Sportovní výsledky 7. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

BLED (Slovin.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Bělorusko B
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
konec
Slovinsko
Maďarsko
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

BRATISLAVA (Sloven.) - Kaufland Cup

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Bělorusko
2:1 po sam. nájezdech (0:0, 0:1, 1:0 0:0)

DMITROV (Rus.) - Turnaj šesti zemí žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Švýcarsko
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

DMITROV (Rus.) - Turnaj šesti zemí žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Německo
7:0 (1:0, 3:0, 3:0)

KANGNUNG (Kor.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Lotyšsko
Japonsko
6:3 (3:2, 2:1, 1:0)
konec
Kazachstán
Korea
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

KLAGENFURT (Rak.) - Rakouský pohár, turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Norsko
Francie
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
konec
Rakousko
Dánsko
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

SOČI (Rus.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
ČR
4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
konec
USA
Finsko
3:2 (1:1, 0:0, 2:1)

TURKU (Fin.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
ČR
5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
konec
Finsko
Švýcarsko
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

CÓRDOBA (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - čtvrtfinále

konec
Jebavý, Molteni (3-ČR/Arg.)
Monroe, Reyes-Varela (USA/Mex.)
6:3, 7:6 (7:4)

Dvouhra - 2. kolo

konec
Munar (Šp.)
Cecchinato (2-It.)
6:3, 3:6, 6:1
konec
Delbonis (Arg.)
Carballés (Šp.)
6:7 (3:7), 6:2, 6:2
konec
Bedene (Slovin.)
Fognini (1-It.)
6:1, 6:4
konec
Schwartzman (3-Arg.)
Giannessi (It.)
6:7 (4:7), 6:3, 6:0
konec
Cuevas (Urug.)
Džazírí (6-Tun.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Pella (8-Arg.)
Ramos (Šp.)
6:4, 7:6 (7:4)

MONTPELLIER (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Shapovalov (3-Kan.)
Granollers (Šp.)
6:4, 7:6 (7:1)
konec
Albot (Mold.)
Gulbis (Lot.)
7:6 (7:5), 4:6, 6:4
konec
Herbert (7-Fr.)
Ivaška (Běl.)
4:6, 6:4, 6:2
konec
Baghdatis (Kypr)
Pouille (1-Fr.)
7:6 (7:2), 6:7 (3:7), 6:4

SOFIA (Bulh.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Verdasco (6-Šp.)
Copil (Rum.)
6:2, 4:6, 6:1
konec
Medveděv (3-Rus.)
Haase (Niz.)
5:7, 6:2, 6:2
konec
Kližan (SR)
Brands (Něm.)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Fucsovics (Maď.)
Maden (Něm.)
7:6, 3:6, 6:4
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Struff (Něm.)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Monfils (7-Fr.)
Kukuškin (Kaz.)
7:5, 6:3

CANMORE (Kan.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - zkrácený vytrvalostní závod (15 km/za střeleckou chybu je penalizace 45 sekund): 1. J. T. Bö 35:27,9 (0 střeleckých chyb), 2. Christiansen (oba Nor.) -2:10,2 (2), 3. Loginov (Rus.) -2:41,0 (2), 4. Birkeland (Nor.) -2:51,3 (1), 5. Windisch (It.) -2:56,3 (2), 6. Eder (Rak.) -2:57,5 (2), 7. S. Fourcade (Fr.) -2:58,9 (1), 8. Lesser (Něm.) -3:01,7 (1), 9. Femling (Švéd.) -3:02,7 (0), 10. Gow (Kan.) -3:05,4 (1), ...12. Krupčík -3:07,5 (1), 49. Krčmář -6:10,1 (5), 64. Šlesingr -7:25,8 (3), 77. Václavík (všichni ČR) -8:16,5 (7).
Průběžné pořadí SP (po 16 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 896, 2. Loginov 596, 3. M. Fourcade (Fr.) 554, 4. Eder 537, 5. Desthieux (Fr.) 534, 6. Peiffer (Něm.) 508, ...17. Krčmář 298, 21. Moravec (ČR) 247, 43. Krupčík 70.

Ženy - zkrácený vytrvalostní závod (12,5 km/za střeleckou chyu je penalizace 45 sekund): 1. Eckhoffová (Nor.) 36:32,9 (1), 2. Davidová (ČR) -9,8 (0), 3. Vittozziová (It.) -20,9 (0), 4. Hildebrandová (Něm.) -47,8 (0), 5. Tandrevoldová (Nor.) -1:05,8 (1), 6. Hinzová (Něm.) -1:18,5 (1), 7. Bescondová (Fr.) -1:21,6 (2), 8. Kuzminová (SR) -1:29,4 (3), 9. Dahlmeierová (Něm.) -1:30,5 (2), 10. Schwaigerová (Rak.) -1:37,6 (0), ...33. Charvátová -3:34,1 (2), 72. Vítková -6:51,0 (1), 77. Puskarčíková (všechny ČR) -7:47,3 (7).
Průběžné pořadí SP (po 16 z 26 závodů): 1. Wiererová (It.) 651, 2. Vittozziová 646, 3. Kuzminová 540, 4. Olsbuová Röiselandová (Nor.) 537, 5. P. Fialková (SR) 526, 6. Mäkäräinenová (Fin.) 443, ...23. Davidová 274, 42. Puskarčíková 101, 51. Vítková 69, 62. Charvátová 31, 84. Jislová (ČR) 10.

AARE (Švéd.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - první trénink na sjezd:
1. Mayer 1:18,85, 2. Reichelt (oba Rak.) -0,28, 3. Kilde (Nor.) -0,30, ...35. Zabystřan -2,01, 68. Berndt -3,99, 75. Klinský -5,05, 80. Krýzl (všichni ČR) -6,39. 

Ženy - třetí trénink na sjezd:
1. Venierová (Rak.) 1:02,66, 2. Holdenerová (Švýc.) -0,09, 3. Haaserová a Tipplerová (obě Rak.) obě -0,19, 5. Ledecká -0,20, ...39. Pauláthová (obě ČR) -2,22.

PARK CITY (USA) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Přidat do mých lig

Lyžování - slopestyle:
Muži:
1. Woods (Brit.) 86,68, 2. Ruud (Nor.) 85,40, 3. Goepper (USA) 85,18, ...v kvalifikaci 33. Bartík, 37. Břeský (oba ČR).
Závod žen byl kvůli nepříznivému počasí zrušen.

Akrobatické skoky na lyžích:
Muži:
1. Burov (Rus.) 130,09, 2. Abramenko (Ukr.) 126,24, 3. Roth (Švýc.) 125,22.
Ženy: 1. Ramanovská (Běl.) 113,18, 2. Nikitinová (Rus.) 89,88, 3. Sü Meng-tchao (Čína) 89,88.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Brooklyn Nets
Denver Nuggets
135:130
konec
Chicago Bulls
New Orleans Pelicans
120:125
konec
Milwaukee Bucks
Washington Wizards
148:129
konec
Dallas Mavericks
Charlotte Hornets
99:93
konec
Utah Jazz
Phoenix Suns
116:88
konec
Sacramento Kings
Houston Rockets
101:127
konec
Golden State Warriors
San Antonio Spurs
141:102

Euroliga mužů

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anadolu Efes Istanbul
Gran Canaria
93:74
konec
Budučnost Podgorica
Chimki Moskva
90:98
konec
Maccabi Tel Aviv
Olympiakos Pireus
65:64
konec
FC Barcelona
Žalgiris Kaunas
78:72

Euroliga žen

Skupina B, 12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatay
Fenerbahce Istanbul
– : –

Extraliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Ostrava
0:3 (-18, -20, -18)

FORT LAUDERDALE (USA) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie major

Přidat do mých lig

Kolem Valencie

2. etapa (166 km)

Přidat do mých lig

2. etapa: 1. Trentin (It.) 4:10:12, 2. Bouhanni (Fr.), 3. Swift (Brit.), 4. Colbrelli (It.), 5. Kristoff, 6. Boasson Hagen (oba Nor.), ...35. Kreuziger (ČR) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Boasson Hagen 4:23:07, 2. I. Izagirre (Šp.) -5, 3. Martin (Něm.) -7, 4. Teuns (Belg.) -8, 5. Oliveira (Portug.) -11, 6. Bilbao (Šp.) -12, ...42. Kreuziger -42.

VICTORIA (Austr.) - Ženský turnaj Vic Open

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

INZELL (Něm.) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži:
5000 m:
1. Lunde Pedersen (Nor.) 6:07,167, 2. Roest 6:11,700, 3. Kramer (oba Niz.) 6:12,531.
Sprint družstev: 1. Nizozemsko 1:19,053, 2. Korea 1:20,004, 3. Rusko 1:20,102.
Ženy:
3000 m:
1. Sáblíková (ČR) 3:58,911, 2. De Jongová (Niz.) 3:59,411, 3. Voroninová (Rus.) 3:59,992.
Sprint družstev: 1. Nizozemsko 1:26,289, 2. Kanada 1:27,215, 3. Rusko 1:27,262.

Najdete na iDNES.cz