Sportovní výsledky 23. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vejle
Nordsjaelland
1:3

Druhá anglická liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Birmingham
Blackburn
2:2
konec
Brentford
Hull
5:1
konec
Leeds
Bolton
2:1
konec
Middlesbrough
QPR
2:0
konec
Millwall
Preston
1:3
konec
Norwich
Bristol
3:2
konec
Reading
Rotherham
1:1
konec
Sheffield Wednesday
Swansea
3:1
konec
Stoke
Aston Villa
1:1
konec
Wigan
Ipswich
1:1
konec
West Bromwich
Sheffield United
0:1

Druhá německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
Kiel
1:3
konec
Darmstadt
Drážďany
2:0
konec
Kolín nad Rýnem
Sandhausen
3:1
konec
St. Pauli
Ingolstadt
1:0

Polská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zabrze
Sosnowiec
2:1
konec
Poznaň
Legia Varšava
2:0
konec
Gdaňsk
Wisla Krakov
1:0

Skotská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hearts
St. Mirren
1:1
konec
Livingston
Kilmarnock
1:0
konec
St. Johnstone
Aberdeen
0:2

Švýcarská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sion
St. Gallen
2:2
konec
Xamax Neuchatel
Basilej
0:2

Turecká liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sivasspor
Antalyaspor
1:2
konec
Alanyaspor
Kasimpasa
3:0
konec
Basaksehir
Bursaspor
– : –

Druhá liga

Přidat do mých lig

Skupina Jih - Východ, 41. kolo

konec
Kopřivnice
Hodonín
3:5
konec
Valašské Meziříčí
Orlová
4:2
konec
DS České Budějovice
Moravské Budějovice
2:6
konec
Nový Jičín
Opava
5:4 v prodl.
konec
Pelhřimov
Havlíčkův Brod
5:10
konec
Tábor
Žďár nad Sázavou
2:4

Skupina Sever - Střed, 41. kolo

konec
Nymburk
Kolín
2:3
konec
Řisuty
Děčín
5:6
konec
Bílina
Klatovy
3:4 v prodl.
konec
Sokolov
Kobra Praha
3:4 po sam. nájezdech
konec
Letňany
Jablonec nad Nisou
0:5
konec
Vrchlabí
Dvůr Králové n. L.
2:3

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Jyväskylä
2:3 v prodl.
konec
Kouvola
Kärpät Oulu
3:1
konec
Tappara Tampere
SaiPa Lappeenranta
5:0
konec
TPS Turku
KalPa Kuopio
2:0
konec
Ässät Pori
IFK Helsinky
2:6
konec
Jukurit Mikkeli
Pelicans Lahti
4:3 po sam. nájezdech

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Timra
1:0 v prodl.
konec
Malmö
Skelleftea
0:2
konec
Rögle
Mora
5:1
konec
Linköping
Djurgaarden
2:3
konec
Lulea
Frölunda
3:1
konec
Örebro
Brynäs
3:1
konec
Växjö
HV 71
3:2

Švýcarská liga

46. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Biel
1:3
konec
Davos
Curych
5:4 v prodl.
konec
Langnau
Fribourg-Gottéron
0:1
konec
Lugano
Rapperswil
8:5
konec
Zug
Bern
4:2

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Van Uytvancková (1-Belg.)
Alexandrovová (5-Rus.)
3:6, 6:4, 7:6 (9:7)

DELRAY BEACH (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Evans (Brit.)
Isner (2-USA)
3:6, 6:2, 6:3
konec
Albot (Mold.)
McDonald (USA)
3:6, 6:0, 6:0

MARSEILLE (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Kukuškin (Kaz.)
Humbert (Fr.)
6:4, 6:4
konec
Tsitsipas (1-Řec.)
Goffin (3-Belg.)
7:6 (7:1), 6:2

RIO DE JANEIRO (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Djere (Srb.)
Bedene (Slovin.)
bez boje
konec
Auger-Aliassime (Kan.)
Cuevas (Ur.)
6:3, 3:6, 6:3

DUBAJ (SAE) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (3-ČR/Tchaj-wan)
Hradecká, Makarovová (7-ČR/Rus.)
6:4, 6:4

PRAHA - Halové MČR juniorů

Přidat do mých lig

RAUBIČI (Belor.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km): 1. T. Bö (Nor.) 21:40,1 (1 tr. kolo), 2. Nelin (Švéd.) -10,6 (0), 3. Malyško (Rus.) -35,2 (0), ...7. Moravec -46,4 (0), 19. Štvrtecký -1:05,1, 23. Václavík -1:08,9 (1), 68. Žemlička -2:28,1 (2), 85. Hošek (všichni ČR) -3:14,6 (3).

Ženy - sprint (7,5 km): 1. Brorssonová (Švéd.) 19:37,4 (0), 2. Jurlovová-Perchtová (Rus.) -37,5 (1), 3. Öbergová (Švéd.) -45,6 (2), ...12. Charvátová -1:18,6 (2), 19. Jislová -1:37,5 (1), 41. Horká -2:21,9 (3), 47. Tkadlecová (všechny ČR) -2:34,9 (1).

BANSKO (Bulh.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

super-G muži - ZRUŠENO kvůli hustému sněžení

CRANS MONTANA (Švýc.) - Závody SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Sjezd - upravené výsledky po kontrole FIS:
1. Goggiaová (It.) 1:29,77, 2. Schmidhoferová (Rak.) -0,52, 3. C. Suterová -0,59, 4. Hählenová (obě Švýc.) -0,61, 5. Venierová (Rak.) -0,68, 6. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,71, 7. Brignoneová -0,78, 8. Fanchiniová (obě It.) -0,83, 9. Fluryová (Švýc.) -0,97, 10. Miradoliová (Fr.) -1,04.

Průběžné pořadí sjezdu (po 7 z 9 závodů): 1. Schmidhoferová 444, 2. Siebenhoferová (Rak.) 354, 3. Štuhecová (Slovin.) 343, 4. Venierová 340, 5. Weidleová (Něm.) 278, 6. C. Suterová 228, ...22. Ledecká (ČR) 84.

Průběžné pořadí SP (po 28 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1794, 2. Vlhová (SR) 1075, 3. Holdenerová (Švýc.) 783, 4. Schmidhoferová 697, 5. Mowinckelová (Nor.) 631, 6. Hansdotterová (Švéd.) 547, ...46. Ledecká 129, 100. Capová (ČR) 17.

SECRET GARDEN (Čína) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom:
Muži:
1. Mastnak (Slovin.), 2. Sobolev (Rus.), 3. Baumeister (Něm.), ...v kvalifikaci 44. V. Brůžek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 7 závodů): 1. Prommegger (Rak.) 3070, 2. Mastnak 2936, 3. Fischnaller (It.) 2690, ...58. V. Brůžek 49.

Ženy: 1. Hofmeisterová (Něm.), 2. Ledecká (ČR), 3. Jörgová (Něm.).
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 7 závodů): 1. Ledecká 4200, 2. Jörgová 3129, 3. Ochnerová (It.) 2990, ...55. Žďárská (ČR) 37.

SEEFELD/INNSBRUCK (Rak.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh:
Muži - skiatlon (30 km): 1. Röthe (Nor.) 1:10:21,8, 2. Bolšunov (Rus.) -0,1, 3. Sundby (Nor.) -0,7, 4. Niskanen (Fin.) -12,3, 5. Parisse (Fr.) -20,7, 6. Harvey (Kan.) -58,9, 7. Musgrave (Brit.) -1:00,3, 8. Backscheider (Fr.) -1:03,6, 9. Usťugov (Rus.) -1:09,4, 10. Burman (Švéd.) -1:12,8, ...51. Fellner -7:05,4, 53. Knop -7:46,8, Bešťák (všichni ČR) dostižen o kolo.

Ženy - skiatlon (15 km): 1. Johaugvá 36:54,5, 2. Östbergová (obě Nor.) -57,6, 3. Něprjajevová (Rus.) -58,7, 4. Jacobsenová (Nor.) -1:02,0, 5. Karlssonová -1:07,4, 6. Kallaová (obě Švéd.) -1:13,3, 7. Wengová (Nor.) -1:20,2, 8. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:33,7, 9. Sedovová (Rus.) -1:50,4, 10. Brennanová (USA) -2:01,8, ...28. Nováková -3:24,3, 29. Razýmová -3:24,5, 44. Schützová (všechny ČR) -5:22,0.

Skoky:
Muži - velký můstek:
1. Eisenbichler 279,4 b. (131,5+135,5 m), 2. Geiger (oba Něm.) 267,3 (131+130,5), 3. Peier (Švýc.) 266,1 (131+129,5), 4. R. Kobajaši (Jap.) 262,0 (133,5+126,5), 5. Stoch (Pol.) 259,4 (128,5+129,5), 6. Kraft (Rak.) 256,1 (130+126,5), 7. Forfang 250,9 (132,5+125,5), 8. Johansson (oba Nor.) 248,9 (128+129), 9. Freitag (Něm.) 248,7 (125,5+129,5), 10. Zajc (Slovin.) 245,5 (127+124), ...22. Koudelka 220,1 (120,5+120,5), 25. Polášek 218,2 (120+117,5), 34. Kožíšek 102,5 (115,5), 49. Vančura (všichni ČR) 69,8 (100).

SUNNY VALLEY (Rus.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros:
Muži:
1. B. Midol (Fr.), 2. Flisar (Slovin.), 3. Chapuis (Fr.).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 11 závodů): 1. B. Midol 596, 2. Chapuis 443, 3. Fiva (Švýc.) 383.

Ženy: 1. Smithová (Švýc.), 2. Näslundová, 3. Limbacherová (Rak.), ...v kvalifikaci 21. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 11 závodů): 1. Smithová 663, 2. Näslundová 630, 3. Thompsonová (Kan.) 520, ...20. Kučerová 105.

VAL DI FASSA (It.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Junioři - kombinace: 1. Hedström (Švéd.) 2:04,03 (1:13,94+50,09), 2. McGrath -0,42 (1:13,36+51,09), 3. Braathen (oba Nor.) -0,45 (1:13,37+51,11), ...47. Klíma -9,65 (1:16,06+57,62), Kubeš, Zabystřan, Müller a Klinský (všichni ČR) všichni nedokončili.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Charlotte Hornets
Washington Wizards
123:110
konec
Indiana Pacers
New Orleans Pelicans
126:111
konec
Orlando Magic
Chicago Bulls
109:110
konec
Toronto Raptors
San Antonio Spurs
120:117
konec
Atlanta Hawks
Detroit Pistons
122:125
konec
New York Knicks
Minnesota Timberwolves
104:115
konec
Memphis Grizzlies
Los Angeles Clippers
106:112
konec
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
104:114
konec
Oklahoma City Thunder
Utah Jazz
148:147 po 2. prodl.

Liga žen

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Strakonice
85:49 (19:12, 33:25, 54:35)
konec
KP Brno
Trutnov
69:61 (14:22, 42:39, 53:50)

Středoevropská liga žen, Final Four

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
Piešťany
60:67 (30:35)
konec
Hradec Králové
Košice
90:62 (50:39)

Extraliga žen

Přidat do mých lig

Skupina I, 21. kolo

konec
Liberec
Olymp Praha
3:1 (-26, 20, 19, 15)
konec
Prostějov
Olomouc
1:3 (-26, -15, 24, -20)

Skupina II, 21. kolo

konec
KP Brno
Ostrava
2:3 (-20, 20, -22, 20, -16)
konec
Přerov
VK Brno
3:0 (22, 25, 14)

Skupina III, 21. kolo

konec
Šternberk
Frýdek-Místek
2:3 (-21, 23, -20, 19, -5)

Extraliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Zlín
3:0 (23, 18, 24)
konec
Lvi Praha
Benátky nad Jizerou
3:0 (23, 22, 16)
konec
Liberec
České Budějovice
3:0 (19, 20, 21)
konec
Karlovarsko
Příbram
3:0 (23, 14, 16)
konec
Brno
Odolena Voda
2:3 (-28, -23, 22, 18, -13)

PHILLIP ISLAND (Austr.) - Úvodní závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

První jízda: 1. Bautista (Šp./Ducati) 33:38,901, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -14,983, 3. Melandri (It./Yamaha) -16,934.

ČONBURI (Thaj.) - Ženský turnaj LPGA Thajsko

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

SOČI (Rus.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Geisenbergerová (Něm.) 1:40,374 (50,163+50,211), 2. Děmčenková (Rus.) -0,153 (50,232+50,295), 3. Eitbergerová (Něm.) -0,329 (50,316+50,387).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 982, 2. Taubitzová (Něm.) 761, 3. Britcherová (USA) 595, ...46. Maršíková (ČR) 12. 

Dvojice: 1. Denisev, Antonov (Rus.) 1:39,814 (49,997+49,817), 2. Eggert, Benecken (Něm.) -0,053 (49,890+49,977), 3. Kaškin, Koršunov (Rus.) -0,193 (49,879+50,128).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 980, 2. Steu, Koller (Rak.) 762, 3. Wendl, Arlt (Něm.) 744, ...15. Vejdělek, Pěkný (ČR) 234.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

HEERENVEEN (Niz.) - Mistrovství světa v rychlobruslařských sprintech

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz