Sportovní výsledky 3. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá německá liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kiel
Regensburg
2:0
konec
Sandhausen
Bochum
3:0
konec
Utkání Aue
Kolín nad Rýnem
odloženo

Skotská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Johnstone
Celtic Glasgow
0:2

Švýcarská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Grasshopper Curych
Basilej
0:4
konec
St. Gallen
FC Curych
odloženo
konec
Lucern
Sion
odloženo

Turecká liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Erzurum
Rizespor
0:1
konec
Akhisar
Basaksehir
0:3
konec
Antalyaspor
Besiktas
2:6

Krajská liga: Královehradecký kraj

Přidat do mých lig

EBEL liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Záhřeb
Znojmo
2:11 (1:4, 0:5, 1:2)
konec
Dornbirn
Štýrský Hradec
5:6 v prodl.
konec
Innsbruck
Vídeň
1:4
konec
Linec
Klagenfurt
1:2
konec
Székesfehérvár
Salcburk
6:3
konec
Villach
Bolzano
6:4

Německá liga

45. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wolfsburg
Ingolstadt
5:7
konec
Eisbären Berlín
Augsburg
0:1
konec
Mnichov
Düsseldorf
4:1
konec
Norimberk
Straubing
3:2 v prodl.
konec
Bremerhaven
Iserlohn
2:3
konec
Krefeld
Kolín nad Rýnem
1:3
konec
Schwenningen
Mannheim
0:4

HUA HIN (Thaj.) - Turnaj žen

Finále

Přidat do mých lig
konec
Jastremská (8-Ukr.)
Tomljanovicová (6-Austr.)
6:2, 2:6, 7:6 (7:3)
konec
Beguová, Niculescuová (2-Rum.)
Blinkovová, Wang Ja-fan (Rus./Čína)
2:6, 6:1, 12:10

PETROHRAD (Rus.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - finále:
Bertensová (2-Niz.) - Vekičová (8-Chorv.) 7:6 (7:2), 6:4.

Čtyřhra - finále:
Gasparjanová, Makarovová (Rus.) - Kalinská, Kužmová (Rus./SR) 7:5, 7:5.

REYKJAVÍK (Island) - Halový mítink EA

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Moore (USA) 6,71, 400 m: 1. Allen (USA) 47,70.

Ženy - 60 m: 1. Agyapongová (Brit.) 7,47, 800 m: 1. Oskanová-Clarkeová (Brit.) 2:04,20, 2. Mezuliáníková (ČR) 2:04,42, dálka: 1. Sigurdardóttirová (Isl.) 649.

TALLINN (Est.) - Halový mítink EA ve vícebojích

Přidat do mých lig

Osrblie (SR) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Stíhací závody
Junioři (12,5 km):
1. Sörum (Nor.) 32:47,2 (2 tr. okruhy), 2. Bourgeois République (Fr.) -6,2 (0), 3. Bakken (Nor.) -12,6 (3), ...10. Štvrtecký -1:00,3 (5), 21. Karlík -2:38,3 (4), 27. Hornig (všichni ČR) -3:21,6 (4).

Juniorky (10 km): 1. Bechová (Ukr.) 31:23,8 (2), 2. Kebingerová (Něm.) -9,1 (1), 3. Chauveauová (Fr.) -16,4 (3), ...26. Suchá -2:29,1 (4), 30. Polednová -2:49,3 (3), 40. Křižovičová -3:37,1 (3), 46. Teplá (všechny ČR) 4:59,9 (9).

GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Obří slalom mužů byl kvůli počasí zrušen.

HINZENBACH (Rak.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Lundbyová (Nor.) 250,8 (90+88,5), 2. Takanašiová (Jap.) 241,2 (88+89), 3. Althausová (Něm.) 238,5 (89+87,5), ...v kvalifikaci 44. Blažková, 48. Pešatová, 49. Indráčková, 52. Ptáčková (všechny ČR).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 24 závodů): 1. Lundbyová 988, 2. Althausová 867, 3. Seyfarthová (Něm.) 641.

KLINGENTHAL (Něm.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 28:42,3, 2. Herola (Fin.) -0,5, 3 Riessle -0,7, 4. Geiger (oba Něm.) -3,7, 5. Hirvonen (Fin.) -8,3, 6. Rehrl (Rak.) -8,6, 7. Faisst (Něm.) -25,4, 8. Denifl -33,4, 9. Fritz -54,1, 10. Klapfer (všichni Rak.) -1:06,1.

Průběžné pořadí SP (po 17 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 1258, 2. Rydzek (Něm.) 761, 3. Rehrl 755, 4. Geiger 731, 5. A. Watabe (Jap.) 694, 6. Seidl (Rak.) 669, ...32. Portyk 86, 59. Vytrval (oba ČR) 5.

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - MČR v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Závody volnou technikou s hromadným startem
Muži a junioři (15 km):
1. Rypl (Dukla Liberec) 36:02,6, 2. Štoček (Ski Jilemnice) -0,7, 3. Bešťák (Dukla Liberec) -3,8, 4. Kalivoda (SK Šumava Vimperk) -7,0, 5. Kozlovský (Fenix Jeseník) -22,6, 6. Švejda (SK Šumava Vimperk) -1:21,3.

Ženy a juniorky (10 km): 1. Nováková (Slovan Karlovy Vary) 26:31,3, 2. Schützová (Ski Jilemnice) -27,7, 3. Razýmová (SC Plzeň) -39,4, 4. Votočková (Ski Jilemnice) -53,6, 5. Sixtová (SG Jablonec) -1:18,6, 6. Tvarůžková (Fenix Jeseník) -1:46,1.

OBERSTDORF (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Stoch (Pol.) 413,2 (214,5+227,5), 2. Klimov (Rus.) 407,9 (220,5+223,5), 3. Kubacki 405,4 (207+228,5), 4. Žyla (oba Pol.) 400,4 (217+220,5), 5. Tande (Nor.) 398,3 (203,5+226), 6. Wolny (Pol.) 391,1 (216+211,5), 7. Kraft (Rak.) 379,8 (206+213), 8. Forfang (Nor.) 378,0 (203,5+216,5), 9. R. Kobajaši (Jap.) 377,5 (220,5+206), 10. Eisenbichler (Něm.) 374,8 (210,5+206,5), ..25. Koudelka 341,8 (200+190), 28. Kožíšek 324,8 (203,5+188,5), 39. Vančura (všichni ČR) 0 (80).

Průběžné pořadí SP (po 19 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1380, 2. Stoch 929, 3. Kraft 917, 4. Žyla 827, 5. Kubacki 741, 6. Johansson (Nor.) 617, ...12. Koudelka 442, 39. Polášek 43, 50. Hlava 15, 58. Kožíšek 9, 68. Vančura 3.

PARK CITY (USA) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Přidat do mých lig

Lyžování - Big Air
Muži:
1. Bösch (Švýc.) 186,00, 2. Harlaut (Švéd.) 184,00, 3. Beaulieu-Marchand (Kan.) 183,25, ...v kvalifikaci 37. Bartík, 39. Břeský (oba ČR).

Ženy: 1. Ledeuxová (Fr.) 184,75, 2. Krassová (USA) 173,75, 3. Atkinová (Brit.) 168,75.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Detroit Pistons
Los Angeles Clippers
101:111
konec
Charlotte Hornets
Chicago Bulls
125:118
konec
Orlando Magic
Brooklyn Nets
102:89
konec
Washington Wizards
Milwaukee Bucks
115:131
konec
Cleveland Cavaliers
Dallas Mavericks
98:111
konec
Miami Heat
Indiana Pacers
88:95
konec
Golden State Warriors
Los Angeles Lakers
115:101
konec
San Antonio Spurs
New Orleans Pelicans
113:108
konec
Minnesota Timberwolves
Denver Nuggets
106:107
konec
Phoenix Suns
Atlanta Hawks
112:118
konec
Utah Jazz
Houston Rockets
98:125
konec
Sacramento Kings
Philadelphia 76ers
115:108

Liga žen

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
KP Brno
57:86 (12:22, 24:53, 41:73)

Český pohár žen

Finále

Přidat do mých lig

UP Olomouc - VK Prostějov 3:1 (21, 19, -21, 17)

GDAŇSK (Pol.) - Kvalifikace MS žen

Evropská skupina 3

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Česko
2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
konec
Estonsko
Belgie
9:1 (1:1, 4:0, 4:0)

ALMATY (Kaz.) - Finále MS na ledové ploché dráze, úvodní dvojzávod

Přidat do mých lig

HOLICE (Pardubicko) - Úvodní závod MČR na ledové ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Diviš (Nepomuk) 14 b., 2. Volejník (Osečná) 14, 3. Klauz (Praha) 13.

BOGENSE (Dán.) - Mistrovství světa v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži elite (31,35 km): 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:09:20, 2. Van Aert -16, 3. Toon Aerts -25, 4. M. Vanthourenhout -50, 5. L. Sweeck (všichni Belg.) -1:01, 6. Van der Haar (Niz.) -1:10, 7. Hermans (Belg.) -1:24, 8. Meisen (Něm.) -1:29, 9. Adams -1:31, 10. Vermeersch (oba Belg.) -1:33, ...14. Boroš -2:25, 38. Paprstka -2 kola, 44. Nesvadba (všichni ČR) -5 kol.

Ženy do 23 let (15,75 km):
1. Van der Heijdenová 42:09, 2. Nagengastová -3, 3. Alvaradová (všechny Niz.) -8, 4. Persicová (It.), 5. Kayová (Brit.), 6. Pieterseová (Niz.) všechny -9, ...15. Czeczinkarová -40, 34. Bajgerová -3:29, 35. Janů -3:41, 37. Ungermanová (všechny ČR) -3:57.

Ženy do 23 let (15,75 km): 1. Van der Heijdenová 42:09, 2. Nagengastová -3, 3. Alvaradová(všechny Niz.) -8, 4. Persicová (It.), 5. Kayová (Brit.) obě -9, 6. Pieterseová (Niz.) všechny -9, ...15. Czeczinkarová -40, 34. Bajgerová -3:29, 35. Janů -3:41, 37. Ungermanová (všechny ČR) -3:57.

SAÚDSKÁ ARÁBIE - Závěr turnaje Saudi International série European Tour

Přidat do mých lig

1. D. Johnson (USA) 261 (68+61+65+67), 2. Li Chao-tchung (Čína) 263 (67+65+62+69), 3. Lewis (Angl.) 264 (71+66+62+65), 4. Lee (Austr.) 265 (69+70+63+63), 5. Levy (Fr.) 266 (69+65+67+65).

SCOTTSDALE (USA) - Závěr turnaje Phoenix Open série PGA Tour

Přidat do mých lig

1. Fowler (USA) 267 (64+65+64+74), 2. Grace (JAR) 269 (67+64+69+69), 3. Thomas 270 (64+66+68+72), 4. Reavie 272 (71+69+64+68), Watson 272 (66+67+68+71) a Kuchar (všichni USA) 272 (67+65+65+75)

ostatní sportyPřidat do mých lig

ALTENBERG (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Robatscherová (It.) 59,932, 2. Geisenbergerová (Něm.) -0,090, 3. Děmčenková (Rus.) -0,246.

Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 782, 2. Taubitzová (Něm.) 651, 3. Britcherová (USA) 506, ...46. Maršíková (ČR) 12.

Königssee (Něm.) - Mistrovství světa juniorů v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Junioři: 1. Keisinger (Něm.) 1:42,32 (51,32+51,00), ...v 1. jízdě 26. Drahoňovský (ČR) 55,70.

Juniorky: 1. Fernstädtová (ČR) 1:45,89 (53,07+52,82), 2. Meylemansová (Belg.) -0,58 (53,49+52,98), 3. Pittawayová (Brit.) -0,75 (53,53+53,11).

PLZEŇ - MČR v badmintonu

fINÁLE

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:
Mendrek (2) - Fröhlich 21:10, 13:14 skreč,
Čtyřhra: Janáček, Švejda (1) - Bitman, M. Hubáček (5) 2:1 (15, -16, 21).

Ženy:
Dvouhra
: Švábíková (1) - Pavelková (2) 2:0 (11, 14),
Čtyřhra: Bášová, Fuchsová (1) - Lajdová, Šikalová (2) 2:0 (11, 12).
Smíšená čtyřhra: Bitman, Bášová (1) - Drančák, Lojdová (5) 2:0 (20, 18).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

DRÁŽĎANY (Něm.) - Závody SP na krátké dráze

Přidat do mých lig

HAMAR (Nor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Kuližnikov 34,786, 2. Murašov (oba Rus.) 34,829, 3. Kim Čun-ho (Korea) 34,849.
Průběžné pořadí (po 9 z 11 závodů): 1. Kuližnikov 452, 2. Šinama (Jap.) 366, 3. Lorentzen (Nor.) 350.

1500 m: 1. Juskov (Rus.) 1:44,957, 2. Bökko (Nor.) 1:46,287, 3. Kim Min-sok (Korea) 1:46,398, ...divize B: 20. Druszkiewicz (ČR) 1:53,674.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Juskov 223, 2. Ičinohe (Jap.) 203, 3. Kim Min-sok 199, ...68. Druszkiewicz 1.

Ženy:
500 m:
1. Herzogová (Rak.) 37,612, 2. Golikovová 37,901, 3. Fatkulinová (obě Rus.) 38,090.
Průběžné pořadí (po 9 z 11 závodů): 1. Herzogová 504, 2. Fatkulinová 403, 3. Golikovová 388.

1500 m: 1. Boweová (USA) 1:55,892, 2. Van Beeková 1:56,132, 3. Beuneová (obě Niz.) 1:57,151, ...7. Sáblíková 1:58,011, divize B: 2. Zdráhalová 1:58,805, 16. Kerschbaummayr (všechny ČR) 2:03,471.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Boweová 270, 2. Wüstová (Niz.) 217, 3. M. Takagiová (Jap.) 211, ...13. Sáblíková 128, 29. Zdráhalová 65, 55. Kerschbaummayr 8.

stolní tenisPřidat do mých lig

MONTREUX (Švýcarsko) - Top16 (turnaj nejlepších evropských stolních tenistů)

finále

Přidat do mých lig

Muži: Ovtcharov (Něm.) - Samsonov (Běl.) 4:3 (-6, 8, 3, -14, -6, 7, 10)
Ženy: Soljaová - Szöcsová (Rum.) 4:3 (-9, -9, -6, 10, 8, 8, 4)

Najdete na iDNES.cz