Sportovní výsledky 23. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Vejle
Nordsjaelland
– : –

Druhá anglická liga

34. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Birmingham
Blackburn
– : –
16:00
Brentford
Hull
– : –
16:00
Leeds
Bolton
– : –
16:00
Middlesbrough
QPR
– : –
16:00
Millwall
Preston
– : –
16:00
Wigan
Ipswich
– : –
16:00
Reading
Rotherham
– : –
16:00
Sheffield Wednesday
Swansea
– : –
16:00
Stoke
Aston Villa
– : –
16:00
Norwich
Bristol
– : –
18:30
West Bromwich
Sheffield United
– : –

Druhá německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Kolín nad Rýnem
Sandhausen
– : –
13:00
St. Pauli
Ingolstadt
– : –
13:00
Darmstadt
Drážďany
– : –
13:00
Bochum
Kiel
– : –

Polská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Zabrze
Sosnowiec
– : –
18:00
Poznaň
Legia Varšava
– : –
20:30
Gdaňsk
Wisla Krakov
– : –

Skotská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Hearts
St. Mirren
– : –
16:00
St. Johnstone
Aberdeen
– : –
16:00
Livingston
Kilmarnock
– : –

Švýcarská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Xamax Neuchatel
Basilej
– : –
19:00
Sion
St. Gallen
– : –

Druhá liga

Přidat do mých lig

Skupina Jih - Východ, 41. kolo

17:00
Valašské Meziříčí
Orlová
– : –
17:00
Kopřivnice
Hodonín
– : –
18:00
Nový Jičín
Opava
– : –
18:00
DS České Budějovice
Moravské Budějovice
– : –
18:00
Pelhřimov
Havlíčkův Brod
– : –
18:00
Tábor
Žďár nad Sázavou
– : –

Skupina Sever - Střed, 41. kolo

17:00
Nymburk
Kolín
– : –
17:00
Řisuty
Děčín
– : –
17:30
Bílina
Klatovy
– : –
17:30
Sokolov
Kobra Praha
– : –
18:00
Letňany
Jablonec nad Nisou
– : –
18:00
Vrchlabí
Dvůr Králové n. L.
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Hämeenlinna
Jyväskylä
– : –
16:00
Kouvola
Kärpät Oulu
– : –
16:00
Tappara Tampere
SaiPa Lappeenranta
– : –
16:00
TPS Turku
KalPa Kuopio
– : –
17:30
Jukurit Mikkeli
Pelicans Lahti
– : –
17:30
Ässät Pori
IFK Helsinky
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Malmö
Skelleftea
– : –
15:15
Färjestad
Timra
– : –
15:15
Rögle
Mora
– : –
18:00
Örebro
Brynäs
– : –
18:00
Lulea
Frölunda
– : –
18:00
Växjö
HV 71
– : –
18:00
Linköping
Djurgaarden
– : –

Švýcarská liga

46. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ambri-Piotta
Biel
– : –
19:45
Davos
Curych
– : –
19:45
Zug
Bern
– : –
19:45
Lugano
Rapperswil
– : –
19:45
Langnau
Fribourg-Gottéron
– : –
0:00
Charlotte
Washington
– : –
0:00
Indiana
New Orleans
– : –
0:00
Orlando
Chicago
– : –
0:00
Toronto
San Antonio
– : –
0:00
Oklahoma City
Utah
– : –
0:00
New York
Minnesota
– : –
0:00
Memphis
LA Clippers
– : –
0:00
Dallas
Denver
– : –
0:00
Atlanta
Detroit
– : –

Liga žen

20. kolo

Přidat do mých lig
15:30
KP Brno
Trutnov
– : –
17:00
Nymburk
Strakonice
– : –

Extraliga žen

Přidat do mých lig

Skupina I, 21. kolo

15:00
Liberec
Olymp Praha
– : –
17:00
Prostějov
Olomouc
– : –

Skupina II, 21. kolo

17:00
Přerov
VK Brno
– : –
18:00
KP Brno
Ostrava
– : –

Skupina III, 21. kolo

17:00
Šternberk
Frýdek-Místek
– : –

Extraliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Ostrava
Zlín
– : –
18:00
Liberec
České Budějovice
– : –
18:00
Lvi Praha
Benátky nad Jizerou
– : –
18:00
Karlovarsko
Příbram
– : –
18:00
Brno
Odolena Voda
– : –

Najdete na iDNES.cz