Sportovní výsledky 9. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vejle
Sönderjyske
2:0

Druhá anglická liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Middlesbrough
Leeds
1:1
konec
Blackburn
Bristol
0:1
konec
Bolton
Preston
1:2
konec
Derby
Hull
2:0
konec
Nottingham
Brentford
2:1
konec
QPR
Birmingham
3:4
konec
Rotherham
Wigan
1:1
konec
Sheffield Wednesday
Reading
0:0
konec
Swansea
Millwall
1:0
konec
Stoke
West Bromwich
0:1

Druhá německá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
Paderborn
1:2
konec
Fürth
Duisburg
1:0
konec
Union Berlín
Sandhausen
2:0

Švýcarská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basilej
St. Gallen
1:1
konec
FC Curych
Grasshopper Curych
3:1

Turecká liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basaksehir
Erzurum
1:1
konec
Rizespor
Antalyaspor
1:1
konec
Besiktas
Bursaspor
2:0

BLED (Slovin.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Maďarsko
1:0 v prodl.
konec
Slovinsko
Bělorusko B
2:3 v prodl. (0:1, 1:1, 1:0 0:1)

BRATISLAVA (Sloven.) - Kaufland Cup

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Rusko B
5:1 (1:0, 4:1, 0:0)

DMITROV (Rus.) - Turnaj šesti zemí žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Skupina Sever - Střed, 38. kolo

konec
Dvůr Králové n. L.
Most
5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
konec
Letňany
Děčín
3:13 (1:2, 1:7, 1:4)
konec
Nymburk
Kobra Praha
5:4 v prodl. (1:2, 2:0, 1:2 1:0)
konec
Kolín
Klatovy
3:6 (1:2, 2:1, 0:3)
konec
Jablonec nad Nisou
Sokolov
3:7 (2:1, 1:5, 0:1)
konec
Trutnov
Bílina
6:5 (3:2, 1:1, 2:2)
konec
Vrchlabí
Řisuty
15:0 (2:0, 7:0, 6:0)

Skupina Jih - Východ, 38. kolo

konec
Hodonín
Písek
5:3 (0:0, 4:1, 1:2)
konec
Kopřivnice
DS České Budějovice
6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
konec
Nový Jičín
Žďár nad Sázavou
2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
konec
Opava
Moravské Budějovice
7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
konec
Orlová
Havlíčkův Brod
4:8 (2:1, 0:5, 2:2)
konec
Šumperk
Pelhřimov
6:3 (2:2, 0:0, 4:1)
konec
Valašské Meziříčí
Tábor
8:3 (5:1, 1:0, 2:2)

KLAGENFURT (Rak.) - Rakouský pohár, turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Rakousko
Norsko
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
konec
Francie
Dánsko
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

SOČI (Rus.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Švédsko
6:3 (4:0, 0:0, 2:3)
konec
Rusko
USA
8:4 (2:0, 3:2, 3:2)

Švýcarská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Ženeva
1:0 v prodl.
konec
Biel
Bern
2:4
konec
Langnau
Davos
5:4 v prodl.
konec
Zug
Curych
3:0

TURKU (Fin.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Německo
6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
konec
Švédsko
Švýcarsko
6:2 (3:1, 0:0, 3:1)

Fed Cup

Světová skupina, 1. kolo

Přidat do mých lig

Braunschweig: Německo - Bělorusko 0:2
Mariaová - Sasnovičová 6:7 (3:7), 3:6
Petkovicová - Sabalenková 2:6, 1:6

Lutych: Belgie - Francie 0:2
Van Uytvancková - Garciaová 6:7 (2:7), 6:4, 2:6
Mertensová - Cornetová 6:7 (6:8), 2:6

Asheville: USA - Austrálie 1:1
Keninová - Bartyová 1:6, 6:7 (2:7)
Keysová - Birrellová 6:2, 6:2

CÓRDOBA (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Pella (8-Arg.)
Schwartzman (3-Arg.)
7:5, 6:2
konec
Cuevas (Urug.)
Bedene (Slovin.)
7:6 (7:2), 6:1

MONTPELLIER (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Tsonga (Fr.)
Albot (Mold.)
6:1, 6:3

SOFIA (Bulh.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Fucsovics (Maď.)
Berrettini (It.)
5:7, 7:5, 6:3
konec
Medveděv (3-Rus.)
Monfils (7-Fr.)
6:2, 6:4

BANSKÁ BYSTRICA (Sloven.) - Banskobystrická laťka, halový mítink EA ve skoku do výšky

Přidat do mých lig

Muži: 1. Tobe (Jap.) 233, 2. Rivera (Mex.) a Tamberi (It.) oba 227. 

Ženy: 1. Lasickeneová (Rus.) 200, 2. Trostová (It.) 194, 3. mj. Hrubá 190, ...9. Krejčiříková (obě ČR) 185.

PRAHA - Halové MČR ve vícebojích

Přidat do mých lig

Ženy - pětiboj: 1. Klučinová 4462 (60 m př.: 8,67 - výška: 177 - koule: 14,83 - dálka: 623 - 800 m: 2:22,77), 2. K. Dvořáková 4062 (8,39 - 168 - 10,03 - 609 - 2:23,05), 3. B. Dvořáková (všechny USK Praha) 3965 (8,73 - 168 - 11,17 - 603 - 2:29,21).

PRAHA - mítink Zimní Pražská tyčka

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ščerba (Ústí n/L) 555, 2. Kudlička 550, 3. Bárta (oba Dukla Praha) 515.

Ženy: 1. Maláčová 451, 2. Švábíková (obě USK Praha) 420, 3. Pöschlová (TEPO Kladno) 405.

AARE (Švéd.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Jansrud 1:19,98, 2. Svindal (oba Nor.) -0,02, 3. Kriechmayr (Rak.) -0,33, 4. Feuz (Švýc.) -0,44, 5. Mayer (Rak.) -0,65, 6. Paris (It.) -0,74, 7. Thomsen (Kan.) -0,75, 8. Kilde (Nor.) -0,82, 9. M. Caviezel (Švýc.) a Bennett (USA) oba -0,83, ...47. Zabystřan -3,35, 48. Klinský -3,74, 50. Berndt (všichni ČR) -4,08.

FELDBERG (Něm.) - Závod SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Snowboardcross
Muži:
1. Bolton (Austr.), 2. Berg, 3. Schad (oba Něm.), ...45. Kubičík (ČR) vyřazen v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Nörl (Něm.) 1650, 2. Perathoner 1278, 3. Visintin (oba It.) 1135, ...52. Kubičík 43,5, 68. Žerava 18,5, 74. Koudelka (všichni ČR) 11,6.

Ženy: 1. Jacobellisová (USA), 2. Moioliová (It.), 3. Samková, ...12. Hopjáková (obě ČR) vyřazena ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Jacobellisová 2800, 2. Samková 2400, 3. Moioliová 1600, ...17. Hopjáková 450.

LAHTI (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Sprint dvojic:
1. Herola, Hirvonen (Fin.) 29:14,6, 2. Björnstad, Graabak (Nor.) -0,2, 3. Denifl, Seidl (Rak.) -3,5, 4. Andersen, Krog (Nor.) -6,0, 5. Nagai, Jamamoto (Jap.) -30,4, 6. Lamparter, Gruber (Rak.) -1:06,5.

LAHTI (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Družstva:
1. Rakousko (Aschenwald, Schlierenzauer, Hayböck, Kraft) 953,6 b., 2. Německo (Geiger, Freitag, Wellinger, Leyhe) 942,6, 3. Japonsko (Sato, Ito, D. Kobajaši, R. Kobajaši) 929,5, 4. Polsko 925,7, 5. Slovinsko 877,3, 6. Švýcarsko 831,5, 7. ČR (Polášek, Kožíšek, Hlava, Koudelka) 818,0.

LAHTI (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint volně:
Muži:
1. Klaebo (Nor.) 2:52,06, 2. Pellegrino (It.) -0,30, 3. Krogh -0,61, 4. Brandsdal -1,31, 5. Iversen (všichni Nor.) -1,75, 6. Retivych (Rus.) -2,08, ...49. Pechoušek, 57. Šeller (oba ČR) - vyřazeni v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 22 z 32 závodů): 1. Klaebo 1134, 2. Bolšunov (Rus.) 946, 3. Röthe 755, 4. Tönseth 657, 5. Krüger (všichni Nor.) 657, 6. Usťugov (Rus.) 604, ...103. Novák (ČR) 14, 114. Pechoušek 6.

Ženy: 1. Fallaová (Nor.) 2:43,64, 2. Caldwellová (USA) -0,11, 3. Dahlqvistová (Švéd.) -0,37, 4. Ringwaldová (Něm.) -0,46, 5. Eideová -0,75, 6. T. Wengová (obě Nor.) -0,94, ...32. P. Nováková, 34. Beranová, 49. Janatová (všechny ČR) - vyřazeny v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 22 z 32 závodů): 1. Östbergová (Nor.) 1237, 2. Něprjajevová (Rus.) 1057, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) 1002, 4. Johaugová (Nor.) 800, 5. Bělorukovová (Rus.) 695, 6. Digginsová (USA) 693, ...51. Razýmová 73, 73. Schützová (obě ČR) 21, 95. P. Nováková 7, 100. Beranová 5, 102. Janatová 2.

LJUBNO (Slovin.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

Jednotlivkyně:
1. Lundbyová (Nor.) 268,9 b. (90,5+90,5 m), 2. Takanašiová (Jap.) 263,7 (90+88,5), 3. Bogatajová (Slovin.) 262,6 (91+89), ...34. Pešatová 105,1 (79,5), 35. Indráčková (obě ČR) 104,9 (82,5).

Průběžné pořadí SP (po 14 z 24 závodů): 1. Lundbyová 1088, 2. Althausová (Něm.) 917, 3. Takanašiová 706.

Družstva: 1. Německo (Vogtová, Ruprechtová, Seyfarthová, Althausová) 1001,3 b., 2. Slovinsko 975,9, 3. Rakousko 936,9, ...9. ČR (Blažková, Křepelková, Pešatová, Indráčková) 374,2.

PARK CITY (USA) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Přidat do mých lig

Lyžování - jízda v boulích:
Muži:
1. Kingsbury (Kan.) 84,89, 2. Graham (Austr.) 81,94, 3. Hara (Jap.) 81,66, ...v kvalifikaci 37. Honzig, 39. Retzer (oba ČR).
Ženy: 1. Galyševová (Kaz.) 79,14, 2. Anthonyová (Austr.) 78,99, 3. Laffontová (Fr.) 78,70.

U-rampa:
Muži:
1. Blunck (USA) 94,20, 2. Rolland (Fr.) 93,80, 3. Bowman (Kan.) 91,60.
Ženy: 1. Sildaruová (Est.) 95,00, 2. Sharpeová (Kan.) 94,40, 3. Sigourneyová (USA) 90,60.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Detroit Pistons
New York Knicks
120:103
konec
Philadelphia 76ers
Denver Nuggets
117:110
konec
Washington Wizards
Cleveland Cavaliers
119:106
konec
Brooklyn Nets
Chicago Bulls
106:125
konec
Dallas Mavericks
Milwaukee Bucks
107:122
konec
Phoenix Suns
Golden State Warriors
107:117
konec
New Orleans Pelicans
Minnesota Timberwolves
122:117
konec
Sacramento Kings
Miami Heat
102:96

Liga žen

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Slovanka MB
82:54 (20:12, 46:23, 56:43)
konec
KP Brno
Hradec Králové
64:49 (17:12, 29:33, 49:42)
konec
Slavia Praha
Trutnov
67:73 (18:20, 35:34, 51:53)

NOVÝ JIČÍN - Český pohár mužů, finálový turnaj

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Olomoucko
Nymburk
81:99 (17:34, 35:55, 55:81)
konec
Děčín
Opava
78:82 (20:11, 42:37, 63:62)

Extraliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zlín
Karlovarsko
0:3 (-22, -20, -17)
konec
Příbram
Ústí nad Labem
3:0 (17, 15, 17)
konec
Brno
České Budějovice
1:3 (-20, -19, 23, -22)
konec
Kladno
Liberec
3:2 (15, -19, 23, -14, 12)

Extraliga žen

19. kolo, skupina II

Přidat do mých lig
konec
VK Brno
Ostrava
3:0 (23, 11, 12)
konec
KP Brno
Přerov
0:3 (-22, -18, -15)

Extraliga žen

19. kolo, skupina I

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Olymp Praha
0:3 (-22, -21, -22)
konec
Liberec
Prostějov
1:3 (19, -14, -18, -28)

Kolem Valencie

4. etapa (188 km)

Přidat do mých lig

1. A. Yates (Brit.) 4:54:57, 2. Valverde stejný čas, 3. Bilbao -2, 4. I. Izagirre (všichni Šp.) -3, 5. Martin (Ir.) -4, 6. Higuita (Kol.) -5, ...33. Kreuziger (ČR) -1:27.

Průběžné pořadí: 1. I. Izagirre 14:18:27, 3. Valverde, 3. Bilbao oba -7, 4. Martin -16, 5. Teuns (Belg.) -18, 6. Herrada (Šp.) -29, ...24. Kreuziger -2:02.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Plzeň
3:3 (2:2)

ostatní sportyPřidat do mých lig

ABÚ ZABÍ (SAE) - Úvodní závod seriálu Red Bull Air Race v akrobatickém létání

Přidat do mých lig

1. Muroja (Jap.), 2. Šonka (ČR), 3. Goulian (USA), ...10. Kopfstein (ČR).

Průběžné pořadí (po 1 z 8 závodů): 1. Muroja 28, 2. Šonka 22, 3. Goulian 21, ...10. Kopfstein 4.

OBERHOF (Něm.) - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pavličenko 1:26,203 (43,231+42,972), 2. Repilov (oba Rus.) -0,044 (43,188+43,059), 3. Aparjods (Lot.) -0,181 (43,290+43,094), ...30. (v ME 24.) Lejsek (ČR) -2,655 (44,395+44,463).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Ludwig (Něm.) 598, 2. Pavličenko 588, 3. Loch (Něm.) 583, ...35. Lejsek 50.

Dvojice: 1. Wendl, Arlt 1:21,951 (40,963+40,988) 2. Eggert, Benecken (všichni Něm.) -0,200 (41,154+40,997), 3. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,323 (41,159+41,115), ...15. (v ME 12.) Vejdělek, Pěkný -3,075 (42,534+42,492).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 895, 2. Steu, Koller (Rak.) 712, 3. Wendl, Arlt 698, ...13. Vejdělek, Pěkný 234.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

INZELL (Něm.) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži:
1000 m:
1. Verbij 1:07,399, 2. Krol 1:07,672, 3. Nuis (všichni Niz.) 1:07,814.

10 000 m: 1. Bergsma 12:52,928, 2. Roest (oba Niz.) 12:53,343, 3. Semerikov (Rus.) 12:57,400.

Ženy:
1000 m:
1. Boweová (USA) 1:13,414, 2. Herzogová (Rak.) 1:14,389, 3. Kodairaová (Jap.) 1:14,443.

5000 m: 1. Sáblíková (ČR) 6:44,854, 2. Visserová (Niz.) 6:46,143, 3. Voroninová (Rus.) 6:50,393.

TURÍN (It.) - Závody Světového poháru na krátké dráze

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Hwang Te-hon (Korea), 2. Shaolin Liu (Maď.), 3. Blais (Kan.).
1500 m: 1. Kim Kun-u, 2. Hong Kjong-hwan (oba Korea), 3. Dubois (Kan.).

Ženy:
500 m:
1. Valcepinaová (It.), 2. Maliszewská (Pol.), 3. Boutinová (Kan.).
1500 m: 1. Schultingová (Niz.), 2. Kim Či-ju (Korea), 3. Seidelová (Něm.), ...29. Sejpalová (ČR).

KAPSKÉ MĚSTO (JAR) - závody SP v triatlonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Yee (Brit.) 52:04, 2. Smoragiewicz (USA), 3. Silva (Portug.) oba -15, ...17. Linduška -59, 40. Čelůstka -2:29, 50. Volár (všichni ČR) -3:49.

Ženy: 1. Uedaová (Jap.) 57:23, 2. Rappaportová -8, 3. Gormanová (obě USA) -21.

Najdete na iDNES.cz