Sportovní výsledky 6. 3. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Pelicans Lahti
3:6
konec
Jukurit Mikkeli
SaiPa Lappeenranta
0:3
konec
Jyväskylä
KalPa Kuopio
2:3 v prodl.
konec
Tappara Tampere
Ässät Pori
4:3¨
konec
TPS Turku
Lukko Rauma
1:4

Německá liga

Předkolo play off - 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Norimberk
1:3
konec
Straubing
Eisbären Berlín
2:3 v prodl.

WTA Indian Wells

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čang Šuaj (Čína)
Kužmová (SR)
6:2, 6:4
konec
Kontaová (Brit.)
Parmentierová (Fr.)
6:2, 6:3
konec
Anisimovová (USA)
Kruničová (Srb.)
6:0, 6:4
konec
Linetteová (Pol.)
Martičová (Chorv.)
6:3, 4:6, 7:6 (7:5)
konec
Davisová (USA)
Schmiedlová (SR)
7:6 (7:2), 6:2
konec
Azarenková (Běl.)
Lapková (Běl.)
6:2, 6:3
konec
Peraová (USA)
McNallyová (USA)
6:2, 6:1
konec
Andreescuová (Kan.)
Beguová (Rum.)
6:7 (3:7), 6:3, 6:3
konec
Vögeleová (Švýc.)
Vickeryová (USA)
7:5, 6:2
konec
Keninová (USA)
Wang Ja-fan (Čína)
1:6, 7:5, 6:4
konec
Gavrilovová (Austr.)
Jastremská (Ukr.)
6:2, 5:7, 6:2
konec
Bradyová (USA)
Hibinová (Jap.)
7:5, 6:3
konec
Mariaová (Něm.)
Rybáriková (SR)
6:3, 6:2

INDIAN WELLS (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

WTA Indian Wells

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Juraková, Olaruová (Chorv./Rum.)
Melicharová, Peschkeová (4-USA/ČR)
6:2, 4:6, 10:6

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Indiana Pacers
Chicago Bulls
105:96
konec
Philadelphia 76ers
Orlando Magic
114:106
konec
Memphis Grizzlies
Portland Trail Blazers
120:111
konec
Minnesota Timberwolves
Oklahoma City Thunder
131:120
konec
Toronto Raptors
Houston Rockets
95:107
konec
Golden State Warriors
Boston Celtics
95:128

Liga mužů

Skupina A1, 4. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Děčín
Svitavy
73:82 (17:24, 37:42, 51:61)
konec
Pardubice
Olomoucko
91:98 (24:26, 49:41, 69:62)
konec
Ústí nad Labem
Nymburk
61:97 (20:29, 29:45, 43:72)
konec
Brno
Opava
80:91 (24:22, 48:46, 68:61)

Extraliga žen

Skupina II, 23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Přerov
Ostrava
3:0 (22, 23, 18)

SYDNEY (Austr.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži
1. kolo:
Kopp, Burlacu (Kan.) - Dumek, Berčík (ČR) 2:1 (17, -13, 10).

Ženy
1. kolo:
Olivová, Řeháčková (ČR) - Sondergardová, Okholmová (Dán.) 2:0 (12, 20), Klodová, Ceynowová (Pol.) - Kotlasová, Resová (ČR) 2:0 (15, 19), Gruszczyňská, Gromadowská (Pol.) - Vorlová, Kopecká (ČR) 2:0 (9, 16).

2. kolo: Lin Mej-mej, Ceng Ťin-ťin (Čína) - Olivová, Řeháčková 2:1 (-18, 15, 8).

CHORVATSKO - jednodenní závod Umag Trophy

Přidat do mých lig

(161 km): 1. Kaňkovský (ČR) 3:44:14, 2. Guardini (It.), 3. Hjemsaeter (Nor.) oba stejný čas.

krasobrusleníPřidat do mých lig

ZÁHŘEB (Chorv.) - Mistrovství světa juniorů

krátký program

Přidat do mých lig

Junioři: 1. Pulkinen (USA) 82,41, ...17. M. Bělohradský (ČR) 68,74 - postoupil do volné jízdy.

Sportovní dvojice: 1. Kosťukovičová, Jalin (Rus.) 68,31.

První liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Česká Lípa
Slavia Praha
4:7 (1:3)

Najdete na iDNES.cz