 8. Sato (Jap.) 244,4 (130+126), 9. Forfang (Nor.) 241,4 (121+130), 10. Eisenbichler (Něm.) 237,8 (120+132,5), ...29. Hlava 195,5 (117,5+112), 30. Polášek (oba ČR) 192,5 (119,5+108).
Průběžné pořadí SP (po 23 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1665, 2. Stoch (Pol.) 1165, 3. Kraft 1097, 4. Žyla 968, 5. Kubacki (oba Pol.) 841, 6. Johansson 807, ...12. Koudelka 504, 42. Polášek 46, 52. Hlava 17, 60. Kožíšek 9, 71. Vančura (oba ČR) 3. 

Ženy: 1. Iraschková-Stolzová (Rak.) 209,0 b. (120+121 m), 2. Seyfarthová 194,3 (114,5+121), 3. Althausová (obě Něm.) 193,3 (111,5+119,5), ...25. Ptáčková 105,1 (92+95), 27. Indráčková (obě ČR) 89,0 (98+76,5).
Průběžné pořadí SP (po 18 z 24 závodů): 1. Lundbyová (Nor.) 1413, 2. Althausová 1133, 3. Takanašiová (Jap.) 966, ...46. Ptáčková a Indráčková obě 6, 58. Pešatová (ČR) 1.

Liga mužů

Skupina A1, 5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Pardubice
83:77

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
New York Knicks
Sacramento Kings
94:102
konec
Atlanta Hawks
Brooklyn Nets
112:114
konec
Minnesota Timberwolves
Washington Wizards
135:130 po prodl.
konec
Los Angeles Lakers
Boston Celtics
107:120
konec
Milwaukee Bucks
Charlotte Hornets
131:114
konec
Portland Trail Blazers
Phoenix Suns
127:120

Karlovy Vary - Finálový turnaj Českého poháru žen

Finále

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
KP Brno
68:63

Karlovy Vary - Finálový turnaj Českého poháru žen

o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Slavia Praha
90:68

Sydney (Austr.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:
E. Grimalt, M. Grimalt (2-Chile) - Rossi, Carambula (25-It.) 2:0 (18, 12)
o 3. místo: Allen, Slick (5-USA) - Krou, Rowlandson (28-Fr.) bez boje.

Ženy:
Finále:
Lairdová, Palmerová (31-Austr.) - Flintová, Dayová (7-USA) 2:1 (19, -16, 13)
o 3. místo: Sweatová, Walshová Jenningsová (6-USA) - Wang Fan, Sia Sin-i (8-Čína) 2:0 (19, 19)

Losail (Kat.) - Velká cena Kataru silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Toba (Jap./Honda) 38:08,887, 2. Dalla Porta (It./Honda) -0,053, 3. Canet (Šp./KTM) -0,174, 4. Ramírez (Šp./Honda) -0,505, 5. Vietti (It./KTM) -0,584, 6. Arenas (Šp./KTM) -0,818, ...10. Kornfeil -0,903, 21. Salač (oba ČR/KTM) -31,943.

Moto2: 1. Baldassarri (It./Kalex) 39:56,109, 2. Lüthi (Švýc./Kalex) -0,026, 3. Schrötter (Něm./Kalex) -2,123, 4. Gardner (Austr./Kalex) -2,125, 5. Fernández (Šp./Kalex) -2,305, 6. Lowes (Brit./Kalex) -3,334.

MotoGP: 1. Dovizioso (It./Ducati) 42:36,902, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,023, 3. Crutchlow (Brit./Honda) -0,320, 4. Á. Rins (Šp./Suzuki) -0,457, 5. Rossi (It./Yamaha) -0,600, 6. Petrucci (It./Ducati) -2,320, ...18. Abraham (ČR/Ducati) -22,972.

Mexická rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

po 2. etapě: 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) 2:57:21,4, 2. Evans, Martin (Brit./Ford Fiesta) -27,0, 3. Tänak, Järveoja (Eet./Toyota Yaris) -29,2, 4. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -1:15,7, 5. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -4:37,1, 6. Guerra, Zapata (Mex./Škoda Fabia R5) - 12:06,0.

Silniční etapový závod Paříž-Nice

Přidat do mých lig

1. etapa (138,5 km): 1. Groenewegen (Niz./Jumbo-Visma) 3:17:35, 2. Ewan (Austr./Lotto-Soudal), 3. Jakobsen (Niz./Deceuninck-Quick-Step), 4. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe), 5. Degenkolb (Něm./Trek-Segafredo), 6. Trentin (It./Mitchelton-Scott) všichni stejný čas.

Dauhá (Kat.) - Turnaj Qatar Masters série European Tour

Přidat do mých lig

Dotace 1,75 milionu dolarů, par 72): 1. Harding 275 (68+68+73+66), 2. Coetzee 277 (68+68+73+68), Bezuidenhout 277 (72+71+66+68), Van Rooyen (všichni JAR) 277 (69+68+70+70) Lorenzo-Vera (Fr.) 277 (68+68+71+70), Wilson (Angl.) 277 (69+68+69+71), Campillo 277 (72+69+68+68), Elvira (oba Šp.) 277 (71+67+69+70), Karlsson (Švéd.) 277 (72+66+70+69) a Čche Čin-ho (Korea) 277 (72+69+72+64).

ORLANDO - turnaj PGA Tour Arnold Palmer Invitational

Přidat do mých lig

1. F. Molinari (It.) 276 (69+70+73+64), 2. Fitzpatrick 278 (70+70+67+71), 3. Fleetwood (oba Angl.) 279 (69+66+76+68), Cabrera (Šp.) 279 (65+75+70+69), Im Song-če (Korea) 279 (71+69+71+68).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Whistler (Kan.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, Bauer, Grothkopp, Margis) 3:21,33 (50,16+50,57+50,14+50,46), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Miknis, Vilkaste, Strenga) -0,29 (50,05+50,64+50,28+50,65), 3. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) -0,45 (50,13+50,67+50,32+50,66), 4. Rusko -0,76, 5. Švýcarsko -0,94, 6. Rakousko -0,99, ...21. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) nepostoupili do čtvrté jízdy.

Plzeň - MČR ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní

Přidat do mých lig

Muži
Vzduchová puška:
1. Nepejchal 252,2, 2. Haloda 248,0, 3. Smetana (všichni Dukla Plzeň).
Vzduchová pistole: 1. Dubový 235,7/v rozstřelu 9,1, 2. Světlík (oba Dukla Plzeň) 235,7/9,0, 3. Postupa (SSK Borek).

Ženy
Vzduchová puška:
1. Foistová 249,5, 2. Mazurová (obě Dukla Plzeň) 247,8, 3. Vognarová (Olymp Plzeň).
Vzduchová pistole: 1. Dědová (Dukla Plzeň) 238,2, 2. Získalová (Union Cheb) 233,4, 3. Bezděčná (Olymp Plzeň).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Salt Lake City (USA) - Finále Světového poháru na dlouhé dráze

Přidat do mých lig

Muži
500 m:
1. Šinama (Jap.) 33,790, 2. Čcha Min-kjo (Korea) 34,030, 3. Murakami (Jap.) 34,104.
Konečné pořadí (po 11 závodech): 1. Kuližnikov (Rus.) 630, 2. Šinama 594, 3. Lorentzen (Nor.) 498.

1500 m: 1. Nuis 1:40,176 - světový rekord, 2. Krol (oba Niz.) 1:40,541, 3. Juskov (Rus.) 1:41,499.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Juskov 223, 2. Ičinohe (Jap.) 203, 3. Kim Min-sok (Korea) 199, ...68. Druszkiewicz (ČR) 1.

Závod s hromadným startem: 1. Cučija (Jap.) 69, 2. Michajlov (Běl.) 46, 3. Schouten (Niz.) 20.
Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Um Čchon-ho (Korea) 535, 2. Swings (Belg.) 502, 3. Zacharov (Rus.) 434, ...30. Kopřiva (ČR) 80, 34. Druszkiewicz 53.

Ženy
500 m:
1. Kodairaová (Jap.) 36,492, 2. Fatkulinová (Rus.) 36,833, 3. Herzogová (Rak.) 36,835.
Konečné pořadí SP (po 11 závodech): 1. Herzogová 720, 2. Kodairaová 600, 3. Fatkulinová 587,

1500 m: 1. M. Takagiová (Jap.) 1:49,839 - světový rekord, 2. Boweová (USA) 1:50,327, 3. Šichovová (Rus.) 1:50,637.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Boweová 378, 2. M. Takagiová 331, 3. Wüstová (Niz.) 303, ...14. Sáblíková 128, 29. Zdráhalová 65, 55. Kerschbaummayr (všechny ČR) 8.

Závod s hromadným startem: 1. Schoutenová (Niz.) 60, 2. Kim Po-num (Korea) 40, 3. Blondinová (Kan.) 21.
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Kim Po-num 478, 2. Schoutenová 456, 3. Lollobrigidaová (It.) 414, ...22. Kerschbaummayr 106, 23. Zdráhalová 98.

Sofia (Bul.) - Mistrovství světa v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

Muži
1000 m: 1. Lim Hjo-čun 1:26,468, 2. Hwang Te-hon (oba Korea) 1:26,657, 3. Jelistratov (Rus.) 1:26,660, ...41. Fajkus (ČR).
3000 m: 1. Lim Hjo-čun 5:00,998, 2. Jelistratov 5:01,120, 3. Watanabe (Jap.) 5:01,847.
Konečné pořadí víceboje: 1. Lim Hjo-čun 102, 2. Hwang Te-hon 55, 3. Jelistratov 44, ...50. Fajkus.

Štafeta na 5000 m: 1. Korea 7:04,292, 2. Čína 7:04,651, 3. Maďarsko 7:04,961.

Ženy
1000 m:
1. Schultingová (Niz.) 1:28,986, 2. Čche Min-čong (Korea) 1:29,187, 3. Boutinová (Kan.) 1:29,211, ...35. Sejpalová (ČR).
3000 m: 1. Schultingová 5:26,880, 2. Čche Min-čong 5:26,980, 3. Kim Či-ju (Korea) 5:27,039.

Konečné pořadí víceboje: 1. Schultingová 81, 2. Čche Min-čong 76, 3. Boutinová 36, ...32. Sejpalová.

Štafeta na 3000 m: 1. Korea 4:13,904, 2. Rusko 4:14,353, 3. Kanada 4:14,984.

Najdete na iDNES.cz